52965
  • gsg16
    #7798
    ez egy biztonsági hiba okozza,és egy frissítéssel megoldható.nekem is csinálta.ez a megoldása
  • Boconadi
    #7797
    az a baj hogy azt sem irja, hogy hol jár, és hogy mikorra tölti fel. Semmit sem ír, csak tölt a honlap. Szóval még becsülni sem tudok.
  • L Viper #7796
    A Youtube-os minősége sem olyan rossz, de kell eredetiben is a biztonság kedvéért :)
  • Boconadi
    #7795
    még most sem töltödött fel a videó :\
  • L Viper #7794
    Hát igen, akkor nem sokat ér.
    Nálam ez úgy van, hogy fejlesztés, aztán pár évig semmi, esetleg videókártya csere és memória bővítés, proci csere :)
    Aztán pár év múlva alaplapostól lehet kezdeni megint előlről...
  • Bucser
    #7793
    én túl sűrűn variálom a gépemet:) nekem a ghostolás nem kifizetődő:d
    meg ahány XP telepítés annyiféle lelke van:)

    szal jól me kell válogatni azt is, hogy mit ghostoltál:D
  • L Viper #7792
    Én már nagyon régóta használom a Ghost nevű progit.
    Amikor felraktam az XP-t és a progikat amit használok, megcsináltam a Ghostolást.
    Egy rendszervisszaállítás kb 10 perc, úgy hogy karba teszem a kezem közben.
  • Bucser
    #7791
    Valamit elkúrtam... melyik file felelős a bitchin betty-ért? mert nálam az orosz verzió beszél valamiért... (gondolom cockpit telepítésnél nem figyeltem és bekapcsoltam.)
  • Bucser
    #7790
    pakold fel a win frissítéseket is.
  • Boconadi
    #7789
    nekem azt akkor csinálta amikor vírusos volt :)
  • Molnibalage
    #7788
    Skacok nekem a ma esti multi lehet, hogy kimarad technikai okok miatt. ÚJraraktam a rendszert, de időnként valami Win32 Generetic Host process elszáll és csak újraindítással támaszható fel a net és a hálózati kapcsolatok. Érdekes ez egy zsír új insall kapcsán főleg, hogy már kisujjból megy, kb. most raktam fel XP-t kb. 60-adjára...
  • L Viper #7787
    Köszi mindenkinek a jó kívánságokat!
    Meglehet pár év múlva itt helyi háló lesz, három joy-al
  • Boconadi
    #7786
    Gratulálok nektek, és sok szerencsét kívánok!
  • Bucser
    #7785
    Grat a trónkövetelőkhöz:)csak össze ne vesszenek a joystickon:D
  • gsg16
    #7784
    én is GRATULÁLOK hozzájuk!!!!és Áldjon meg az Isten még legalább kettővel!!
  • gsg16
    #7783
    üdv mindenkinek!ez a videó valami nagyon jó lett.nekem jobban tetszik mint a balage mester videója,de ez az én saját véleményem.az bitos,hogy mindkettőn látszik a belefektetett munka.gratulálok mindkettőhöz!!
  • Gundark
    #7782
    GRATULÁLOK !!!!
  • Molnibalage
    #7781
    Na jól megmondtam a magamét tömören.
  • L Viper #7780
    Tegnap de 10-kor megérkezett az F15-E legénység, egy pici hölgy (2900g-48cm) és egy pici úr (3100g-51cm)

    Boconadinak a Falcon4 kellett, hogy benőjön a feje lágya, de azért multiban még húzgálja a csúszkákat, pl magasság 40000 lábra

    Ma este egyedül szomorkodom itthon, úgyhogy asszem ráérek egy multira.
    Tegyen fel mindenki AF-et is, HiTilessel egész jó.
  • Bucser
    #7779
    okés.
  • Molnibalage
    #7778
    Jó, akkor majd beregelek oda ezt meg felejtem. A Falcon 4.0 modjuk már fennt van ott, nem fogom megnit fél napig máshova felrakni...
  • sindelnet
    #7777
    Bocs Repvez linkelte be...
  • sindelnet
    #7776
    Van Aeyes 2D/3D,amit Neuro belinkelt,fizetős,még nem találtam meg sehol...
    Nekem a Zerk féle,free 3D AF kabin nem volt tökéletes,a jobb felső panelen eltolódva jelentek meg a feliratok,de sztem csak engem idegesített.Ha a Dat fájl nem lenne kódolva helyretettem volna.
  • Boconadi
    #7775
    elméletileg megy fel:)
  • Bucser
    #7774
    bosi hülye vagyok.

    Filefront.
  • Boconadi
    #7773
    fileplanet.com -ra gondolsz? Próbálok regisztrálni, de örökké azt mondja hogy nemjó a jelszó, pedig több mint 5 karakter... :(
  • Boconadi
    #7772
    A thunderbirds csinál [buck]
  • Gundark
    #7771
    Boci úr : Gratulálok, szép munka volt. Nagyon szép a kameramozgatás és a váltások. Személy szerint nekem az a kedvenc részem amikor belülről veszed a melletted lévő szoros kötelékben lévő gépet. Az valahogy olyan életszerű. Még ha az életben nem is repülnek igy :) Most várom a nagy verziót :)


    Balázs úr: Ha legközelebb TE-t csinálsz, lehetne benne egy felderitő repülés? Oly régen csináltam már olyat. Kattogtatnék egy jót a célpont felett :)
  • Bucser
    #7770
    A Francokat ez az oxedion egy rakás fos...(kemény 20kbyteal lehet rla tolteni.. én 120 megát le nem imádkozok onnan...)
    fileplanetre regelj egy accot és rakd fel....
  • Bucser
    #7769
    Aeyes az AF.hez is gyárt cockpitet....
  • repvez
    #7768
    Download vagy letölthetö változat.
  • Boconadi
    #7767
    nem baj. Amúgy mi az a d/l version?

    A stage6-ot nem szeretem. Nagyon lassan tölti fel nekem oda a cuccokat. két dolgot akartam eddig oda tölteni, de mindig megszakítottam, mivel egy 20 megás videónál is 6 órát írt ki mire feltöltené :\ Nem tudom hogy csak nálam van-e ez, de gondolom.

    Amúgy megpróbálom becsomagolni, aztán hátha kisebb lessz.
  • Molnibalage
    #7766
    Na én most eltűnök vagy 3 órára system reinstall következik.
  • Molnibalage
    #7765
    Darabolt fel vagy tömörítsed!

    http://www.oxedion.com/

    Itt nincs letöltési korlát fel teheted több darabban.
  • Molnibalage
    #7764
    Pont most ajánlottak egy oldalt. A videodat belinkeltem az én topikomban. Remélem nem baj.
  • Boconadi
    #7763
    Tudnátok olyan honlapot mondani ahova feltölthetem a jó minőségű videót? 120MB, és a rapidra csak 100 megát lehet.
  • Molnibalage
    #7762
    Mi a fene? Zene? :)
  • repvez
    #7761
    Pedig ha megnézed a topicot ahova rakta az az AF-é és itt az install leirása is:
    install
    Ezek szerint oda is gyárt cuccot neki mindegy csak pénz legyen belöle sztem.
  • Molnibalage
    #7760
    Most akkor mi van? Ez AF-es! Aeyesnek semmi köze az AF-hez.
  • repvez
    #7759
    nem ez az uj aeyes által készitett ujratexturázott változat ami támogatja a WS képernyöket és nem huzza szét a képet vagy nem lesz fekete csik a két oldalán.