52965
  • L Viper #7838
    Na szépen gyülünk a Skype-on, sajna Pzolika most nem jön.
  • repvez
    #7837
    5 perc mulva leér a patch.És nekem is fent van a TS is.
    Anézelödés külsönézetbe jol müködik,de valamiért a kabinba nem akar mozogni,pedig eddig mindent ugy állitottam ahogy sindelnet irta :(
  • Molnibalage
    #7836
    TS-t leszedtem én is. Ezt ts2_client_rc2_2032.exe.
  • Molnibalage
    #7835
    Én már fennt vagyok Skype-on. Már 8(!) Falconos van a partenrek között! Ennyivel simán meg lehet csinálni 1 év múlva a jubileumi filmet.
  • L Viper #7834
    Én is csak a legújabb patchat szedtem le, a többi már nincs is meg.
    AF szűz installra rögtön rakható is.

    Repvez : Sosem kezdtük még a multit 22:00 előtt. Meg rámszólsz mikor tudsz jönni. Itt Campaignban is megy az ALt+TAB :)

    Gondolom kommunikáció még mindig Skype.

    Nekem van Team Speek is természetesen, jó lenne már összehozni rendesen azt is, de mindig rohanunk össze-vissza.
  • L Viper #7833
    Azt nyomtuk múltkor is.
    Remélem jön Pzolika, jó szerver, mert 1000-es uploadja van.
    Ja és jó Falconos is természetesen :)
  • sindelnet
    #7832
    Nekem megy klikk nélkül is....
  • L Viper #7831
    Fontos!!!

    A legújabb patch telepítése után rögtön Reboot !!!
  • sindelnet
    #7830

    ConfigEditor:
    TrckIr DOF suppor tir yaw pitch roll x y z,pipa
    TrckIr 3d support,pipa
    A Gaméban:
    Enabled moselook
    enabled trckir 3d
  • Gundark
    #7829
    Elég az utolsó csak azt vedd le ami 1.0ról 1.12re teszi. Asszem valami 50 mega körül van
  • repvez
    #7828
    Arra biztos hogy van más megoldás is mert akkor már kibukott volna a forumokon vagy a manual irná hogy csak ugy müködik.És akkor ha csak az lenne a gondja akkor a 6DOF is használhato lenne az egérrel.
    Az elöbb megszakadt a letöltés igy ujabb fél ora mire lejön,de most már letöltés vezérlövel szedem, hogy ha megint elveszik a vonal akkor addig megmaradjon.
  • Molnibalage
    #7827
    Már HÁRMOSZOR leírtam. JOBB egérklikk is kell a Falconban a fejmozgáshoz...

    Itt az AF-mod.

    Egyelőre ez nagyon elnagyolt, csak belőttem az R-73 mod1-et R-77 és AIM-120 verziókat úgy ahogy. Az R-73 Mod2-őt kivettem minden számbajöhető squadron stores-ból.
  • repvez
    #7826
    na odáig már eljutottam hogy a nyilat már mozgatja a játékban,de a nézetet még nem.A profil beállitása az majd megint egy jo idötöltés lesz.
    Nekem nem tudom hogy menni fog e majd az AF,mert még fél ora mire lejön a javitás most csak még 1.06-nál járok.
  • Molnibalage
    #7825
    Akkor 2005-ös hadjáratot kéne, ott azért vannak már durvább ellenek is.
  • L Viper #7824
    Köszi.
    Asszem multi közben behajítok párat én is. Jajj de üres a lakás most.

    A cimbikkel később lesz az ünneplés, na az lesz veszélyesebb

    Balage: Lesz AF, repülünk egy jó Campaignt.
    A halálos raksikat ha életszerűbbé teszed, az már csak hab a tortán
  • sindelnet
    #7823
    És akkor is meradjon ha updételni akarsz,mert azt csak a visszaállított origi textútrákkal tudsz!!!!
  • Boconadi
    #7822
    még egy és negyed óra mire lejön a patch
  • sindelnet
    #7821
    Legyen alap a FalconOf,profilja.
    Ezeket változtattam:
    roll:125% X:90% Y:110% Z:100% ezt a profilt elmentettem.
    A LEDeket polírpapírral óvatosan megcsiszoltam,a "lencsehatás" mérséklődött,a fényerő kicsit csökkent,de az horizontális sugárzási szög nőtt.Ez bizonyult a legfontosabbnak a fényerő után.
    Az RV-ben,és a ConfigEditorban is piszkáltam vmit,de erről inkább holnap
    mert most iszom a negyedik sörömet a Viper ikrek egészségére!!!!!!!!
    Gratula Viper!!!!!
  • Molnibalage
    #7820
    Este akkor most AF is lesz? Mert akkor gyorsan összerántom azt, hogy az AMRAAM és R-73 pontatlanabb legyen és az AIM-9X/M-et is lebutítom.
  • Molnibalage
    #7819
    Skacok az sgupload már megint nem megy..
  • L Viper #7818
    És a HiTiles hozzá : Erre tessék

    Itt csak nagy exe, majd kisebbik méretű exe. Évszakválasztás.
    Én Balkánhoz Koreához a nyarat szoktam, de ez ízlés dolga.
    És kész. Itt nem kell Terrainmerger és Textcompress ( nincs is )

