52965
  • sindelnet
    #6707
    A FreeLook is házilag
    barkácsolt,és elég hozzá egy LED.
  • sindelnet
    #6706
    Armával,v autós simmel nem próbáltam...
    A FreeLook kicsit trükkös,már nem emlékszem,de be lehet üzemelni.
    Az a lényeg,hogy már a játék indítása előtt,fejmozdításra reagáljon az egérkurzor.




  • repvez
    #6705
    X52-est árulja pár honapos,de nézz át oda és kérdezd meg töle a részleteket ha érdekel, jo vételnek látszik 25 boltba az ára.
  • Molnibalage
    #6704
    Melyiket?
  • repvez
    #6703
    a lockon topicba árul valaki egy alig használtat 15k-ért.
  • Molnibalage
    #6702
    Hát igen, ha végre lesz állandó melóm veszek végre egy X52-est és egy Track IR-t. Akkor vége lesz a puritán életnek.
  • L Viper #6701
    Bárcsak olyan jól állnánk, mint sok nyugati "kollégánk" !
    Mennék és vennék egy jól működőt.
  • repvez
    #6700
    A manualja szerint az FS széria csak joystick emulacioval muxik a falconba meg csak az OF-hez láttam profilt a többi játék meg nem táogatja a 6DOF-ot.ARMA alatt probáltad vagy valamelyik autos simben amelyik fel van sorolva?
    Én a freelookot nem tudtam beüzemelni és semmilyen beállitást nem tudtam vele elvégezni.Én a cam2pan-nel szenvedtem,de mig a lockon és sturmoba jol müködött addig a falconnak még az alap nézelödését is letiltotta 3d-ben.
  • Molnibalage
    #6699
    A Freelook is házilag fabrikált cucc?
  • sindelnet
    #6698
    A legútóbbi verziót própáltam,a 6DOF működött is (ellenőrizhető a progival),de repszimek közül igazából csak az AcesHighII támogatja.
    Próbáltam Fsx-el,semmi.Falconnal,Sturmovikkal csak körülnézni lehet,de itt
    a FreeLook ennél azért jobb.Fontos hogy a webcam 30fps-t tudjon.
    Két sorbakötött 1,5v-os ceruzaelemet,és 4db párhuzamosan kötött kék szinű ledet használtam,előtétellenállás nélkül.
  • Caterpillar
    #6697
    Nem akarok mellette vagy ellene nyilatkozni a repülőnapnak... Majd utólag esetleg értékelem a dolgot!

    Amit biztosan tudok hogy a magyar 29 -es (Powered by Szatyi & Peszke) a lehetőségeikhez képest nagyon ott lesz! A másik amit tudok hogy a Griffünk igencsak impozánsat fog repülni! (Láttam a programot ezért mondom :) )

    Ellenben én a Spanyol 18 -t sem írnám le róla csak jót hallottam!

    Ellenben nem értem mi az ami miatt egy AWACS -be ne engednének be? Gondolom jópáran láttátok a Fighter Pilot: Operation Red Flag című usafényezőfaszagyerek produkciót... Ott is látható volt az AWACS belülről... Valószínűleg nem lesz áram alatt a rendszer így ha beengednek mit látsz? Jópár üres monitort... Ezen mi a nagy titok?

    Szerintem...
  • repvez
    #6696
    zeltwegben én is voltam tavaly és 5euros parkolási dij fejében ingyen olyan repnapot varázsoltak hogy csak néztem.Az olasz C-27-es ledobott egy orsot.Igaz jol eláztunk délután de ennyi belefért.Találkoztunk a magyar gép muszakijával is és mondta hogy a gyakorláson majdnem átlépte a 29-es a hanghatárt 0,95mach-nál kapta le a gázt a pilota.Szép nagyot szolt volna a völgyben :D
  • Molnibalage
    #6695
    Számomra mindig is egyértelmű volt, hogy az olaszok messze a leggynengébbek. Számomra is hihetetlen, hogy felengednek egy E-3-asra, de az a sejtésem, hogy ez még egy modernizáció előtti példány lehet, vagy csak kamuznak megint. Ha nem engednek fel akkor én lehet, hogy visszakérem a jegy árát, én CSAK emiatt megyek le, mert ezt leszámítva SEMMI új és egyedi nem lesz benne. Megint felviszik a bunko bocskort, de engem meg nem... Elmehetnek a jó anyjzukba, hogy ezt a szarházit államköltségen reptetik.

