52965
  • Molnibalage
    #6867
    Repszimnél is kipróbáltad már? Ha meg akkor asszem összerakom a cuccot.
  • gsg16
    #6866
    nekem az 1990Ft-os Q-TEC kamerámmal működik a dolog.
  • Molnibalage
    #6865
    Mennyibe féj ehhez egy webkamera? A bátyus fényképezőgépe elvileg képes webkameraként működni, csak még nem jöttem rá, hogy hogyan. :(
  • Gundark
    #6864
    Ezt aláirom :) Tényleg jó játék. ÉS repülőgép hordozós. Nem annyira mint a DI Superhornet, ahol emberek mászkálnak a fedélzeten, de nem rossz.
  • gsg16
    #6863
    üdv mindenkinek!
    nálam működik ez a trackir program.egy fps játékban próbáltam ki.ott működött.most mennem kell,de délután kipróbálom szimulátorban is.üdv mindenkinek!
  • Molnibalage
    #6862
    Érdekes, a Jane's F/A-18 a másdoik legkedveltebb a Falconosok körében. Biztos a jó avionkia miatt.
  • Gundark
    #6861
    Azok a repülőgép típusok amikben soha nem ültél be :)
  • Bucser
    #6860
    Az Igazi az OF-ben lévő F-16 kabin ugyanis abban mozog a bot és a gázkar is:)
  • 42nd Intruder
    #6859
    Mijaz a F-15 meg F-16?
  • Gundark
    #6858
    Nekem van. De még nem próbáltam ki :) Ja meg az jutott az eszembe, hogy legközelebb multinál a 15ös kabinról meg az "új" 3d 16os kabinról kéne képeket csinálni, hadd nézzenek a lokkonosok :)
  • L Viper #6857
    Ha ezt tényleg meg lehet csinálni és jól is működik, veszek én is egy webkamerát :)
  • repvez
    #6856
    nem tudom még nem probáltam de gondolom ehhez sem árt ha tudja a 30fps-t.
  • Molnibalage
    #6855
    Ehhez milyen webkamera kell? A 6 DOF-ot gondolom ez nem tudja. Nem is baj, az már csak az extra lenne. :)
  • repvez
    #6854
    Na én is megérkeztem a repnaptol sajnos elég rossz volt az idö igy a program meg lett egy kicsit variálva,de délutánra sebb idö lett mint szombaton.Igy a törökök és a franciák is le tudták a joidös programot repülni.Készitettem egy rakat képet és videot.

    Ezt a trackir-es videot nekem se játsza le,de a link az müködik és onnan a letöltés is.
    tarckir progi
    Ha igy se megy akkor felrakom valahová a progit.
    Köszi balage az infokat és a kabint
  • L Viper #6853
    Nem udvarlásképp mondom, de eddig nagyon jó a modod.

    Az Amraamhoz szokott nyugati srácok biztos húznák az arcukat rajta, de szerintem sok minden hülyeséget hagytak a Falconban és egyszerűen lehetetlen is lett volna a készítők részéről annyi "apróságnak" utána nézni.

    Ezért is jó, hogy a RedViper nincs hivatalos betartandó határidőkhöz kötve, mert így legalább nem kell elkapkodni.




  • Bucser
    #6852
    Írtam a srácnak azt mondta, hogy neki megy.

    Egyébként az ELTE-re mutató oldal sem működik már.

    google tárolt oldalakból találtam valanit, de a file már nem elérhető sajna:(
  • L Viper #6851
    Nekem sem játszotta le...
  • Boconadi
    #6850
    szerintem ennyire nem volt rossz! Sőtt mi több. De hát kinek a pap(a) kinek a pappné...
  • Molnibalage
    #6849
    Na megint haladok apró lépésekkel a manualban. A műszerek hamarosan készen lesznek és a haditechnikai alapok is. Az Aranysas 10 nap alatt sem írt vissza semmit, szóval lefotózom a cikkeket is és rakom fel őket.
  • Molnibalage
    #6848
    Nem találkoztom egy falconossal sem, az átlagembert meg nem érdekelte, senki nem faggatott honnan van.
  • netmester
    #6847
    na az jó, nem szúrtak ki a tömegbe az egyedi polódal?
  • Molnibalage
    #6846
    Messze az eddigi leggyengébb volt sajnos, de jobb volt, mint otthon ücsörögni. Mp3 playeremmel vettem fel gázturbina hangokat, megpróbálom a Falconba applikálni őket, de nem remélek sokat.
  • netmester
    #6845
    helo mindenki milyen volt a repnap?? én sajnos nem tudtam kimenni mert anyám nem akart lemenni és akkor már senki se mehett el.valamikorössze lehetne hozni 1 multit nekmem bármelyik este jó
  • Bucser
    #6844
    Nem tudom én is úgy találtam. de a hozzátartozó leírás az ami lényeges.

