52965
  • Molnibalage
    #6507
    A joy alján látod az a szürke részt? A kürül forog a gázkar, csak most teljesen le van tolva. Van egy kis folytonosság hiány ott válik el a gázkar a többi résztől.
  • L Viper #6506
    Hogy van gázkar ? Nem látok olyat.
  • Molnibalage
    #6505
    A szentély. :)

  • Gundark
    #6504
    Szép kép :) Aggyá még :) Ja, kérem :) Valóban az igazi hőskor volt az a gurus idő. Én is sokáig irtam az Index Gameznek. Aztán megszűnt. De kaptam egy csomó eredeti játékot. Például a Hindet :) Az orosz kézikönyv durva volt :) Mi lenne ha elterjesztenénk hogy ez a kép amit belinkeltél az új pecses falkonból van ? :))
  • Bucser
    #6503
    A honlapjukon sokkal jobb minőségben nézheted meg.
  • neuro
    #6502
    Nemtudom melyik változat lehet :)

    Írtam én is, kb. 4-5 éven keresztül.
  • repvez
    #6501
    Azért az nekem fura benne hogy a block40-esbe a legujabb sisakcélzoval ül a pilota.Vagy ez most melyik változat ?
    Egyébként te irtál is cikket a Guruba igaz?
  • Scottt
    #6500
    Húúú most jöttem haza karate táborból és nem tom eldöntönteni h ez igazi vagy vmi gémes kép :)
  • neuro
    #6499
    Jó nagy kép :)

  • Molnibalage
    #6498
    Luftwaffe F-4-ek. Marha jól néznek ki!
  • Molnibalage
    #6497
    Video a Jet Thunder-ből.
  • Molnibalage
    #6496
    Az utolsó 576kbyte-ban volt - amit még megvettem - benne a játék két oldalas ismertetője és a Jane's IAF is. Mi lett volna, ha soha nem akad kezembe az az újság? :)
  • neuro
    #6495
    régi szép gurus idők...
  • Gundark
    #6494
    Ó barátaim el sem hiszem : Turkáltam a kincsek között, kerestem egy újságot melyet még Guttenberg nyomtatott ,(persze nem találtam) és mire leltem? Hö : PC Guru 99 /3 as szám. Benne a Falcon 4 leirással :) Nagggyon jó :)) Tatcom irta, és a végén a panaszkodás , ehhez már egy duál xeon kell hogy menjen :) Grafikailag leveri a vetélytársait, és pl támogatja a glide-t és a d3d-t is :)) De inkább riva 128on használjuk, mert néhol nem szép a voodook grafija :) Végigolvastam az egész ojságot :)))
  • L Viper #6493
    Üdv ! Végre előkerültél.
    A Balcsis mókáért irígyellek, idén nem sikerült arra tekernem.
  • repvez
    #6492
    Nem csak rászakad a válamra egy gerenga a 3 csillag helyett.Ha érted mire gondolok :D
  • Bucser
    #6491
    hova felvételizel? Zrínyire?
  • repvez
    #6490
    Sajna nem megy most szombaton lagziba megyek és még pár dolgot el kell intézzek reggel.
    Nem leszek kidobo ember csak a felvételihez kell legalább 16 perc alatt futnom 3200m-t és 50-50 felülés fekvötámaszt csinálnom és valahogy ez nem tetszik a testemnek (nem is értem miért :D)
  • Gundark
    #6489
    Repvezből kidobóember lesz :) vagy inkább :P Jösz valamelyik nap hétvégén (pé-szo) multizni?
  • repvez
    #6488
    HÁt igen csak másnap szántodnál tudtunk fürdeni a balcsiba már csak azért is hogy nehogy szényenszemre ugy jövünk haza hogy nem voltunk a tóba.Gyenesdiáson volt az elsö napi pihenö egy kampingbe ahova 16h-kor érkeztünk és ugy terveztük hogy ugy este 9 ig elmegyünk standolni erre fél 5re olyan szél támadt és lehült az idö ,hogy nem volt kedvünk hozzá.Addig meg 40 fokba tekertünk.
    Szép egy idöjárás mondhatom.
  • Bucser
    #6487
    " kedd szerdán körbebicikliztem a balatont pár kollégával"

    A legjobb időpontot választottad:D
  • repvez
    #6486
    bocs hogy eltüntem pár napra,de a meloban nagy változás lesz nálam és fizikailag kell készülnöm rá.És csak esténként tudtam lemenni ebbe a nagy melegbe futni meg erösiteni.
    Meg kedd szerdán körbebicikliztem a balatont pár kollégával pont 250km volt.Most kezelem a szétégett hátam :(
  • Gundark
    #6485
    Ez komoly Lajos? :) Ez nem az . Bucser pilótafülkéje az az :) Őszentsége dobhatja a képet a székesegyházról :)
  • L Viper #6484
    Ez a vallás lényege, szentatyám egy puritán szent

    Nekem Black Widow joy van, bőven 10 alatti árú ( jelzem bevált ), 4 programozható gombbal, de szintén megszoktam a billentyűzetet.
    Sajnos nekem is elég szűk a hely, csak egy 85 cm széles asztal fért el.
  • Molnibalage
    #6483
    És a pápa cuccain? Lefotózzam, hogy én hogyan tolom. Egy nyamvadt Saitek Cyborg Evo-m van, de még konfigurálva sincsenek a gombok, mert az évek során túlságosan megszoktam a billentyűztetet. A egérnek is igen furán van csak hely...
  • L Viper #6482
    Hát nagyon "dizájnos" !
    meglepődnétek az én szerény cuccaimon, nem mostanában lesznek ilyen komoly dolgaim.
  • Gundark
    #6481
    Remélem akkor jössz velünk multizni is :) A pedálon gondolkodtam én is cs ak kurta sokba kerül.
  • Bucser
    #6480
    Én maradtam a legotechnél billentyűzet/egér kombóban.)

    Meg 3 hét múlva megint ott fog parkolni hűséges cougarom mellettük az asztalon immáron FCC2-vel kiegészítve:) (meg persze asztal alatt egy SIMPED pedál:)

    Na akkor végre belevetem megint magam a szimezésbe rendesen:)
  • Gundark
    #6479
    Igen. És nagyon király, az a lézer deszktop 6000. A lézeregér sajna lemaradt :) Illetve ott van a legszélén de alig látszik :)
  • Bucser
    #6478
    M$ Billentyűzet?? excommunikálva leszel az egyházból!!
  • Gundark
    #6477
    Ime az én oltárom :)

  • L Viper #6476
    Hú de ígéretes
  • Molnibalage
    #6475
    Újabb képek a Tornado-ról. Ha az eljövendő kebinok is ilyenek lesznek az nem lesz semmi.
  • Molnibalage
    #6474
    Az inkvizíciónak vannak kémei. :)
  • L Viper #6473
    Mire visszajön, megcsináljuk a reformációt !
  • Gundark
    #6472
    A szentatya helyére pályázol mi?
  • L Viper #6471
    Jó pihenést !
  • Molnibalage
    #6470
    Péntek nekem jó, szombat nem, mert másnap korán kelek. Vasnárnap elmegyek és csak köv. szombaton jövök. NYARALOK!!
  • Gundark
    #6469
    Felőlem lehet szombat is csak beszéljük meg :)
  • L Viper #6468
    Péntek este dolgozom, nem tudok résztvenni, esetleg szombaton.