52965
  • Boconadi
    #6187
    mi a skype elérhetőséged? :p
  • L Viper #6186
    Lépek skype-ra, gyertek !
  • L Viper #6185
    Na mostmár tényleg tűkön ülünk !
    Az erőforrás igényt nem fogja nagyon megnövelni ?
  • repvez
    #6184
    És legalább egy kb idöpontrol lehet tudni hogy mikorra várhatjuk a Patchet?
  • Balu0
    #6183
    Jah, még wörkinprogresz :D

    de figyeljétk a magasságot.. bizony alacsonyan készültek a képek... :P
  • Balu0
    #6182
    Ha valaki elsiklott volna felette..
    Új HiTiles az FF csapat kezéből a következő patchben...
    Csak 2x nagyobb a felbontása mint a fizetős HiTiles-nak :D :D


  • L Viper #6181
    Az nagyszerű, addig mindent belövünk úgyis.
    Ha a legutóbbi multinál használt biblia a jó, akkor azt átküldöm.

    Kedves Pápa nem variálta azóta ?
  • eLGi84
    #6180
    Hu... ez jó kérdés... Amit a stopworks oldalán a block 52-es van.
    Ahhoz hasonlít nagyon.
  • Gundark
    #6179
    Múltkor ha jól emlékszem Repveznek volt valami izéje hogy akadtunk az aeyessel. Melyik stopworksot használod? Mert az nagyon tetszik :) Az aeyeses is jó de az kicsi sötét nekem . Bár kitűnően olvasható minden műszer 1280x980 ban.
  • eLGi84
    #6178
    Nálam, megy az aeyes is a stopworkos is.
  • Gundark
    #6177
    Addig fogtok megint profiskodni? :) megy az aeyes kabinokkal a multi? Elküldhetnéd nekem Pápa a legújabb bibliát, mert amióta újratettem a rendszert nem találom :) Csak a mentés van meg az eredetiről :P Ja olyan fél 11 felé érek haza.
  • Boconadi
    #6176
    nos, az biztosan érdekes lesz :D
  • Molnibalage
    #6175
    Csak ACMI-t, de még nem vettem fel abból HyperCam-mal semmit. Sajnos ACMI-ban csak a fegyverek füstje és a flare füstje látszik, de a gép által húzott nem, de ezen egy trükkel lehet, hogy segíthetek. Ha azt a füsteffektet adom be a gépnek ami a flare füsthöz tartozik akkor lehet, hogy már látszani fog.
  • L Viper #6174
    Hát akkor majd csatlakozol, mikor hazaérsz, úgyis akkor a legjobb.
  • Boconadi
    #6173
    Molni, csináltál videót a tegnapiról, vagy nem?
  • Molnibalage
    #6172
    Elég részletes doksi a kicsi deltáról.
  • Molnibalage
    #6171
    5-kor találkozó a Skypon. Addig rakj fel egy általad válaszott Aeyes cockpitot.
  • eLGi84
    #6170
    Balage! Ha ráérsz, akár most is lehet próbálgatni dolgokat.
  • Molnibalage
    #6169
    Igen, gond lehet, de megpróbálhatod. A lényeg, hogy AZUTÁN tedd fel, miután a cuccaimat bemásoltad, akkor elvileg nem lehet gond, fordítva igen. Ha menni fog multiban, akkor lehet, hogy én is rászánom magam a használatukra, de akkor újra meg kéne szereznem, mert nem találom egyetlen DVD-n sem őket és a vinyómról meg elveszett.
  • Gundark
    #6168
    Én nem érek haza arra az időre mert délutános vagyok ,szóval azt hiszem én
    nem leszek.
  • L Viper #6167
    Ha igen, akkor csak azt a mappát kell átnevezned bármi másra amilyiké fagy, és jó lesz.
  • eLGi84
    #6166
    Igen igen. Én is jövök.
    raktam fel aeyes cockpitokat. Az okozhat gondot Multiban?
  • L Viper #6165
    Ma este a szokásos időben gyűlik a nyáj, multi végett ?

  • Molnibalage
    #6164
    A PMC fórumon egy rakás kabinos topic lett hirtelenjében, de azt még nem néztem meg mire ez a nagy felbuzdulás.
  • L Viper #6163
    Mit akartál csinálni ilyen korai órán ???
  • Molnibalage
    #6162
    Bassz, ez így nem működik, majd déluátn megnézem mik is azok amiket be akartam tenni.
  • Molnibalage
    #6161
    Pár új téma.
  • Molnibalage
    #6160
    A multi legyen inkább 6-kor.
  • L Viper #6159
    Hát az az igazság, hogy az OF tényleg iszonyat gyönyörűen néz, ki de az én gépemen is játszhatatlan a Campaign annyira kicsi az FPS és a közeljövőben nem is lesz nagyobb masinám. Viszont az biztos, hogy többet is ugrik ki és jelez hibákat.
    Remélem Balagénak igaza van és a jó dolgokat átveszik az RV új patchéhez.
  • eLGi84
    #6158
    Igen, igen; maga a pápa tanítja az "új fiukat", aztán meg majd jön a vatikánból a pedofília botrány.
  • Boconadi
    #6157
    Énizs
  • L Viper #6156
    Nagyszerű a pápa, maga tanítja a híveket a hitre, tevékenyen részt vállal a hit terjesztésében
  • Gundark
    #6155
    Jó látom hogy a Pápa külön képzésben részesiti az "újakat"? Nohát csak nem egy "Pápai őrgárda" felállitása a cél?
  • eLGi84
    #6154
    oké. 1730-tól skypen fenn leszek

  • Molnibalage
    #6153
    Igazából oktatni akartam a srácot, de végülis miért ne? Kb. fél hat-hat fele kezdhetünk.
  • Molnibalage
    #6152
    Ezek mind benne vannak az én manualomban és még több újdonság lenne, ha végre valaki megtalálná a ppt verziót...
  • repvez
    #6151
    Nem az OF miatt csinálom, csak annak a manualját tudom ugy ahogy szerkeszteni és néhány dolog ugyan ugy kell használni bármilyen progirol is van szo.ILS, LGb dobás,DED és ICP programozás.
    Amugy nem eröszak a disznotor,csak probálok segiteni hogy gyorsabban beletanuljunk a komolyabb dolgokba is.
  • eLGi84
    #6150
    Balage! Engem érdekelne egy délutáni repülés.
  • Bucser
    #6149
    Arra ott a fraps.
  • Molnibalage
    #6148
    Ehhez hasonló látványos dolgokat lehet megcsinálni ACMI felvétellel, a gond az, hogy a robbanások nem látszódnak, magy balunak írok ezügyben.