52965
  • Molnibalage
    #7718
    "miért hagyták a készítők a többi repülhető gépet az 1998-as szinten."

    Már bocs, de be vagy rúgva? Mit értesz ezalatt? Nem láttad sem az A-10 és F-18C 3D kabint a játékban?? A '98-as játékban fele ennyi gép egy fegyver sem volt, mint most. Nem részletezem, mert rohadt sokáig tartna, hogy mi volt és mi nem. Kb. 500 skin készült eddig. Ez neked semmi??
  • gsg16
    #7717
    nos én csak a gépek kinézetéről beszéltem.azzal is tisztában vagyok,hogy sok idő telt a két szimulátor közt.viszont ha a redvipert nézem,az F16 gyönyörűen van kidolgozva.szerintem a lock on-nál is szebb picit.ezért nem értem,hogy miért hagyták a készítők a többi repülhető gépet az 1998-as szinten.
  • Gundark
    #7716
    A Falcon stand alone szim volt.1998-ban. A Lock-on mikor is jött? De ha már a kidolgozottságnál tartunk.. Az F-15 ugyan olyan szép... Ja. De azért amikor megjelent nem volt a radarjának TWS üzemmódja. :) A grafika nem minden. Ha meg mégis akkor lehet hogy konzolozni kéne :))
  • Molnibalage
    #7715
    Ma este ráérek AF-et tesztelni, ha valakinek arra van ingerenciája.
  • L Viper #7714
    Ne haragudj de a Lonciban valahogy az F15 nem az igazi.
  • L Viper #7713
    Halihó Te is ígértél valami videót, vagy elsiklottam felette ?
  • gsg16
    #7712
    a lock on meg orosz típusokra lett kihegyezve,az F15,és az A10 mégis ugyanolyan jól néznek ki,mint az orosz gépek.és nem csak emlékeztetnek rájuk.
  • sindelnet
    #7711
    A TeamSpeak egyszerű,csak szobát kell nyitni,menni fog,régen a Sturmóhoz használtam.És sztem is jobb,egész le lehet butitani a bitsűrűséget,
    a beszéd érthetőbb,a középfrekvenciák miatt,és a sávszélt sem terheli,ahogy már Bucser írta...
  • Gundark
    #7710
    EZ itt egy F-16 Fighting Falcon szimulátor :) A többi csak hab a tortán.
  • Molnibalage
    #7709
    Mi ebben a furcsa? Nem olvastad a manualt? Ez eredetileg F-16 szimulátornak készült. A kabinban valóban nem kilkkelhető annyi dolog, de billentyűzettel minden működtethető.
  • gsg16
    #7708
    üdv!a hamachi-ból valamelyik régebbi verziót érdemes csak beszerezni,mivel az új már fizetős.megnéztem a videót és tetszett.bár az nekem furcsa,hogy repülhető a játékban más gép is,viszont azok nincsenek kidolgozva úgy,mint az F16-os típusok.
  • neuro
    #7707
    Nekem ha jól tudom megvan még a TeamSpeak csatornám a régi Ricsis szerveren, amit annak idején Twilek indított.

    Ha gondoljátok használhatjátok azt, csak elő kell keresni a belépési adatokat.
  • neuro
    #7706
    FAQ-ban

    14. Van a játékhoz magyar leírás vagy kézikönyv?

    Molnibalage, egy lelkes Falconos elkezdett egy nagyon jó kis magyar nyelvű kézikönyvet. Az aktuális, egyelőre még félkész változatot letöltheted innen:

    http://bop.agria.hu/download/falcon-manual.pdf
  • Boconadi
    #7705
    Nagyon jó a vidid Balázs!
  • L Viper #7704
    Művészi hozzáállás
  • L Viper #7703
    Na most csorgott le a videód, már nézem is.
  • Molnibalage
    #7702
    Az enyém füstöl!
  • L Viper #7701
    Elfér békésen egymás mellet elkárhozott winyóinkon az RV és az AF is...

  • Gundark
    #7700
    Jól elvannak bizony. MERT EZ EGY JÁTÉK :) És azért van hogy jól érezzük magunkat.
  • Molnibalage
    #7699
    Ezt el kell ismernem, nem olyan kise sebességgel tötymörögnek a gépek, mint RV-ben, kihasználják a sebesség adta védelmet.
  • L Viper #7698
    Szerintem nálad sokkal kezdőbb Falconosok is szoktak jönni multira és jól "elvannak".

    Balage AF-ben az AI dogfightban is intelligensen repül, olyan szivatós manővereket csinál, hogy ehajj.

