52965
  • L Viper #7598
    Hát a dogfightban elég furin viselkedett az ellenséges AI, de egymás ellen más a helyzet.
  • gsg16
    #7597
    köszönöm a felvilágosítást.megyek megpróbálom
  • Gundark
    #7596
    Ja. Hurrá Gripen modell, és lebutitott 29 :) Mondjuk asszem ha jól emlékszem csak 16ossal lehet dogolni az AFben nem? Háát. Végülis ez egy 16os szim :)
  • L Viper #7595
    Dogfightet egymás ellen csak RV-vel vagyok hajlandó játszani, mert az a szupersztár abban
  • Boconadi
    #7594
    megnyomod az enter gombot, a bal mfd-n megjelennek sárga kockák. Ráírányítod a radar kurzort (billentyűn ugyan úgy a kurzorral tudod mozgatni), megnyomod a numerikus 0-át 2x, aztán vhoala
  • L Viper #7593
    1. F1, radar TWS mód (kiírja felül a radarképernyőn)
    2. A célok kis háromszögek
    3. A PC-d billentyűzetén a kurzorirányító gombokkal vidd rá a radarkurzort ( kis kettős vonal ) a célra
    4. Nyomd be a joy célbefogás, vagy a numerikus bill. Nulla gombját, befogáskor "bekarikázódik"
    5. Kérj azonosítást Q-gomb, majd 2-es ( Q-Awacs menübe jutsz, 2- declare )
    6. Használhatod az IFF-et is, CTRL-Bal kurzor gomb, de ez szerintem még egyenlőre neked bonyás lehet, jó a Declare is.
    7. Rakéta indítási paraméterek a HUD jobb szélén, kis > a sávban legyen.
    8. Amraamnál ujjacskád tartsd a kioldógombon, mert kicsit később indul.
    9. Célbefogást a numerikus vesszővel (delete) dobod el...

    Elég "parasztos" volt, de röviden ennyi !
  • Gundark
    #7592
    Fujj, Luther :) Nekem megvan majd felrakom és kipróbáljuk. De mit csinálunk akkor ha a netmotor jobb mint az RV? Nagyon jó lenne hadjáratot játszani egymással. SZóval irány a próbapálya :)
  • gsg16
    #7591
    nos ez biztos hogy az én lámaságom,de egyszerűen nem tudok rájönni hogy lehet a légi célokat a radarral befogni,és rögzíteni.a manual alapján próbálom összehozni,de nekem nem jelennek meg az ellenséges célok sem a HUD-on,sem az MDF-en.
  • L Viper #7590
    Balage találtál valamit, miért döcögöt a TE a múltkor, volt valami bibi, amire rájöttél ?

    Ha valakinek van kedve és van fent AF, ki kéne próbálni abban milyen a multis motor. Annyit láttam, hogy lehet külön állítani benne a fel és letöltési sebességet is.

    Kíváncsi lennék abban "riceg" -e a Campaign. Nem egy szépség az AF, de ennek mostmár a végére akarok járni. Ha az is olyan, akkor az AF egy életre elfelejtve...
  • Molnibalage
    #7589
    Ez a manualban van benne...
  • sindelnet
    #7588
    Ezt a videokártya beállítást a Frugalson találtam,már nem tom hol,de akinek NVidiája van,kipróbálhatja.Nálam érezhető minőségjavulást eredményezett,és az ritkán jelentkező,de annál inkább idegesítő "aszfaltvibrálást" is megszüntette.--------------->

    1. deactivate trilinear, anisotropic and mipfilter optimisations
    2. set texturefilter quality to "high quality"
    3. activate AA/AF
    4. enable the LOD clamp
  • L Viper #7587
    Úgy legyen !!! Sokan várják már a Frugalson is a következőt
  • Molnibalage
    #7586
    Ehhhhh... :)

    Sakcok, OLYAN kilp lesz ez, hogy könycseppek gördülnek majd az arcokon.
  • Gundark
    #7585
    Viperák, egymásközt :)
  • L Viper #7584
    Hatalmas !
  • Molnibalage
    #7583
    Na ez kb. a fele.
  • Molnibalage
    #7582
    Az új movie szépen halad, már kb. 1/3-a készen van.
  • Scottt
    #7581
    http://www.youtube.com/watch?v=9zgxjYJyXQk

    "nyitva van a jobb hátsó"
  • Razor18
    #7580
    Szerintem Intruder azt idézte, amit ilyen esetben a melletted lévő sofőrnek átkiabálsz, ha rosszul csukta be valamelyik ajtaját... mert hogy egy másik Falcon pilótának ilyet ritkán tud kiabálni az ember...
  • Molnibalage
    #7579
    Jobb hátsó mi?
  • 42nd Intruder
    #7578
    Nyitva van a jobb hátsó!
  • Boconadi
    #7577
    :D:D:D:D

  • Boconadi
    #7576
    VÁÓ! Jól kezdődik
  • Boconadi
    #7575
    B@sszátok meg a játék vmi eszméletlenül jó... :D

    Ma este elkezdtem egy kapányt. Eddig 2 MiG-29-et és 2 MiG-21 -et lőttem ki (Mindig azonositottam előtte az awacs-csal). Egyszer kellett katapultálnom, de akkor is azért mert iszonyatosan elkezdett szaggatni a gépem...
    A rádiózás és a navigáció eszméletlenül tetszik. Tetszik hogy közben dumálnak a srácok a rádióban.
    Hallgattam, egyszer csak beordított vmelyik hogy "noooooooooooooo"
    Nagyon nagyot derültem rajta :))

    Valaki mondta: "Aki sokáig próbálkozik, és kitart a játék mellett, abból egy idő után fanatikus lesz..."

