52965
  • Molnibalage
    #6307
    Nekem is pont ez jutott eszembe.

    Arra leszek majd kíváncsi, hogy mennyi FPS zabál majd a 3D cockpit (ez mutliban különösen fontos felvétel készítéskor), mert egyes típusok kicsit mintha jobbban vinnék. (Az OF-ben valami brutál FPS hit volt a 3D kabin, kb. megfelezte az FPS értéket, de minimum 10-12-vel lejebb vitte.

    FPS kapcsán tök poénos, hogy lusta voltam belőni a grafikát maxra multis repülés után, és 80-90 FPS-eket produkál a játék AF és AA nélkül.
  • Bucser
    #6306
    Akkor a Fighter Ops infokat is szerezze be mindenki maga... De te tudod. Ahogy érzed. Nekem nem gond igazából (eddig se volt az)
  • Molnibalage
    #6305
    Kösz a felajánlást, de nem élek vele. A nagy dilemmám az, hogy megosszam e- veletek az F-15 kabint, mert nem lenne túl etikus, de biztos örülnétek neki. Aki a többi Aeyes kabinra vágyik oldja meg maga. :)
  • repvez
    #6304
    Grat a képekhez Balu
    Balage az még egy dilema, hogy a köv patchel lehet hogy már nem fog müködni vagy jobb lesz benne alapbol.
    De esetleg fel tudok 6$-t ajánlani -e nemes célra, mivel nekem sincs netes kártyám,de kiprobáltam az online pézkeresést és 1 év alatt sikerült ilyen sok pénzt összekeresni :D .Ezt fel tudom használni a neten csak sokmindent nem kapok érte.
  • Molnibalage
    #6303
    A monitorom meg csak 1024x768-at tud..
  • Molnibalage
    #6302
    Egyszer már valaki átküldött egy kb 900 byte (vagy kbyte-os) file-t amit bemásoltam és helyrerántotta a dolgot. Nem érdekes, mert megveszem az F-15C és F-14-et is, csak azóta van update és "one click" installer van az F-14-ből. Különben is pofátlannak érzem magam, hogy használom a srác cuccát, akkor inkább fizetek érte és kapok supportot.
  • L Viper #6301
    Balage, sokat írkáltad, a cockpit bajodat.
    Nem próbáltad más felbontásban esetleg ?
    Gundark amiket belinkel képeket azok nem 1024x768 -asok, hanem 1280x960-ban készültek.
    Lehet, hoy annál a felbontásnál jó helyre rakja az MFD képeket, szerintem próbáld ki.
  • Molnibalage
    #6300
    A másik két kép az ingame effektek nélkül? TÉNYLEG így néz ki mozgás közben?
  • Molnibalage
    #6299
    Örülök neki, hogy szebb lesz, bár a postjaimból és leveleimből kitűnhet, hogy nálam a grafikai szépség a sor végén kullog, mindig mással van gondom. :)
  • L Viper #6298
    Biztos vagyok benne, a RedViper is nagyon állat lett
  • Balu0
    #6297
    T bólintott rá hogy Ara postolhassa azt a 3 képet :D , csak csinálja a felhajtást :D

    Falcon politika.. jah igen ugyanabban a threadban lejjeb van még 2 kép.. ott már jobban látszik hogy mi van.. :D


    Higyétek el nagyon állat lesz :D
  • Molnibalage
    #6296
    T-Rex-nek mi a baja? Nem hiszi el, hogy ez ingame utómunkák nélkül? Azt hittem, hogy ő egy fejlesztő.
  • Molnibalage
    #6295
    Ja, egy moddolási bejelentés következik, az ARH rakéták min. doppler értékét jelentősen megnövelem, mert egy vicc, hogy a legdurvább radarokoz képest is kb. 4-6-szor jobb értkkel bírnak...

    Igazából SOHA nem adódik olyan helyzet, hogy a beam számítson, 67 láb/sec érték az kb. 20m/s, ami kb. 70 km/h. Ha csak ennyi a sebességkülnömbség közted és a rakéta között akkor már nem fog utolérni, de ha közel van a távolságtól függő chaff szorzó olyan kicsi, hogy ez már nem számít.

    Az AIM-54 és AA-9-nek kb. 240-250-re állítom ez a korabeli repülőgépek radarjaihoz képest 2-3-szoros szorzó és a beam hatásának szorzóját is kicsit megbuherálom. A repcsik radarjának szorzója 0.3-0.5 között van, de az AMRAAM és AIM-54-nek meg 0.7. Szerintem ez enyhén szólva logikátlan. A kisebb radarok paramétere mindig jobbak...
  • Molnibalage
    #6294
    5 perce láttam meg én is. Csinos.
  • Balu0
    #6293
    http://forums.frugalsworld.com/vbb/showthread.php?t=121551

    Egy kis spoiler hogy mi is fő a boszorkánykonyhánkban...

