52965
  • Molnibalage
    #7758
    Az a 3D kabin az az újfajta ami sindelnet-nek nem működött?
  • repvez
    #7757
    A képek alapján már megvolt!

    Remélem ezt megcsinálja aeyes RV alá is:Widescreen 2d/3d cockpit
  • Molnibalage
    #7756
    Kérdezd tőle! ;)
  • Bucser
    #7755
    kimaradtam valamiből és L_Viperélnél gyerekáldás lesz?
  • repvez
    #7754
    Akkor estére AF-el nyomjuk ,mert akkor felrakom?

    L_Viper:Gratula, sok egészséget kívánok nektek!
    Látom te szo szerint is gyarapítod a nyájat:D
  • Molnibalage
    #7753
    Esti multi AF vagy RV lesz?
  • Molnibalage
    #7752
    Elősz megpróbálom iknább én, de kösz a felajánlkozást.
  • Boconadi
    #7751
    valahogy én sem tudom minek írtalak bele. Várj ki is veszlek
  • Bucser
    #7750
    Én nem tudtam miért kerültem bele a creditsbe:) biztos mert aktív része vagyok a topicnak:) Vagy nem tudom:)
  • Boconadi
    #7749
    Igen, PS. Neked is csinálhatok vmit.
  • neuro
    #7748
    szép munka
  • zsoltfireman
    #7747
    Az a háton kinyomás....!
    Biztos fájt...:-)
  • Molnibalage
    #7746
    Hát ha én elsőre ilyet tudtam volna öszerakni. Ez TÉNYLEG rohadt jó.
    Bucser, te is repültél benne? Én bepostolom a frugalsra, csak még azt nem tudom, hogy hova.

    Boci, elején a logot-t azt hogyan csináltad? PS? Én is tervbe vettem, hogy kéne egy logot csinálnom, de a PS-hez nem értek.
  • Boconadi
    #7745
    Hát köszi, ez nekem sokat számít.
  • Boconadi
    #7744
    A légiharc részét a videónak én is sajnálom, és talán nem is tudom miért volt értelme belerakni ilyen rakétaindításokat. Próbálkoztam vele, hogy dogfightolok, de billentyüzettel olyan szinten képtelen voltam végbevinni, hogy nagyon.

    Azért köszönöm
  • Bucser
    #7743
    Hát öreg ez kúrva jó lett!!!


    Szerintem lehet postolni Frugalsra:) És lehet az Sg-Falcon Team lehetne az official Trailermaker for RedViper:D

    Jó zene kúrva jó vágások, közepesen jó effektek. Nekem nagyon tetszett.

    Úgyhogy valahova dobd fel kérlek jó minőségben. (lűtom idővel benött a fejed lágya:D)
  • netmester
    #7742
    ma este 1 utolsó multi a suli elött???
  • L Viper #7741
    Első videónak ez igen tetszetős és szép, a thanks lista öregbíti csapatunk hírnevét és az sg-t.

    Ez egy igazi bemutató mozi a 16-osról, szép felvételekkel, szép vágásokkal. Nincs ugyan légiharc ( joy nélkül nehéz is lett volna ), de nekem tetszett és csinálj következőt is, majd remélhetőleg joy-al.

    Köszönjük !

    A videóból is kiderül, hogy jól dolgozott az RV team, grafikában nagyot alkottak, az új multi kód meg remélhetőleg jön a patch-el.

  • Boconadi
    #7740
    Hát akkor itt van. A jó minőségű videót megpróbálom minél hamarabb feltölteni.
    Hozzátenném, hogy a videó billentyűvel készült, szóval vannak a gépnek elég érdekes mozgásai. A fekete utánégetés majd remélhetőleg mindenkinek kiszúrja a szemét, de az a rossz videókártyám miatt van(geforce4 mx440). Első videóm a játék terén, de remélem még lesz több!

