52965
  • Molnibalage
    #6107
    2D-s F-4 kabin van, 3D-s meg olyan amilyen... Repülhetem én az F-4G-t mert én wild weasel speialcistának tartom magam, nagyon megy, a hadjáratban olyan irtást szoktam 4 gépes kötelékkel csinálni, hogy ehaj.
    De mindenképp kéne F-111 human, mert alacsonyrepüklésban oltári jól néz ki a gép. Majd még eldöntöm, még a TE sincs megcsinálva, a nyári gyakorlatom kitölti az idpmet, de ROHADT JÓ! Azt csinálom amire már képeznek jó ideje és MEGY!!!
  • Gundark
    #6106
    Esetleg kaphatnánk valami eligazitást Szentatya :)? Gépek, szakaszok , célpontok, időjárás, időpontok... :)
  • eLGi84
    #6105
    F-4G-t vállalom, csak küldjetek hozzá kabint, ha tudtok.
  • Molnibalage
    #6104
    Pont úgyanúgy kell repülni velem, mint F-16-tal csak kicsit lomhább, de alacsonyan repülve gyorsabb én nem kell spólni a keróval. A jammerje is kicsit fel lett erősítve.
  • Gundark
    #6103
    Mivel nem repültem soha aardvark-kal gondolom kicsit ideges lennél ha odamennék és nem találnám el a célpontot :) Milyen gépeket akarsz használni? Osszuk el kinek mi jó :) Nekem mindegy, jó a sas, de vihetek mást is.
  • Molnibalage
    #6102
    Akkor leszek én F-111 és lesz te F-15A. Semmi gond. :)
    Viszont akkor ki lesz F-4G?
  • Gundark
    #6101
    Én egyáltalán nem ismerem és soha nem is repültem a földimalaccal. Lehet még valamit választani?
  • Boconadi
    #6100


  • Molnibalage
    #6099
    Természetesen '80-as évek hangulata lenne, mert ott a rakéták füstölnek és látványosak. igazából F-111-es pilótákból van hiány.
  • Gundark
    #6098
    Szivesen vennék részt a vállalkozásban mint légoltalmi tájfun kötelék :) Vagy csak "rendes" hárcedzett nyugati vasak mennek? Ez esetben egy 15öst igényelnék :) Már persze ha van igény rám.
  • repvez
    #6097
    uj Aeyes cockpit widescreen-re:
    aeyes f16c
    igy már remélem nekem se fogja megnyujtani :D
  • Molnibalage
    #6096
    Péntek délután majd megpróbálom felrakni, hogy ha kötelékezünk akkor mit kéne előadni, bár most már inkább harci bevetéseket kénre repülni, mert az kell az új videomhoz nem örömrepkedés.
  • Gundark
    #6095
    Azért a 21es sem rossz. Kicsit minimalista kivülről, de belül rémisztő :)











    aki a virágot szereti az rossz ember nem lehet :)





    EZ csak mert szép, L_Viper főesperes kedvéért :)



    És a tájfun :




    Végül ahogy Sztálin elvtárs mondta :Gyorsabban magasabbra erősebben

  • eLGi84
    #6094
    Na gyerekek. most végeztem a záróvizsgámmal Pénteken jövök én is.
  • Gundark
    #6093
    No akkor sorban :)

    Máj big masin :



    Máj old masin

  • Gundark
    #6092
    Ja és köszi :)
  • Boconadi
    #6091
    www.kepfeltolto.hu

    Ide feltöltöd a kívánt képet, majd belinkeled a "kép beszúrása" gombal.
  • Gundark
    #6090
    Regeltem :) De most megyek aludni majd holnap felteszem őket.
  • Bucser
    #6089
    VIP-nek kell regelned és akkor 200K-ig tölthetsz fel képeket (nem a galériába hanem aképfeltöltés gomb alatt) és akkor be tudod tenni.

    vagy elküldöd nekem összenyomom őket 200K alá és én teszem fel őket. nekem tök8:)
  • Gundark
    #6088
    Öö már volt róla szó de nam találom hogy lehet nagyobb képet berakni ide? Csináltam párat. Oszt hadd teljen a topik :)
  • Gundark
    #6087
    Én délután dolgozom. Addig nem érek haza.
  • Molnibalage
    #6086
    Elvileg nekem is.
  • L Viper #6085
    Várom az előzetest !

