52965
  • L Viper #7638
    Balage, Te szoktál Baluval diskurálni, nem tudod, a következő RV patchben lesz valami komolyabb net kód ?
  • Gundark
    #7637
    A mesterséges intelligencia kiválóan repült ellenünk a dogfightban. A 21esek használták a kormányt, és fékeztek be, a 29esek pedig gátlástalanul használták ki a bődületes erejüket, és utána erőből jöttek le. Amikor gázt adtak akkor gyakorlatilag állva hagytak.
  • L Viper #7636
    Sajna mind a kettőnek fent kell lennie, ez van.

    Mindkettőnek vannak hibái, hiányosságai, de tény, hogy jó volt végre normálisan Campaignolni.

    Egymás elleni dogfightre meg jó az RV, nagyon is !
  • L Viper #7635
    Várjuk a klipet Balage, te Fanatik vagy
  • Gundark
    #7634
    Húú Balázs, ha ehhez csinálhatnál olyan TE-t amiben 1000 egység mozog meg lőőőnek :) Ezzel mennének az álom te-id :)
  • Molnibalage
    #7633
    Egye ragya akkor felrakom én is...

    A klip 95%-ban kész, holnap 12-13 körül szerintem már fennt lesz. Összeszarjátok magatokat, olyan jó lett szerintem.
  • L Viper #7632
    Korrektül lehetett szorosan kötelékezni is:











    Rondább, de stabil...
  • Pzolika
    #7631
    Nagyon élveztem a mai multit ezúttal is köszönöm az uraknak.

    UI:Kölön élmény hogy a kifutós áthúzást minimális sérüléssel túléltem :):)
  • L Viper #7630
    Képek :








    HADJÁRATOT na, mielőtt még valaki beszólna
  • Gundark
    #7629
    No, megvolt a teszt. A Hadjárat és a TE teljesen hiba nélkül, és röcc nélkül ment. A HiTilessel nagyon jól nézett ki Rengeteg gép volt fenn, visszatéréskor csak a reptér körül 18 gép körözött. De a mai feeling élményem az ez volt : TE-t játszottunk, reptértámadást. Elszakadtunk egymástól mert 21esek és 29esek szétszórtak minket mire a 15ösök közbeléptek. Persze érthető hogy miért késtek egy kötelék az AWACS-re mászott és azokkal kezdtek. No egy szó mint száz, én merőlegesen jöttem a reptérre, Pzolika és L_viper meg a futókat bombázták durandalokkal. Pzolika gépére vagy 5 sa 14est inditottak egyszerre és a silkák folyamatosan kőtték ahogy száguldott a pálya felett. :) Vannak grafikai "hiányosságai" de abszolút használható. Uraim ezúton is köszönöm, élmény volt.
  • L Viper #7628
    Multi teszt: Elég csúnya a nap effekt, nem csillognak a gépek, a füstök sem túl szépek, a robbanások is gyengébbek, mint RV-ben !!!

    DE LEHET HATJÁRATOT ÉS TE-t TÖKÉLETESEN JÁTSZANI !

    Semmi lag, ricegés, pedig Gundarknak 128 az uploadja...
    Remélem a következő RV patchban ilyen multi kódot látok.

    VÉGE
  • Molnibalage
    #7627
    Még csak a config editoban említettem meg. BVR harcászatnál lesz részletesebben a dolog.

    Más. A klip 85%-ban kész, holnap tutira felkerül. Hát, elvileg nagyot kéne szóénia, mert TELJESEN egyedi a klip, ilyet még SENKI sem csinált Falconnal!
  • Molnibalage
    #7626
    Én sem tudom mi az a HotasTms... Nem is kell.
  • sindelnet
    #7625
    A manualt mégegyszel átolvasom,de nekem deafulton mindenhol ez a HotasTms
    jön be.Na köszi,majd holnap...
  • Molnibalage
    #7624
    Manualomat nem olvastad? AIFF, ha be van lőve akkor minden gépen van IFF, ha nem akkor ez típusfüggő. Egyébként, ha a default billkiosztások bármelyikét választod akkor a CTRL+ balra nyílnak működni kell.
  • Bucser
    #7623
    az a HOTAS-on a TMS kapcsoló balra nyila:D ugyanis a cougarral azzal mozgatom:D
  • sindelnet
    #7622
    Mondjuk F16-tal repülök,"ctrl+balnyíl" mellett nekem ez van:HOTAS-TMS Left.Gőzöm nincs mi ez,de nem az IFF az biztos.
    Vmit kell még a config editorban is piszkálni?
    Na most kezd ez idegesíteni!!!
  • Molnibalage
    #7621
    Ha az F-et lenyomod akkor felvesz egy anyagot, amit a progi beépített felvevőjével tudsz visszajátszani az ACMI gomb alatt, de ez nem konvertálható át semmibe, ez a gyakrolások kiértékelésekor jó, mert tényleg azt csinálja, mint az igazi, sok repülési paramétert rögzít, igen hasznos.

