52965
  • Gundark
    #6547
    No akkor sorban :)

    Bucser : Bevonulsz a Luftwafféba? :)

    Netmester : Én úgy néz ki megyek a repnapra.

    Balázs : Kellemes nyaralást szentatya :)
  • Molnibalage
    #6546
    Na én holnap elmegyek nyaralni és csak szombaton jövök. Addig bíborosaim és kardinálisaim terjesszétek az IGAZ hitet, hódoljatok gyakran a vallásnak egyedül és csoportosan is!
  • Bucser
    #6545
    Nekem nem jó repnap sajna:(

    Németországban leszek.
  • netmester
    #6544
    helo mindenki. végre itthon vagyok és tudok gépezni, de anyámékra anyaralás alt megint rájött az hogy naponta menyit engednek gépezni. pénteken lesz multi??repülőnapra ki jön majd???

    tudtok adniu 1 olyan képfeltöltő linket amit enged az sg és akkor én is fölrakom hogy honnan játszok
  • Bucser
    #6543
    igen én is így érzem:(

    "Bucser maga a leggyengébb láncszem. csak egy maradhat"
  • Caterpillar
    #6542
    Bucser ezekszerint mindenkinél rend van az asztalon csak nálunk nincs? Már-már elszégyellem magam mikor ezeket a képeket nézegetem!
  • Gundark
    #6541
    Valóban jó film. Jó zenéi is vannak. Bár ahogy a trendet ismerem, a második részben lesz lelkiválság. Gondolom Optimusz a lelke mélyén nem hiszi el hogy ő egy transformer, és ezért nem fog tudni átalakulni peterbilt nyergesből :) Mondjuk leszámitva azt hogy a légitámogatás 10 másodpercen belül megjelenik, igen szórakoztató volt. Főleg mikor a Spooky a 105sel lövi a skorpinokot :)) De az A 10esek is szépak voltak :))

    Ja és a kép :)
  • Bucser
    #6540
    Aza film nagyon jó pedig:)

    Én moziban láttam kétszer is:)
  • L Viper #6539
    A zene nem rossz, de ez a film ez nagyon gáz. Egy kissé amerikai
  • Molnibalage
    #6538
    Senkit nem hoz lázba ez a zene rajtam kívűl? ÉS van még 1-2 ilyen a filmben...
  • L Viper #6537
    Igen Jazz szett, jó régi, de elégedett vagyok vele, nem cserélem le még egy jó ideig, az tuti.
    Falconozni fülesben szoktam, de azért néha rálököm a szettre is, jó ahogy körbevesznek a hangok.
  • L Viper #6536
    Ez egy Black Widow márkájú Joy, elég masszív az árához képest.
    Az akkori ára akciósan 6600 Ft volt.
    Most decemberben lesz 3 éves, azóta gyepálom.
    Van 4 programozható gombja is, amit nem használok, mert megszoktam a billentyűzetet :D
    Nagyon kézreáll, jó az elrendezése. A gázkaron van elől a lábkormány egyébként.
  • Bucser
    #6535
    pontosabban lehetnek. csak legyen olyan aki elkészíti hozzá a domborzat mesht és a tiletextúrákat. Ami azért tegyük hozzá nem kicsi munka.
  • Molnibalage
    #6534
    Erről a zenéről beszéltem, OLYAN klippet lehetne alávágni, hogy ehaj a gond az, hogy nem terveznek score albuomt kiadni. Kedves.
  • Molnibalage
    #6533
    Hát ha ez összejön, rohadt nagy térképek lesznek. Az Europe is 128x128-as, a 256x256 a már kétszer akkora lehet. A már nem gyengus.
  • Bucser
    #6532
    Csak most veszem észre: Neuro az egy drawing board?
  • Bucser
    #6531
    Azt hogy ez

    SZerény Véleményem SZerint BullShit:)
  • Molnibalage
    #6530
    Ez mit jelent?
  • repvez
    #6529
    Ja tényleg hülye vagyok csak a képek alapján ugy láttam hogy az elektronika is hiányzik az FCC-bol és azt az a korong tartalmazza,de igazad van az még kell hozzá.
    Egyébként a müanyag mechanikánál azért jobb lehet vagy felfurva és perselyezve a tengelyeket lehetne javitani rajta?Mert igazábol az Mjoy elektronikár vagy az ibodnár féle BDU panelt akarom az enyémbe belerakni és a mechanikát is fémre cserélni.Már terveztem párat csak mindegyiknél megakadok azon hogy a potit hogyan fogassam fel rá .Mert egy kis áttételt szeretnék közbeiktatni hogy a poti teljes 270fokos tartományát kimozogja ha kitéritem a botot.
  • Bucser
    #6528
    Ezt a mechanikát nem akarod berakni semmibe. olyan szinten ki van lazulva az egész.

