52965
  • repvez
    #7958
    Sztem elég érthetö igy .Majd a többinél is hasonlo modon kéne megcsinálni.LGB,ccrp beállitásait mikor mit kell lenyomni és hol.
    Még egy kicsi észrevételem lenne.A tacan leiráshoz vagy egyébb ami az icp buherálásával elérhetö kéne egy default táblázatot csinálni lépésenként ahol az értékek helyét kihagynád igy aki akarná kinyomtathatja emlékeztetöként.
  • netmester
    #7957
    leszedtem az af-et már csak segíteni kéne benne
  • gsg16
    #7956
    bassza meg most láttam egy légibemutatón történt balesetet,ha jól hallottam csehországban.most mutatták az rtl klubbon.két kisgép szembe repült egymással,és csattantak.mindkét pilóta meghalt sajna.dúrva volt nagyon
  • Bucser
    #7955
    Vótmá:)
  • Gundark
    #7954
    Új Aeyes kokpit, széleszvászonban :)

    képek itt
  • sindelnet
    #7953
    Na a századjelvényt felküzdöttem a lecsupaszított 29-re,holnap
    megy rá a lajstromszám,és felségjel.Sztem Neuro ezt öt perc alatt megcsinálná....
  • Molnibalage
    #7952
    A manual 62-dik oldalát nézte már valaki. Na ez az a személetes ábra amiről régen beszéltem. Érthető ezen formában?
  • gsg16
    #7951
    egész jó lett az oldal.viszont firefox-ban a háttérkép nem látszik sajna.nálam legalábbis.
  • sindelnet
    #7950
    Pontosabban 1839-1844
  • sindelnet
    #7949
    A Mig29A megvan 1839-től 1944-ig...
  • sindelnet
    #7948
    Ha megmondod a dds-ek sorszámát,megnézhetem....
  • Molnibalage
    #7947
    Ez nem fenyegetőzés, csak egy nagyon is lehetséges rossz felállás, mert egyikünknek sem lenne ez jó.

    Az oldalon megváltoztattam a linkek színét. Na, így hirtelen kb. ennyire telt tőlem. A többi majd jön. Már csak be kell tenni a linket a FAQ-ba..
  • Bucser
    #7946
    Majd HA KÉSZ VAN fizetsz a cuccért!!!

    Addig meg a fejlesztő dolga, hogy mit csinál vele vagy hogy egyáltalán az orrodra köti-e, hogy mi a helyzet a projektel.

    fenyegetőzéssel meg baromira nem mész semmire.
  • L Viper #7945
    Számonkérésről szó, nincs, csak rajongói türelmetlenkedésről és kíváncsiságról
  • Molnibalage
    #7944
    Én FIZETEK a cuccért, még ha egy 20-asért is adják majd akkor is! De így az ember meg nem tudja mire készüljön. Egyszercsak kiadják a cuccot, azt ha éppen akkor nincs pénzem... Azt akkor leshetik a bevételt.
  • Bucser
    #7943
    Szerintem meg baromira semmi jodog számonkérni egy fejlesztőt hogy hogyan halad a munkájával... Majd ha te fizeted a számláit, fizettél a termékért utána. Azelőtt semmi.
  • Molnibalage
    #7942
    Ja, az jobb lenne ha álló A/4-es lenne a kézikönyv? Eddig nem engedte átállítani a papírt.. Most, hogy már 62 oldal megvan "vicces lenne" átszerkeszteni az egészet.
  • Molnibalage
    #7941
    Hát ezzel nem vagy egydül, de a csend engem is zavar. Megkérdeztem a honlapjukon mi a helyzet, de 3 nap alatt képtelenek válaszolni. A fene sem érti az ilyen embereket.. Lekopik a kezük attól, hogy egy yes/no-t válaszoljanak arra, hogy ez egy "still living" valami vagy nem és, ha nem akkor az FF4 team abből mit lát. Ez olyan rohadt nagy kérés lenne??

    Na végre működik a Primo.
  • L Viper #7940
    Látszik azokon a kabinképeken, hogy sok munka van benne. Nem szeretném, ha ez a project is "kútba esne" !
    A Black Shark sem a közeljövőben jön ki, remélem a SAAFOPS igen.
    Én várom nagyon.
  • Molnibalage
    #7939
    A gond az, hogy nekem sokmindenhez van tehetségem kivéve a bármiféle programozástól. Szó szerint iszonyodom tőlük. 1000 évbe telne mire megtanulnám rendesen.

    Más. Most meg a Primo pdf nem hajlandó működni, majd felrobbanok. Beállítom, hogy a Primo legyen a printer, de aztán baszik kiadni a pdf-et. Kezd elegem lenni az egészből..
  • Bucser
    #7938
    A legjobb html szerkesztő progi a Notepad. Higyj nekem:)


    Itt egy lista gyakrabban használt HTML kódokról és a használatukról.

    ezeket szépen rakosgasd egymás alá értelemszerűen (pl a bannert és topicleírást is HTML-ben kell szereszteni SG-n).

