52965
  • Molnibalage
    #6267
    Igen, amik alapból benne vannak a játékban és ennyi meg az F-14, de az fizetős.

    Tehát mégegyszer utoljára leírom, NINCS ingyenesből SEMMILYEN full clickable. Nagyon ki kéne bővíteni már azt a FAQ-t..

    Gundrak, te PONTOSAN hogyan rakod fel az F-15C 2.2-őt? Nekem most is elszáll, ha egyet jobbra és lenézek. Én futtatom az exe-t, aztán FF3 verzió kiválaszt. Eztán megkeresem az 898-as könyvtárat én MINDENT átrakok az F-15C-be és a 16_ckpit.dat megefelő sorában átírom a két számot 2298-ra. Mit rontok el??? Az ÖSSZES többi fizetős 2D megy...
  • Scottt
    #6266
    Van olyan kabin ami 3d-s klikkelhető és műxik és ingyenes(a szépség márcsak álom :P)
  • Gundark
    #6265
    Nem csak elvileg gyakorlatilag is működik. 3 hadjárati küldetésben is használtam hiba nélkül. Pedig nem rövid küldik voltak :)
  • Molnibalage
    #6264
    Mint mondtam az Aeyes fizetős elvileg F-15 műkdödik. Újrarakom a cuccot hátha megy majd. A 3D-s-et majd megveszem legkésőbb augusztusban.
  • eLGi84
    #6263
    Olyan F-15 cockpitet tud küldeni valaki ami műkidik?
  • Bucser
    #6262
    Meg az F-14-es 3d Kabinja....
  • Molnibalage
    #6261
    Az RV-ben ugyanaz a 3D van, mint FF3-ban. A 2D-s FF3 nem megy RV alatt?
    Kérni kérték a kabinokat, de SEMELYIK régi 3D-s kabin nem működik RV alatt. Az új F-15C 3D-s (3.0) az a régi felhasználásával készült, de jelenleg az az EGYETLEN új 3D-s ami van RV alá.
  • Gundark
    #6260
    Az eredetiekre. Mikor megjelent az RV akkor mindenki Aragornt lőtte hogy akarja a "szép" kokpitokat. Azóta gondolom Aeyes már javitott ezt azt. Nekem működik az összes kabin. Stopworksot kéne rávenni hogy a viperán kivül csináljon mást is. Egyébként Van MŰKÖDŐ 22es kabinunk? L_Viper neked megy a raptor kabin?
  • Bucser
    #6259
    F-15C-hez van 2.3-as update.
  • Molnibalage
    #6258
    Ez most melyik kabinra vonatkozik? A payware F-15C-ből a 2.2-es verzió van meg, az csak 2D-s. A 3D-et tervezem megvenni, de az tartalmazza a 2D-t is.

    F-14-ből ezt nem vettem észre, próbálok és visszajelzek.
  • Bucser
    #6257
    felraktad az update-t a kabonhoz? ugyanis a cockpits.nl részen szabadon letölthető az update. Az összes kabinhoz lévő update-t szedd le az ilyenek elkerülése végett.

    Aeyes javította amint kiderült a hiba.

    Február 20.-ai a dátum az update mellett (egyik első update-je volt)
  • Gundark
    #6256
    Felraktad a 3d-t is? Én nem :) Mert a fórumban Aragorn azt mondta hogy nem mindig szereti...
  • Molnibalage
    #6255
    Sakacok, nekem az Aeyes F-15 cockpit kifagy mikor jobbra nézek. Vajon miért? Az F-18 működik..
  • Gundark
    #6254
    Szerintem Pápa, rakosgassunk szép képeket mikor kedvünk szottyan, a betévedő "idegen" -nek megtetszik , és többé nem eresztjük :) Remélem Cimbi látunk a multikon is :)

