52965
  • Molnibalage
    #8198
    Az AI topicban i_hawk célozgat arra, hogy meg lesz csinálva, hogy az A-10 használja a gépágyúját.

    Indítok egy bubble topicot is, mert vannak gondog -e téren is..
  • L Viper #8197
    Pár kép :







  • wardogzombie
    #8196
    lelöttem vkit
  • L Viper #8195
    Kipróbáljuk :)
  • Molnibalage
    #8194
    Ja, i_hawk cimbi meg adott valami modifikált bubble beállítást a játékhoz, majd azt is felrakom a tárhelyre.

    Ezt a szöveget adta hozzá.

    "I set it so fighters will have 40NM bubble.
    Atacckers 35NM bubble
    transport and others less important with 30NM bubble

    All ACs use to have originally 25NM bubble... now you'll notice ACs at more distance on radar.

    AB bubble is 30NM instead of 18NM
    Towns&village have 10NM, instead of 18NM
    Ground units have 5NM bubble, this is like original...

    FPS should be a bit lower most times but not serious and sure worth the increased AC bubbles. But anyway, this is WAY more balanced than using the slider ;)

    Enjoy, and if you get to "test" it... please tell me what you think of it in general... thanx."

    Nosza, teszteljetek majd!
  • Molnibalage
    #8193
    Jelentem elkezdem a légiharc oktatófilm felvételét. Az oktatófilm többet ér sok sok oldal gépelésénl, ezentúl inkább NAGYON tömören gépelek csak és a videoban lesz sok szöveg.
  • Molnibalage
    #8192
    Na ja, de nem csak úgy simán. Nekem 5 konvertálás kellett, mire rájöttem, hogy milyen formában emészti meg a drága...
  • L Viper #8191
    Ízlés szerint rakhatsz ide bármilyen wav-ot, az ottlévők helyett.

    \Falcon4\music\
  • L Viper #8190
    Én már régóta más zenéket használok.
  • Boconadi
    #8189
    heló
  • wardogzombie
    #8188
    köszi
  • Molnibalage
    #8187
    Ehhez? Ami fontos azt leírom a kézikönybe, a többinenk meg nézz utána magad. Önállóság azért valamilyen szinten, én sem vagyok időmilliomos...

    A legtöbb egyébként olyan, ami egérrel kattintgatva is működtethető 2D-kabinban. pl.: Mind a 20(!) MFD gombnak van billentyűzetkombinációja és az összes kapcsolónak is! Azért van olyan sok...
  • wardogzombie
    #8186
    magyar nyelvü billkiosztás esetleg?
  • Gundark
    #8185
    Csúcsra? Hmm.. És a Gran Turismo? :) Mert ez meg az ég és föld
  • Razor18
    #8184
    Sajnos annyiban korrigálnálak, hogy grafikailag éppen csúcsra van járatva, de egyébként 6-8 éves gyerek szintjén van a gameplay...
  • Molnibalage
    #8183
    Senkit nem érdekel, hogy hogyan lehet kicserélni a menük alatt levő zenéket?
  • L Viper #8182
    Star Wars F16-ossal.
    Gyönyörű lövöldözős játék, annak is készült és annak tökéletes is, a széria többi részéhez hasonlóan. Nem kell bántani, erre is van igény, más kérdés, hogy minket ez nem vonz.

