52965
  • Molnibalage
    #7998
    Rájöttem hogyan lehet a háttérzenét az UI alatt lecserélni!
  • Molnibalage
    #7997
    Olvassátok itt. Csöpögtetik az infót és vannak célozgatások is.


    "As far as DX7.................it won't be locked in it forever."

    "Yea "Lock" was a bit scary word... DX7 should be more like a stage, AFAIK."
  • Molnibalage
    #7996
    A moddolás ugyanúgy fog menni mint eddig. A játék alapvető szerkezete az szinte állandó. Az AF-et pont úgyanúgy kell moddolni (már amit enged), mint az OF-et vagy FF4-et.
  • repvez
    #7995
    márcsak Balut kéne megfüzni hogy mi is tesztelhessük és megnéznéd, hogyan menne a modolás meg ilyenek :D
    Meg jo lenne ha tudnánk hogy mit milyen sorrendbe akarnak fejleszteni.
    Azt láttuk, hogy a talajtexturával is babráltak, 3d-s kabinbol is volt izelitö és robbanásrol.
  • Molnibalage
    #7994
    Nem, írták hogy erről szó sincs. Ez szimpla házi net. Már a mozságos is látszik, az FF4 még a legjobb pillanatokban sem volt ilyen sima mozgású! Az AF volt ilyen most hétvégén.
  • repvez
    #7993
    vagy lehet hogy jo gépük és netjuk van és azért megy folyamatosan vagy központi serveren megy a kampány igy nem terheli még annak a számitásigénye sem a gépeket.
  • wardogzombie
    #7992
    jövök ha kellek
  • Molnibalage
    #7991
    Dirtdog is megerősítette ezt a linket és ez még csak egy pre alfa verzió! Gyerekek ez iszonyat jó lesz. Mini hadjáratokat lehet egymás ellen tolni!
  • Molnibalage
    #7990
    Akkor most újra bejelentek valamit az új fiúknak! Egyszer szükségem lesz legalább 7-8 emberre a 10 éves jubileumi video ekészítéséhez. Ez legkésőbb jövő nyáron esedékes.
  • wardogzombie
    #7989
    igaz még nem vagyok köztetek de hamarosan számithattok RÁM
  • Molnibalage
    #7988
    Ja.
  • sindelnet
    #7987
    A Natóra gondolsz??
    Igen,de a színmintázat azon se lesz pontos,ezek csak átalakított skinek,
    Fotostoppal,vagy a Gimppel lehet teljesen új bőrt csinálni,de csak akkor ha van void fájlod(fehér szín,csak panelvonalakkal...)
  • Molnibalage
    #7986
    Rakom is fel a honlapra! Gyönyörű! Az új skin is menni fog?

    Más. MP kód ügyében Bonedust ezt a linket adta. Majd még kérdezgetek róla, hogy es hogyan is készült, de ha ez a beta akkor alakul a dolog! Az F-18-at nézzétek, hogy milyen finoman mozog!
  • sindelnet
    #7985
    Íme három 29-es,egy igazi kicsiben,egy igazi nagyban,és egy majdnem igazi ami letölthető INNEN.


  • Molnibalage
    #7984
    Ez már csak ilyen hely. :)
  • wardogzombie
    #7983
    tényleg rendes vagy hogy ennyit segítessz máshol már elküldtek volna a .......-ba
  • wardogzombie
    #7982
    A szolgáltatóm nem nagy multi hanem egy kis magánszemély és nincs sok sávszélje nekije és ha elkezdene mindenki torrentezni összeomlana a rendszer vagy behalna a picsába.örülök hogy multizáshoz van elég kakaó.ja meg a warezhez.(kb 120kb/sec).
  • Molnibalage
    #7981
    Akkor elküldom postán. Add meg a címed privátban. Mellesleg a szolgáltatódnak mi a fasz köze van ahhoz, hogy te torrentezel -e vagy sem! KUSS és szolgáltasson!

    http://www.torrentz.com/search?q=falcon+4.0

    Eltarott 10 másodpercig.
  • wardogzombie
    #7980
    az a teniszes csaj? láttam a tvbe
  • wardogzombie
    #7979
    ha felrakod az jó lenne
  • Molnibalage
    #7978
    OFF

    Szávai Áagi a legjobb 8-ban a US Openen!

