52965
  • Gundark
    #6467
    Khmm, izé.. Tartunk partit pénteken? Mert akkor úgy rendezem az életem :)
  • Molnibalage
    #6466
    Érdekes ötlet.
  • Molnibalage
    #6465
    Ez most nagyon OFF, de nézzétek meg. 64k-baól mit ki lehet hozni! (Na ez így nem teljesen igaz, de akkor is) MAGYAR a cucc.
  • Molnibalage
    #6464
    Hát akkor egy vigyor elfért volna a kommentbe. Nekem úgy tűnt komolyan gondolja.
  • Bucser
    #6463
    Szerintem meg csak túl komolyan veszel egy kis viccelődést. És el kell ismerni a reofizika nem erőssége a Falcon motornak még feltúrbózva sem.
  • L Viper #6462
    Néztem tegnap a leszállás videóidat, szerintem jók. Lehet úgy tűnik könnyű megcsinálni, de próbálják inkább meg :D
  • Molnibalage
    #6461
    Az utolsó pár post a lényeges. Valaki már megnit fikázza a repmotort..
  • Molnibalage
    #6460
    Rohadt jó videok.
  • L Viper #6459
    Hát igen, jó ajándék lenne az is.
    Még jó, hogy magyarok mindenhol vannak, célzok itt Balura.
  • Molnibalage
    #6458
    Hát eddig nem mondtak semmit, rajtunk kívűl mintha nem tudná senki, hogy megapatch készül, a külföldi fórumokon semmit nem lehetett olvasni erről az új menu felbukkanásáig aboszlúte semmit se, de mi eléggé sokat beszélnük róla, mert Balu köztük van.

    Én azt tippelném, hogy szept-okt előtt nem, de én annak is bőven örülnék, ha karácsonyi ajándék lenne.
  • L Viper #6457
    Egyáltalán lehet tudni valamit kb. mikor jön ? A majd egy kicsit ködös.
  • Molnibalage
    #6456
    Hát én isd nagyon várom, kíváncsian lesem majd, hogy mennyi kerül bele a javaslataimból. Ha végre kijön akkor befejezem a modomat, mert végre szeparált adatbáziok lesznek a hadjáratokhoz! Mondjuk az Europe helyszínnek most is az van. Messze a legjobb kieg helyszín jelenleg, utána az ODS. Az lesz jó, ha majd az ITO2-t végre átteszik FF4 alá. Azonnal végigtolom majd a '73-as balhét az tuti..
  • Bucser
    #6455
    Igen:) Új menű:D
  • L Viper #6454
    Én az új RedVipert várom a legjobban, hogy maradjunk a kaptafánál :)
    Nagyon felcsigáztak az új menüképek.
    Nagyon készül ott valami !
  • Gundark
    #6453
    Háát nem tudom, a rowanos dolgok annyira nekem nem jöttek be.A Dawn Patrolt nyomtam egy ideig, de az RB jobban tetszett. Az első szimem a Gato volt :)) Majd F-19, Redbaron, stb. A BOB II kipróbáltam de nekem nem tetszett. Nem tudom miért, olyan semmilyennek tűnt az Il2 mellett. De majd a FighterOps :)) Tényleg jó lenne már egy rendes szim. Akár 1. 2. vagy 3. világháborús :) Ja az a Fallout 3 lesz :)) Mindegy azt is várom.. :)
  • L Viper #6452
    Én szeretek minden szimet kipróbálni. A BOP II. a Rowanból megmaradt emberkék csinálták. A menü is olyan mint a Flying Corps-é és a MIG Alley-é.
    A Rowan műve volt anno az Overlord, a Dawn Patrol, a Navy Strike és az Airpower is. Húúú mekkora szimek voltak jó sztorival körítéssel és a korhoz mérten kimagasló grafikával. Az idősebb szimeseknek biztos jó emlékeik. Na ez hiányzik a mai progikból. Csak a geafika és minden más elhanyagolva. Semmi sztori, történet, karrier, hangulat.
    Régen ez nem így volt.

    Nosztalgiabuli
  • Gundark
    #6451
    Azt hiszem kardinális én már csak maradok az zil2nél :) Osztán majd átnyergelek a Storm of Warra. De én szeretek a Pumákkal röpülni :) Most kezdtem el megint egy új hadjáratot. Mert szórakoztat :) De az én igazi műfajom a 163as :)
  • L Viper #6450
    Mikor és melyik patchel próbáltad, mert most asszem az 1.26 alegújabb.
    Valóban könnyebb le és felszállni vele és a repmodell is egyszerűbb, mint az IL-ben, de nekem ennek ellenére nagyon tetszett. A víz a felhők, a nagy kötelékek és a kabinok is szuperek.
  • Bucser
    #6449
    és a fizika szimuláció a béka feneke alatt van...

    nekem nem tetszett egyáltalán.
  • L Viper #6448
    Az a szerencse, hogy nálunk rengeteg szolgáltató közül lehet választani és óriási a verseny, ami levitte az árakat.
    Egyébként jó a mostani net is, csak ritkán van kiesés, nem úgy mint amikor beindultak, de mindenképp megérte otthagynunk a régi szolgáltatót.

