52965
  • Bucser
    #6067
    ACMI-ből is tudsz így rögzíteni?
  • Molnibalage
    #6066
    Felirat van a bal felső sarokban (Vegasben kizzomolom azt jólvan) és időlimit, de majd crackelem, de MOST kapaszkodjatok meg, 640x480-ben LAZÁN rögzít 25FPS értékkel a cucc, úgy hogy még Azureus is futott a háttérben! Mindjárat fel is rakok egy bemutató videot, 3--szor ugyanaz az esemény. Uraim, MOST aztán lehet élevezkedni...
  • Bucser
    #6065
    Fizetés nélkülit ugyanis a trial csak 30 napig él ha jól láttam.
  • Molnibalage
    #6064
    Okosan működő? Ezalatt mit értesz?
  • Bucser
    #6063
    bocsesz hülye voltam:(

    hyperCam ugyanaz a progicsalád:) De ebből keresned kell okosan működőt:)
  • Molnibalage
    #6062
    Hát az istennek se jövök rá, hogy ezzel hogyan lehete videot menteni, csak képet tudok. Any help?
  • Molnibalage
    #6061
    Még tengap írtam. Az ő útmatatása alapján megpróbáltam változtatni a füsteffeketeken, de nem történt semmi... :(
  • Boconadi
    #6060
    de nem is taxi, és nem is take off
  • Bucser
    #6059
    Az nem ramp start.
  • Boconadi
    #6058
    így már értem. Volt olyan is, hogy a ramp startnál a hajtómű már be volt indítva.
  • repvez
    #6057
    Meg az 1.04-es patch-töl nem müködnek a 2 hajtomüves rampstartok ez egy ismert probléma a kov. patch javitja majd.

    És ha majd retro multi lesz akkor én lehet hogy a mig23-assal leszek ha lehet egyáltalán.
  • Bucser
    #6056
    A 2 hajtóműves típusokhoz kell az engine cranbk és a hajtóműválasztás beállítása.

    Sajnos A köv patchig az engine crank nem működik így sem az F-14-el sem az F-18-al nem lehet rampról startolni (ha jól tudom F-15-el sem)
  • Boconadi
    #6055
    ami alapból az RV-hez volt. Abban amit mondtál hogy töltsek le, patcheltem 1.0.0.4-re is (vagymenyi)
  • L Viper #6054
    Milyen 2D cockpitet használsz F-18 -hoz ?
  • L Viper #6053
    Ahhoz már a fizetős aeyes cockpit kell szerintem.
  • Boconadi
    #6052
    mai móka:



    és a misszió után kiérdemelt pihenő Csak sajnos eleredt az eső...


    Egyre sajnos még nem jöttem rá, hogy hogyan tudok ramp-ról indulni F-18-cal. Sehol sem találom az indito gombot. Mellesleg ha felkapcsolom azt a start kapcsolót, nem pörög fel 20-as rpm-re, mint az f-16-nál. :S
  • Boconadi
    #6051
    Rakhatnál a mig29-hez is kormolást (vagy van nekije?)
  • L Viper #6050
    Meggyőző fotó.
    Máris írhatsz i_hawknak !
    A következő patchbe be kellene rakni.
  • Molnibalage
    #6049
    Ehhez képest az én füstöm gyenge tréfa..
  • Molnibalage
    #6048
    Ennél SOKKAL jobban füstöltek a régi verziók, majd rakok be képet az eredetiről is.
  • L Viper #6047
    Nem tudom az életben füstöl -e ennyire, de baromi jól néz ki.
  • L Viper #6046
    Csak az F22 roszz, a többi tökéletes.
  • Molnibalage
    #6045
    Módosított B-52 füstölés.



  • Boconadi
    #6044
    nagyon szép :(
  • eLGi84
    #6043
    Oké, akkor törlöm őket!
  • L Viper #6042
    Ezek tényleg óriási videók és elképesztő "betegek"
  • L Viper #6041
    eLGi, átküldtem neked is a Free kabinokat, de az F-22 kiakasztja, azt ne használd !
  • eLGi84
    #6040
    Bucser a bill és john kaladjai 3. részhez, a 12 perceshez nincs magyar felírat az oldalon, te tudsz hozzá valahonnan?
    Megköszönném.
  • L Viper #6039
    Köszi, megkaptam
  • Gundark
    #6038
    Nagy gépet akarnak? :) Báááz legközelebb C5öst viszel. Vagy inkább a Mriját :) Pénteken gyűlünk? Nem felejteni el : Enyim lenni MiG 19 és Typhoon :) Ha meg nagyot megyünk akkor stipi stopi B2 :)
  • Molnibalage
    #6037
    ccc felvetését érdemes megfontolni.
  • Molnibalage
    #6036
    Szép fotók.

    Viper, küldöm az F-22-es fileokat.
  • L Viper #6035
    Elég durva videó, meg az FSX gépigénye is : Hornet-F117-stb
  • L Viper #6034
    Való igaz, egy bizonyos Galileo Galilei is kóstolgatta őket, aztán mégis meggondolta magát !
  • Gundark
    #6033
    Van egy javaslatom : Ne tedd próbára az inkviziciót. Az Inkvizicióval lehet viccelni mert érti a humort. Utoljára nagyot egy Giordano Bruno viccén nevettünk.
  • L Viper #6032
    Oké, jó úgy is, csak ne felejtsd el.

    Ha addig valaki átküldi, majd írok, hogy ne fáradjon kedves sekrestyés barátom
  • Gundark
    #6031
    Én most nem tom mert a melóban vagyok otthon meg nincs xp :) De ha holnap jó akkor megcsinálom.
  • L Viper #6030
    Átküldené valaki az e-mailemre az F-22A mappában lévő asszem 3 db eredeti fájlt ?
  • L Viper #6029
    Vazzeg, az F22 cockpittel nem jó, úgyhogy azzal csak csínján, de a többit teszteltem az előbb a módosított simdatával is mennek jól.
    Érdekes, mert eddig jó volt az F22 -esé is :(
  • L Viper #6028
    Amiket küldtem, azok Free cockpitek és teljesen kompatibilisek a multiknál, nekem mindig fent is vannak.
    Nem zavarja őket a Balage féle simdata sem, ha előtte, ha utána rakod is tökmindegy, szóval ezekkel nem fagy ki.