52965
  • Boconadi
    #8038
    mindent ugyan úgy csináltam.

    A-G üzemmód be, shift + m megnyom, á betű megnyom, rárepülök a célra, hiába nyomom a leoldás gombot, nem történik semmi. Nyomtam vagy 5-7 MP-ig, de akkor sem csinált semmit, miközben az MK-t, már 1-2 mp után oldotta.

    A training missziók egyikét próbáltam, ahol az alap targetpoint egy híd előtt van

    Olvastam a manuált, de nem értettem egy sort, márpedig szerintem elég lényeges:

    "A radarok elleni egyetlen "inteligens" fegyver az AGM-88 HARM. Használatakor ez a kép fogad. (nos nekem ez a kép meg is van, de a következő mondatot nem igazán értem:) A szám jelzi az érzékelt radar típusát, melyik rendszerhez vagy járműhöz tartozik. (gondoltam én, hogy ezek a 2-es, és 4-es számok lennének azok, amelyek elég halványak)
    Vannak olyanok, amihez egy központi radar...

    A kérdés az, hogy hogyan mérem/fogom/célzom be? Ezt nem értem.
  • Molnibalage
    #8037
    Az CBU is vicces, mert TÖKÉLETESEN ugyanúgy kell kell leoldani, mint az MK-t.
  • Molnibalage
    #8036
    Na, az AGM-88 használata a legprimitívebb...
    Az AF-es manual megfelel hozzá.

    bop.agria.hu-n megtalálod.
  • Boconadi
    #8035
    Ha lenne ideje valakinek, rám szánni egy kis időt szoljon már. Szükségem lenne egy kis levegő-föld oktatásra, mivel a manual és k épei alapján nem igazán sikerült rájönni a oldásokra. Mk bombákat már oldottam CCIP módban, az sikerült. Cbu-t és GBU-t sajnos egyáltalán nem tudok leoldani, és ami most legjobban érdekelne, az pedig az AGM-88 használata.

    Előre is köszönöm.
  • wardogzombie
    #8034
    Wurlitzer-javításra és Alkudozásra Rákényszerített Digitális Orbitális Gép
    nabakker akkor ki adja a gémet? 10ft-ról indulunk
  • Bucser
    #8033
    Bucser - "Békefenntartásra Utasított CSáklyás Erőszakos Robot"
  • Gundark
    #8032
    Az enyém sem rossz :))

    "Gátlástalan Utánpótlásra és Navigációra Definiált Antigravitációs Radioaktív Kiborg"
  • Gundark
    #8031
    Az újoncok , tisztelet a kivételnek, hebrencsek :) Amikor kiáll a pályára padlógáz oszt szeva. Megy amerre lát, anélkül hogy átgondolná hogy érdemes e megérkezni a célponthoz úgy hogy a társkötelék elkapta volna a légvédelmet. Még mindig erőltetni kéne a "vezérgép" fogalmát. A köteléktársaknak hozzá kéne igazodni.

    Razor, még mindig nem tudom, de ezt irtam is :)
  • Molnibalage
    #8030
    A légharcot viszonylag hamar meg lehet tanulni, abba könnyű bekapcsolódni. Dogfightba is bele lehetz rázódni visznylag hamar.

    A legtöbb gond azzal van, hogy az újoncok képtelenek navigálni még akkor is, ha egy kötelékben vagyunk és HSD-n látható az egész kötelék. Van egy remek módszer a tájékozódásra, hamarosan odaérek majd a kézikönyvban, arra tessék majd KIEMELT figyelmet fordítnai aki multizni akar jönni és orrba-szájba gyakorolni majd azt. Elkerülthető vele az, hogy minden 3-dik másodpercben valaki feltegye a kérdést, hogy: "Úristen, hol vagytok!"
  • Boconadi
    #8029
    LOÁL, Pistára ezt dobta ki: Pusztításra Idomított Sugárzásmentesítő Takarító Android

    végetek
  • Razor18
    #8028
    Gundark, még mindig várom a fülesed típusát!

    Más: mennyire kell ott lenni mélységében a fedélzeti rendszerekben, hogy valami lightos multiba bekapcsolódjon Veletek valaki? Csak komoly mission-öket mentek, vagy van néha puszta fun is?
  • Molnibalage
    #8027
    Bazz, ez kész....
    FF Pope = Felügyeletre és Földetérésre Programozott Organikus Pszeudo Egység

    Mennyire közel áll a valósághoz! :)
  • zsoltfireman
    #8026
    Hi All!

    Minden F-16-os rajongó figyelmébe!

    http://www.388fw.acc.af.mil/viperwest/videos.asp
  • Gundark
    #8025
    Beza :) Közben elhagytuk a 8000-et :) Éljen a hit :)))
  • L Viper #8024
    Aha, mi lesz itt, ha kijön az új RV
  • Molnibalage
    #8023
    Duvrán meglendült a fórumozás az FF4 megjelenése óta. Addig volt kb.3220 hozzászólás majdnem két év alatt, azóta meg 4800 7 hónap alatt!
  • L Viper #8022
    Tökmindegy, milyen módon oldják meg, de dolgoznak rajta és jobb lesz !
  • Solt
    #8021
    Molnibalage: A kezdők nevében köszönjük a videókat és a manualt, nagyon hasznosak. Ezeknek köszönhetően egyre szerelmesebb leszek! :D

