52965
  • Bucser
    #6227
    funkciója kb 0 és a 2D kabinban ugyanúgy látszik flare dobáskor....
  • Boconadi
    #6226
    csak design szempontjából. Például videófálvételnél. Avagy flare dobáskor elég látványos.
  • Bucser
    #6225
    miért? (mi értelme?)
  • Boconadi
    #6224
    3D-ben jobb lenne :(
  • Molnibalage
    #6223
    Stopworks kabinban 2D-ben ilyen.
  • Boconadi
    #6222
    Nincs olyan kamera nézet ami belülről a pilótát nézi?

    ilyenre gondolok: 1, 2, 3.
  • Boconadi
    #6221

  • Molnibalage
    #6220
    Igen, ezeket ajánlanám én is. Most töltöm a fizetős Aeyes-eket, de csak az F-14 3.0, F-16AM és és F-16 superpit 1.7 jött le eddig. A régiek 66,7-nél megálltak, mert nincs fennt most elég ember. Jövő héten most megpróbálom rászánni magam a webkártyára és megveszem az F-15C-t.
  • L Viper #6219
    Én momentán azokat használom, mert még az FF3-as időkből installált gifeket eltettem és működik bemásolva.
    Szerintem egész jók ezek : F18, A-10, Su27, de sokkal szebbek a fizetősök terméstetesen, gondolok itt az F15-re és az EF2000-re.
  • L Viper #6218
    Hát szerencsére néhányan szépen életben tartjuk ezt a fórumot, jó volt nagyon a 6 gépes multi tegnap
  • Boconadi
    #6217
    áá nem fogom letölteni, előbb egyáltalán meg akarok tanulni repülni, majd utána lehet róla szó De azért itt van a gépemen a torrent.
  • Molnibalage
    #6216
    Ha letöltötted őket szóljál és elmondom, hogy hogyan használhatod őket.
  • Boconadi
    #6215
    Ezt is
  • Boconadi
    #6214
    köszi!
  • Molnibalage
    #6213
    Először azt kéne tisztázni, hogy ki mit ért ingyens Aeyes cokpit alatt. Vannak ingyenesen letölthetők, de azok nem full clickablek. Torrentről az új F-15C 3.0-ás kivételével mindegyik letölthető.

    Van fennt pár ingyenes is, de azok csak 2D-ek, mert azok még az FF3-hoz és elődeihez készültek, tehát a 3D-s részük nem volt. Az összes 2D-s kabin fennt van egy yahoos amilboxon.

    log: koreamod83
    psw: korea83
  • Molnibalage
    #6212
    Okataóvideo.

    Hát nem'tom hogy többet megcsináljak -e, kicsit idegesítő volt, hogy le kell írnom mégegyszer amit már megtettem...
  • Boconadi
    #6211
    ugy nincs ingyenes aeyes cockpit?
  • Gundark
    #6210


    ja és átléptük a 6200 hozzászólást...
  • Molnibalage
    #6209
    Persze, hogy lesz F-15E is.
  • Gundark
    #6208
    A Sasok és az eurofighter még szám könyvtárba települtek. Nem is vót gond :) Köci a leirást!

  • repvez
    #6207
    Ha jol tudom akkor az RV már nem szám alapján különbözteti meg a gépeket hanem név alapján igy nézd meg, hogy van -e még egy másik F18-as mappa és abba tedd bele majd nevedózd át igy az aeyes féle mappát fogja használni.
    Egyébként itt van az összes aeyes kabin részletes telepitési leirása:
    install
  • Gundark
    #6206
    Kéne egy ki segitség :) Felinstalláltam az aeyes f18 c kokpitot, (hogy kipróbáljam és elmondhassam a Főesperesnek hogy mennyire jó és használja ő is :) de ez nem számos könyvtárat csinál hanem egyből dirr bele az F18c könyvtárba. Azt szeretném kérni a nyájtól hogy valaki megnézné az eredeti RV által használt "cockpits2d" után lévő számokat és elküldené nekem? Ja a 16_ckpts.datban van. De érdekes hogy igy is megy, de csak 16os müszifallal. Balázs egy szép TEben majd nem lehetne egyszer F15 E? Mégiscsak a strikesas a király :)
  • Molnibalage
    #6205
    Én mindig is erre gondoltam, volt is ilyen TE csak elveszett, de talán még megtalálom valahol a rapidos linkjét. Majdmegint csinálok néhányat.
  • Gundark
    #6204
    Még annyi észrevételem lenne Őszentsége , hogy nem lenne jobb ha olyan (egyébként kiváló) TE-ket csinálnál amiben mindenki egy rajt visz? Mert szorosan már csak messzerekkel kötelékeznek, ha meg közel vagyunk akkor még laggol is :) Gondolok itt arra hogy egy röptérről indulnánk Pl Te lennél a SEAD, L_Viper (kiváló crusader ((keresztes lovag)) pilóta :) még a név is illik a környezetünkbe :P ) vinne mondjuk egy bombázó köteléket Repvez vinné az elfogókat stb, persze olyan gépekkel amiket akarnak. Igy időzithetnénk a "rendes támadást" hasonlóképpen mint a való életben.Persze ez csak egy ötlet.
  • Gundark
    #6203
    A Pápamobil nyomában episode 2



    A nagy menekülés a modern mobil elől



    Jegyezném meg Balázs, ha beszélsz Baluval, akkor megemlithetnéd neki ezt. Vagy a többi erőgép is pusztuljon el 800 felett alacsonyan vagy a22 ne :) Nézegettem valóban van korlátozás 800 csomóra alacsonyan a raptorra szerkezeti okok miatt, de ugyan ez érvényes az EF-re is. Egyedül a 15ösnek nincs emlitve ez.
  • Gundark
    #6202
    Nos, akkor jöjjön az én történetem :)

    Hazafelé háttérben a kikötő füstjével



    Lendületben a retro party







    Homályos rossz minőségű loch-ness szerű felvétel a Pápamobilról mely lángot vet a 30 gépágyú találata után. Érdemes megfigyelni hogy még igy is fordul a bátor F-8 után.



    a Pápamobil nyomában






  • Molnibalage
    #6201
    A Mavercik oktatóvideo mindjárt kész.
  • Boconadi
    #6200
    látom ez a felhő mindenkinél nagy sztár volt :]
  • Boconadi
    #6199
    látom ez a felhő mindenkinél nagy sztár volt :]
  • Molnibalage
    #6198
    Tőlem is pár secreen, megnézem, hogy ACMI felvételből mit hozhatok össze.


  • L Viper #6197
    Már hazafelé:





  • L Viper #6196
    Na keresek valami jó screent én is, mindjárt rakok fel egy párat.
  • L Viper #6195
    Jók a képek, meg jó volt a multi is.
    A 2. T.E. nagyon jó volt, jó volt a hangulata.
  • Boconadi
    #6194
    Mai játék képei




  • L Viper #6193
    Egyébként most épp jó kis multi buli van itt :) 5-en már vagyunk.
  • L Viper #6192
    Köszi a választ. Akkor van meló bőven.
  • Balu0
    #6191
    Nem, az FPS ugyanaz.. a nagy változást, mégpedig pozitív irányba az fogja hozni mikor már a földet is az új engine rendereli.. de az még jócskán odébb van..

  • Balu0
    #6190
    Diplomatikus válazs: Ha elkészül :D

    Egyértelmű válasz: Még mi se tudjuk :D
  • Molnibalage
    #6189
    De, csak elfelejtettem belinkelni.
  • L Viper #6188
    L_Viper