52965
  • sindelnet
    #8118
    Már a videón is feltűnt,neked mér fekete a forszásod???
  • Boconadi
    #8117
    nekem csak eddig sikerült a miggel :)
  • Molnibalage
    #8116
    Csak 70000? Voltam én már feljebb is!
  • Molnibalage
    #8115
    Na újabb topci amit indítottam. Vajon ebből is lesz lavina? :)
  • Boconadi
    #8114
    ez csak úgy:



    élet 70000 lábon :D

  • repvez
    #8113
    OFF Topic.
    Azért irtam oda zárojelbe még mielött valaki azt hiszi.
  • Molnibalage
    #8112
    1. Mi a túrót jelent az az OT rövidítés?? Külföldi fómuokon is sokszor látom..

    2. Már azt hittem, hogy RV patch. Sajnos nem.
  • repvez
    #8111
    OT
    ITT elviekben már van 1.07-es béta patch a játékhoz (BOB2)
  • Boconadi
    #8110
    tyűűű azt mék nem is prószáltam

    De majd talán holnap!
  • sindelnet
    #8109
    Ha úgy defragolod, vmilyen telepített defrag utilityvel,h az RV
    a merevlemez külső részére kerüljön,játékidítástól számolva egy másfél perc alatt bekerülsz egy TE-be.
  • repvez
    #8108
    Gratula! A GPS bombákat is ?
  • Boconadi
    #8107
    Na, mai 4 és fél óra gyakorlás és "szenvedés" azt eredményezte, hogy most már le tudok oldani mindenfajta levegő-föld fegyverzetet :)
  • L Viper #8106
    Nekem is pont olyan kártyám van, csak 256 megás (DDR2). Nálam a belső setupban a T&L Hal van beállítva és minden "pöpec".
  • gsg16
    #8105
    Ati Radeon X1600pro 521Mb a videókártya.most újratelepítettem a játékot,és minden ok.legalábbis az első játék az volt.
  • Razor18
    #8104
    Nekem első telepítés után 7 percig töltötte. Uninstalláltam, Defragoltam, újból feltettem mindent, amit előtte (RV + 1.0.0.3 + 1.0.0.4 + HitilesF4), azóta kb 3 perc alatt indul egy egyszerű TE.
  • L Viper #8103
    Én mindenképp díjazom a kitartásodat az RV mellett, Balage hozzászólásából is kiderül, hogy volt már másnál is hasonló jelenség, csak ő általánosított és egyszerűen le*zarozta az egészet.

    Jó lenne kiderülne, mi a probléma, noha eddig Te vagy a második "elszenvedője".
  • Molnibalage
    #8102
    Seaweed effekt, csak gsg még így is kitart mellette.
  • L Viper #8101
    Valamivel nagyon nem szeretik egymást. Takarítsd ki a registryt, de lehet egy új XP sem ártana, vagy a videókártyadriverből kéne másik, esetleg a konfig editorban is szét lehetne nézni.

    Nehéz kérdés. Milyen videókarid van ?
  • Bucser
    #8100
    gzöm sincs nekem tökéletesen ment eddig..
  • gsg16
    #8099
    üdv!jó lenne tudni mi az oka annak,hogy a Falcon nálam egyre hoszabb ideig töltődik.ma 20 perc után reset gombot nyomtam.most felteszem újra.hátha jobb lesz
  • Boconadi
    #8098
    alt + f4
  • Razor18
    #8097
    Basszus, mindenhol kerestem, csak az ICP billentyűk között nem...

    Kösz, bocs...
  • Solt
    #8096
    basszus, ráadásul a manuálban is benne van :S köszi... kabinban is van kapcsolója, vagy csak bill kombinációval lehet kapcsolni?
  • Bucser
    #8095
    mert ramp startnál nem kapcsolod be, hogy a kerekeket irányítsa a rudder? (NWS-s, be kell kapcsolni)
  • wardogzombie
    #8094
    azért a két rar-t még várom
  • wardogzombie
    #8093
    a zombi én vagyok má ne is haragudj
  • Solt
    #8092
    urak! az miért van, hogy leszállás után tudom a rudder-al irányítani a gépet, de amikor ramp start-al indulok, akkor nem hajlandó fordulni!? köszi...
  • Molnibalage
    #8091
    Mindenkinek üzenem, hogy most lehet, hogy egy darabig nem leszek. Reggel felkeltem és nem volt otthon net, ezt az egyetemről írom...