    Hát fanatikus még nem vagyok, de tény hogy nagyon tetszik:D


    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bocsesz, de meg kellett osztanom ezt veletek
  • Molnibalage
    #7574
    Egy kis előzetes, de ez még nem a végleges verzió, cím sincs, csak beírtam valamit. :)
  • Molnibalage
    #7573
    Próbálkozz dogfightban, ott halál után azonnal visszadob a kezdőhelyre, nem olyan időrabló a dolog. Hamarosan ez a rész jön a manualban! :)
  • gsg16
    #7572
    megpróbáltam egy TE légiharc küldetést.egyenlőre a vontatott célrepülőgép hatékonyságával veszem fel a harcot az ellenség ellen.de majd ez is összejön,mint a leszállás.
  • Bucser
    #7571
    Szerinted mi mivel repkedünk? A fizetős Hitiles megtalálható a neten... (én is azt használok)

    Topic pörgése: jobb lenne ha nem NFS pro street vagy NFS Carbon topic szint miatt pörögne a topic hanem inkább a színvonalas viták vagy beszélgetések miatt. (kéne ide balázsnak kérnie egy házigazdajogot ha Neuro nem bánja.
  • rtfmZoli
    #7570
    Hitiles ügyben meg ha lett volna kedves valaki az eredeti hitiles-hoz linket adni, akkor nem lett volna kavar
    beta installer(gondolom nem ez kell)
    http://forums.frugalsworld.com/vbb/showpost.php?p=902770&postcount=1
    http://tomch.com/ht/download.htm itt meg fizetős hitiles van falcon4-hez(81MB)van egy 2 mb-os installal együtt
    a #7050 és #7051
    #6391 hitiles összehasonlítás

    ÉS #7564: ami kell hitiles a redviperhez 1000* thx

    egyébként letöltöttem mind a 2 oktatóvideót, meg a manual(oka)t, csak ugye jobb ha menet közben, kipróbálva tanulja meg az ember a műszereket
    -aki meg panaszkodik, hogy milyen kevés ember van, az meg nézze meg mennyire pörög a topic
  • L Viper #7569
    Remélem sikerült!
    Pénteken jó a multi nekem valószínűleg.
  • Molnibalage
    #7568
    Esetleg egy NAGYON rövid előzetest csinálhatok belőle.
  • Molnibalage
    #7567
    Más. Elkezdtem végre az Elit alakulat zenéjére a vidoeot! Rohadt jó lesz! Persza a manual addig áll, de most már valami kreatívabbat is szeretnék a "favágós" gépelésnél.
  • Molnibalage
    #7566
    Pedig csak a F.A.Q-ba kéne belenyúlni és vállalnám a megírást is, de hát a gazda az neuro. Vagy legalább a legutolsó félkész manual hozzászólás számát be kéne tenni. Az több, mint elég ahhoz, hogy fel lehessen tenni és ne kelljen minent leírni. Nem véletlenül csináltam..
  • L Viper #7565
    Még annyi, hogy ez jó a RedViperhez és az OpenFalconhoz is.
  • L Viper #7564
    Én türelmes ember lévén belinkelem vagy 50-edjére
    RÉGI FALCONHOZ? NEM AF-HEZ KÉSZÍTETT HITILES !!!
  • repvez
    #7563
    Hát ha felrakod a játékot és a tactikal engadgementnél a take off missiont választod és utána a rampstartot akkor addig nézelödsz a kabinba amig akarsz.Egyébként ahogy néhány napja irtam a docs könyvtárba vanegy rampstart tréner abbol is lehet tanulni melyik müszer mit csinál.
  • Bucser
    #7562
    Aki nem akar visszaolvasni annak magyarázhatsz akármit akárhányszor. Szerinted a Lock On topicbn miért lett olyan a hangulat mint amilyen?:)
  • Molnibalage
    #7561
    Komolyan modonom át kell írni a FAQ-t, mert megint magyarázhatom el az egészet. Keress vissza pár oldald, napi rendszerességgel van feltéve a félkész manualom és már egy-két kiképző video is. A Falcon 4.0 (1998) letöltési linkjeit is ma rakták be lentebb.
  • Bucser
    #7560
    mert a falconAF Hitiles-t nem a Falcon 4.0 és redviperhez találták ki.
  • rtfmZoli
    #7559
    Szervusztok!
    -Van valahol tutorial track, ahol ugyanúgy elmagyarázzák a műszereket,mint a Lock Onban [felirattal]? (csak azért, mert a klikkelhető műszereket sokkal egyszerűbb megjegyeznem, mint a billentyűkombinűciókat)
    -Van véletlenül olyan műszerfal mod, ahol szabad nézetben is tudom a műszereket klikkelni, és látszik a gombok állapota rendesen, továbbá jó minőségű a gombokon, kapcsolókon a felirat(mint a fix nézetben)?

    + egy kérdés:
    -Miért van az hogy sima Falcon4 + redviper+2 patch hozzá+ FalconAF hitiles-sel a repülőtereken elmosódik teljesen a textúra (az eredeti repterek textúráját visszamásoltam[a hitilest kicsomagoltam, ahogy le van írva], ahogy valamelyikőtök tanácsolta)