52965
  • Molnibalage
    #6667
    Mennyire nehéz egy ilyen LED-es cuccot összerakni? Nem vagyok villamosmérnök...
  • Bucser
    #6666
    Webkamera mintavételezési sebessége sem mindegy.
  • repvez
    #6665
    A linkelt oldalrol a handbook résznél van a manual, hogy milyen távolságra és hogyan kell a Ledeket elhelyezni és bekötni.
    Egyébként 4 ledre és egy webkamerára van szügséged.
  • Molnibalage
    #6664
    Ehhez mit kell gyártani házilag?
  • Bucser
    #6663
    "csak az elv" már licencelhető. Lásd a mostani Sony per a Cell processzorok működési elve miatt, aminek kitalálását egy másik cég 91-ben levédette. 150 milliót kérnek a sonytól...
  • repvez
    #6662
    miért perelne "csak" az elvet használja minden más saját fejlesztés.
  • Bucser
    #6661
    Condor Soaring Simulator. Jó kis szim.

    Érdemes kipróbálni. Szlovének csinálják

    Egyébként erre a freetrackre kíváncsi vagyok mennyire működik:) Vol már egy csomó szoftveres megoldás. Kérdés, hogy a Naturalpoint perel -e? lévén lemásolták szinte egy az egyben az ő megoldásukat.
  • L Viper #6660
    Hú ez jóóó.
    Ez a vitorlázógépes videó melyik játék lenne ? Nagyon szép.
  • Gundark
    #6659
    Bizony srácok megjöttem :) Egy új videokártyával megerősitve harcra kész vagyok :) A legközelebbi multinál meg is mutatom :) Azt hittem felrobban az agyam amikor péntek délután nem indult el a gép :)

    Boconadi :

    Valóban :P
  • repvez
    #6658
    Ezt most találtam :
    Softveres TrackIR
    Támogatja a 6DOF-ot is és a falcon meg lockonnal is compatibilis.Azt hiszem megint neki kell álnom forrasztani a kis led-ekel
  • L Viper #6657
    Tárgytalan, már vissza is állította Gundarknak a rosszalkodó !
  • L Viper #6656
    Srácok, balhé van !
    Gundark nevében szemétkedik valaki.
    Gundark kérdi Bucsertől, hogy kinek is írjon, hogy is van ez pontosan ?

    RFACTOR TOPIC

    Ide nézzetek be !
  • Bucser
    #6655
    csak mikor fog így kinézni a talaj Falconban?:)
  • Molnibalage
    #6654
    Erre mondhatnám, hogy lényegtelen, mert már készül a Tornado cockpit és a gép modellje sem olyan rossz.
  • L Viper #6653
    Lehet csak kivágta ollóval és fel van ragasztva
    Nem tudom...
  • Pzolika
    #6652
    Fasza de ez csak dísz nem? A földön nincs radarkép.
  • Bucser
    #6651
    Egyetlen lehetőség, hogy regel egy új accot és vagy STnek ír egy privátot vagy megkeresi az SG e-mail címét.
  • L Viper #6650
    Srácok, Gundark segítséget kér, idézem mit írt nekem e-mailben:

    "Sziasztok :) Itt vagyok megint némi technikai szünet után. Pénteken délután kipunnyant a videokártyám. Most vettem újat és azzal muzsikálok :) Van még egy furcsa kérdésem. A sima "gundark" bejelentkezőm nem megy. Azt irja ki hogy a nick vagy a jelszó a hibás. Ez mondjuk fura de legyen. Mindenféle jelszót kipróbáltam amiket használni szoktam de nem. Kértem jelszó emlekeztetőt is. Igen ám de azzal meg az a baj hogy a régi (2001es) cimemre küldi el ami már lehet nem is működik. Nem tudjátok hol tudnék elérni egy rendszergazdát hogy a "régi" sima Gundarkos jelszómat a mostani cimemre küldje el? "
  • Bucser
    #6649
    Ezért szeretem én az Armed Assaultot:)



    Tornado Gr.4. Concept by RKSL team

    Csinálják bele a Lynx-et és a Merlin H3-at is:)
  • Molnibalage
    #6648
    Na, az Aranyasastól még nem írtak vissza semmit, szóval egyelőre úgy tűnik nem érdekli őket, hogy felhasználom -e a cikkjeiket vagy sem... Ma asszem lefotózom az összeset és fel is rakom rapidshare-en keresztül. A manual mellé is oda lesz téve persze.