    ON
  • wardogzombie
    #7977
    gyakorlatilag semmit se találtam ja és a szolgáltatóm nem csipázza a torrentezést ugyhogy marad a warez vagy a topic-olvasgatás gém híjján
  • Molnibalage
    #7976
    Na az MP kódra rákérdeztem az FF fórumon. Hátha válaszolnak..
  • Molnibalage
    #7975
    Akkor ez már felejtős, már nem elérhető. Ez is egy jó szutyok tárhely. Felrakom akkor a saját honlapomra is a Falcon 4.0-át, de torrentről is elérhető. Figyelem, NE AF-et töltsél le, az nem megy FF4-gyel. AF-et is leszedhetsz mostanában azzal is repülünk, mert világbajnok a netkódja.
  • wardogzombie
    #7974
    innen hogy töltsek le? beregeltem de ures az egész.ezt nem vágom
  • Razor18
    #7973
    Kicsit OT, de megéri... ALACSONY áthúzás
  • Molnibalage
    #7972
    Pont ma este vettem észre én is. Azért köszi!
  • Razor18
    #7971
    Szia Balage,

    a Manual 8. oldalán az "All Aircraft IFF"-et másodjára írtad le, ráadásul a mögötte lévő magyarázatba belekeverted a "Lens flare"-hez tartozó szöveget is. Az "egyelőre legyen itt pipa" mondat meg talán egy harmadik helyről keveredett oda.

    Bocs, ha szőrszálhasogatás...
  • Molnibalage
    #7970
    A köv videóban asszem ezt fel fogom használni.
  • wardogzombie
    #7969
    igy van!jó a szó tesó!
  • Bucser
    #7968
    A Srác Armed Assaultozik, szóval nem hiszem, hogy nagy problémái lesznek a témára való ráfekvéssel:) Vagy éppen az elszántsággal.

    Csak ne kövesse el a kezdő hibáját, hogy hasonlítgatja a Lock Onnal. Totál más élmény mindkettő. Az egyikben jobb fizika van a másikban meg élethűbb avionika és dinamikus kampány.
  • gsg16
    #7967
    bizony ebbe a játékba súlyos napokat kell belefektetni,szó szerint,hogy alapfogalmaid legyenek róla.már ha tényleg szeretnéd a legnagyobb realitással játszani.saját tapasztalatból beszélek.
  • wardogzombie
    #7966
    biztos voltam benne de azért tennék egy próbát.még egyszer kössz
  • Molnibalage
    #7965
    Ennyi idő alatt elolvastad??? Igen tudsz, de figyelmeztetlek, ez nem egy 5 perc alatt megtanulható játék.
  • wardogzombie
    #7964
    nagyonszépen köszönöm ezzel tudok multizni?
  • Molnibalage
    #7963
    www.molnibalage.extra.hu

    Olvasd el a manual első 4 oldalát.

    Az alap Falcon 4.0 (1998, Microprose)
    1.rész: http://www.oxedion.com/index.php/download/7f587b57ba72b99cbec10424eca8fe55
    2.rész: http://www.oxedion.com/index.php/download/ab28052a8a7a0a7fc08e0e5961ba2d73
    3.rész: http://www.oxedion.com/index.php/download/052ede7c1d1a10c12bc7f3fca84c4329
    4.rész: http://www.oxedion.com/index.php/download/7d89bcabf4735fdb0f94b92e457a666f
    5.rész: http://www.oxedion.com/index.php/download/b458dbc8a9cba0a751bf0a359c506e18
  • wardogzombie
    #7962
    sziasztok még uj vagyok a simezésben szeretném megszerezni ezt a játékot de mivel detto a lock onnnal mármint kurva nehéz itthon ráakadni tud valaki egy helyet ahonnan le tudnám tölteni? warezzal lehet neten nyomni? ha igen mit kell még mellé letölteni szivesen csatlakoznék hozzátok a multizásban.ha nem nagy kérés
  • Molnibalage
    #7961
    A végén egy komplett táblázat lesz a fontosabb célok koordinátáiról és TACAN csatornákról is.
  • gsg16
    #7960
    igazad lehet.az elejét nem hallottam,mert nem figyeltem akkor még oda.
  • repvez
    #7959
    Az a lengyeleknél volt ha minden igaz:
    Crash