52965
  • Boconadi
    #6747
    dikk hogy nektek ilyen szép volt night visionnal. Nekem a kifutó FULL (Abszolút) fekete volt, az ég is, a 3D-s kabin is, és ami a legérdekesebb, hogy kívülről nézve a repülő is.

    Mindezeket haggyán füst sem volt a lebombázott reptéren, majd érdekesen vissza fordulva a bázis felé lelőtt a semmi :D
  • L Viper #6746
    Nézegettem én is, elég jó, de némelyik mozi.
  • Gundark
    #6745
    Az esti multi másik szemszögből .









  • L Viper #6744
    Jó volt az éjszakai bevetés, kösz mindenkinek a játékot. Néhány kép:











  • repvez
    #6743
    Ezt az oldalt most találtam lehet hogy hasznos lehet a manualhoz:traning videok
    kicsit lassan tölt be és AF-hez van de sok különbség nincs az alapdolgokban.
  • Boconadi
    #6742
    egy kép az esti játékról. Sajna nem tudtam többet fényképezni mert csak két kezem van
  • L Viper #6741
    Javulgat a netem, az uploaddal érdekes módon semmi gond.
  • Gundark
    #6740
    Én megyek :)
  • Molnibalage
    #6739
    Mitől lett ilyen rohadt szép a kabin? A 6 DOF-tól? Vagy nagy falbontást használsz? Kegyetlen jól néz ki az ICP és környéke. A multire ki jön. Lehet, hogy a végén még én is kihagyom.
  • L Viper #6738
    Nem tudom, hogy fogok -e tudni multizni, mert a szolgáltató pár napja bevezetett valami ingyenes telefon szolgáltatást és olyan csigalassú azóta az esti órákban, hogy ez már iszonyú.
  • Bucser
    #6737
    A Video végén írta, hogy rögzítéshez használt szoftver Fraps editálás meg Sony Vegas és Adobe Aftereffects..
  • sindelnet
    #6736
    Centerpont gomb konfigolható,de nem mászik el úgy mint a régi változatnál.A floating deadzonéval egész finom nézetváltást lehet állítani,a sebesség rovására.
    A fejmozgás,és a nézetváltás nem túl lineális,és ez a bekonfigurálással is csak tompítható.
  • repvez
    #6735
    Mennyire megy oda a nézet ahova akarod és nem mászik el a centerpont?Ha stabilan látja a ledeket akkor nem kapkodja a nézetet ha nem mozditod a fejed?Be lehet valahol állitani valamilyen gombra a center nézetet ha uj üléspoziciot veszel fel?

    Gundark:Megprobálok ott lenni már régen nyomtam én is, remélem most is valami harci bevetést megyünk.
  • sindelnet
    #6734
    Pár kép 6DOF-fel------------>
  • Molnibalage
    #6733
    Hát még a Falcon-é... Kb. hónapja rájöttem, hogy a Falcon ACMI részét korlátozottan, de lehet használni video készítéshez. Én is kipróbálom az AE-t. :)
  • repvez
    #6732
    Ezért gondoltam infra ledeket használni igy csak hülyén fogok kinézni,de legalább nem világitok mint a szentjánosbogár és sötétbe nem látszik igy nem hiszik hogy egy UFO garázdálkodik a szobámba :D
  • Gundark
    #6731
    Olyan leszel Repvez mint egy bányász a tárnában :) Ha meglátnak már tudják hogy szimezni fogsz :) Bocs , de nem birtam kihagyni :))
  • Molnibalage
    #6730
    Hát webcamera az nincs itthon. Ha NAGYON sok időm lesz, talán megpróbálom összerakni.
  • repvez
    #6729
    Most néztem az árakat és a sima ledek olyan 20ft körül vannak,de ahogy nézem olyan 15-25 fokos láthatosági értékeik vannak.Vannak elég huzos áron SMD ledek aminek 120-140 fokos a láthatosága,de ezek 400-900ft-os darabáron vannak.Lehet hogy az arany közép ut egy sima izzo lesz az majdnem körbe világit.
  • Caterpillar
    #6728
    Légy erős Balázs! GA is Fraps -et használ! De ez a videók végén is ki van írva... Sajnos a Lock On beépített videórögzítő funkciója eléggé korlátolt.

