52965
  • L Viper #6827
    Több a lehetőség benne.
    Szebb egyértelműen, főleg ha HiTiles textúrákat is felrakod.
    A gépek, füstök, robbanások sokkal jobbak. Az időjárás, felhők variálható.
    Az RV-ben van rendes IFF, nem kell állandóan az AWACS-et kérdezgetni.
    Jelenleg az RV az amin dolgoznak tovább, sajnos az OpenFalcon is "bedöglött" egy ideje.
  • Solt
    #6826
    mert az szebb és jobb? :)
  • Gundark
    #6825
    Voltam Kecskeméten :) Végülis nem volt rossz, lehetett volna jobb is de nem panaszkodom, bevásároltam :) Két MiG 29es póló meg egy 1:48as P-51 D Mustang :)
  • L Viper #6824
    Elég a legújabbat feltenni, nem kell elé semmi.

    Igen az a legújabb patch.

    http://www.lead-pursuit.com/ itt van minden AF-hez, de mi a RedVipert ajánlanánk inkább, ami az alap Falconhoz használatos. Itt szinte mindenki RedViperezik.
  • Solt
    #6823
    sziasztok. az AF-hez 1.0.12 az utsó patch, elég ezt feltenni, vagy sorban kell az összeset? köszi
  • L Viper #6822
    Ja priviben gondolom...jöhet, kíváncsi vagyok.
  • L Viper #6821
    Írt valamit ? Nem is figyeltem.
  • Molnibalage
    #6820
    Amit írt abból nem úgy tűnik. Bepostoljam ide az egyik hosszabb levelet?
  • L Viper #6819
    Jól sikerültek a füstös éjszakaiak és ahogy kiemelkedik az F16 árnykép, gondoltam ez másnak is tetszeni fog

    Baluék remélem a munka vége felé járnak már, én már szívesen kipróbálnám az új RV-t !
  • Molnibalage
    #6818
    Látom tettél ki screeneket a multiból. Helyes! :) Baluval aktív levelezést folytatok, ennek KOMOLY hatása lesz a manulra, elég sokmindent pontosított!
  • eLGi84
    #6817
    Szeptember vége Október eleje.
  • L Viper #6816
    Szeva !
    Ma sajnos nem jó.
    Örülök, hogy előkeveredtél.
    Mikor lesz rendszeres neted majd ?
  • Molnibalage
    #6815
    OFF, de ez a valaki tud ám!
  • Molnibalage
    #6814
    Inkább itt.
  • Molnibalage
    #6813
    [IMG]Inkább itt.[/IMG]
  • Molnibalage
    #6812
    Kecskemét 2007 és a jövő..
  • Bucser
    #6811
    Félreértesz szerintem. Ezt 60K euroért lehet kapni. Még egy projektor kell hozzá és tökéletesen műxik:)

    HA "rámszakad az otp" (azaz a havi fizum legalább ennyi lesz:) Akkor beruházok egyre biztosan:D
  • Molnibalage
    #6810
    Na voltam kint Kecskeméten, érzelmeim vegyesek. Próbálok új topikot nyitni neki.

    Bucser, te ennyire jó szaki vagy, hogy ilyenekt összedobsz és ennyiből? Én nem lennék ilyen bátor. Ha rádszakad az OTP szólj! :)
  • eLGi84
    #6809
    Hali mindenkinek! Újra gépközelbe és netközelbe kerültem, kb egy hétre.
    Ha valakinek van kedve egy multit nyomni este, az szóljon.

    Üdv
  • Scottt
    #6808
    *lanban
  • Scottt
    #6807
    Jó terv 4óránként váltjuk egymást a többiek addig laban nyomják
  • Bucser
    #6806
    ha rámszakad az OTP akkor esetleg a kivetítőrendszert is veszek hozzá:D

    Aztán ti vesztek sátrat és beköltöztök hozzánk a kertbe falconozni:D Mindenki kap napi 4 órát
  • L Viper #6805
    Ezt nézegettük a múltkor, komoly cucc
    Van akinek igen.
  • Bucser
    #6804
    NA ha már mindenki a repnapon ázik felvetül a kérdés

    Kinek ér ez meg 60K eurot?

  • Bucser
    #6803
    Látom mindenki kint ázik a repnapon:)
  • L Viper #6802
    Már én is tervezem egy ideje, hogy kipróbálom az összes "ott" található tod-ot. Párat már meg is néztem régebben. Lehet van még ott sok ami egész jó lesz.
  • Boconadi
    #6801
    menny már a p*csába már hogy minden hova bebiggyeszted. Mellesleg a tékemet is elvetted, rohatt :D
  • reaper666
    #6800
    www.pohsoftware.extra.hu
  • Bucser
    #6799
    tévedés:D Tudtommal van már egy:D
  • L Viper #6798
    Ha így haladsz, te leszel az első magyar kabin-építő.
  • Bucser
    #6797
    Ez honnan van?

    Jahh egyébként megvan hogy mire vágyok megint....



    rája... Toe break a pedálomhoz...

    130 Euro...:( (áfával és postaköltséggel) már csak egy melót kell találnom...(hátha.. most van egy kilátásban:) aztán ha kijön a Saitek 3-as MFD-je lehet arra is beruházok:) majd látom:) Csak ki kell találni hogy az asszonynak hogy adom be....

    Egyébként próbálgattam az FCC-2-t- kezdem megszokni csak valszeg a Falcont át kell költöztetnem 32 bites XP alá (64 biten még nem jöttem rá, hogy hogyan finomhangoljam az axis shapinget és csak hardver módban működik a Joy (azaz 32 bit alatt beletöltöm a profilt és 64 bit alatt driver nélkül megmarad benne a programozás)). Mi a leggyorsabb módja a falcon költöztetésnek?? Mert a copy paste nem hiszem, hogy jó tesz neki.
  • Molnibalage
    #6796
    Skyfixnew.tod-dal a játék. Ez sem csúnya.


  • netmester
    #6795
    ma 1 multi??
  • Scottt
    #6794
    ertéel nincs?
  • repvez
    #6793
    Itt már lehet nézni a kecsoi gépeket hogyan gyakorolnak ill hogyan érkeztek meg:
    online tv
  • Molnibalage
    #6792
    Hej, van ezekben anyag. Tök vicces, hogy a Cyborg Evo-t meg két ujjal emelgetem. Micsoda kontraszt! :)
  • Bucser
    #6791
    A Thrustmaster 8,5 kilos aluminiumból készült 1:1-es F16-os FCS+TCS másolata:)

    Keress rá, hogy Thrustmaster cougar.

    A régi asztalomról már volt bent kép, az újról most nem tudok felrakni amíg fater vissza nem jön.
  • repvez
    #6790
    Azt meghiszem mivel az alap Thrustmaster HOTAS Cougar is 9 kg mivel teljesem fémböl készült.Nem sporolták belöle az anyagot.Az elödje ami nekem porosodik az asztalon csak 3 kg ha van a gázkar és a bot egybe.
    Papiron már megvan az én mecsanikám is márcsak el kéne készitenem és letsztelni hogy jol muxik-e az amit kigondoltam.
  • Molnibalage
    #6789
    Hej, akkor ehhez jó súlyos asztal kell, meg merev is... A Cougar az egy joymárka?
  • Bucser
    #6788
    De bővebben itt találhatsz infot róla.

    CougarWorld FCC-2 teszt