52965
  • neuro
    #7678
    ACE2
  • Bucser
    #7677
    én legalább 2-t....

    MS FS 2004 és FS X....
  • Molnibalage
    #7676
    Kösz, jön még valamikor még egy a viszonylag közelebbi jövőben, de aztán sokáig semmi.
  • Molnibalage
    #7675
    Hány olyan repszimet ismersz ahol egy gépben lehet ketten repülni?? Én egyet sem...

    Más. Feraktam az AF-et és elkezdtem moddolni. Az AF minden egyes felrakáskor a pokol legmélyebb bugyrait tárja fel, mindig újabb és újabb formában mutatja meg, hogy a multi kódót leszámítva miért egy rakás szar.

    A LEGMODERNEBB F-16 gépeken van 30 chaff és 15 flare. Ez valami vicc? Az, csak a rosszabb fajtából bazmeg. A zavarvédelmi értékek az összes többi Falcon verziónál durvábbak és erre ebben van a legirreálisabban kevés csali. RÖHEJ! A valóságban ma a repülőgépek több száz (!!) chaff/flare töltetet vihetnek magukkal azt kiszúrják a szememet ezzel a szarral?? Az RV modomhoz képest is kurvára meg kell emelni az értékeket, mert most 1 csali kiszórása az AF-ben = kb. 3-4 csali az RV-ben. Teljességgel komolytalan a játék szimulációs része, és ez nem csak az én véleményem tudtommal, de én még bele is látok a játék lelkébe.

  • Pzolika
    #7674
    Szia Balázs.

    Megnéztem a videót.

    Gyönyörű. Grat hozzá!!!
  • gsg16
    #7673
    üdv!láttam itt lejebb kétülléses F-16-ost.ebben sem lehet ketten repülni,mint a lock on-ban?
  • Molnibalage
    #7672
    Eltoltam. Itt.
  • Molnibalage
    #7671
    A srác akkor FS fan, mint én Falcon. A többi klippje is jó.
  • Molnibalage
    #7670
    Érdekes video.
  • Molnibalage
    #7669
    Itt a jó verzió.
  • Molnibalage
    #7668
    [URL=http://rapidshare.com/files/52234152/Band_of_Brothers.avi.html]Itt a "rossz" verzió.[/URL]

    Nos?
  • Bucser
    #7667


    Én máűr nem is törődök elírásokkal:D egy hétig szoktam a notebook billentyűzetét most meg a régi normálison nem tudok gépelni rendesen:D
  • Molnibalage
    #7666
    Elírtam egy tetves betűt, rederelhetem újra...

    Addig is megosztom a "rossz" verziót.
  • Bucser
    #7665
    Kéthajtóműves rampstart nem megy alegutóbbi patch óta. Az új patchben javítjűák a dolgot.
  • 42nd Intruder
    #7664
    Akkor jó, hogy probálkoztam
  • Molnibalage
    #7663
    Asszem a kéthajtóműves ramp start nem működik, de majd csekkolom.
  • 42nd Intruder
    #7662
    Most probáltam egy F-18-as indítási procedúrát, de ahol a hajtóműveknek fel kell pörögniük, ott nem történik semmi. Valakinek valami ötlet?
  • Molnibalage
    #7661
    Komolyan mondom seggre fogtok ülni. Ilyet még nem láttatok. Még olyan 20 percig renderel aztán rakom fel rapidra először és aztán youtube és patrcik.
  • Gundark
    #7660
    Hohó, itt aztán épithetsz olyan TE-ket amiben minden van :) ÉS MEGY. Nem lép ki nem laggol. Várjuk a video-t :)
  • Molnibalage
    #7659
    Akkor pénteken lehet AF. Megpróbálok addig valami modifikációt összerakni, de túl sokra ne számítsatok első körben.

    Meg a final render!
  • Gundark
    #7658
    Ha megcsinálnák rendesen a mai igényekhez igazitva az RV multikódját, akkor az lenne a királyság :) Addig meg amig elkészül marad mind a kettő :) Bár ha Pápa úr megkalapálja az AF-et még kitűnőbb hadjáratokat folytathatunk. Javasolhatnám a nyájnak hogy péntek este a rendszeres szertartásunkon próbáljuk ki ismét az AF-et? Még igy négyen is nagy élmény volt, hátha még többen leszünk :) De erőltetni kéne a szorosabb alakzatot, mert a lemaradókat a légvédelem kegyetlenül leszedi :)) Mellesleg már értem hogy miért nem váltanak a virtuális századok AF-ről RV-re.
  • Molnibalage
    #7657
    Na, elvileg kész az új movie, csak azon hezitálok, hogy nagyon enyhe qiuxck blur effect legyen vagy sem...
  • Molnibalage
    #7656
    Bezony!
  • Molnibalage
    #7655
    Az chaff/flare érzékenységet elvileg meg tudom, csak nem biztos, hogy itt is ugyanaz az sorszámá tartozik ugyanahhoz az IR légiharcrakétához, mint az FF4-ben. A sorszám az a simdata-ben van, de AF-ben az kódolt.
    A légiharcrakéták max. G-je is ott van és a chaff/flare darbszám is. Majd megnézem mit tehetek.
  • Molnibalage
    #7654
    Balu azt mondta, hogy gyakorlatilag újraírják az egészet. Majd azért rákérdezek erre megint, de már 3 hete nem választolt nekem semmire..
  • Razor18
    #7653
    Bocsi, tényleg késő volt...
  • L Viper #7652
    A következő hozzászólásban javítottam, hogy AF, a pats is arra vonatkozott: 1.012 -es !

