52965
  • Gundark
    #5666
    Bucser:

    Van itt még pár ember akik szeretik, de néha a neten is találok bolondokat akik nyomják. Persze általában arénát szoktunk ami a falkonban a dogfájtnak felel meg. De ha van ötleted hogy kikkel lehet normálisan játszani (nem agybeteg szabályokkal) én vevő vagyok arra is. Ja és Daishi-t használok.(ha valaki nem ismerné :) akkor 100 tonna és 12 méter magas rohammech, japó, izé kurita eredettel és a nevének a jelentése Nagy Halál :) Game-day festéssel szal nem olvadok bele a háttérbe :)

    L_Viper:

    Mercerariest. Az a legjobb szerintem. Gray Death Legion rulez :)

    Balázs :

    Nem hiszem :P mert ÉN vagyok az inkvizició :) L_Vipert már egyszer majdnem elitéltem mert majdnem letért a hitről. :)
  • L Viper #5665
    Péntek este nekem jó a multira ! Illene már egyet repkednünk
  • L Viper #5664
    Melyik részt tolod ?
  • Bucser
    #5663
    Kikkel szoktál játszani?
  • Molnibalage
    #5662
    Mechwarrior?? NEM! Falcon péntek este! ÉN jövök!
    Rádszabadítom az inkvizíciót.. :)
  • Gundark
    #5661
    Én most pénteken rárek ha valaki multizni akar. (ha meg duzzogtok akkor megyek a Mechwarriorosokhoz ugyan ezzel a céllal :)
  • L Viper #5660
    Ehhez csak ennyit tennék hozzá : Katt ide és olvasd :)
  • L Viper #5659
    Szép az OF, az biztos, de a kevés teszteléseim ellenére is észrevettem, hogy jóval bugosabb az RV-nél és bizony gyakran kilép. Az RV viszont több órás multiknál is szépen vizsgázott stabilitásból.
  • Molnibalage
    #5658
    Ja és az is kimaradt az OF bulistából, hogy hiába állítottam át a padlock box size-ot, le sem szarta.
  • Molnibalage
    #5657
    Nyomtad ennek örömére egy dogfightot és volt egy szép mozzanat.





    Közel volt, de elment felettem.
  • Molnibalage
    #5656
    Már leszedtem én nem próbáltam ki, képes is látszott, hogy szép. Visszraktam az FF4-et, de bemásoltam a simdata-ba a barin részt az OF-bőlés MÁS lett az AI!!! Úgy tűnik igazam volt. Máshogy dobja a chaff-et és flare-t.
  • L Viper #5655
    Kipróbáltad az OF-hez a szebb felhőmodellt amit küldtem ? Szerintem nagyon feldobja az összképet.

    Az OF-ben valóban valóban jók a kabinok, a 16-os verziók páratlanok és a Deltácska is korrekt
  • Molnibalage
    #5654
    Az OF meg nem akarja uninstalláli magát, csak törölni lehet. Kedves..
  • Molnibalage
    #5653
    Nekem most két nagyon húzós hetem lesz, úgyhogy asszem a köv. két hétben nem nagyon érek rá. Aztán kezdődik a nyári gyakorlatom, de akkor már hétvégén ráérek elvileg.
  • netmester
    #5652
    majd valamelyik este 1 multi???? mostmár itthon leszek mindig
  • Molnibalage
    #5651
    Kezd egyre jobban tetszeni az OF, multiban ki lehetne majd próbálni ezt is. Repültem egyet a kis deltácskával. :)

    Érdekes módon ezzel elég könnyen megfogtam a MIG-29-est, F-15C-vel meg nem. Rohadt jó kabinok vannak benne!


  • Molnibalage
    #5650
    Kész a farokkód, szerintem rohadt jó lett, ha lesz végre gripen kabin a gripenre is rá kell majd tenni!

  • Molnibalage
    #5649
    Ehhez jönnek még a grafikai anomáliák.


  • Molnibalage
    #5648
    Sajnos. :(
    De reméljük történnek előrelépések. Balu mondtam hogy FOLYAMATOSAN dolgoznak az exe-n is annyira, hogy az általam javasolt módosítások egy része annyire low priority, hogy majd 1 év múlva lehet vele foglalkozni, mert már ennyire előre van terv. Azért doglgozhatnak egy-két dolgon akkor...