    Pénteken ki jön multira ? Gundark már kérdezte lentebb. hogy gyűlünk -e ?
    Nekem jó eddig a péntek.
  • Molnibalage
    #6084
    De bazz olyan extázisban vagyok, hétvégén OLYAN kilppet vágok össze, hogy még én is összcsinálom magam, nemhogy ti.
    Valszeg nem lesz kész, de részleteket már láthattok.
  • L Viper #6083
    Sajnos ismerem a problémád. Renkívül bosszantó lehet :(
  • Molnibalage
    #6082
    Teljesen mindegy, hogy milyen Hititlest rakok fel, nem számított soha sem. Az FF3 alatt MINDEN Hitiles ment, most meg egyik sem. Sem az én gépemen sem a bátáymén nem műküdnek még az ALAP textúrák sem rendesen. Nézd a Fly videomat, a Hitiles a "végtelenségig" szép. Nézd meg a az általam berakott screeneket február környékén és látszik a didi. MINDENT próábltam már, de SEMMI sem segít, egyszerűen nem tetszik neki vagy a videokarim vagy a vasamben levő cuccok kombinációa.

    Már kb. 3-szor raktam újra az XP-t mióta kinnt van az FF4 szóval az nem segítene semmin. Épp a hétvégén raktam újra...
  • Bucser
    #6081
    egy windows reinstall nem ártana. (ugye nem az AF-es HiTiles-t teszed fel? hanem a 4.0-hoz valót?)
  • Molnibalage
    #6080
    Majd felrakhatom a Hitilest, de nem fog tetszeni amit láttok attól tartok.
  • L Viper #6079
    Rohadt jó ez az osztott képernyő !

    Azért kár, hogy csak ezekkel a tájtextúrákkal tudsz videót csinálni.
  • Molnibalage
    #6078
    Gyakorlatilag új fejezet kezdőik így videokészíésben, persze nem hal ki a játék közbeni felvétel, de most már TELJES értékű hari bevetéseim igen izmos mozzanatai bárhonnan visszanézhetőek. Az új klippem mellett lehet, hogy a régiek gyenge tréfának tűnnek majd. A nagy kérdés az, hogy eláruljam a titkot másnak? Szerintem önző dolog lenne, ha nem tenném... A szimesek, különösen a Falcononsok tartsanak össze.
  • neuro
    #6077
    lassan már tényleg rá kellene szánnom magam egy kis multira, mert a videókat néve egyre jobban hiányzik a botkormány... :P
  • Molnibalage
    #6076
    Akkor felrakom mindkettőt a gmailes címre, de akkor azért van, mert már töltöttél a rapidról és ha nem premiumos vagy, akkor várni kell. Ez van.
  • L Viper #6075
    Nagyon "hüjje"
  • Boconadi
    #6074
    Én nem tudtam letölteni sem a felsőt, sem az alsót. Kiírja hogy várjak még 78 percet... Na hát mondom anyád.
  • Molnibalage
    #6073
    Hát annyira közel sem repülünk még jól és lehet, hogy te nagyon ráérész, de mi sajnos jó, ha heti egyszer...

    Na de most kapaszklodjatok meg, itt egy komolyabb demo, hogy mit lehet összehozni! Aki még nem töltötte le a lenti linket az ikább ezt töltse le, de ha nagyon sürgős akkor felrakom most a gmailes címre is.


    Hát akkor kapaszkodjatok! :)
  • Boconadi
    #6072
    Zsír. Létrehozunk egy műrepülő századot?
  • repvez
    #6071
    Egy csöppet se lett hirtelen 200 a vérnyomásom mikor 1 orán keresztul leforditottam 10 oldalt az OF manualjabol a catride programozás részét és az a K...tt MSWord nem a mentésnél szállt el.
    egyébként ha benne lenne a társaság akkor nekiállhatnánk a manualt leforditani.
    Viszonlag gyosan haladni vele.2 progi kell hozzá:
    Adobe acrobat professional, meg aza k... Word.
    És a forditást http://www.webforditas.hu/ ezen az oldalon el lehet végezni ,
    Ha benne vagytok akkor meg lehetne beszélni hogy ki melyik részét válalja be.
  • Molnibalage
    #6070
    Érdekes komment. :)
  • Molnibalage
    #6069
    Ja és az első csak azért szaggat, mert akkor még nem mertem 20 fps lölé állítani a felvevőt, a második már 25-tel készült és meg sem reccent. Megérte Baluéknak átdolgozni az ACMI-t is.
  • Molnibalage
    #6068
    Jaja!! Most ez csak egy próba a másdoik felvételen alig látszik valami a Hrnetből amire megy a rekatta, mert rosszul pozícionáltam a felvevendő képtereületet. Ki kell próbálni még, hogy ingame felvétel közben lehet, hogy még a Fraps-et is veri. Most csak két független felvételt mutatok a gyorsaság kedvéért, de majd honlap ha lesz időm csinálhatok többet is.

    Itt a demo.

    Na most a nyugati skacok majd maguk alá piszkíthanak, mert a leglátávnosabb jeleneteket több szemszögből is meg tudom majd mutatni, sőt egyszerre két ablakban is, mert rájöttem hogyan ábrázolhatok egyszerre több dolgot a Vegasban. Ehaj.