    Azt nem tudom, hogy rá lehet-e kötni, de az FCC-2 csak érzékelőiben új és mechanikájában, de a régi cougar mainboardot fogja használni. (ha jól értesültem.)

    De az általad kérdezett transitionről inkább a cougarworld-on kéne körbekérdezni.
  • repvez
    #6527
    Apropo azt mondtad, hogy FCC2-est raksz a joyodba, arrol lehetne valahol infot megtudni hogy az eredeti cougar elektronikát rá lehet-e kötni a TM F16FLCS/TQS joyra?A gombok és a kialakitás ugyan az csak müanyagbol.Esetleg a régi mechanikát is be lehetne szerelni,mert akkor lehet, hogy érdekelne a tiéd ha megválnál töle.
  • repvez
    #6526
    2xesen is árulo vagy mert f1-ben a mclaren a király :D
  • Bucser
    #6525
    A Jelen állapotról nem tudok, mert le van merülve az összes aksi a kamerában és töltés alatt vannak.

    A joyom most így né ki



    A a gépemen meg teljes csere volt így arról nincs képem.
  • Gundark
    #6524
    Hóhó! Azok Jazz hangfalak? Nekem olyan volt 5.1ben. Király volt, de mikor kaptam ajándékba egy 5.1es Creative-ot megváltam tőle. Holnap a világosban csinálok én is szép képet a "feszty körkép"hez :) Persze ebből ki fog derülni hogy áruló vagyok és egy f1es ferrari van a monitor mellett :) Mentségemül csak azt tudom felhozni hogy szeretem a rendes "szim" autóversenyeket is. (pl GTR2 GT legends stb) Bár ez igy utólag elolvasva a " Magyarázkodsz...Boszorkány. " kategóriába tartozik :)

    Egyébként L_Viper, milyen joy az? Nem vagyok járatos, nem ismerem meg :)

    Bucser, te nem osztod meg velünk a fészked képét? :)
  • Bucser
    #6523
    "A "rendmánia" valszeg a repszim jellegéből adódik, valamiféle rend uralokodik egy repszimes agyban és ez az élet más területeire is kiterjedhet"

    SZVSZ BS:)
  • Molnibalage
    #6522
    Igazság szerint ez nem a normál állapot, mert még ennél is nagyobb rend szokott lenni, csak a hőség miatt át kellett telepítenem a házat máshova. A "rendmánia" valszeg a repszim jellegéből adódik, valamiféle rend uralokodik egy repszimes agyban és ez az élet más területeire is kiterjedhet.
  • repvez
    #6521
    Van rá megfelelö személyzet :D
  • Bucser
    #6520
    bazze mindenki rendet szokott rakni csak én nem?:D
  • Molnibalage
    #6519
    Falconosok csoportkép helyett egymás mellé rakhatjuk a "szentély" képeket. :)
  • L Viper #6518
    Hogy én se maradjak adós. Hát helyben én sem állok valami túl jól.
    Ez a viperafészek :D

  • Bucser
    #6517
    én egy lassan 7 éves Belinea 17 colos CRT-t használok:)
  • repvez
    #6516
    Na akkor én is bemutaton a saját "fülkémet":
    (Sajna most csak mobillal mert nincs ithon a gép)

    Jelenleg ilyen,de nemsokára ilyen lesz:
  • Molnibalage
    #6515
    Az is vicces, hogy úgy látom már csak én használok CRT monitort és az is olyan régi, hogy ehaj. Egy fiatalokból álló cég azzal foglalkozott, hogy hulladék monitorokból raktak össze használhatókat. Mikor megvettem tőlük, szebb képe volt az enyimének, mint egyes zsír új monitoroknak a boltban és csak ideiglenes megoldásnak szántam. Persze elszállt felette már az idő, ez kb. 6 éve volt, nem hittem, hogy ennyit kibír és még most sincs semmi baja.
  • Molnibalage
    #6514
    Tágas pilótafülke? :)

    Egy kis OFF, ma megnéztem a Trasformerst, jópofa film, de zenére figyeljetek, ha megnézéntek! Olyan fasza Falcon kipphez valók vannak, de a soundtrack-en egy sincs a jók közül. :(
  • neuro
    #6513
    Ha gondolod készítek pár képet még :P
  • Bucser
    #6512
    Mondjuk az nem látszik, hogy a szobában mennyi hely van:D
  • neuro
    #6511
    AZ biztos, hogy van hely: egy bazinagy munkalap és 5 láb az Obi-ból :)
  • Molnibalage
    #6510
    De legalább van hely az asztalodon. Majd ha visszajöttem a nyaralásból megcsinálom a kihúzható joytartót, amit már 1 éve tervezek..
  • neuro
    #6509
    Nekem is csak egy régi Cyborgra telik :(
    19:06-os állapot :)

  • Molnibalage
    #6508
    Itt jobban látszik.