52965
  • zsoltfireman
    #6627
    RESPECT!

    Bár mindenki így álna a dolgokhoz!!!
    Amúgy Kecskemét???
    USAFE F-16CG Aviano Demo lesz!!!
  • Molnibalage
    #6626
    Privátban add meg a címet ahova küldjem és röppen is a cucc. 2 nap alatt szokott általában megérkezni a cucc. Neked ez nem kerül semmibe, terjesztem az igaz hitet. :)
  • zsoltfireman
    #6625
    Az a baj,hogy egyik sincs meg,de már rohadtúl repülnék vele!
  • zsoltfireman
    #6624
    Úristen! Ez most komoly??? Mit kell tennem???
  • zsoltfireman
    #6623
    Az RV is érdekel meg az OF is!!! Csak valaki mondja el részletesen az instrukciókat
  • Molnibalage
    #6622
    Eredeti Falcon 4.0 nélkül nem megy csak az AF, de az én véleményem az, hogy az egy kalap szar. Ha kell hétfőn elküldöm postán az alap Falcon 4.0-át meg az összes OF és FF4 cuccot is. Skinek, helyszínek és persze a modom amit használunk.
  • zsoltfireman
    #6621
    Ez a paraméter megvan,de valaki azt mondta,hogy eredeti F4.0-val kkell kezdeni!
    Mi van,ha nekem egyik sincs meg?
  • Molnibalage
    #6620
    "Az OF-et igy lehet felrakni: F4+OF4.3+4.4+4.4.1."

    Ebből valamelyik csak másolgatós, nem telepítős. Az 5500-as hozzászólások környékén volt róla szó, hogy hogyan kell és melyiket kell letölteni. Én az RV-t ajánlanám, mert itt gyakorlatilag mindenki azzal repül az idő nagy részében és CSAK azzal van multis repkedés.

    Az erős gép alatt értem, hogy egy dual core proci, 2GB RAM és egy 512MB-os videokari nem árt, ha van, mert az alatt játszhatalan a hadjárat...
  • zsoltfireman
    #6619
    Elég erős a gépem! Menni fog!
    Az a baj,hogy rohadtul nem tudom a sorrendet,hogy,hogy ál össze a progi
  • Molnibalage
    #6618
    Mennyire erős géped van? Az OF-hez NAGYON, NAGYON brutál gép kell és sokkal bugosabb, mint az RV/FF4. Pár dologban részletesebb és jobb, de azok elhanyagolhatóak, főleg egy ekzdő számára.

    Az OF telepítését lentebb leírta valaki, mindjárt visszakeresem.
  • zsoltfireman
    #6617
    Szia!

    Nagyon köszi,hogy ilyen gyorsan reagáltál!
    Namost,F-16 Fan vagyok,majd meg őrölök mert láttam screeneket az OF-ről elég durva!
    Valahogyan nem tudnád röviden leírni,hogy milyen sorrendben épül fel a sim
    Tehát mi kell hozzá,hogy az OF-el repüljek???


    Üdv!
  • Scottt
    #6616
    H halad a manual őszentsége?!
  • Molnibalage
    #6615
    Itt vagy itt. Ezeket be lehetne már rakni a F.A.Q.-ba, mert unalmas állandóan belinkelni. A manulban benne lesz a két cím.
  • zsoltfireman
    #6614
    Sziasztok!

    Érdeklődnék,hogy honnan lehetne a Red Vipert megszerezni,ill mi kell ahoz,hogy működjön is


    Üdv!

    Zsolt
  • Molnibalage
    #6613
    Már többször is linkeltem, de eszméletlen, hogy mennyi F-4 skint csinál a srác...
  • Molnibalage
    #6612
    Hát az a gond, hogy engem még a '83-as hadjáratban sem tud az AI még Ace beállításon sem nemhogy megverni, de még megszorongatni sem nagyon... Persze én nem átlaguser vagyok. :)

    A modern hadjáratok meg egy viccel érnek fel. A MIG-29-eseken kívül semmi komoly fenyegetés.
  • L Viper #6611
    Hát remélem, nem barmolják el az eddig megszokott dolgokat, néhany pattógó ütődött kedvéért !!!

  • Bucser
    #6610
    AZ AI-val nincs semmi gond. Sőt jobban átlátja a dolgot mint a "complaining user" hisz a majma egy defensive pozícióba szorult ATO-tól várja el (azaz no légifölény és kevés a repülő egyébként is) hogy Search and destroy feladatokat küldjön ki az északi páncélosok ellen mikor folyamatos az északról érkezett nyomás (ugye a kampány nehézségének átállítása magával vonja, hogy változnak a kezdeti erőviszonyok és a támadó fél kiléte is. Ezért mondják, hogy ne basztasd mert elkúrod ha nem értessz hozzá lásd Manual erről szóló része)
  • Molnibalage
    #6609
    Hát épp ez az. Azért mert béna a user, nem kéne degradálni a dolgot. (Tényleg kiveszik? Nem olvastam még végig...) Inkább AI oldalról kéne fejleszteti, user oldalról elég jó, talán csak az AF-es package létrehozást kéne már beletenni.
  • Bucser
    #6608
    Egész topic legjobb postja:)

    "You messed with sliders (contrary to what was suggested), get results you don't like, and call it a bug.

    BUT, you agree that the same sliders you messed with should be removed?

    How about this: leave the sliders where they start out, and PRETEND they've been removed.