    Amikor már működik AF alatt, utána uninstallálható a HiTiles, ami elég sok helyet foglal. Persze ha később évszakot szeretnél váltani akkor maradjon.
  • sindelnet
    #7817
    Nekem csak a RV-nél sikerült a 6DOF,holnap átnézem milyen beállításokkal működik.
  • repvez
    #7816
    te mit állitottál és hol hogy érzékelte a mozgást a freetarck?Nálam valamiért nem akar jo lenni
  • L Viper #7815
    Itt találod : AF 1.012 -es ráncfelvarrás
  • sindelnet
    #7814
    Mégsem a Tlk okozza...azért itt a link hátha...
    C:\MicroProse\Falcon4\sounds

    C:\MicroProse\Falcon4\F4Patch\Aeyes mappában találod a "nadja.f4p"
    fájlt.Itt van a file info-nál h mi lett átírva.
    Az F4Patch mappába kell lennie ezekről backupnak vhol.
    Vagy próbáld meg a D:\MicroProse\Falcon4\F4Patch\Aeyes\MiG29A_2Dsuperpit
    mappából a sound fájlokat törölni,mert innen szól Nadja.Több ötletem nincs,nekem az cockpitinstall verzió nincs a gépen,minden cockpitot csak átmásoltam vhonnan.
  • Molnibalage
    #7813
    Csinálja gyorsan pár gyakorló küldetést? Remélem FF4/RV1 verzióval tolod.
  • Molnibalage
    #7812
    Az AF gond nélkül fennt lehet MINDIG! Független a többitől...
  • repvez
    #7811
    Hali Na müködésre birtam a freetracket,de van egy kis gondom hogy nem tudom hogyan birjam müködésre a játék alatt.Az armaban és az rFactorban mindenféle beállitás nélkül müködik,de a repülösöknél eddig nem sikerült rájönnöm hogy mit kéne vele csinálni.Probáltam OF és RV meg sturmo alatt is a falconoknál bekapcsoltam a configban a TIR-re vonatkozo dolgokat.Azt sem találtam meg hogy melyik ini-ben kéne engedélyezni a 6DOF-ot.
    Nem lenne egy rosz cucc amit eddig leszürtem belöle,csak majd olyan ledekre kéne cserélni amelyiknek nagyobb a kibocsátási szöge mint 30fok,mert ha ezen kivül forditod a fejed akkor elveszti a nézetet.
    Na elövadászom az AF-et is mert még nem volt rá idöm felrakni,mert szüreteltünk ma.Föproba lesz akkor a mai mert még nem volt egyszerre fenn nekem mind a 3 változat.
  • Molnibalage
    #7810
    Vedd elő az AF-es manualomat és a légiharc részét. Most nincs hozzá jobb, nem fogom elmagyarázni, először olvasd el azt és utána kérdezz. Az új manualom kb. jövő héten ér a légiharc részhez.
  • Boconadi
    #7809
    hol találom azt a patch-et?

    Nemtudom, talán mintha azt beszéltétek volna nemrég
  • franko2
    #7808
    Sziasztok, csináltam egy egyszerü küldetést, egy reptérről felszállok, egy másik reptérről egy Mig 21, ő eljön az én repteremig, majd haza, én az övéig, majd vissza, nekem vannak rakétáin neki nincsenek, ezt csak gyakorlóküldetésnek csináltam, de még ezzel is gondom van, mikor az idegen reptér fele repültem, nem láttam semmit a radaron, én kb 2000 lábon repültem, a Mig kb 24000 lábon, ekkor nem láttam semmit a radaron, visszafele a Mig ismét kb 24000 lábon, ekkor már én is feljebb kb 20000 lábon, ekkor már láttam de gyakran eltünt, ez normális? nem lát ennyire felfele a radar, vagy valamivel lehet állítani hogy lásson felfele is? próbáltam úgy is hogy a migre is raktam rakétát, ekkor ha én kb 2000 lábon mentem a mig kb 24000-en ő akkor is küldött rám rakétát, ráadásul a radar warning receiver nem jelezte, ha tudtok valami tanácsot adni kérlek irjatok, előre is köszönöm,
  • Molnibalage
    #7807
    Na újraraktam és úgy tűnik, most megy a dolog, már 15 perce nem szállt el a cucc.
  • Bucser
    #7806
    ha megtennéd megköszönném.
  • sindelnet
    #7805
    Akkor a falcon.tlk fájl lett átírva.
    30MB,feltegyem vhova?
  • L Viper #7804
    Köszi :-)
    Remélem Te is ráérsz jönni, AF és az 1.012-es jav is legyen fent mert Campaignt nyomunk.
    Dogfight egymás ellen RV-vel
  • Boconadi
    #7803
    megérkezett Jó szórakozást hozzá!

    L_Viper küldöm a vidit a csemetéknek is!

    Ha tesóm este nem ül ide a géphez, én is jövök!
  • Bucser
    #7802
    ki van kapcsolva a config editorban.
  • gsg16
    #7801
    ja igen,neki.bocsánat!
  • L Viper #7800
    Ezt Molnibalage-nak szántad ?
  • sindelnet
    #7799
    Mig29 okozta,config editorban le lehet tiltani,utána megint angol minden