52965
  • L Viper #6587
    Gundark neked is jó az időpont ?
  • Pzolika
    #6586
    OKÁ :)
  • L Viper #6585
    Lesz, a kezdést majd lepontosítjuk, találkozó a Skype-on, szerintem este 9, fél 10 körül.
    RedViperrel repkedünk.
  • Pzolika
    #6584
    Ma este lessz repülés?
  • L Viper #6583
    Nálam az az első, hogy AF-ben az intro mozit kikapcsolom a menüben, úgyhogy nem sokat vesztettél, hogy le kellett törölnöd :)
  • Bucser
    #6582
    vagy tegyen fel rendes codeceket:D (combined community codec pack még soha semimben nem hagyott cserben)
  • lukacspeti
    #6581
    meg meg :) thx
  • neuro
    #6580
    na, akkor megoldódott :)
  • neuro
    #6579
    és ha simán törlöd az intro videót?
  • lukacspeti
    #6578
    lehet hogy a codec packommal van a gond (windows extended edition powa) de ha valakinek hasonlo gondja van meg tudja oldani ahogy neuro tanácsolta töröljétek le az intro.avi-t a movies/Common -bol köszönök mindent :) ügyesek vagytok
  • Bucser
    #6577
    Allied Force-on nem fog rendesen futni. próbálj szerválni egy eredeti Falcon 4.0-t és arra feltennia redvipert.
  • lukacspeti
    #6576
    megvan a szirénázos zene forrása, az az intro windowsban lejátsza, játékban nem, megpróbáltam hogy megvárom amig végigérne 2perc 36mp es a video, de ctrl+alt delnél az látszik hogy a program nem válaszol :( amugymeg se ESC-re se semmire nem szakitja meg a nemlátszó introt, redvipert meg már szedem, majd kiderül, köszi a gyors segitséget
  • lukacspeti
    #6575
    Allied Force mostani patcheleés szerint, és a zene passzol de inkább valami sziránázás van még +ban :)
  • neuro
    #6574
    Falcon 4.0 vagy Allied Force?

    Mert ha a régi Falcon 4.0 akkor annak az elején van egy videó... és lehet, hogy annak a hangját hallod. (rádiózás+zene)
    Ha igen, akkor simán töröld azt a fájlt és próbáld meg újra.
  • Bucser
    #6573
    Szedd le Redviper1-t és úgy próbáld ki. Kicsit visszább a topicban még talán egy link is volt hozzá ha jól tévedek.
  • lukacspeti
    #6572
    hello lenne egy olyan problémám hogy letöltöttem a falcon 4.0-t feltelepítettem és nincs kép, a zene jön. jött az update exe a könyvtárából és most sincs kép :) volt ilyen gondom más játékokkal ott pl a video codec volt a gond de itt nem, aki tud valami megoldást annak megköszönném, geforce 6600GT, driver 94.24 de azt ne irjátok hogy vegyem meg az eredetit mert amig ki nem probálom addig nem fogom. nem szeretek zsákbamacskát venni... thx, bye
  • Gundark
    #6571
    Netmestert megint eltiltották? Bár elvileg jöhet ő is hiszen engedik péntekenként :) F 15-tel fogok menni. Az lesz az én gépem mint Szentatyának a pápamobil Mirage 2000es :) Vagy mint valakinek a páncélautó :))
  • L Viper #6570
    Persze, gyere Te is, minél többen legyünk
  • Caterpillar
    #6569
    Ezért kell Su-25 kabint építeni... Aki egyszer repült vele többet mással úgysem akar!