    Boci: Kíváncsi vagyok a videóra :)
  • Boconadi
    #7651
    Én is elkészítettem egy 5 perc 49 másodperces videót. A videó készen van, már csak egy renderelés van hátra. Berenderelek egy jó minőségű változatot, és egy youtube-ra feltölthető változatot. Remélem elnyeri tetszéseteket, végén nagyon szép képsorok vannak rajta (legalábbis nekem hihhetetlenül tetszik :$). Hogy mi van benne az legyen ilyen nyár végi ajándék. A videóval szeretném megköszönni, hogy kitartottatok mellettem, segítettetek, és hogy tudom amit eddig megtanultam, mert mindez, csak NEKTEK köszönhető. Holnap ha sikerül feltölteni, belinkelem nektek.

    További szép estét!
  • Razor18
    #7650
    Mit cseszett el? Mást még nem hallottam panaszkodni rá... tudtad uninstallálni?
  • Razor18
    #7649
    Azt hiszem, Ayes cockpit.nl oldalán van egy free 3D kabin.

    Melyik RV patchre gondolsz a #7647-ben, az 1.0.0.4-re?

    Nekem egy mobil-internetem van, nem tudom, mekkora sebesség kell a normális multihoz. Még sosem próbáltam, régebben offline nyomtam, mostanság alig van időm, a rendszerek kezeléséből eléggé kiestem, de a repülés azért még megy vele...
  • L Viper #7648
    Van szerencsére egy Falconpápánk, aki majd ebbe is belebuzerál és jobb lesz.

    Az előző hozzászólásban természetesen az AF-re gondoltam, azt néztük most multiban. Késő van, engem is megzavar már ez a sok rövidítés.

  • L Viper #7647
    Én inkább RV-zek! Campaignban azt játszom. Most néztük a multiban az RV-t, ezzel az új peccsel jó a multis részében a Campaign és a TE, amihez az RV netkódja már kissé régi.
    Asszem fentmarad mindkettő, legalábbis addig, míg nem lesz új RV patch.
  • sindelnet
    #7646
    A Zerk féle 3d-t nem ajánlom .
    Nekem annak idején vmit nagyon elk.rt
    Na holnap felteszen én is az AFt 1.10-es patchig megvan.
  • L Viper #7645
    Itt van egy csomó cucc AF-hez: Sajnos francia oldal klikk ide.

    Skinek új 3D-s kabin, stb. Érdemes átnézni.

  • Razor18
    #7644
    Ja, bocsi, háttal ülök a moziban. Most esett le, hogy ti AF-eztetek, azt hittem, itt mindenki RedViperezik, vagy valami egyéb F4 mutációval nyomja csak... Egyébként azokban sem szoktatok cockpit mod-okat használni?
  • L Viper #7643
    Ez az alap kabin ami van az AF-ben.

    Sajnos nagy hiányossága az AF-nek, hogy csak F16-osokat lehet repülni.
    Át lehet ugyan egy file-t nevezni, akkor Campaignban beülhetsz más gépbe is , de marad az alap Falcon kabin minden más tipusnál.
  • Razor18
    #7642
    Szia L_Viper,

    a képen a fülke az eredeti, vagy az Aeyes féle?
  • sindelnet
    #7641
    Nem tudsz vmi modot gyártani az AF-hez hogy realisztikusabb legyen???
    Legalább a légiharc rakétákat megbuherálnád,alacsonabb találati arány,nagyobb chaff,flare érzékenység.....
    Ehhez is van tweakelőprogi,nem:)
  • L Viper #7640
    Az időjárás "buzera" progival a Korea felszállást a gyakorlásban ilyenné tettem:











  • Pzolika
    #7639
    Úgynézki Zaccos kolegánkat is sikerült FALCONFÜGGŐVÉ nevelnünk.