    Egyébként az MI viselkedése asszem részben mintha a simdata-ban lenne, megpróáblom majd az OF-es egyes részeit átrkani az RV-be és megnézem, hogy mi sül ki belőle.
  • Bucser
    #5647
    AMiket kérsz ahogy néztem nagyrészt exe moddolásból erednek.
  • Molnibalage
    #5646
    További negatívum, hogy egyes moddolási lépésekre nem reagál semmit. Az egekbe felratam próbaképp az AMRAAM chaff chance értékét, de le sem szarta. Az IR rakéták állítgatása az megy.

    Pozitívum a hálós kapcsoltanál, hogy ÉN írhatom be, hogy mekkora a savászél. Netes játékban valszeg az OF a bajnok.
  • Molnibalage
    #5645
    Ja, és az OF olyan gyakran fagy le, hogy ehaj...
  • Molnibalage
    #5644
    Az RV-ben a robbanások egy része egy az egyben az OF-ből vannak. Jó lenne a jó dolgoakt szinte "harcopy"-ban átvenni az OF-ből.

    Ilyenek:

    - Catridge és MFD predefiniálás.
    - Grayscale radar, TGP és MAV megjelenítés.
    - Az EWS panelon az chaff/flare dobást át lehet állítani manulálisra, azaz egy nyomásra, egy dobás.
    - Fejlettebb datalink és rádiózás.

  • L Viper #5643
    Ha jól tudom a 4.4.1 a legújabb ?
  • Bucser
    #5642
    OF-nél is folyamatosan patchelnek.
  • L Viper #5641
    Nem tudom, hogy az OF-et fogják-e még fejleszteni, azt viszont tudjuk, hogy az RV-t igen. Biztos, hogy a jó dolgok nagy részét át fogják venni az OF-ből, az az érzésem. Úgyhogy mi csak nyerhetünk
  • L Viper #5640
    Hát a campaign részét én nem nagyon próbálgattam, de ha olyan rossz az fps akkor nálam sem lesz jobb, mert nekem sincs nagy erőművem hozzá.
  • Molnibalage
    #5639
    Ami viszont nagyon üt az OF-ben a TGP-vel végrehajtott repülőgép azonosítás.
  • Molnibalage
    #5638
    Tovább teszteltem az OF-et, csinálhatok bármit, az hadjáratban az FPS 10-11-et alig ér el. Ez így nem játszható...

    Az AI viszont itt nagyon jól muzsikál rakétakitérés terén és a chaff/flare dobás is jobb, mint az RV-ben. Hát nekem az OF ennyi, nincs hozzá gépem. Kár.
  • L Viper #5637
    Persze, ezt biztos megoldja, mint hozzáértő.
  • Molnibalage
    #5636
    Azért látszik elütőnek, mert itt nem világítja meg semmi a vezérsíkot, de ezen tudtam jól vázolni az elképzeltést. Nézzetek vissza egy olyan képet ahol vilgáos a vezértsík és majd meglátjátok. A srác meg gondolom, majd úgy is belövi a színeket. Én az pait-tel csinátam, ő meg PS-sel ennél sokkal jobbat összehoz, mert ő ért is hozzá én meg nem.
  • Gundark
    #5635
    Intruder rulez
  • L Viper #5634
    Szerintem el tudja képzelni a sárga vonal alapján.
    Arra viszont vigyázzatok, nehogy túl rikító legyen a lovas színvilágához képest.
  • L Viper #5633
    Nagyon érdekes koncepció, de szépek.
  • Molnibalage
    #5632
    Na, kb. ilyenre képzelem a végleges farokkódot. A szalag mikor hátrameny megcsavarodik maga körül, remélem, jól írtam le az angol srácnak.

  • Molnibalage
    #5631
    Érdekes.
  • Molnibalage
    #5630
    Rohadt jó fanátzia hibrid gépek.
  • Molnibalage
    #5629
    Rángatják a köcög deltaszárnyút. :)
  • Molnibalage
    #5628
    Atyaisten...
    Kéne még egy gurulós, röhögős simley is.
  • L Viper #5627
    A rajzfilmkészítő hiányos ismeretekkel rendelkezik, ezért tett operátor malackát is a kabinba :)