    Amúgy nem szeretjük az AF-et , de egy jó hadjáratért azért fontólóra kell venni. Tényleg jól futott.
  • L Viper #7697
    Balage, itt van egy kazal cucc AF-hez, talán bufóheráló progi is: Katt ide, de francia oldal.
  • Molnibalage
    #7696
    Hlobby az akkor kellett amikor még WLAN netem volt, most már nem az van. Egyébként egyes embereknél most is kellhet, ez csak akkor derül ki, ha egyikőtök sem tud kapcsolatot létrehozni a másikkal. Akkor kell.

    Skype kell, azt használjuk jelenleg és ott gyülekeznük, de át kéne állni TS-re. A gond az, hogy én ahhoz nem értek.
  • Bucser
    #7695
    Hiperlobby az más. Az nem jó.

    A Hamachi meg leszedhető a hamachi.cc-ről de nem szükséges már, mert az FF4 multija működik DirectIP kapcsolattal.

    Skype meg egy olyan Communication program mint az MSN. én nem szeretem.
  • sindelnet
    #7694
    Semmi???
    A skype az semmi,vagy vmi server Hlobby,de írtál régen vmi Hamagasit v mit :)???
  • Molnibalage
    #7693
    Egy frissebb verzió a manualból.
  • Bucser
    #7692
    Az hogy a skypoe jól mzsikált multi alatt nem jelenti azt hogy nincs hatékonyabb megoldás.
  • Molnibalage
    #7691
    Úgy van.
  • Gundark
    #7690
    Én nem izgulok, magaddal cseszel ki, nem velünk ha kihagyod a multimókánkat :)

    Balázs: A skype tök jól muzsikált az AF alatt. Ja ás csak most töltöm a videódat. Már várom :)

    Leky :Ez igy van. De alapból már nem játszható igy 10 év után :)
  • Leky
    #7689
    De ha jól tudom akkor a sima Falconra kell a Redviper-t ferakni.
  • Molnibalage
    #7688
    Grafikaliag Redviper a legjobb. Az AF-nak a multi kódján és egy apró lehetőségen kívűl a hadjáratban semmi jó oldala sincs az égvilágon.

    A sima Falcon 4.0-át felejsd el, hát az 98-ban jelent meg...
  • Molnibalage
    #7687
    Az FF4-hez mi kellett? Semmi. Ehhez sem kell. Viszont át kéne térni duma terén TS-re.
  • sindelnet
    #7686
    Milyen segédprogikat kell beszereznem az AF-hez multihoz?
    (nyugi Gundark,még csak érdeklődök:)))
  • Leky
    #7685
    Sziasztok.
    Azt szeretném kérdezni, hogy melyik Falcon 4.0-át érdemes felrakni. A sima 4.0-át + a Redviper vagy a Allied Force-os Falcon 4.0-át. Itt a grafika érdekel, hogy melyiknek jobb. A sima 4.0 csak 800x600-as felbontást enged.
  • Molnibalage
    #7684
    Akkor pénteken AF? Addigra összerántom a modot. Egyetlen megkötés, hogy csak akkor lesz élevezhető, ha Block 52-vel repkedünk. Én persze átírom a validac.bin-t és lehet, hogy mással fogok.
  • sindelnet
    #7683
    Talán a kijelzőket nem rakta pontosan a helyükre 3d-ben,sőt a manual szerinti szabályos uninstall után,a régi 3d is sz..r maradt utána.
    Szerencsére a régi dat-ról volt másolatom,de mire rájöttem,addigra újra is telepíthettem volna.
  • Molnibalage
    #7682
    Na, az AF-ben be tudtam lőni az R-73 mod1 verzióját és az AIM-9M verziót. Egyébként ha élvzezetesen akartok játszani AF-fel rakjatok fel AIM-9P-t, na az alapból is pontatlan. Az AF egyetlen helyen teljeseít jól, az AI megdöbbentően jól dobálja a flare-t.

    Az R-73 mod 2 verzióra több jelölt is van, ki kell majd sakkoznom.
  • Molnibalage
    #7681
    Harci gépeket is? Lehet fegyverzet operátort is játszani. Őszintén szólva én pont ezért is várom a Fighter Ops-ot.
  • Molnibalage
    #7680
    Hi, de jó hogy itt vagy, pár dolgot át kéne írni a FAQ-ban. 4-5 sorról lenne szó összesen.
  • neuro
    #7679
    Sorry ACE+4 :)
    Az ACE2 az osztott képernyős dogfight volt...