    Gundark: Ha már messzerezel, próbáld ki a Battle of Britain II-őt felpatchelve a legújabbra. Szerintem igen zsír. Ekkora kötelékek sosem voltak az IL-2-ben.
    Ez a videó annyira nem adja vissza : Battle of Br II. mozi. de elég jó.
    Na vissza a Falconhoz, mert baj lesz
  • Gundark
    #6447
    Bizony. Nekem 4900 a kábel és csak 1mb \ 128. Igaz az mindig 100%on használható. Hamarosan ha lesz új munkám áttérek a 4mb \256 ra. :) Aztán ki tudja , hátha a tonline is megtébolyodik és felemeli a határokat :) Egyébként még egy eretnekség igy a végére : Csak annyit mondanék ilyen melegben, hogy hajrá Messerscmittek :)





  • Molnibalage
    #6446
    Hallod, a te szolgáltatód így is VILÁGBAJNOK!!! Én 3-szor (!!) ennyit fizetek egy szaros 4Mb/256kbit-es netért (akkor is leírom, hogy Invitel) és csak a névleges sávszél 75%-a van meg. VICC ez az ország, de komolyan. A te szolgáltatód ára a relális, ha ennyibe kerülne a net előfizetés mindenhol atz lenne a normális és mindenki előfizetne. Két pizza ára havonta..

    OFF vége.
  • L Viper #6445
    Ne igyunk rá előre, de dolgoznak rajta, és a weboldalukon valóban ott a mi városrészünk is a tervezettek közt.
    Amúgy DMCC a szolgáltató, vagyis összeolvadt a DIGI-vel Weblap, alul középen lesz ami ugyanannyiba kerül, mint a mostani felül jobbszélen.
    Tényleg jó lenne...
  • Molnibalage
    #6444
    Na itt a megerősítése az új UI-nak.
  • Gundark
    #6443
    Ki a netszolgáltatód Vipera Kardinális? :)) illetve több tiszteletet :
  • Molnibalage
    #6442
    Aaaaazt a durva!!! Áladassék az úr neve. Még ha csak 1,5Mb upload lesz még az is egy HATLAMAS lépés előre. A sávszélosztó kardniális pozíció elkelt! :)
  • Gundark
    #6441
    Királyul néz ki az új menü:) A joystick setup nagyon komoly :) Az RV menüje tényleg fura. Évekig oldalt volt minden aztán átkerült alulra... De cserébe kaptunk egy nagy vörös viperát középre... :)
  • L Viper #6440
    Hát igen, nagyon nem tetszett a régi menüje az RV-nek, főleg az OF-ét is látva, nagyon lehangoló volt.

    Más: Balage, a területünkőn a netszolgáltató fejlesztésekbe kezdett és a kiszivárgó hírek szerint ugyanannyiért többszörös lesz a sebességem.
    Én annyira nem értek hozzá, de átalakul "PPPoE terület"-é a városrész.
    Az új tarifatáblán én ebbe fogok esni : "max. 15Mb/15Mb"
    Ha ez igaz akkor igen jó multik elé nézünk.
  • Bucser
    #6439
    jó lesz nagyon:) csak jönne már!!

    (meg végre érkezzen meg az FCC-2-m:D Oszt kezdhetek tanulni mindent előlről falconban (legalábbis a gombokat:D De már csak 3 hét ha minden igaz:))
  • Molnibalage
    #6438
    Sürgősen megnézni mielőtt leszedik a képeket. Új setup a köv. patch-ből szerintem.
  • Molnibalage
    #6437
    Ok, ki lesz próbáláva.
  • Bucser
    #6436
    Balázs találtam egy kis leírást ,mhogy hogyan tudod a legobb minőségűvé tenni a youtube-on lévő filet (és nem is kell hatalmas raw-ban felöltened őket)

    6 kicsi lépés
  • L Viper #6435
    A melegtől mi is kiakadtunk, még elviselem, de már a tűrőképességem határán van. Azért most hűvös van és Flakonoztam egy kört
  • Molnibalage
    #6434
    Őszentségét lefárasztja a meleg és a nyári gyakorlat meg egyéb meg nem nevezett dolgok. A manualhoz is sikerült 1(!) egész oldalt írni a héten...
  • L Viper #6433
    Látom mindenkinek melege van, mintha egy kicsit kevesebet üzengetnénk
    Még Őszentsége sem valami aktív...
  • Gundark
    #6432
    Miért máskor ELŐBB kezdtünk ?
  • Molnibalage
    #6431
    A melegre való tekintettel kezdjünk 10-kor szerintem.
  • Gundark
    #6430
    Én ráérek. Ebben a melegben nem megyek sehova :)
  • Molnibalage
    #6429
    Ma este lesz multi? Mert akkor úgy sörözök...
  • L Viper #6428
    Pedig jól néz ki...