  • Molnibalage
    #8181
    Mi az? XBox360 játék és asszem Bucser meg is jegyezte, hogy ez 0 szinten használja ki grafikailag a gépet és amúgy is ez egy arcade lövlözős játék, nem szim.
  • wardogzombie
    #8180
    Hmmmm
  • wardogzombie
    #8179
    na megvolt az első repülésemszép ívet irtam le a géppel.(bele a tengerbe)"altitude,altitude!!!!)
  • Solt
    #8178
    persze, ezekkel tisztában vagyok, mégha kivitelezni nem is sikerül mindig... mindegy, próbálkozom, gyakorlok, hogy aztán multiban boldogíthassalak titeket!
  • Molnibalage
    #8177
    Mert nagyon nem mindegy, hogy milyen sebességeken próbálsz fordulóharcba bocsátkozni, mert van olyan sebesség amivel a LEGHAMARABB tudsz megfordulni és van olyan amivel a LEGSZŰKEBBEN! A kettő rohadtul nem ugyanaz. Az első eset az F-16 esetében asszem olyan 360-380 csomó környékén van.
  • Solt
    #8176
    RV... ha nehezen is, de be tudom cserkészni, csak meglepett, hogy milyen manővereket csinál az ai...
  • Solt
    #8175
    rakétával elkapom... csak a manőverezés és a célkövetés miatt próbálkozom gépágyúval
  • Molnibalage
    #8174
    Az AF-ben túl durva az összes orosz 4-dik generációs vadász. A valóságban igen közel állnak a gépek egymáshoz. Ez az RV-ben nagyon jól kijön. Én meg tudom fogni az AI-t oda vissza is...
  • L Viper #8173
    RV-vel gyakorolsz ? Abban egy kis gyakorlattal mindenki mögé be tudsz ülni legnehezebb fokozatban is, főleg ha könnyítessz a gépen az üzemanyag ledobásával.

    Az AF-ben a Mig29-est 1-1 ellen szinte lehetetlen legyőzni egy 10 pontos gépágyús párbajban Ászban. Szerintem a manőverező légiharcban ez a hitelesebb a 29-es esetére, pont ezért van Amraam, hogy ne kerüljön sor velük dogfightra.
  • Molnibalage
    #8172
    Veteran is jó a kezdőknek. Nekem 100-on van a nehézség, minden realisticon van, azalatt nincs értelme.

    Ne 1:1 légiharcot gyakoroljál, hanem legalább 2:2 vagy 3:3 vagy 2:3 arányban, mert úgy nagyobb a variációs lehetőség, és több esélyed van más mögé "beülni".

    Rakétákkal is gyakorlatozol vagy csak gépágyús dogfight?
  • Solt
    #8171
    nektek lehet, de én még csak most gyakorolgatok! :) gondoltam valami nálam is gyengébb ellenféllel kezdek... erre olyanokat csinál... néha mintha egyenesen lebegne! :)) nálam minden ace és realistic beállításon van, milyen gép ellen és milyen nehézségen gyakoroljak?
  • Molnibalage
    #8170
    Nektek működik az FF fórum vagy a Frugals? Nekem egyik sem jön be már egy ideje..
  • Molnibalage
    #8169
    Hát igen, azért a MIG-21 repmodellje alacsony sebességnél nem a legtökéletesebb, de egy F-16-tal lenyomni gyerekjáték. A MIG-21-nek azért 180 csomó környékén lazán át kéne esnie..
  • Solt
    #8168
    én vagyok ügyetlen, vagy az ai dogfightban tényleg helikoptert megszégyenítő dolgokra képes egy mig 21.-esel???
  • L Viper #8167
    Ha campaignt is akarunk, muszály AF is.
  • Boconadi
    #8166
    letöröltem az AF-et :)
  • Molnibalage
    #8165
    AF és RV is lehet. Ki kéne próbálni, hogy milyen, ha egymás ellen nyomunk TE-t! NAGYON fontos lenne az RWR, datlnik és egybek. ISZONYAT valóságos lenne! AWACS sem kell!
  • Gundark
    #8164
    Mi lesz a műsor?
  • L Viper #8163
    A Pápa kissé szigorú, de jóságos, mert ha a hitről van szó, még a ruháját is odaadja, csak szervezzen még egy embert a nyájba.

  • Solt
    #8162
    Igyekszem... :) Köszönöm, helyre állt a lelki békém! :)
  • L Viper #8161
    Copy, on my way !
  • Molnibalage
    #8160
    Te vagy az első aki mutat valami önállóságot problémamegoldásban. Az elmúlt 1 héten kb. 200-300 privátüzenetet kaptam...

    Ma még egyet sem. :)
  • Gundark
    #8159
    A Pápa hívó szava misére szólit, ki marad hát távol, hitetlenek? :) Én jövök.