    Éljen a Microsoft és a DirectX.. (őszintén, soha nem gondoltam volna hogy ezt hangosan leírom :D )
  • L Viper #6292
    Jó effekt
  • Molnibalage
    #6291
    Újabb kis előnézet az új lehetőségekből.
  • Boconadi
    #6290
    csak megkövezünk
  • Scottt
    #6289
    Maradok eretneknek kellet a hely leszedtem a cuccot de még több hely kellett és letöröltem az image-kat is

    Azért ne égessetek el
  • L Viper #6288
    Olvastam a Frugalson, amiket Aeyessel írkáltatok :D
    Csak óvatosan
  • Molnibalage
    #6287
    Hát nagyon remélem, hogy segít valaki (szentségtörő módon a pápa a Lock On topicban is segítséget kért, remélem nem lesz vallásháború), mert különben addig nem lesz Ayes cockpitom amíg nem lesz állandó melóm (jövőre diplomázok...), vagy nem nyerek lottó 5-öst, de akkor más saját Falcon fejlesztő csapatom lesz, meg felszámolt LP. :)
  • L Viper #6286
    Durva, hogy ilyen életszínvonal mellett sok minden, sokkal drágább, mint Európa fejlettebb részein, na de "ne hergeljük bele magunkat ebbe az osztály micsodába" !!!
  • Molnibalage
    #6285
    Na, NEM fogok webkártyát csináltatni mert iszonyat drága, számlával együtt havi 1200 Ft. Hát elmehetnek a jó k. anyjukba, külföldön majdnem minden szutyok kártyával is csinálhatsz amit akarsz itt meg gombolják le a lét. Dombornyomott kari is drága és mellette meg meg kéne tartanom a mostani számálámat is. Vicc ez az ország a javából...

    Szeretnék megkérni BÁRKIT aki erre jár és tud neten fizetni, megtenné azt a szívességet, hogy megvesz nekem két kabint az Aeyest-ől? Kifizetem banki átutalással, (előre is!) de nem fogok egy rakást pénzt kidobni azért, mert kell kb. 2x10 euró értékű cucc. Bucser, te asszem szoktál vásárolni, tudsz segíteni?
  • Gundark
    #6284
    A banner. Nyomjál rá az újratöltésre Netmester :P

    Scottt nem erős a hitben :) Az Il2 topicban kérdezősködik :P
  • L Viper #6283
    Balage elírta a nevét a videó elején.
  • netmester
    #6282
    mi lett új??
  • L Viper #6281
    Bazzeg, sosem vettem volna észre, ha nem szólsz HEHE
  • Boconadi
    #6280
    Új banner, csak most veszem észre
  • Molnibalage
    #6279
    Ja a Funfalcon Ep. II video annyira fun lett, hogy még a készítő sem Molnibalage, ha megnézitek, hanem Molnbalage. A fater vette észre. :)
  • Molnibalage
    #6278
    A Falconpápa most lámart alakít. Segítsen már valaki, hogy hogyan a jó istenbe lehet a helyére rakni az Aeyes F-14 3D kabinban az MFD-ket. Sehogy sem megy, az F14A_3D_clickability.zip-pel sem, más RV-s upadate meg nincs hozzá..
  • neuro
    #6277
    én :)
  • Molnibalage
    #6276
    Na ez már ATOMTÁP, messze ez a legszebb eddig. Neuro, te cserélgeted?
  • Molnibalage
    #6275
    Na, ez a logo nekem nem tetszik, túl sötét, és a világos oldala meg nagyon asszimetrikussá teszi.
  • Bucser
    #6274
    Szerintem ez a logó tökéletes.
  • Gundark
    #6273
    Akkor mindegy. Megvárjuk az Aeyes 22est :)

    Balázs, nem kéne a logót kicserélni egy olyanra amin a Crazy Horsemen-van? :) Háttérben a kici deltával :P
  • L Viper #6272
    Az F22 2D-s rögtön kiugrasztja az RV-t, de amúgy sem túl szép.
    Talán ott is át kéne írni valamit, de ebbe még nem merültem bele.
    Egyébként ami van 3D alapból a 22-esshez, ahhoz passzolna ez a 2D-s, nézd meg a gifeket.
  • Boconadi
    #6271
  • Molnibalage
    #6270
    Ok, megy én voltam a balfasz.
  • Gundark
    #6269
    Úgy kell ahogy irod. Ennyi. Nekem megy neked nem. Gondolom ilyenkor kell a 2.3as update. Közben gyakoroltam a hitet :

    Irány a meló



    Csapatmunka



    báz itt lőnek :)

  • Bucser
    #6268
    Nem értelek.. te nem nézd, hogy én mit írok?

    Mondom felrakod az F-15C 2.2-t aztán leszeded a www.cockpits.nl honlapról a 2.3-as update-t és nem lesz gond a kibaszott jobbra nézéssel... Persze readmet is olvasni kell.

    Kb 3.-ra írom be...