    I think you'll enjoy the RV campaigns alot more"

    EGyébként nem látom mi lenne érdekes benne. ki fogják venni a csúszkákat a kampányállításból mert mindenki elbassza és aztán jelenti buggéknt.
  • Molnibalage
    #6607
    Érdekes dolgokról van szó itten.
  • Molnibalage
    #6606
    Én is kint voltam '91-ben, de hát akkor még csak 9 éves voltam, nem sokmindenre emlékszem. A '97-es és 2001 és '03-as repnapok még jók voltak.
  • L Viper #6605
    Én voltam a régi klasszikus nagy magyar repülőnapokon, még a 90-es években! Azokhoz képest ez egy sovány esemény lesz, az ár viszont...hmmm.

    Érdekes, hogy a csehekhez, de még a szlovákokhoz is mennek "nagyvasak".
    Az oroszok, vagy az ukránok nem hoznak ide egy SU 27-est legalább.
    Valamiért haragszanak ránk ? Nem vagyunk nekik szláv testvérek, vagy "miafene".
  • repvez
    #6604
    Sajna én még repülni nem láttam se harriert se tornádot se fantomot, csak statikuson láttam öket.
    Majd amikor már ilyen terület fölött lehet repülni a bevetéseket az lesz ám a jo:
    terragen2
  • Molnibalage
    #6603
    Mindet láttam már, valamelyiket már vagy 3-4-szer is... Hátha máshogy nem megy asszem megyek a csehekhez.

    Holnap és hétfőn NAGY lépést tervezek a manualban, legalább 10 oldalt szeretnék írni hozzá és legalább 1 kiképző videot megcsinálni. Lesz egy újfajta prezentációs video is hozzá, e erről egyelőre csak ennyit írok, a többi legyen meglepetés.
  • repvez
    #6602
    Üdv ujra itt.Nekem már megvan a jegyem a vasárnapi repnapra,de tervezem hogy a cseh repnapra is ki kéne menni, mert oda jönnek a nagyvasak.Mondjuk azt én is furcsálom hogy tornádobol és harrierböl is több darabot idehoznak,de nem repülnek.
    De azért tényleg sok nagy kötelék is eljön.
  • L Viper #6601
    Szuper
  • Molnibalage
    #6600
    Parádsasvár és környéke, Mátra. A tesókkal és cimborákkal voltunk.
  • L Viper #6599
    Merre terjesztetted a hitet, merre jártál ?
  • Bucser
    #6598
    Hát akinek "küldetése" van az nem törődik a ráfordított idővel:) Nézd csak mg a cockpit építőket:D van aki 10 éve dolgozik eggyen beleölt 40K dollárt és még mindig nem elégedett:)

    Egyébként lehet sasolni Fighterops topicba tettem pár képet (egy készülőj Falcon CJ-ről)
  • Molnibalage
    #6597
    Ok, ez lesz. Azért ennyit begépelni és átfogalmazni rengeteg időt vesz el. Lefotózni és szépen betenni max. 1 óra.
  • Bucser
    #6596
    kérdezd meg az aranysast. ha meg nem engedik fogalmazd át és akkor nincs gond. Plágiumért meg max akkor perelnek be, ha anyagi hasznod van belőle.
  • Molnibalage
    #6595
    A manual dolog meg a héten be fog indulni számtalan ötlet született a nyaralás alatt. Az lenne a kérdésem, hogy az Aranysasból két(három)cikksorozaztot betennék mellékletbe, mert NAGYON hasznosak a kezdők, de más számára is. Jogilag tartható ez?

    A két cikksorozat a 2003-as évfolyamból lenne, az egyik a "Ha rövid a kardod" címmel jelent meg a másik meg "Pilótasuli" címmel és az első 5 részes a másik 6. A harmadik még nagyon régen jelent meg '95 táján légiharcsuli címmel és az vagy 10-12 részes volt, de ennek felhasználhatósága kérdéses, mert nem tudom, hogy a valóság mennyire korrelál a Falcnnal és az AI viselkedése is bezavar és '95-ben még erősen érződhetett az szovjet kiképzési rendszer hatása ami olyan volt amilyen...
  • Molnibalage
    #6594
    Üdv hívek, hazajöttem!

    Látom nem sok dolog történt. Kecskemétre meg úgy tűnik nem megyek, mert egy rakás f*s lesz ami ott lesz. Jóformán SEMMI nem repül! Se Tornado, F-4, Harrier és lehet, hogy a svájci kötelék sem, mert az egyik tag eltörte a lábát. És még ezért pénzt kérni, mikor HM rendezvény?? Vicc a jávból. Ha az ember tisztességes repnapra akar menni már ezért is külföldre kell menni. SZÁNALMAS!

    Mellékzöngeként megjegyzem, hogy a nyaralás közben néha hallgattam rádiót és SZU-30MKI-ról pusmogtak valaimt, de akkor az scak kacsa volt és akkor gondolom az is, hogy beengednek az E-3-as belsejébe.
  • netmester
    #6593
    na ez maulti jó volt. végre én is lőtem valamit
  • L Viper #6592
    Multi kép. Jól fordulózik az a fránya F8-as, de nem elég jól



  • L Viper #6591
    Na 21:35-ig várunk, utána indítom a szervert.
    Ha még beszállna valaki, csörgessen meg skype-on.
  • Pzolika
    #6590
    Én is fennvagyok de nemlátok senkit (skypen)
  • L Viper #6589
    Skype-on vagyok !
  • netmester
    #6588
    én is megyek