    Na, majd jelentkezem.
  • repvez
    #8090
    Ha multi nincs benne akkor hogyan lehet uj multi kodot irni hozzá
    Egyszer én is felraktam,de az a stratégiás képernyö olyan dososnak tünt nekem és nem igazán igazodtam ki rajta hogy mit miért kel csinálni.De lehet hogy majd egyszer még kiprobálom.Igaz én patchek nélkül probáltam.
  • Bucser
    #8089
    Summerterrain.

    Egyébként 2.07-be új Multiplayer kódot ígérnek.
  • repvez
    #8088
    Na 1 napokra eltünik az ember és már alig tud visszaolvasni annyi hsz jön :)

    Én is megnéztem mit rejt a nevem:
    Rakétavezérlésre és Elemzésre Programozott Veszélyes Erőszakos Zombi


    egyébként ahogy kivedtem a balage-nak irt MP code irásbol ,hogy ezentul elég lesz csak elkésziteni a host servert a többi meg csak ráklikkel és már létre is jött a kapcsolat?Az tényleg jo.Már csak egy server keresö kéne bele hogy az éppen müködö és nyitott multikat is lássuk igy mindig lehetne találni servert, ugy mint a legtöbb FPS-nél.
  • sindelnet
    #8087
    Egy kicsit azért még mindig csúszkálnak a gépek,és furcsa manővereket hajt végre az AI.

    Ez az új SummerTerrain,vagy az eredeti?
  • L Viper #8086
    Akik nem tudnák, ezt érdemes megnézni, igaz még superpak 3 (akkor még IFF nem volt benne) de nagyon használható és rendszerezve vannak a billentyűparancsok:

    \Falcon4\Docs\sp3_keyboard-reference.pdf
  • L Viper #8085
    Na végre valaki. Már régen írtam én is róla és azzal a patchal milyen jó lett, de rendesen le lettem hurrogva, hogy IL-2... , meg ilyenek.

    Iszonyat nagy kötelékek vannak benne. A grafikai összkép a kabinok is jók, a tenger a felhők és a naplemente páratlan

    Egyébként a menü teljesen a szokásos Flying Corps-os, Mig Alley-is stílusú.

    Nekem nagyon tetszik ez a progi.
  • Bucser
    #8084
    Érzékeltetésül egy aprócska kép

  • Bucser
    #8083
    Na kissé Off topic leszek:)

    Feltettem ma A Battle of Bitain 2 : Wings of Victory-t.

    Aztán felpakoltam hozzá a 2.06-os patchet és a 2.6.1-es javítást. Ez valami isteni:) A Hangok észveszejtően jók, a cockpit gyönyörű (spitből és hurriból ki lehet hajolni leszálláskor a kabinból a messerből is ha ledobod a kabintetőt:)

    Van teljes "ramp start" Azaz szépen be kell kapcsolni a magnetot felhúzni 2-es állásba kinyitni a fuel csapot a két szárny oldalon majd szívatóval bepumpálni némi benyát a motortérbe azután begyújtani a startert és kikapcsolni minkét oldalon a kerékféket majd felszállni amit a Tower még kommentál is a kiképzésnél:)

    Eszméletlen feelinges:) a kasztni recseg ropog nagyobb túlterhelésnél a motorok hangjai csodálatosak és a szépnyelvek szerint a dinamikus kampányát egyedül a Falconé múlja felül:)

    Asszemmegvan hogy mivel fogom eltölteni következő heteimet:)

    Sajna multi nincs benne ,de le van szarva mikor 100+-os kötelékek harcolhatnak egyszerre:)

    (a leszállás pedig kúrva nehéz benne)
  • sindelnet
    #8082
    Mig29Nato==========>ITTEN
  • Razor18
    #8081
    Bocsi, nekem még a 4 nappal ezelőtti, 62 oldalas változat volt letöltve, abban még nem volt benne...
  • zsoltfireman
    #8080
    Áááááá!


    Nem olyan családból származom...:-)
    Ebben is minden benne van! Spirálos manual+ a többiek
  • zsoltfireman
    #8079