    Egyébként az EDGE volt az első videó ahol After Effectset is használt...
  • sindelnet
    #6727
    4 db LED 300-400 Ft,WebCam/30fps 4000-9000 ft,a Baseball sapek nemtom mennyi...Két napig foglalkoztam vele délutánonként.
  • repvez
    #6726
    Ha van már webkamerád akkor fillérekböl.A ledek pár 10 forintok lehetnek vezeték meg drot az akad otthon meg elem.A többi kézügyesség kérdése, hogy ki milyet csinál belöle.
  • Molnibalage
    #6725
    Mennyiből lehet egy ilyet összeeszkábálni? Értem ezt pézben és időben. Nekem a 6 DOF nem követelmény, az már csal az extra kategóriába esik.
  • sindelnet
    #6724
    Repvez,bocsi,de én még a régi progit próbáltam.(FreeTrack)
    Az új verzióval RV alatt MŰKÖDIK a 6DOF!!!
    Néha akad ugyan,mert a ledek csak korlátozott szögtartományban világítanak megfelelő erősséggel,lassabb is mint a TrckIr,de egy próbát megér....
  • Molnibalage
    #6723
    Régi ez? Még soha nem láttam és a kommentek is 2 hetesek... Vagy látnom kellett volna máshol? Glowing Amraam NAGYON tud, bár gondolom az ő lehetőségei bővebbek az enyiménél, tutira nem szoftveresen rögzíti a képet, nincs olyan atomerőmű ami képes lenne erre...
  • Bucser
    #6722
    Ölég régi de azért ütős

    Balázs kérdezte, hogy miért kellenek a high-poly modellek a Black Sharkba.

    Na ezért mert ilyen szituk lesznek bőven.
  • Gundark
    #6721
    Kegyetlen vagy, ismét Bucser :) (igen az EE 2 topikban is az voltál:) Nem lehet mindenkinek oly kiváló átlátóképessége mint neked :)

    Mi szombaton megyünk mert a népek akkor érnek rá.
  • Molnibalage
    #6720
    Nem is olyan rossz video.
  • Molnibalage
    #6719
    Úgy néz ki Vasárnap megyünk kecskemétre, szombaton nagyobb a valószínűsége az esőnek.
  • L Viper #6718
    Max addig tudok lenni én is.
  • L Viper #6717
  • Bucser
    #6716
    gondolom téged sem az eszedért tartanak otthon...
  • Boconadi
    #6715
    a brnoin?
  • netmester
    #6714
    akkor most úgy néz ki hogy hárman lennénk ott repnapon ugye?
  • Molnibalage
    #6713
    Maglátom mit tehetek, meg kéne írni a nyári gyakorlat beszálmolómat, ez a holnapi programom, csütörtökön meg kunzultálok, de csak délután, szóval repkedhetünk kb. éjfélig/hajnali egyig.

    A manualban egy-két részt nem tudok befejezni, mert számomra érthetetlenül működnek. Vannak rendesem anomáliák a játékban még mindig. A CAT I/III pl. ilyen. Fullra megpakolva 600 csomó felett rángathatom a gépet ahogy tetszik, de semmi komoly baja nem lesz. Lesz egy fura recsegés és FLCS hiba lesz kijelezve, de ezzel vége is. Már ítam Balunak egy SZÉP nagy listát a gondjaimról.
  • L Viper #6712
    Nagyon ígéretes a manual.

    Jó lenne összejönne a multi szerdán !
  • Molnibalage
    #6711
    Én is megyek. Na mi lesz ez? Alternatív Falcon találkozó? :)
  • Gundark
    #6710
    Nem tartunk egy multit szerda este? Mivel szombaton megyünk a repnapra legyünk kipihenve :) L_Viper azt mondta hogy ha ráér jön Pzolika szintén :) Repvez? Őszentsége? :)

    u.i.
    A manuál szépen alakul
  • Molnibalage
    #6709
    Na, itt tart a manual. Összehasnolítva az előzővel szerintem érezhető a fejlődés. És hol van még a vége és a kiképzővideok...

    Akkor lesz majd honlap vagy nem. A F.A.Q.-t mindenképpen ki kéne majd bővíteni. Legrosszabb esetben egy mailcjmre fogom felrakni az összes video-t és a jeszót tőlem lehet majd igényelni. :) Oda viszonylag rendszeresen teszek majd fel dolgokat. Az a MIENK lesz!
  • L Viper #6708
    Az jó kis játék, még most ismerkedem vele, de jók a benyomásaim eddig.