52965
  • Bucser
    #6427
    Biztos, hogy nem.

    miután még egy alphaverziójuk sincs így igazából screent sem tudtak belőle csinálni:)

    A forrásnál látható

    "Screenshots added: 2004-06-18"

    Gamershell forrás
  • L Viper #6426
    Fighter Ops terrain :





  • L Viper #6425
    Vajon mekkora erőmű fog kelleni a Fighter Ops-nak ?

  • Gundark
    #6424
    Egyébként jegyezném meg hogy már nem gyártja a revell. Csak tomketet tornádót meg falkont csináltak fémből. Mondjuk nem tom mér de mindegy. Eredetileg egy 1:48as vagy 1:32es Messzert akartam dettó metálból. Persze már nem gyártják és nincs is. :( De majd holnap csinálok egy képet az otthoni oltáromról :) A klaviatúrán helyezem el a kegytárgyat és az X52 es tartozékai veszik körül :) Persze lesz a képben egy messzer is :) Majd a háttérben egy eredeti falcon 4 cd tokkal :)
  • Molnibalage
    #6423
    Vagy le ne lője egy kis delta! :)
  • L Viper #6422
    Csak el ne repüljön onnan
  • Gundark
    #6421
    Revell 1:72es F16-c Block 52es. Fémből :)
  • Molnibalage
    #6420
    Én csak jövő hét vasárnap megyek. Ez 1:72-es? Milyen F-16?
  • Scottt
    #6419
    Cuki
  • Gundark
    #6418
    Nos miután mindenki elment nyaralni legalább a saját szórakoztatásomra berakok egy képet az én falconomról :)

  • Gundark
    #6417
    Nos valóban egyszer majd talán lesz . :) Balut ráizzitjuk :)) A külső valóban nem minden, de amiről megfeledkezel ó Pápa, az az hogy a népeket ezzel lehet megfogni. Aztán lehet hogy azt mondja hogy "bonyolútt" és nem játszik vele. De lehet hogy egy szép százalék igenis neki fog állni az avionikának hogy megértse.
  • Molnibalage
    #6416
    Egykis OFF. Nézzétek meg az Elizabeth trailrét. Na milyen zenét választottak? :) Amúgy várom a filmet, az elődjét imádtam. OFF vége.
  • Molnibalage
    #6415
    Hej, nem semmi. Lesz vajon majd egyszer ilyen a Falcon? :)
    Nálam úgyesm számít ez. A legnagyobb vesszőparipám most az, hogy minden repcsinek 120 fokban lát előre a radarja. Ezzel kéne valamit kezdeni, csak nem tudok...
  • Gundark
    #6414
    Beza :) Akkor már inkább az új gran turizmó :)

    kép

    kép2
  • Bucser
    #6413
    ne gyere kérlek te is ezzel az 1 talajextúra felett egy csomó doboz épület játékkal...

    A konzolok képességeihez ez a game egy nagy nulla...
  • L Viper #6412
    Ez iszonyat jól néz ki, XBox 360, hát igen.
    Nekem jó lesz azért még elég sokáig a vallásunk legnagyobb szentje, a pápa szemefénye Vereszvipera
  • Molnibalage
    #6411
    Haj, de szép grafika csak kár, hogy ez nem szim. hanem egy lövöldözős játék.....
  • Gundark
    #6410
    Inkább a holdraszállás topikban kéne lenned, azon jobbat mulattam :))
  • Molnibalage
    #6409
    Jópofa.
  • L Viper #6408
    Na ennek örülnék !
  • L Viper #6407
    Na végre, az ősi Flankerben is már benne voltak a csillagképek és ráadásul úgy ahogy a valóságban. Forogtak szabályosan az északi pólus körül és lehetett navigálni is a csillagok segítségével.

    Remélem így lesz a Falconban is, bár szerintem csak díszítés lesz.
  • Balu0
    #6406
    Igen , lehet csillagok alapján navigálni :D nem vicc