    Az utolsó képsorokat nézzétek meg, szerintem nagyon szépek lettek, és persze megtalálhatja mindenki a nevét, aki adta fáradságát és segített nekem. Külön köszöntetet szeretnék kifejezni Balázsnak, aki a manual létrehozásával még több embernek, köztük nekem is segít a játék majdnem tökéletes kitanulásában. Ha valaki nem találja a nevét, és mégis segített, kérem szépen ne haragudjon, Ő is oda tartozik, így a névkihagyás ne hitesse azt, hogy rá nem gondolok.
    Mégegyszer köszönök mindent amit értem tettetek, remélem az elkövetkezendő időben is számíthatok rátok.
  • Gundark
    #7739
    Nem kell szerénykedni :) A pilóták nem ezek a tipusok :)) Add meg a linket, hadd lássuk.
  • Boconadi
    #7738
    Töltöm fel a videót youtube-ra :)

    45MB lett, és a minőség sem olyan rossz. A zenének kicsit lehetne jobb a minősége, de nembaj youtube-s élvezhetőség. Majd később megadom a jó minőségűnek a linkjét. (Feltéve ha szüksége van rá valakinek)
  • Razor18
    #7737
    Illetve lehet, hogy a Strike Eagle III volt az...
  • Razor18
    #7736
    Szia balage,

    a Jane's F-15-ben lehetett WSO-d coopban! Biztos király volt, én nem próbáltam...
  • sindelnet
    #7735
    RGR
  • Molnibalage
    #7734
    Ma már késő van. Holnap újratelepítem az egséz rendszert, mert már nagyon rozoga szegény, de multira itt leszek.
  • sindelnet
    #7733
    Balage ha ott vagy a TeamSpeak próba felőlem mehet csak előbb ezt telepítsd:TeamSpeak
  • Bucser
    #7732
    Holnap nem jó, mert biztosan nem vagyok itthon.

    De vasárnap megoldható a dolog ha itthon vagy.
  • Boconadi
    #7731
    A jó minőségű videót már berendereltem. Berendereltem egy rosszabbat is, csak olyan szinten rossz lett, hogy nagyon. Most renderelem más minőségen, remélem 100MB alá tudom húzni a nagyságát.
    A jó minőségű 120 megabájt.

    Egyszerre szeretném a kettőt megosztani. Ha minden jól megy, éjjfélre megcsinálja a renderelést, majd pedig holnap elkezdem a feltöltést. Sajnos nagyon lassú a feltöltésem (128kb/s)...
  • L Viper #7730
    Ekkora beszólást
  • Molnibalage
    #7729
    De érdekel. Hogy is van ez a dolog pontosan, mert akkor holnap ezzel is próbát tennénk szerintem.
  • Bucser
    #7728
    Hát akkor szenvedjenek a skypeal az ő dolguk:D
  • sindelnet
    #7727
    Egyértelmű h a LockOn a nyerő,de csak 6 éves korig...:)
    Írástudó ember már RV-t használ!
  • sindelnet
    #7726
  • neuro
    #7725
    Látod, nem érdekli a Falconosokat, mert nem válaszolnak rá :)
  • Molnibalage
    #7724
    Nincs kép, de mire akarsz célozni? Most melyik a jobb?
  • sindelnet
    #7723
    Íme egy 98-as színvonalú Tomcat modellje,a RedViper-ból,hasonlítsd össze hogy milyen a Loncié.(nekem az nincs fenn,ezek után biztos sejted h miért:)))))
  • Molnibalage
    #7722
    Ja, hát igen. A gépek listáját vesd össze az AF-fel és rögtön más dimenziókban lesz a dolog. Persze csak a mainstream gépek az igazán szépek, de annak a tömnénytelen sok gépnek a modelljét (3D és repmodell) megcsinálni iszonyatos utánjárás lehetett. Én csak a manualt csinálom és 1 hónap alat tudtam 60 oldalt írni...
  • Bucser
    #7721
    Az még cak hagyján hogy 500 skin, de minden repülőnek új külső modell készült és a 2d-s cockpitek igencsak gyönyörűek. Legyen szó Stops vagy Aeyes munkájáról.
  • L Viper #7720
    Tudod ez iszonyatos meló így is ami már a Falconban van és ingyen szabadidőben dolgozik a csapat rajta. Sok mindent átdolgoztak, de erre egyszerűen nem jutott idő. A hajok pl még mindig rondák nagyon. Ez van sajnos.
  • Bucser
    #7719
    Nekem meg még megvan oda a server adminom szóval bármikor tudok csinálni egy csatit oda, meg regelni channel admint meg usert nektek. Semeddig nem tart.