    Az ELTE-n olyan programot írtak aminek segítségével nem kell ledet építeni vagy infrakamerához visszaverőfelületet meg egyéb baromságot csinálni a fejkövetéshez.

    Ott van a link is csak gondolom az átszervezések során az az intézet át lett nevezve.
  • Molnibalage
    #6843
    Nekem ez valamiért nem kezdi lejátszani a youtube, de minden más megy. Mi ez? Nem tudod letölteni és felrakni vagy mailben elküldeni?
  • Bucser
    #6842
    Lehet volt már de azt hiszem erre büszkék lehetünk.

    Nézzétek meg
  • Gundark
    #6841
    Köszönöm szépen :)
  • Molnibalage
    #6840
    Infomorzsák Balu-tól!

    Molnibalage
    "Még annyi lenne a kérdésem, hogy fél éven belül elkészül a szeparált adatbázisos patch? Mert, ha nem akkor befejezem a modomat, úgy hogy a leggyakrabban használt egységek be lesznek lõve korrekten és akkor végre a nagközönség is kipróbálhatná."

    Balu
    "Talán.. nem 100% de úgy 80 - 90 biztos."
  • Molnibalage
    #6839
    És eljött a nagy nap mikor közzé tétetik az F-15C 3D cockpit. Szép vasárnapot a hívekenek! :)
  • Solt
    #6838
  • Molnibalage
    #6837
    Bármikor. :)
  • Solt
    #6836
    valóban elnéztem, nekem az AF van... szerintem egyelőre ez jó lesz amíg betanulom a dolgokat, aztán innen folyt. köv. köszönöm szépen a segítséged!
  • Molnibalage
    #6835
    NEM Falcon 4.0 Allied Force (AF) kell, hanem a Microprose-os Falcon 4.0 !

    Fel tudtad rakni a Microprose-os Falcon 4.0 -ra az AF-es és megy? Valamit elnéztél és keversz.

    Tehát.

    1. Kell Microprose-os Falcon 4.0, ezt 1998-ban adták ki először. Ma elég nehéz beszerezni, de ezen segítek.

    2. Kell Redviper. Ezen is tudok segíteni, de kezdetnek ké cím:
    http://falcon.tonych.info/ és http://aoba.zapto.org/falcon/

    Kéne ez a F.A.Q.-ba nagyon, meg hogy dolgozom az új kézikönyvön is. Ez sokaknak reményt adhat. (ó de magasztos )
  • Solt
    #6834
    köszi, közben megtaláltam a telepítési útmutatódat! :D egy darabig nem zaklatlak titeket... asszem! :D
  • Molnibalage
    #6833
    [URL=http://forums.frugalsworld.com/vbb/showthread.php?t=122340]"work together and make the mother of all sims"[/URL]
  • Solt
    #6832
    kezdek szerelmesedni! :D igen olvasgattam, bár sok dolog kínai még! :D az alap falcon 4.0 megvan, bár már felraktam az1.0.12-es patcht. hogy lesz ebből RedViper? :)
  • Molnibalage
    #6831
    Van egy régebbi manual az AF-hez, de kis korlátozással jó az RV-hez is. F.A.Q.-t olvastad? Nem viccből van ám. Ha van még kérdésed tedd fel nyugodtan. A lényeg, hogy az alap Falcon 4.0 meg legyen. Onnantól fogva már könnyebb a dolog. Ha nincs meg, akkor segítek ezen. Egy új hívőért bármit. :)
  • Molnibalage
    #6830
    Rátapintottál a lényegre. Ehhez készül a manualom is. Van régi is, de afelett már kicsit eljárt az idő.
  • Solt
    #6829
    ez egy fizetős mod, vagy egy patch? hol találom? esetleg hazai oldal, ahol utána lehet olvasgatni?
  • Bucser
    #6828
    Igen.