52965
  • Molnibalage
    #7918
    Már miért ne lehetne??? RV-ben lehet. A hadjáratban való játékban ugyanúgy ki kell választani egy repteret. Ki mit választ...

    AF-ben meg át kell írni a validac-t azt ott is lehet...
    Ki akarjátok próbálni?
  • Gundark
    #7917
    Köszi kipróbálom :)

    Razor18 : A fülemen egyáltalán nincs rajta, a fülem körül van a "szivacs" Ez még rendes "külvilágot kizáró" fejhallga.
  • repvez
    #7916
    De gondolom ugy nem lehet hogy multiba egyszerre az egyik társaság eszaki kampányt repül a másik délit,mert sztem akkor már a multinál bekerült volna ilyen opcio, hogy válaszon oldalt vagy hasonlok vagy a hyperlobbyn is szerepelne ilyen bevetés.
    Vagy megoldhato csak senki nem használja?
  • Molnibalage
    #7915
    Csinálj egy bfops.cfg nevű fáljt a AF gyökerébe és írd bele ezeket. A rádiózást még nem néztem, de a többi régen működött. A fórum 80-dik oldalán van erről szó.

    set g_nNumberOfSubTitles 10
    set g_bLabelShowDistance 1
    set g_nNearLabelLimit 5
    set g_nPadlockBoxSize 16
    set g_nMinWingAltitude 100
  • Razor18
    #7914
    Gundark, mi a pontos típusa? A füledre ráfekszik a felülete, vagy a füled körül csak a perem fekszik fel körben? Előbbi esetben ha hosszabban van a fejeden, könnyen megfájdul az ember fülkagylója.
  • Molnibalage
    #7913
    Most is lehet északi oldalról repkedni. A moddolásra mondom nem emélszem fejből, asszem még tavaly márciusban volt beírva ide egy hosszú lista a lehetőségekről. Txt file editálás az egész. ELVILEG lehetséges, de a gyakorlat lehet, hogy más lesz.
  • Gundark
    #7912
    Pápa úr! :) Olvastad a beirásomat? Nem kell most azonnal,mert el vagy foglalva, de legalább annyit irj hogy meg lehet csinálni :) Egyébként most épitettem egy jó kis fülest :) Phillips 5.1es fejhallga, + game commander mikrófón :) Most tesztelem. Igaz oblivionnal. De egyszer már majdnem leestem a székről mikor egy hüjje szellem rámszólt hátulról :)
  • Molnibalage
    #7911
    Na, töltögetem fel sorban a maradék két oktató filmet és a manual is rendszeresen frissítva lesz itt fennt.

    Lehet nézegetni az oldalt.