  • Cimbi
    #6253
    Ez gyors volt.Postán eltudod küldeni persze kifizetem.
  • Molnibalage
    #6252
    Milyen update? Azok OF-hez kiegek meg a reflectiont állítják. Nekem az MFD képernyők vannak rossz helyen. Az \docs\extras-ban levő kis progit azt hogyan kellett volna használni?
  • Molnibalage
    #6251
    Torrenten próbálkozz, de ha megy, elküldöm postán.
    Gyarapodik a nyáj! :)

    Azért nem rossz szerintem. A legjobb 15-ben benne van az összes videom.
  • Cimbi
    #6250
    Sziasztok!
    Segítséget szetnék kérni, nem tudjátok honnan lehet az alap Falcon4-t beszerezni?Az Allied air force megvan (most ismerkedünk) és egyből függő lettem de miután láttam a kabin képeket és a sok reülhető típust a FF-ban hát.... ez nekem kell.
  • Boconadi
    #6249
    igen igen erre. Kurva jo! Nem akarok tolakodo lenni, de honnan tudnám letölteni? Nagyon tetszik :$
  • Gundark
    #6248
    Igy jár aki gyorsan hajt... Ez sebesség túllépésből jött. 900 környékén nyekeregni kezdett :)
  • L Viper #6247
    Netmester: Jó multizást nektek, sajna ma én sem tudok menni, mert nem leszek itthon.
  • L Viper #6246
    A Pápa rontást küldött a jobb oldaladra
  • Bucser
    #6245
    A Jobb beömlő kicsit kisesett a geometriából....
  • Gundark
    #6244

    Balázs :Tacan

    találós kérdés : Mi a nem megszokott a repülőgépen? :)





    Ilyenekre gondoltál Boconadi? Én a pirosat használom mert szép :)





  • Bucser
    #6243
    Aeyes honlapjáról le tudod szedni az update-t hozzá. Az kell neki.
  • Molnibalage
    #6242
    Sakacok, valaki régen működésre tudta bírni az F-14-es Aeyes 3D cockpitot, hogy az MFD-k a helyükre ugorjanak. Ki volt az? Nem küldené el azt a file-t amit akkor?
  • eLGi84
    #6241
    Skypon fenn vok, elgi84 néven keress.
  • netmester
    #6240
    oké fönnmarad skypon. a nevem netmester4400-rajta
  • netmester
    #6239
    én vasárnaptól megint nem leszek szóval szeretném addig kijátszani magam ugyhogy gyertzek.
  • eLGi84
    #6238
    Szia Netmester! Én ráérek ma.
  • Molnibalage
    #6237
    Igazából semmi, csináltam egy maverick oktatóvideot. Tegnapi hozzászólások között van. Én legközelebb pénteken érek rá repkedni.
  • netmester
    #6236
    csá mindenki.látom mostmár van itt minden.most jöttem haza görögországból ugyhogy nem tudom mi történt eddig csak azt láttam hogy 350.ezért nem fogok visszaolvasni olyan sokat.jó lenne ha ma tudnák valakivel játszni 1-et vagy legalább beszélni hogy miről maradtam le meg hasonlók.ja és nálam abba maradt a tanítás én is megyek ha tudom mikor van.
  • L Viper #6235
    Remek ötlet !
  • Molnibalage
    #6234
    Na akkor esetleg még csinálok egy-kettő később. Miről legyen? Chaff-flare progromok programozása? Tacan használata? Steerpoint programozás?
    Override módok bemutása? Sisakcélzó? LGB?
  • Boconadi
    #6233
    igen!
  • Molnibalage
    #6232
    És érthető? Használ?
  • L Viper #6231
    Ma nem jó, holnap korán kelek...
  • Gundark
    #6230
    Ma este nem játszunk kicsit? Én már megjöttem a mozibúl :)
  • Molnibalage
    #6229
    Sok-sok sikeres küldetés. Bővebb info az előlépetésről itt.
  • eLGi84
    #6228
    A Hadjáratokban, mi szükséges ahhoz, hogy előléptessenek?