52965
  • Molnibalage
    #7878
    A vita folyatatódik és pont úgy ahogy vártam...
  • repvez
    #7877
    esetleg ha Bucser nagyban gondolkozna:
    panelek

    ezek potom 50 ezerböl megvannak postaköltséggel együtt.
  • Gundark
    #7876
    ugyhogy mikor befogtam a Miget mögötted,és beleszóltam a mikrofonba,rögtön ráment mind a négy rakétám,szerencse hogy megúsztad...



    Akkor lehet hogy a villanás amit láttam meg a füst egy rakéta volt?..
  • sindelnet
    #7875
    Ez egy régi próbálkozás,a windózos moviemakerrel,két napig érdekelt csak,hajók azért kerültek bele,mert akkoriban gyakoroltam az anyahajóra való leszállást.

    A teamspeak beszédgombját,meg véletlenül a spacére tettem,
    ugyhogy mikor befogtam a Miget mögötted,és beleszóltam a mikrofonba,rögtön ráment mind a négy rakétám,szerencse hogy megúsztad...
    Jól bemutatkozás lett volna egy friendlykill az első multimon

  • repvez
    #7874
    jo lett a video!
    Majd lehet hogy én is megprobálkozok egyel ha sikerült mindent beállitanom rendesen.
  • Molnibalage
    #7873
    Skacok az egyik okatóvideohoz majd lehet, hogy kéne egy segítőtárs.
  • Gundark
    #7872
    Igen. Már utánégetővel fordultam ki, mikor telibekaptad. Az egyik darabja a kabinom mellett repült el :) A statomat én sem láttam. Csak a recon felvételekből tudom hogy egy hangár és egy üa tank a torony környéke plusz pár kis izé bánta a bsu-50eseket :) Ezzel együtt hatékonyabbak lehettünk volna ha párhuzamosan megyük rá és nem keresztben. Igaz ,az igazi örömünnep lett volna a légvédelmiseknek :)

    U.I

    Nagyon jó lett a video. Csupa művészlélekkel vagyunk körülvéve :) Ha két észrevételt megengedsz a kötözködés szándéka nélkül: A hajókat nem kéne erőltetni mert szegények nagyon csúfak :) Főleg egy PF tükrében. A másik hogy egy 27est próbálj elkapni gépágyúval. Baromi jól néz ki amikor az beömlőkön előre kitör a tűz. A rakéta túl gyorsan végez vele :)
  • Boconadi
    #7871
    A végén nagyon szépen leraktad :)))
  • sindelnet
    #7870
    MyVideo
    Tervezek még egy videót FreeTrack prezentálására,,bár a 6DOF-ot aszem Bucser már bemutatta.
  • Razor18
    #7869
    SZia repvez,

    ha már magyarítunk, szerintem a flare-t infracsalinak szokás hívni... nem kötekedésnek szánom...
  • Molnibalage
    #7868
    Lehet, hogy lesz, de az első 4-5 oldal is erről szól.
    A kabin a Shift+Ctrl+c-vel lehetséges, de a 3D kabinban van egy kis sárga kar balkézfele lent. Azzal is lehet.
  • franko2
    #7867
    Köszi szépen, sikerült "flare"-eket is dobálnom, a pilótafülke abláknyitására-zárására van valamien billentyü, a billentyü listát áznéztem de nem találtam semmi ilyesmit, és nem mindeggyik fülkébe látom azt a sárga bigyusz ami nyitja, egyébként bocs ha rosszul vagy egyenesen hülyeségeket irok, nagyon tetszik a szimulátor, de még nagyon kezdő vagyok és nagyon sokmindent nem tudok, de idővel talán belejövök, Molnibalage, a manualod megvan, bár most láttam hogy már tettél fel ujabbat, olvasgatom azt is, bár még ne értem a végére, nem sok időm van, de igérem addig nem kérdek több marhaságot mig végig nem olvastam, egyébként ha javasolhatom a manualba lehetne tenni egy "Gyakran Ismételt Hülye Kérdések" kategóriát is, bár amienek az emberek, szerény személyemet is beleértve, talán még ez sem segítene.
  • sindelnet
    #7866
    Ajobbra-balra hajolás a roll,és a föl-le nézet aszem az x érték növelésével,beállítható.Nekem sem mentek ezek az elején.
    Azzal a profillal,amit belinkeltem,nálam jól megy minden nézet...
  • repvez
    #7865
    Ezt tudja balage,de egyenlöre máshogy nem lehet a szárny füsztölöket megoldani a játékban.És a radarcsalibol kétfajta van a gépen a chaff és a flare.Te az elsöt dobálod mivel az csak egy aluminium forgács szerüség, mig a másik egy nagy fénnyel és hövel égö csali.Tehát erre a két szora keress rá a bill. kiosztásban,de alapbol az y és az x bill-ell lehet dobálni öket vagy beprogramozni hogy milyen sorrendbe szorja .
  • Molnibalage
    #7864
    És az nem radar, hanem infravörös csali. Manualom félkész verziója megvan?
  • Molnibalage
    #7863
    Mert csak chaff-et dob az 1-es program beállításon. Nézz le balra és kered meg az EWS panelt. 1-4-ig van program. 2-es en flare-t is dob. Ennek átprogramozása is hamarosan jön.
  • franko2
    #7862
    A füstölőt nem a hajtómüre értettem hanem olyan füstölőt mint ami a repülőshow-nál használnak mint látvány, a radarcsali,:-) látszik hogy més kezdő vagyok, meg félre is irtam, rakétacsalit akartam irni, szóval arra gondoltam amit akkor dobnak ki mikor egy rakéta követi a gépet, most nálam néhány apró fekete pötty látszik csak, ami a valóságba egy fényes gömb ami egy füstcsikot húz maga után mint Boconadi videójában.
  • repvez
    #7861
    köszi most már müxik sztem én ott bVsztam el hogy bepipáltam a mause output-ot.Csak még a hajolgatásokat nem sikerült elöcsalnom, a közelités távolitás és a forgások müködnek csak a föl-le és jobbra-balra hajolgatás nem.De gondolom ez csak a finomhangoláson mulik vagy nem?
  • Molnibalage
    #7860
    Persze, a "buta oszlop" az csak az engedélyezett minimum szintet mutatja. Én már nagyon rég 100%-on repülök. :)
  • Molnibalage
    #7859
    A füst az a hajtóművek pozíciójához van rendelve. A kéthajtóműves gépeknél meg tudom csinálni, hogy a hajtóművek pozícióját átmozgatom a szárny helyére és akkor a szárnytő fog füstölni.