    molnibalage.extra.hu Talán mehet a FAQ-ba is. Nem csak Falconos video lesz feltöltve ide. A BoP-ot is át lehetne menteni ide...
  • 42nd Intruder
    #7910
    Egy sima letöltés script kell neked ;)
  • Molnibalage
    #7909
    De ahhoz kell jelszó, és akkor azt kotorásznak amit csak akarnak..
  • gsg16
    #7908
    simán ftp-ről elérheted aaz extra tárhelyet,és nem kell lapot készíteni.totalcommander-ből bárki elérheti majd
  • Gundark
    #7907
    Az FF3 ban nem lehetett ÉK- repteret választani? Ha azt válaszom akkor velük vagyok vagy nem? :) Balázs, multinál azt mondtad hogy az AFnél meg lehetne oldani hogy kiirja a rádiózást. Ezt meg tudnád csinálni? Akkor nem kéne 3x megkérdezni az AWACS-et hogy merre van az ellen :) Egyébként ha a legközelebbi múútinál elkaptok az attól van hogy csináltam új profilt az X52eshez. Logikusabb mint ami eddig volt de attól még a beidegződések.. :) Én CoDoztam párszor neten. Amig kurvára elegem nem lett a mesterlövészekből :) Ami a videót illet : Nagyon sok darabra hullik a gép, és nagyon könnyen. Szal mindenképpen megrendezett gyanus a dolog. Én már csak tudom, a melóban a veszélyes hulladéknak számitó gépeket dobáltuk a konténerébe :) Egy sem esett szét ilyen látványosan. Görbül a ház de nem hullik szét. Még akkor sem ha nincs összecsavarozva.
  • repvez
    #7906
    Ez nálunk azért is elképszelhetetlen,mert nem lehet a dogfighton kivül egymás ellen menni.Kampányba meg sajátodat direkt nem lövöd le.Ha választhato lenne hogy koreai oldalrol is lehetne játszani ugyan azt a kampányt akkor lehet hogy találkoznánk hasonloval.
    Mondjuk az lenne még egy nagy szám hogy humán vs humán csaták kampányba.Észak dél ellen ott kiderülne hogy ki ismeri jobban a saját géptipusát használni.
  • Boconadi
    #7905
    én CS-zek 5 éve
  • Molnibalage
    #7904
    Ez most poén vagy tényleg megtették?
  • L Viper #7903
    Annak idején sokat FPS-eztünk, de a Counter Strikére nem tudtam ráállni, mert abban is sok cheater volt neten és ettől "hányingerem" lett. Ezért inkább a Quake szériát nyomtuk, 1-2 majd a 3 ! Abban jól megoldott volt a cheatelés kiküszöbölése .

    Erről beszéltem: MEGÉRDEMELTE A ROHADÉK :)

    Ezt kéne az összes csalóval csinálni, kiváltképp szimulátorban !

  • Molnibalage
    #7902
    Na van némi haladás..

    molnibalage.extra.hu

    Ide lesz feltéve a sok-sok cucc.
  • Molnibalage
    #7901
    Hát nem akarok senkit megsérteni, de kurvráa logikátlan ez a gtml kód. Hipehivetkozásknét megadom azt a címet, ahol le lehet tölteni, ezt belerakom egy html file-ba, erre azt köpi a program, hogy file not found. Egy rakás szar az egész, halál logikátlan. Asszem valakit meg kell kérnem honlap készítésre mert ez így nem fog menni...
  • Boconadi
    #7900
    Ugyan, lock on-ban is vannak cheaterek

    Olyanokat csinálnak, hogy berepülök mögé, rajta van a full utánégető, befogom infrával, ráküldöm a 27ET -t, aztán elkezd manőverezni, meg dobni a flare-t .

    Meg olyanok is vannak, hogy odaterem a seggedbe kb 10 méterre, nem lehet bemérni őket, vagy rálövöd az R-77 -et 5km -ről és csak úgy elszáll mellette.

    Szóval vannak ilyenek, és ezek cheat nélkül játszani sem tudnának, mert időt sem szánnak hogy megtanuljanak játszani. És ezzel csak azoknak rontja el a kedvét, aki 5-6 órákat gyakorol csak a rakéták kitanulásáért. De hát az is lehet hogy én vagyok a béna...
  • Bucser
    #7899
    csinalsz egy index.html-t és szépen beleteszed a liunekeket.

    De asszem van progi is rá, hogy FTP elérésből autómatikusan létrehozza a linkeket és listázza őket egy index.html-ben. régen hazsnáltam asszem FTP lister a neve vagy ftp to html-re keress rá google-ben.
  • Molnibalage
    #7898
    N bazz, most kéne nekem valaki aki ért a weblapokhoz. Extra.hu-ra beregeltem és elkezdtem feltölteni az oktatóvideókat, de fingom nincs, hogy hogyan lehetne elérni, hogy más is lássa és tudjatok letölteni. Egy módszert tudok csak, hogy megadom a loginnevet és jelszót és akkor total commanderrel tölthettek le.
  • repvez
    #7897
    Jo kis video a valoságból:
    f16 kik. rep.
  • Molnibalage
    #7896
    Az új megapacth fog így kinézni. A megaptch kb.5 hónap múlva várható 85-90%-os valószínűséggel Balu információi szerint.
  • Bucser
    #7895
    Az a abaj, hogy ezek csak a panelek:D hol vannak még a műszerek melyeknek darabja 120 dodo és az MFD-k amik szarabb minőségben is 300.nál kezdődnek..