    Az meg, hogy a fileok ide oda rakosgatáősával kell pöcsölni azért van ,hogy ne egy filet kelljen letölteni egyszerre hanem csak a szükséges adatot tartalmazó oldalt. Ergó növelhető a sebesség. Ezért találták ki a streaming video szolgáltatásokat is.

    Másik hogy hazsnálhatsz mondjuk Macromedia Dreamweaver-t. a Word az valóban fos erre a célra.
  • Molnibalage
    #7937
    Lehet róla szó. De ez a honlapszerkesztés valami iszonyat szutyokságm, eddig 0 loagikát találtam benne. Nem lehet úgy szerkeszteni, hogy egyetlen vacak dokumentum az egész és nem kell pöcsölni a fileok ide-oda rakosgatásával? Mivel lehet a legkönnyebben? Az ami most van Worddel készült... (egy rakás **** az a progi).
    Valami Nvu-t töltöttem le, de még nem próbáltam ki.
  • repvez
    #7936
    Ha a full felbontásut rakod fel oda akkor sztem nem ront annyit a minoségen mint a youtube.
    Szépen halad az oldal csak a kék szöveg szint kéne kicserélni, mert nagyon nehezen olvashato nagyobb kontrasztu szineket használj a háttértöl.
    Majd én is konzultálok az egyik kolégával ilyen téren aztán majd csak kiforrja magát.
  • Bucser
    #7935
    Ilyen minőségben.

    Embeddelni meg nem gond mivel adnak egy embedded linket amit csak beillesztesz középre igazítva a HTML fileba és kész.
  • Molnibalage
    #7934
    Az embeddelésről meg fingom sincs. Örülök, hogy ezt az oldalt össze tudtam rakni...
  • Molnibalage
    #7933
    Valaki panaszkodott, hogy iszonyat lassú az az oldal. A gond az, hogy az én időm is véges. Majd egyszer felmehet oda is, de nme látmo be mi értelme, mert így full eredetiben élvezhető az egész. Mekkora lenne a felbontása netes formában? Ócska...
  • Bucser
    #7932
    Egész jó.

    egyébként egy rövidkke ötlet. MI lenne ha felraknád a videokat a Stage6.divx.com-ra és onnan embeddelnéd (mintha youtube video lenne) így az oldalon a szöveg mellet lejátszahót lenne a video azonnal.
  • Molnibalage
    #7931
    Magyar skint neki azt kergethetjük egymást a MIG-29-cel! :)
    Valaki nem akar és tud összeröffenteni egy magyar MIG-29 skint?
  • Molnibalage
    #7930
    Skacok valamiért tatű lassú lett a honlapom elérhetősége? Ilyenkor tölt le valai vagy mi a túró van??
  • Boconadi
    #7929
    ez nagyon szép
  • Bucser
    #7928
    Apropo SAAFOPS

    Az oldalukon megint elérhetőek képek.

    Íme a gripen







  • Boconadi
    #7927
    Szépen csinálják!
  • repvez
    #7926
    Szép kötelékezés:
    6 cheetah
    Ha elkészülne az saafops akkor ilyennel is mehetnénk
  • Molnibalage
    #7925
    Ha "honlapra" felkerült az összes eddigi video.
  • Molnibalage
    #7924
    Megkérdeztem 2 napja, de semmi válasz, az utolsó levél amire válaszolt majdnem 1 hónpaja volt. Megkérdezem majd a FF és frugals fórumon is.
  • L Viper #7923
    Ja, olyankor jól jöhet, hogy olvashatod is
    Remélem az új RV patchban legalább lesz olyan játszható a Campaign, mint AF-ben. Az lenne az igazi javulás.

    Balage: Balu erről nem mondott valamit, mármint tényleg ebbe is "belepiszkálnak" ?
  • Gundark
    #7922
    Amikor beszéltek, sokszor nem értem hogy mit mond az awacs.
  • L Viper #7921
    Engem nem zavar annyira, hogy nincs kiírva a rádiózás. Nagyon szépen be tudtam lőni a hangokat multi alá úgy, hogy mindent tökéletesen hallok, Titeket is, az RWR-t, a hajtóművet, az Awacs-et stb.
    Igaz egy kicsit feljebb kellett a csúszkákat tenni, mint az RV-ben de tökéletes !
  • Razor18
    #7920
    A típus száma, ami a dobozára van írva? Philips ABC-12D vagy valami ilyesmi?
  • Molnibalage
    #7919
    Nem fog műkdöni, megpróbáltam mindent átvenni a redviper.cfg-ből, de nem írja ki a rádiózást. Ez van.