52965
  • wardogzombie
    #8078
    de jó neked
  • wardogzombie
    #8077
    vagy el
  • Molnibalage
    #8076
    Felvágunk? :)
    Nekem még meg van tökéletes állapotban az eredeti manual.
  • zsoltfireman
    #8075
  • Gundark
    #8074
    Lehet lekopott az irás, húzd meg tiszta erőből és már fel is szálltál
  • wardogzombie
    #8073
    privát joy?
  • sindelnet
    #8072
    Ami ott van,arra nincs ilyen írva...
  • wardogzombie
    #8071
    heh ez jó.végülis ki minek nevezi.
  • Molnibalage
    #8070
    Van a lábad között egy pull to eject feliratú cucc. Húzd meg!
    "Two in one" szolgáltatás! :)
  • sindelnet
    #8069
    Balázs,melyik gombbal kell felszállni???
  • Molnibalage
    #8068
    És van olyan is ami feltünteti a billentyűzetre kirakva is.
  • Bucser
    #8067
    A setup/cntrollersben fel van sorolva az összes billentyűparancs és hogy mire vonatkozik. csekkold le.végig kell scrollozni a listát.
  • Molnibalage
    #8066
    De ez is benne van a manualban nem? Ezzel kezdődik a légiharc eleje. Tudtommal a 09.02-es verzióban ez benne van. Fennt van a molnibalage.extra.hu-n.
  • Molnibalage
    #8065
    Shift+ NUM enter - NAV
    Enter - A-A
    Backspace - A-G

  • Razor18
    #8064
    Balage, a NAV, A/A, A/G üzemmódoknak van direkt billemtyűparanccsal elérésük, vagy kizárólag a cockpitban klikkelve lehet kiválasztani azokat? Eredeti billentyűzet-térképen nem találtam ilyet, nem tudom, valami trükkös módon lehet-e ilyen bill. parancsot kreálni? Az X-52-es legújabb profil editorja ugyanis tud billentyűparancsot kiadni a Mode választó gomb mindhárom állására, tehát azzal lehet(ne) váltani a három üzemmód közül (Jane's F-18 TSH 3-ban mnűkszik).
  • Molnibalage
    #8063
    Persze. :)

    Csak kicsit furának tartom, hogy aki keni vágja az állítólag nem egyszerű AA-t annak a triviális dolgok nem tűnnek fel. Ha minden ilyen apróságot bele írnék a kézikönyvbe 10000000 oldal lenne. A kézikönyvem egy NAGY segítség, de nem árt elolvasni az eredetit sem.
  • wardogzombie
    #8062
    kössz.azért megpróbálhatom?
  • Molnibalage
    #8061
    Most minden sértés nélkül, aki nem rendelkezik ennyi intelligenciával az lehet, hogy rossz játékot választott. Ennél jóval bonyolultabb dolgokövetkeznek....
  • wardogzombie
    #8060
    jó lenne
  • zsoltfireman
    #8059
  • Molnibalage
    #8058
    Komlyan mondom sírógörcsöt kapok. MANUAL 4-dik oldal alja.
    http://falcon.tonych.info/

    Itt van egy RV könyvtár. Vajon mi az isten egere lehet benne??? Igen, az. RV install darabokban és a két patch? Nem lehet ennyire nehéz. Kipontoztam a nyuszit, össze is kössem a pontokat?
  • wardogzombie
    #8057
    ááááááááh mekkora szopás ez megtaláltam a szükséges patcheket.mind torrentes.de jó hogy nem lehet torrenteznem.mindjárt elsírom magam
  • Molnibalage
    #8056
    Azt nem tudom leszedni, exe kódolt. Egyébként lehet, hogy most is van helyette valami nagyon hasonló ezért nem szedték le. Tényleg ez legnagyobb gondod? :)
  • wardogzombie
    #8055
    fején találtad a szöget.siralmas a helyzet,bezzeg németbe van 40mega le ki tudja mennyi fel.
  • zsoltfireman
    #8054
  • L Viper #8053
    Ritka idióták az arányok ! Sok szolgáltató, csak downloadot biztosít normálisat. Az enyém 2 megabit le és 512 kilobit fel.

    Balagenak üzenem, hogy alakul a fejlesztés, de a mi környékünk, pont a másik oldalon van. Sajnos amott kezdték el, de ha ideérnek akkor jó lesz
  • Molnibalage
    #8052
    Miért? Nekem 150kbs jön le átlagban... A download 3600 körül, de az meg kit érdekel?? Jövő májusban majd váltok szolgáltatót, mert még nem értek ide. Ők 2048/768-at is kínálnak. Jobb mint az Invitel szaros 4096/256. Ki talál ki ilyen elbaszott sávszéleket??? Inkább legyen 2048/512! A magyar netpiac egy rossz vicc ezt már páran megállapítottuk.
  • wardogzombie
    #8051
    1 mega le 250kiló fel.(nem röhög!!!!)
  • Molnibalage
    #8050
    http://www.speakeasy.net/speedtest/
  • wardogzombie
    #8049
    nekem mikrohullámu netem van ergo gagyi upload pontosan nemtom mennyi pár kb.szerverhez tuti nem elég.időjárásfüggő is.
  • L Viper #8048
    Szerintem is jó az AF-es manual, figyeld a mellékelt képeket, is , mikor melyik üzemmód és kijelzés látható. Az legalább olyan fontos segítség, mint a szöveg.
  • Bucser
    #8047
    jó nekedD
    nekem a névleges is csak 18 és 12-t tud anélkül, hogy behalna a lefele sávom:D
  • Molnibalage
    #8046
    Naná! A többi azért nincs, mert most töltöm fel másodikat. kb. 25 perc és fennt van. 25KB/sec-cel eltart egy darabig (névelges 32-ből ennyi van meg..)

    Az "új fiúk" beírhatnák ide az uploadjukat, hogy tudjuk mire számítsunk multiban és, hogy ki legyen a szerver.
  • wardogzombie
    #8045
    balage lécci linkeld már majd be privátba a többi rar-t is mert csak ugy tudom leszedni egyébként nem találom.az első megvan.
  • L Viper #8044
    Ez sem semmi ! L_Viper : Légimentésre és Vesztegetésre Idomított Páratlan Erőszakos Robot :)
  • Molnibalage
    #8043
    De, kell célozni. Célzás nélkül nem mozdul rá semmire. Az AMRAAM viszont igen!
  • Bucser
    #8042
    Falcon 4.0 manualra gondolt.
  • Boconadi
    #8041
    végig van olvasva, mind az AF manualod, mind a mostani.
  • Molnibalage
    #8040
    Ugyanúgy, mint a légicélokat radarral. Nyilakkal mozgatod a kurzort és befogás gomb, ha egy szimbólum fölé érsz vele. A számok az SA után levő számkdóok. Tehát a 4-es egy SA-4-es radart mutat. Az RV-ben egy pici újítás van, mert van másik fajta radar is a sima mellett. Ennek majd pontosan utánanézek.

    Azért az EREDETI manualt is lehet olvasgatni, nem mindig fogok ráérni válaszolgatni...
  • Bucser
    #8039
    A HARM automatikusan a legnagyobb sugárzással rendelkező célra repül ha jól tudom. Nincs közvetlen célzás.