    NA majd ha megnyerem a superlottot:D
  • gsg16
    #7894
    üdv!szerintem a cheat-elés az impotens gémerek egyettlen örömforrása.balage ezek egy új kiegészítő képei,vagy ezeket a képeket bele lehet tenni a játékba?mert nagyon jól néz ki.
  • Bucser
    #7893
    il-2-ben ez nem cheat, csak fos a netkapcsolata az oroszoknak. Mindig is az volt. Nagy packet lossal repülnek hiába alacsony a ping. így a lövések is olykor kimaradnak (holott te úgy látod hogy kopog rajta) és nem zuhan le 4-5 MK108-astól sem mert nem regisztrálja a lövést az a szar.

    Szóval csak szar a netjük, mg fosul van megoldva az Il-2 netkódja.
  • Molnibalage
    #7892
    Új screenek.
  • Molnibalage
    #7891
    Hogyan lehet csalni egy szimulátorban?? Nekem eszembe sem jutna...
  • L Viper #7890
    Olvasgattam az IL-2 topicot. Hogy lehet valaki olyan gyökér, hogy multiban cheet-eljen ! Mekkora rohadék emberek vannak. ( Még így is pórul járt azért ... HEHE )

    Szerintem nálunk a Falconban, veletek, ilyen nem fordulna soha elő
  • Molnibalage
    #7889
    Van egy lényegtelen bug a játékban. Régen az autopilot a waypointok magasságát is "lekövette", ma már nem. Csak felé repül azt, jólvan...

    Kösz Boci, majd szólok, ha kellettek. A navigációs részt most fejezem be és a hozzá tartozó utolsó okatóvideot is most renderelem. Aztán jön a légiharc, de a Bullesye annak is csak a végén jön. bár igazából lehet, hogy azzal kéne kezdeni...
  • L Viper #7888
    Ma este munka, amúgy mennék :D
  • Boconadi
    #7887
    szivesen segitek
  • Molnibalage
    #7886
    Mondjuk, ha ma este ráérsz az sem baj.
  • Molnibalage
    #7885
    Azt is, meg a Bullseye gyakroláshoz kéne majd ember. Nem sürgős, 1 hét múlva tervezem a videot.
  • L Viper #7884
    Sindelnet, jó lett a videó, szép repülések voltak

    Csinálnék már egy jó videót én is, de nincs időm ilyesmire, bár jó ötletekből nincs hiány.
  • L Viper #7883
    Balage, mit szeretné felvenni, melyik oktatást ? Gondolom célt kéne repülni ???
  • Molnibalage
    #7882
    OFF, de nem bírom ki! Szávay Ági megverte Petrovát!!! Az új tenisz istennő megszülettem kéremszépen!!

  • Molnibalage
    #7881
    Próbáljátok ki az Alpok felett svájci-fr. határnál. NAGYON durva! Csináljak videot?
  • Molnibalage
    #7880
    Marha jópofa.
  • repvez
    #7879
    Na ezt mindenki probálja ki aki teheti.Én összefosnám magam ha ilyen domborzatot és ilyen texturákat sikerül az RV-be beletenni.Jo lenne ha ezeket a google earthos texturákat bele tudnák tenni.
    Igy nem csak a müszerekre lehetne a navigácio során hagyatkozni hanem a tereppontok alapján is lehetne beazonositani hogy hol vagyunk.Azért mennyivel feelingesebb a hegyeket kerüldözni, mint egy sima terep felett.
    GE repszim :)