    A török és a svájci F-5 kötelék nagyott ott szokott lenni. Múltkor olyat repült a svájci F-18-as asszem Zeltwegben, hogy majd seggre ültem.
  • zsoltfireman
    #6694
    Ha valaki nem ismerné...
    No comment
    http://www.janhas.net/
  • Gundark
    #6693
    Hát nem tudom Herr Pápa, nekem hihetetlennek hangzik hogy beengednek az AWACSbe. De ha igen ott leszek :) A svájciak röpülni jönnek. Kiváncsi leszek rájuk . No meg azért múltkor a Patroldöfransz nem kicsit repült jól. Egyéni benyomásaim szerint jobbak voltam mint az olaszok. Persze ők sem voltak rosszak.
  • repvez
    #6692
    A progibol melyik változatot szedted le, mert a v2-es az több mindent tud és ott lehet választani hogy 1,3 vagy 4 ledes váltoratba müködjön.Ha csak az 1 ledes része van bekapcsolva akkor nem fogja használni a 6DOF-ot.Nekem még nincs kész mert zárva volt ma az elektronikai bolt ahol ledet tudtam volna szerezni hozzá.De a kamera sebessége is sokat számit ha nem tudja a 30fps-t akkor szaggatni fog vagy az érzékenységen kell állitani.Sajna nekem is csak 12fps-t tud a kamerám :(
    Te mekkora ledeket használtál és mennyi elem kell hogy világitson a 4 led?
  • zsoltfireman
    #6691
    Ok!
    Maga a progik+ kiegészítők/szinek,terepek stb/ amit említettél,az mikor jön?
  • Molnibalage
    #6690
    A kézikönyv azon része ami a telepítésre vonatkozik már készen van, azt át tudom küldeni.

    A brno-i repnap a jelenlegi feltüntetett állapotában, még a kecskemétinél is gyengébb... Ha a SZU-27 és TU-22 ott lesz és REPÜL csak akkor van értelme kimenni, vag yha repült az F-15. Azt is jó lenne tudni, hogy F-15C vagy E, mert rohadtul nem mindegy...

    Kecskemétre végül mégis megyek, mert már nagyon hiányzik egy repnap, két éve nem voltam sehol... Az E-3-ra azért kíváncsi leszek, hogy mennyit kell várni, hogy beengedjenek és reménykedem, hogy a Svájci F-5-ös kötelék is felszáll. A legnagyobb szívfájdalamam, hogy se F-15C, se Mirage-2000 se svájci F/A-18C nem lesz.
  • zsoltfireman
    #6689
    Nagyon hálás vagyok!!!
    Alig várom!!!
    Ahogy megjött install,ha valamiben elakadok fordulhatok hozzád bizalommal???


    Üdv!
  • zsoltfireman
    #6688
    Szia!

    Lesz nem is akármilyen!!!
    Itt a link:
    http://www.airshow.cz/87-EN-CIAF-07-Invited-countries.html
    + ha nincs kivel menni:
    forgotravel.hu


    Üdv!
  • Pzolika
    #6687
    Szasztiok.

    Idén lessz Brnoban repülőnap? Tud rólla valaki valamit?
  • Molnibalage
    #6686
    Igen, tegnap már megírtam. :)
  • zsoltfireman
    #6685
    Szia Molnibalage!

    Zsolt vagyok
    Érdeklődnék,hogy sikerült elküldeni a postát?

    Üdv!

    Zsolt
  • L Viper #6684
    Hát igen, a hit türelemre int !
  • Molnibalage
    #6683
    A gond az, hogy akkor vagy ezt vagy a manualt csinálom, a kettő együtt nem megy.
  • L Viper #6682
    Nagyon dizájnos A fene bánná, ha működne akár a fejem is belefőhetne a sapkába
  • L Viper #6681
    Oké, csak látnám már :)
  • Molnibalage
    #6680
    A köv. videom erre a zenére készül majd. :)
  • sindelnet
    #6679
    Repvez,ezt a vackot már megcsináltam de,qrva lassú,és 6DOF-ot nem sikerült kicsalnom belőle.A progi annyi processzoridőt eszik,hogy a játék lassabb tőle.A FreeLook talán egy fokkal jobb,de meg sem közelítik a TrackIr-t....
  • L Viper #6678
    Vagyis nem teljesen Free
  • L Viper #6677
    Egy próbát megér : Kedvcsináló videó

    Innen letölthető: Aces High II

    Kb 110 mega és ingyenes. Kipróbáltam offline módban, hát free game ellenére, le a kalappal a készítők előtt.
  • Boconadi
    #6676
    jajj, nem kicsit elnéztem.
    Késő van már.
  • Boconadi
    #6675
    mellesleg a fülesem is ugyan ilyen ;D
  • repvez
    #6674
    jo sok video :
    videok
    a youtube simulátoros változata:
    http://www.simtube.com/
  • L Viper #6673
    Köszi, közben már megnéztem a neten is, jónak tűnik a videók és képek alapján
  • repvez
    #6672
    nem ezt csak vitorláso repülö simulátor de sokkal jobb mint az FS.Ezen rendesen odakell figyelni a termikekre, mert eddig nekem csak alig sikerült öneröböl emelkedni vele.
  • Bucser
    #6671
    LOL. Nem.

    Nem ez egy totál más repszim ami csak vitorlázókkal foglalkozik

    edit: bocs azt hittem másik HSZ-re írtál. Azt javítottam.
  • L Viper #6670
    Ez nem egy FS2004-hez készült Add On ?
  • repvez
    #6669
    Nem bonyolult a manual szerint párhuzzamosan össze kell kötni a 4 ledet a végére meg az áramforrást és kész.Még talán annyi változtatást megér hogy infra ledet is lehet használni mert akkor sötétben nem verödik vissza a monitorrol a fénye,de a kamera látni fogja.
  • Molnibalage
    #6668
    A manuallal meg haladok szépen lassan, már a műszereket ismertetem. A hadtiechnikai összefoglalóval meg a cikkek fényképezésével a hétvégére meglehetek. A műszerel ismeretése is meg lesz addigra és talán már a navigációs rész és a kiképző video hozzá.