    És a Tornado pit sem..
    Nah elmentem Horvátba nyaralni.. jó repkedést mindenkinek XD
  • Molnibalage
    #6405
    Na, készülget a Tornado cockpit. Remélem nem csak vicc.
  • repvez
    #6404
    vagy másold be ezt a manualodba:
    cockpit install
  • repvez
    #6403
    A forumba is pont ezt irták viccböl, hogy biztos azért :D
  • Gundark
    #6402
    Szép. Csillagok alapján lehet majd navigálni? :)
  • repvez
    #6401
    Akkor linkelem:
    éjszakai kép
  • repvez
    #6400
    Aragorn uj képet tett fel:

    ilyen lesz az égbolt este, lesznek csillagok :)
  • Gundark
    #6399
    Aki Aeyest akar használni nem hiszem hogy komoly gondba ütközik hogy hogyan tegye. Sok helyen "beszélnek" róla többek közt itt is :)
  • Molnibalage
    #6398
    Azok már nagyrészt elavultak, én a két új szerzeményemet megosztom majd, azok "one click" installerek. A többit aki megszerzi valahonnan keresse meg maga. A másolgatós tanács az belekerül, hogy az egyes gépek kabinjait fel lehet használni a többinél.
  • Bucser
    #6397
    Egyetértek. Ráadásul Aeyes-től a forumban lehet is kérdezni. (persze csak ha megvetted a kabint).

    Aki meg nem fizet érte az találja ki egyedül, hogy mi hogyan működik. Vagy olvasson utána.
  • repvez
    #6396
    Ha gondolod akkor elég hivatkozni a cockpits.nl oldalra ott lépésröl lépésre le van irva a telepités menete minden változathoz.És ezeken kivul van még mig29,f-14 kabin is.
  • Molnibalage
    #6395
    Az Aeyes kabinok telepítésének módja bekerül a manualba, csak etikai problémám van ezzel. (Másnak is?) A régi 2D-s kabinok telepítésével nem kívánok foglalkozni és szenvedni pár sorban megemlítem. Aeyes kabinokkal és a beépítetekkel összesen ezek a gépek vannak egész jól lefedve.

    F-15A/C, F-15E, F-18A/C/E (de akár a D-is ha valakinek jó az, igen a Super Hornet műszerfala más, de engem nem zavar),A-10, EF-2000 (na ebből nem tudom, hogy az Aeyes rak -e fel 3D-set, mert nem repülök a típussal), Mirage-2000, Rafale, SZU-27 (ehhez kell a régi 2D-s, bár nem próbáltam ki).
  • Molnibalage
    #6394
    Európa látványos hegyei. Kár hogy nálam hibás, de még így is gyönyörű.



    Olajfinomító elleni támadás. Próbáljátok gépágyúval a tartályok ellen. Robbannak ahogy kell. :)



  • L Viper #6393
    Szerencsére a jobb képeket elrakosgatom a Falconból, így volt egy pár régi is :)
    A 3. kép az egyébként multiból van, azok mi vagyunk
  • Molnibalage
    #6392
    Köszi, NAGYON jó képek! Az utolsó fenománálisan szép. Lehet, hogy én is átváltok majd a hiba ellenére. Az angol manual videokártya beállítás részét is végigvettem és játszottam a config edtiorban is, de az alaptextúráknál még mindig ott van a váltás...
  • L Viper #6391
    1. Kép: Tom'S Free HiTiles. Ami nem jó benne: partvonal mellett a tenger sok helyen gyenge felbontású és vegyesen vannak régi és új textúrák, de az újak közül is soknak kissé pixeles a felbontása. Azért nem rossz annyira, a városok erdők kitűnőek, ezekből fejlődött a későbbi HiTiles is.



    2. Kép: Allied Force HiTilesből a kivett zip, az átnevezős módszerrel. Bár jobb képet nem találtam, de a piros szaggatott vonal mentén látszik a régi textúrakészlet. Bizonyos magasságokon és nézeteknél zavaró lehet.



    3. Kép: A régi Falcon4.0 módozatihoz fejlesztett (Superpak, BMS,FF3, FF4, OF) hibátlan, hibamentes HiTiles.



    4. Kép: Ugyanebből, ha az őszit választod.

  • L Viper #6390
    Nézek valamit és küldök.
  • Molnibalage
    #6389
    Screenhsohot nem tudsz andi legalább az egyik Hitilesről? Betenném.
  • L Viper #6388
    Az AF-es Hitilesnél meg ki kell csenni a \HiTilesAF\summer\ -ből a HiTilesAF.zip-et bemásolni a \Falcon4\terrdata\korea\texture\ mappába, átnevezni texture.zip-nek és utána az előző hozzászólás 4-es pontjától ugyanaz.
    Bár az AF-es HiTiles-t én nem teszteltem, de Neuro azt használja. Nekem úgy rémlik, hogy a messzi részeknél a régi textúra készletet jeleníti meg, de nem feltűnő annyira.