    Egy éles forduló alkalmával beremegett a gép... nézem, hogy valami nem stimmel, mert remeg az íroasztalom és a székem is... hát pont akkor kezdett bele a nyomtató a manual nyomtatásába amitől rezgett az asztal, és mivel a szék karfája hozzáért így a szék is, amit persze teljes egészemben éreztem...plusz full hangerőn üvöltött bele a fejembe az 5.1, komolyan mondom fél orgazmus volt, mintha egy pillanatra ott ültem volna... :D Mostantól kénytelen leszek folyamatosan nyomtatni játék közben!!!!
  • Molnibalage
    #8020
    Most repültek el megint felettünk kb. dél felé. Fotózni nem sikerült, mert pont akkor törték át a felhőalapot, mikor kattintottam volna. :(
    Szoros kötelékben repültek természetesen. A felhőalap itt náluk 800-1000 méter körül lehet.
  • Molnibalage
    #8019
    Más. A Red Arrows most száll fel Ferihegyről kb. 1,5 órája érkeztek valahonnan. Mennek tovább. Itt repültek el a fejem felett mikor jöttek leszállni.
  • Molnibalage
    #8018
    Hát mivel most írják a netkódot, gondolom tisztában vannak a mai követelményekkel és lehetőségekkel. Az AF kódja is legalább 2 éves már ls az is milyen fasza. A pre alfa video is nagyon jól domborít. Szóval jó lesz ez, az az érzésem.
  • Bucser
    #8017
    Szerintem meg nem. Ugyanis a MP kódot lehet írni fix sávszélre és lehet dinamikusan igénybevett sávszélre menetközbeni prioritizálással. Elég nagy a különbség.

    Újabb játékok általában már ezen utóbbit használják. a régiek meg az előbbit.
  • Molnibalage
    #8016
    "The code will use the best bandwidth automatically."

    Ez szerintem egy megfelel annak ami beépített sebbesség mérőnek.
  • L Viper #8015
    Ha még nagyobb stabilitást ígérnek és mást a megszokottól, talán beépítenek valami netsebesség mérő féleséget és még a le és feltöltési sebességet sem kellene beállítani, mint AF-ben...Hmmmm...Ez nagyon komoly lenne.
  • Molnibalage
    #8014
    Üzenet Bonedust-tól MP kód kapcsán.

    "RV's new MP code doesn't work like OF or AF. I will not go into details about how it works, but it is very different and much more stable. What you saw is only in the "alpha" stage, so when released it will be even better than that. There is no IP or bandwidth input. All you do to host a game is click the "host flight" button. The code will use the best bandwidth automatically."

    Az igen...
  • L Viper #8013
    Úgy látom a múltkori multin a Campaing "feeling" mellbevágott.
    Hát, utánozhatatlan a hangulata, rendesen él a hadjárat és ezt érezni lehet repülés közben.
    Aki ezt egyszer úgy istenigazából kipróbálja, nemsoká kialakul a Falcon függőség...
  • gsg16
    #8012
    a műrepülés engem is érdekel
  • Molnibalage
    #8011
    A videoimat is elkezdtem felrakosgatni.
  • Molnibalage
    #8010
    Ja, a manual frissülni fog holnap, mert 1 oldal kimaradt eddig az elektronikus csatatérből és a navigációból is kimaradt egy kicsit rész.
  • sindelnet
    #8009
    Arra nagyon jó a Lonci.A repülés virtuális élményét jobban visszaadja,mint a Falcon.Mégis a Falconnál érzem igazán azt,hogy egy valós vadászgépben ülök.A két progi erényeiből,és pozitívumaiból,nagyszerű szimet lehetne összegyúrni,összehozhatnánk a két csapatot....
  • L Viper #8008
    Láttam, olvastam !
    Az pedig, hogy a Backup-ot is belecsomagoltad, az nagyon f*asza
  • L Viper #8007
    Az okoskodóknak meg csak annyit üzenek, hogy lehet jó multi kódot csinálni, bizonyosság erre a múltkori multi AF-el.
    A roszz uploadjaitokkal is "riccenés" nélkül kötelékeztünk.
    A Campaign és a TE sem volt piskóta !!!
  • sindelnet
    #8006
    THX,de mint mondtam "only reworked"

  • Boconadi
    #8005
    én lock on-ban másfél évig kötelék és műrepültem... :)
  • Molnibalage
    #8004
    Erre vagyok jó! Itt is és ott is mozgatom a közösséget.
  • Molnibalage
    #8003
    Annyira jól precízen nem repül itt senki. Én nagyon profin repülök harci bevetést, de egy nyamvadt negyedelt orsót is alig tudok megcsinálni... Más műfaj. Idő kéne hozzá, az meg végképp alig lesz. Most kell nyelvvizsgát és diplomamunkát csinálni 1 éven belül...
  • L Viper #8002
    Jó lesz ezek szerint az új MP kód, legalábbis remélem.
    Ezek a mozgások tényleg olyanok, mint AF-ben.
    Asszem nagy kampányok várnak ránk az új RV-ben, csak jönne már ki !

    Balage: a Frugalson jó kis lavinát indítottál

    Sindelnet: Jó lett a magyar Mig29-es

  • Molnibalage
    #8001
    FF team ilyen nem csinál és pont. Meg kinek van erre ideje? Nekem az is elég, hogy a javaslataim és észrevételeim bekerültek a jelenlegi Falcon forma vizsgálatával. A mi nevetséges uploadjainkkal meg teszre jelentkezni röhejes. 10-12 emberes mutlikat nem lehet tesztenli vele.

    Ha akarod akkor kérd meg Balu-t.
    A mailcímét megtalálod az FF honlapon a felhasználók között.
  • Boconadi
    #8000
    no ha ez mind így lesz, én benne lennék egy műrepülő században is
  • repvez
    #7999
    tudom de valamilyen ürügyet csak ki kéne találni egy tesztre nem?