    A radarcsali alatt mit értesz? Ahhoz nincs mod a Falconban..
    Kabinmból 3D-s csak az Aeyes F-15C és F-14A van 3D-s újabb. Az F-15C fennt van a rapidshare-en, felraktam, keress vissza kb. 2 hetet.
  • franko2
    #7858
    Sziasztok, én a Micropose féle falcont+red vipert használok, de megvan az allied force is, Molnibalage, ha úgyis nemsokára a légiharchoz ér a manualod akkor megvárom, most pár napig úgyse érek túl sokat rá. Érdekelne még pár dolog, red viperhez létezik jobb minőségü 3d cockpit mint ami benne van? Létezik olyan kiegészítő amivel a szárny végére füstölőket lehet rakni? Boconadi a videóban a radarcsali mien kiegészítővel van csinálva?
  • sindelnet
    #7857
    Ja,értem szóval ha akartam volna,repülhettem volna hardon is!...?
    Nem próbáltam állítgatni semmit,örültem h bejutottam:)))
  • sindelnet
    #7856
    Nekem nem mozgatja a nyilat,viszont ha benn vagyok a gépben már működik minden.
    Az AF-nél sincs 6DOF,itt is csak nézelődni tudok,de az RV alatt
    (és ez a legfontosabb)MŰKÖDIK!
    Ez itt a FreeTrack nálam működesre bírt profilmentése,másold be a C:\Program Files\FreeTrack\Profiles mappába hátha EZZEL
    sikerül.
  • L Viper #7855
    Én voltam a server. Azért nem voltak letiltva a "kockák" , mert múltkor egy kezdő Falconos is repült velünk és hagytuk, hogy ízlés szerint állítgassa.
    Természetesen a tegnap multizók közül mindenki full realisticával repült !
    Örülünk, hogy jöttél, egy ilyen Campaignnak, vagy TE-nek tényleg egyedülálló a hangulat. Nagyon életszerű azzal a rengeteg egységgel "ojjektummal" , a rádiózással, Awacs-el stb.

    Ez jelenleg csak a FALCONBAN van !
  • sindelnet
    #7854
    Izgalmas volt nagyon a multi,THX.
    Ki volt a Host,és milyen nehézségi fokozatot állított,mert nekem az "örökéleten" kívül minden engedélyezve volt:(
    Legközelebb csak a labels bőven elég lesz.
    A statomat sem tudtam megnézni,Gundark,mögüled lőttem ki a Mig-21-et a hazafelé tartó úton?
  • repvez
    #7853
    Bocsi mindenkitöl,de megszakadt a netem tegnap és nem tudtam ujrainditani.Valamit biztos csinálhatnak a szolgáltatonál,mert napok ota elmegy a netem egy idöre.
  • Molnibalage
    #7852
    Glowing AMRAAM videoi.
  • L Viper #7851
    Jó móka volt, jó volt a Reptér támadás.
    Tetszett a kötelékezés is a végén !







  • Gundark
    #7850












  • L Viper #7849
    Bocsa balage, véletlen kilőttem a TS-t, mindjárt rakok képeket :)
  • L Viper #7848
    Semmi gond, megértem.

    Pzolika: team speek-kel kommunikáltunk, mert az nem szed le annyit a sávszélből, mint a Skype. Majd rakd fel Te is : ts2_client_rc2_2032.exe
    Ezt keresd, volt egy link is valahol, de megtalálod biztos.

    Hatan multiztunk, jó volt.
  • Boconadi
    #7847
    még megy a játék, menjél. Én nagyon felhuztam magam most. És tesom is nagyon felhergelt.

    Ne haragudjatok hogy csak úgy szónélkül leléptem, de tesóm nagy felk*rt..
  • Pzolika
    #7846
    Huu de sajnálom hogy kimaradtam a mai buliból de nemrég értem haza.

    Remélem a következőt nemkellesz kihagynom.

    Grat a BÉBIKHEZ L vipernek :):):):
  • netmester
    #7845
    milyen ts?? én itt vagyok skypon
  • L Viper #7844
    Már 6-an vagyunk TS-en.
  • Molnibalage
    #7843
    Sindel!

    tss.thomi.hu
    Falcon AF szoba, jelszó falcon a TS-en.
  • Boconadi
    #7842
    Teamspeak:

    Server adress: tss.thomi.hu
    channel: Falcon 4.0 Allied Force
    password: falcon
  • L Viper #7841
    Mindjárt adom az adatokat...AF és felpeccselve kell, Campaign lesz az első fogás ma este.
  • L Viper #7840
    TS lesz
  • sindelnet
    #7839
    Nekem nincs Skájpom....multizni akarok