    Aki meg igen az nem ép...
  • Bucser
    #6568
    NA ezért kell csak egy vázat építeni mozgatható műszerekkel és MFD-kkel:D A műszerek ugyanazok így maximálisan alkalmazkodhatsz a falkonhoz:D
  • Gundark
    #6567
    Eretneknek nevezel...Boszorkány? :) Talán én akarok reformációt? :) Tényleg izgi lehet egy olyan fülke. Persze kérdés hogy mi van akkor ha kedvem szottyan egy 15öst repülni? Egy 16os kabinban? Na EZ eretnekség :)
  • L Viper #6566
    Fúúú, a durva, hogy van aki meg is veszi.
    Ebben a világban mindent meg lehet csinálni és el is lehet adni.
  • L Viper #6565
    Eretnek
    Nekem jó a péntek.
  • Pzolika
    #6564
    Sziasztok. az elmúlt két péntek sajna kiesett de ha lesz multi rám számítthattok :)
  • repvez
    #6563
    Sajna én szerda, péntek, vasárnap melozok :(
  • Gundark
    #6562
    Jól néz ez ki barátaim :) Jól látom hogy 60.000 euro? Ingyen van. Szinte. :) Ja még annyit akarok hogy multikázunk pénteken vagy nem? Mert ha nem akkor megyek Il2őzni. Vagy CODozni :) Ezt még nem döntöttem el :)
  • Scottt
    #6561
    ÖÖÖÖ ha megnyerem a lottót mindenkinek veszek 1et
  • repvez
    #6560
    Hamár Homekokpit akkor itt is van egy amit meg lehet venni:
    f16
  • L Viper #6559
    Hát vannak jó megoldások.
    De helyem az nem lenne nekem sem.
  • Gundark
    #6558
    Azt hiszem ha én hómkopkpitot épitenék otthon elég nagy ivben ki lennék vágva a kokpittal együtt :)
  • Bucser
    #6557
    Érdekes móka home cockpit építőknek a Saitek től.
  • L Viper #6556
    Nincs itthon a macska, cincoghatnak az egerek
  • Gundark
    #6555
    Na miva? Kiürül ideiglenesen a vatikán, a nyáj meg szétszéled? :)
  • L Viper #6554
    Szerintem konfiguráld rá a padlock nézetet, kezdőként a padlock külsőt is meg ami számodra a legfontosabb.
    Én mondjuk ezeknél is a billentyűket használom.
  • Gundark
    #6553
    Az Allied Forcera nem lehet :)Ezzel meg is van oldva a dolog :)
  • krisztian005
    #6552
    Sziasztok, arra lennék kiáncsi meikre érdemesebb a Red Vipert felrakni? a régi Falcon 4-re vagy az Allied Force-ra? És van-e valami ujjabb kiegészítő vagy a Red Viper a legujabb? Nekem egy Genius MaxFighter F31U joystik-om van (anyagi okokból egyenlőre nem is lessz jobb) ezen van egy "gázkarként" használható kettősgomb, egy tüzgomb, egy 8 állású nézetgomb, ezen kivül még van 8 gomb, én még kezdő vagyok, és arra lennék kiváncsi miket lenne érdemesebb beállítni ezekre a gombokra?
  • L Viper #6551
    Ugyanez a bajom nekem is, de még tetőzi, hogy időm sem lesz...
  • Molnibalage
    #6550
    Kecskemétre elvileg én annak függvényében megyek, hogy mi fog repülni. Ha az előzetes programban nem fog repülni a SZU-22 és MIG-21 akkor lehet, hogy a fater nem megy és akkor én sem, mert ő a sofőr.

    Azért a Jetfly erősen túloz, hogy ez milyen fasza repnap lesz. Lesz magyar Gripen, cseh girpen és svéd. Lesz holland F-16, belga F-16 és lehet hogy USAF. Se F-15, se Mirage-2000... Legalább lesz F-4 és Tornado, de hogy ebből mi repül.

    Hol van az már amikor Jagjuar és F-4 KÖTELÉK repült, F-15, F-16, F-18, 5(!) műrepülő kötelék, MIG-29, MIG-21, Galeb Mirage, Tornado, Harrier és még sorohaltnám. Ahhoz képest ez egy nagyon zsenge dolognak ígérkezik és k*urva drága ahhoz képest, hogy elvileg az adónkból szervezik. Zeltweg ingyenes volt...
  • L Viper #6549
    Repnapra én sem tudok menni.

    Szentatyám távollétében is vigyázunk a hitre.
    Jó pihenést !

  • L Viper #6548
    Próbáld ezt feltöltésre használni : http://sgupload.cwi.hu/