  • Boconadi
    #6647
    Jó a gépházad ;D

  • Molnibalage
    #6646
    Benne hagytam az ID tagot?
    Sebaj. :)
  • L Viper #6645
    Illik az egyházi szellemiségünkhőz, jó, magasztos zene.

  • repvez
    #6644
    mivel benne van a cimben hogy a LOTR-bol van igy nem volt nehéz :D
  • Molnibalage
    #6643
    Tervezem, hogy csináltatok valamiféle logot a magamnak a videokhoz. Ez lenne alatta a zene, bár máshoz is használható ez. Egyébként ki ismeri fel, hogy honnan van ? :)
  • repvez
    #6642
    Nekem tervbe van véve egy hasonlo, ahol az ICP van külön.Az az elektronika ami a joyomhoz kell 128 gombot támogat és abbol csak 32 lesz felhasználva a joyhoz a többit meg ki tudom használni egyéb dolgokra.
  • Molnibalage
    #6641
    Hát igen...
  • L Viper #6640
    Én ezzel is ki lennék egyezve Falcon fronton:

  • L Viper #6639
    Számomra kellemes olvasmány, kedvenc olvasmányom volt akkoriban.
    Remélem a kezdőket nem ijeszti el :)
  • Molnibalage
    #6638
    Kb. ilyen minőségben mellékelném a tervezett cikkeket amennyiben engedik. Ez 3 db előnézet.


    Első oldal.
    Második oldal.Harmadik oldal.
  • Molnibalage
    #6637
    Az "itt" szöveg alatt levő linkek működnek? A PMC helyszínes is? Nekem nem csinál semmit a pdf-ben, ha rányomok, nem indul böngésző egyik esetben sem. Ezt átalakítottam és most már szövegesen vannak benne a linkek.

    Az alap textúrákról azért nem raktam be képet, mert azzal ugyebár mindenki találkozni fog elvileg. Az tbonepe miatt van csak az a kép alaptextúrákkal.
  • L Viper #6636
    Mit nem konvertál át ?
    Amit most letöltöttem ott jók a linkek.
    Nagyon tetszik eddig a manual, egy észrevételem lenne: Olyan képet tegyél be az alaptextúrákról, amin annyira nincs sötét, mert nem jól látható.

    Csak ezeket találtam a gépen, mert most HiTiles van fent. Ennyire világos jobb lenne szerintem:





    Bocs de ennél csak ez az "elbarmolt" van meg, de ez Tbonepe sky :)



  • Molnibalage
    #6635
    A rohadt életbe! A hiperhivatkozásba betett linkeket nem konvertálja át PDF-be. Hát ez kurva jó...
  • Molnibalage
    #6634
    Na a játék beállításai készen vannak, még itt-ott kell pofozgatni, hogy kinézzen valahogy. MOST jön az IGAZI érdemi munka!

    Multi majd lehet valamikor, de nem ma.
  • netmester
    #6633
    valamikor valakivel multi??
    a multkorgész jó volt hogy nem laggoltam annyira
  • L Viper #6632
    GYŰLNEK A HÍVŐK, BŐVÜL A NYÁJ


  • zsoltfireman
    #6631
    Ez így van! Igazad van ott van pl: A-4 Skyhawk,gyönyörű! Na meg a többi!
    Na mégegyszer köszi a dolgokat nagyon boldog vagyok!!!
    Most aludnom kell holnap vár a Tűzoltóság

    Remélem még beszélünk!


    Üdv!

    Zsolt
  • Molnibalage
    #6630
    Régen talán az voltam. Nagyon tetszetős és elterjedt gép, de az igazi nagy kedvenceim a Hidegháború igálovai. F-111, A-6. Nagyon kevés gép van amit nem szeretek, minden gép kínál valami egyedeit, szépet.
  • zsoltfireman
    #6629
    Tudom!
    Én külföldre járok rendszeresen! A nagy dolog BRNO -lesz!
    Amúgy te is F-16 örült vagy???
  • Molnibalage
    #6628
    Háááát, nagyon talán. 2 éve nem voltam sehol, csak ez motivál, de ez egy nagyon átlag alatti repnap lesz.