52965
  • Solt
    #8158
    köszi, ez jól esett! :))
  • Molnibalage
    #8157
    Ja, bár nem feltételeztem, hogy van olyan ember aki a program files-ba telepít bármit is... A honlapra felkerült az összes videom.

    Holnap ki jön multira?
  • Solt
    #8156
    igen, ez alapján oldódott meg...
  • Bucser
    #8155
    ez mehetne a manualba az install részbe.
  • L Viper #8154
    Szépen alakul a közösség ! Falcon forever
  • wardogzombie
    #8153
    sziasztok.egy este alatt majdnem 50 hsz ez aztán a pörgés.
  • L Viper #8152
    Én feltettem, szebben szólnak a hangok, élesebben és tisztábban.
    Egyébként az alaphangok is jók, mintha ezek lennének kicsit "szűrőzve".

    Látom még késő éjjel is van élet :)
  • franko2
    #8151
    Sziasztok, van a Falcon AF oldalán egy Cockpit trainer nevü kis progi ami a pilótafülke müszereit oktatja, ez létezik magyar verzióba, vagy esetleg valaki nem tudná lefordítni?
  • Solt
    #8150
    közben rájöttem...:S program files-ba instaláltam az alap falcon-t... ez a nyűgje...:(
  • Solt
    #8149
    TerrainMerger error: Level 0 code: 1. :(
  • Razor18
    #8148
    Mi a hibaüzenet? :-)
  • Solt
    #8147
    a hitiles telepítés 4. lépésénél TerrainMerger01d.exe indítása után hiba üzenettel kidob! :( mi lehet a gáz?
  • Razor18
    #8146
    Firefox feltéve, jön lefelé a cucc.

    Más: a manualban az 55. oldalon eggyel eltoltad a számozást. A szövegben a 2 a sebességet jelző betű (C, T, G) a képen a 2. a magasság betűvel együtt bekeretezve, innentől minden eggyel tolódik
  • Razor18
    #8145
    Hát ilyen nincs... megpróbáltam letölteni a legfrissebb manualodat, gondoltam felülírom a régit, mi baj lehet. Ugyanaz, mint a zipnél, pár száz kB-nál lekattant, így b***hatom a régi manualt is...
  • Molnibalage
    #8144
    Egyébként frugalsworld fórumon rákeresel a fálj nevére vagy a témára és ott is lesz link.
  • Molnibalage
    #8143
    Milyen böngésző? Mivel töltöd?
  • sindelnet
    #8142
    Nálam a Firefox böngészővel lejön...
  • Razor18
    #8141
    Újraindítottam a gépemet. Ha a Gunfix letöltés linkedre bal gombbal klikkelek, 28,1 MB-os fájlról kérdezi, mentse, vagy nyissa, majd 329 kB-nál megáll, hogy "kész", ha nyitnám, korrupt a fájl. Mekkora a fájlméret? Valaki próbálja már ki, le lehet-e tölteni.
  • Molnibalage
    #8140
    Már 912MB anyag vann fennt. Hát lehet, hogy szűkös lesz az a 2 GB. :)
  • Molnibalage
    #8139
    Na, frissítettem az oldalt, egy picivel mentem előre a könyvvel. Az elején is javítgattam egy-két sort. Elivleg holnap egy nagyobbat tervezek előrelépni. A BVR részt szeretném befejezni és talán még video is lesz hozzá már pénteken vagy a hétvégén.
  • Molnibalage
    #8138
    Nekem lejön teljesen és ki is tudom csomagolni.
  • Razor18
    #8137
    Valami nem stimmel, ránéznél? ELőször 28 MB-nak mutatta, majd 329 kB-nál befejezte a letöltést, de korrupt a fájl, nem nyitja a zip.
  • Molnibalage
    #8136
    Fegyvert sehogy jákték közben. F-15C-vel most poénból felmentem 80000 ezer láb fölé. :)

    Egy rekordkísérlet szerűséget is kipróbáltam F-15C-vel. Földről 3000 font üzemanyaggal 0 sebességről 0 méterrről 33000 láb magasság és vízszintes repülés 470 csomóval (TAS) mindössze 75 másodperc!! Külső függesztmény csak két AIM-9M.
  • Bucser
    #8135
    KOrrekt kis F/A-18-as:)

    Kár hogy FSX-hez:)

  • Boconadi
    #8134
    Ma kampányban kilőttem 6 ellenfelet 3-mat aim120c-vel, 2-őt aim-9x -el, egyet pedig segbelőttem géppuskával. A végén pedig szépen leszálltam. Nagyon jo ez a játék!

    A fegyvereket hogyan tudom ujra tölteni? (Az üzemanyagra rájöttem)
  • Molnibalage
    #8133
    Fennt van.
  • Razor18
    #8132
    Köszi előre is...
  • Molnibalage
    #8131
    Felrakom majd a honlapra.
  • Razor18
    #8130
    A guns fixet honnan lehet előszedni? Remélem, nem csak a Megauploadról, mert a toolbarjukat, amit követelnek a letöltéshez, nem tudom feltenni, ill. hiába installálom, szürkén jelenik meg a Nézet menüben. Más hely?
  • Molnibalage
    #8129
    Hát úgy tűnik igen...
  • Razor18
    #8128
    A legutolsó (király !) videódon mikor ráteszed a forszázst az emelkedéshez, belsőben kicsit külsőnek hallatszik a hang. Ez alapból ilyen a RV-en? Az F4-ben monotonabb volt, nem volt ez a "hullámzó" jellege a hangnak.
  • Molnibalage
    #8127
    Én nem érzékeltem semmi különöset, nem használom. Van egy RVGunsCommFix azt az idegesítő "guns,guns,guns" dumát "guns"-ra cseréli le.
  • Razor18
    #8126
    A Soundpack add-on-t érdemes feltenni a RV-hez?
  • L Viper #8125
    Hát az biztos, hogy az AI nem lövi s*arrá az üzemanyagtárolókat gépágyúval.
  • Molnibalage
    #8124
    Mert földi célokat SOHA nem tudott Falconban támadni az AI egyik verzióban sem... Erre is rákérdeztem Balu-tól, de ennek miértje elsikkadt.
  • L Viper #8123
    Lavina elindítva !
  • repvez
    #8122
    Plussz van hogy nem használják a fegyverzetüket , föleg ha elfogy a raksi vagy bomba akkor a gépányuval már nem akarnak nekiálni osztani az észt.
  • L Viper #8121
    Hozzá lehetne tenni, hogy dogfightben meg elég idiótán viselkedik az AI !
    Sajnos el kell ismerni, AF-ben bedobnak érdekes trükköket, még a Mig21-esek is.
  • repvez
    #8120
    melyik oldalröl lehetne jo minöségü képeket leszedni az F16 falconrol?Lehetöleg ami nincs signozva vagy vizjelezve.
    Az airlainers kilöve.
    Kabin foto is érdekel totálbol.
  • Molnibalage
    #8119
    Igen. Egyébként azonak akinek minden klappol akkor is van néhány géptípus ahol mindenkinek fekete. Ilyen asszem ez F/A-18D/E/F verziók asszem.