    A gond az, hogy az ACMI alatt sok a grafikai hiba és a robbanáseffektek sem látszanak és nem lehez zoomlni/fókuszt állítani és a Fraps nem vesz fel csak a HyperCam vagy Catmasia studio, de azt utóbbi az hiperszar...
  • gsg16
    #7620
    a lock on-ban van olyan lehetőség,hogy track file-ba felveszi a küldetést,és utánna ezt a track-et lehet szerkesztgetni,aztán avi-ba lementeni.a Falcon-ban van ilyen?mert szeretnék pár külső vide felvételt készíteni a gépről,és a fraps csak az éppen a monitoron lévő képet mutatja.külső nézetben meg nehéz irányítani a gépet
  • Molnibalage
    #7619
    Az attól függ, hogy mivel repülsz és mit állítottál be a config editorban. CTRL+bal kurzoron más kombináció?? Ki az az elvetemült akinek eszébe jut erre bármit is tenni???
  • sindelnet
    #7618
    A Declare,az ok...de ez a IFF,pontosan hogy is működik?
    Még nem használtam,és ezen a bill.kombináción nekem más van...
  • Molnibalage
    #7617
    AF???? Na akkor imádkozzatok ma este sűrűn lefekvés előtt, mert átkot szórok fejetekre!!

    Gyónni majd lehet jönni pénteken! :)
    66%-ban kész a movie! Holnapra remélhetőleg megízlelhetitek.
  • L Viper #7616
    Pzolika jön, meg egy cimborája is.
  • L Viper #7615
    Én csak póttankot dobálok, na jó néha a légiharc miatt mást is :)
  • Gundark
    #7614
    Na, most megyünk egy próbát az AF hadjárattal. Aki gondolja jöjjön és teszteljük.
  • Molnibalage
    #7613
    Ez már nem így van, a CTRL+J leold minden póttartályt és A-G fegyvert, szűval az Alt+J-nek nincs értelme.

    A srácnak hozzáteszem, hogy van selective jettison is.
  • L Viper #7612
    Bill kombináció:

    CTRL J : Jettison all
    Alt J : Jettison Ground
  • L Viper #7611
    Ki fogjuk próbálni mindenképp, sőt már egyszer csináltuk is, csak nem volt mindenkinek és sokáig ment a *arakodás vele :)
  • Bucser
    #7610
    Igen mert a teamspeak sávszéligényét beállítod és akármennyien vannak onnantól butítja a hangot hogy beleférjetek a sávba. A Skype meg nem.

    Plusz külön csatornák amik szabadon járhatóak géppárok whisperelhetnek egymásnak és egyebek. ÉRdemes. és elég sok open server van ahol szabadon hozhattok létre regisztrált szobát.
  • franko2
    #7609
    Repvez köszi az infót, én még nagyon kezdő vagyok a Falkonnal, és igaz hogy ez nem épp az alapokhoz tartozik, de amit már más szimekbe megtanultam először azokat próbálgatom ebben is.
  • L Viper #7608
    Én is vegyesen használom a dolgokat, sokmindent cockpitben kapcsolok, de sokmindent bill. kombóval.
  • repvez
    #7607
    A fülke bal oldalán a sárga fekete négyzetbe hosszan bele klikkelni mig egy csattanást nem hallasz.Ezután ha minden igaz a légiharc raksikon kivül mindent eldob.

    Ugye mondtam balage! :)
    Attol hogy te nem használod még lehet hogy a kezdök épp ezt fogják elöször megkérdezni.Mindenre gondolni kell.
  • L Viper #7606
    Az a baj, hogy kevesen is gond volt.
    Én régen sokat FPS-eztem neten, akkor rosszabb netem is volt és 5-en 6-an is tökéletesen lehetett játszani Skype mellett.

    Persze, jogos a felvetés Teamspeak-kel jobb valószínűleg.
  • franko2
    #7605
    Sziasztok, a Loc On-ba volt olyan lehetőség hogy le lehetett dobni a fegyvereket és azt üzemabyagtartájokat, de a Falconnál nem találtam, van egyeltalán ijen a Falconba?
  • sindelnet
    #7604
    ...szameg,van ott más is amit még nem vettem észre..
  • 42nd Intruder
    #7603
    Igen egy klasszikust probáltam idézni, csak a ritmus fórumon nem jön át
  • Bucser
    #7602
    esetleg ha nem skypeon komunikálnátok, hanem TS-en jobb lenne...

    Pláne ha többen vagytok mert olyankor már a konfi beszélketsé nagyon megnöveli a sávszél igényt és egy központi szerverrel sokkal egyszerűbb
  • L Viper #7601
    A magyar Netpiac egy röhej !!!
  • Molnibalage
    #7600
    Sávszél...

    Tegnap én voltam a szerver mikor Zsoltival teszteltem és néha bericegett, mert 150-es uploadot mértem és 112-re állítottam magam és ment a duma. Azért ez druva, ha 10000 (!!!) forintos net előfizetéssel 56k-ra kell állítanom az uploadot. Hát vicc ez az ország bazmeg... Szutyok Invitel. Nem baj, jövő májusban már nem ez szaros banda lesz.
  • L Viper #7599
    Falcon alapszabály kezdőknek : Türelmes legyél és ne mindent akarj egyszerre megtanulni.