52965
  • Molnibalage
    #8238
    21:30 fele szoktnuk Skype-on gyülekezni. Onnan megyünk TS-re.
  • Bucser
    #8237
    Az Aeyes superpit túlképp bekerült a redviperbe.
  • Bucser
    #8236
    Aláírom!!! ÉS az Aeyes 2D pitek is sokkal jobbak mint az eredetiek (az F-16-on kívüliekre gondolok)
  • Solt
    #8235
    én úgy tudom, hogy ez 2007-es aeyes fizetős 3d superpit! a manual szerint ezek működnek. vagy én értelmezek félre valamit? egyébként folyamatosan a manualt bújom...
  • wardogzombie
    #8234
    jut eszemb ikor multizunk?hánykor?
  • netmester
    #8233
    na ma multi oké

    írjátok hol van gyülekező
  • Gundark
    #8232
    Ezzel nemn értek egyet. A Stopworks kabinok sokkal jobbak mint az eredetiek.
  • wardogzombie
    #8231
    hát igen de jó uton járok
  • Molnibalage
    #8230
    Akkor azért nem jó, mert ez még FF3-hoz készült. Már leírtam itt és a manualban is, hogy az F-14A és F-15C kabinokon kívűl SEMMILYEN jobb 3D-s kabin nincs amit lehetne telepíteni?

    Ilyenkor érzem azt, hogy minek írom a kézikönyvet, ha úgysem olvassátok el...?
  • Razor18
    #8229
    Akkor úgy látom, még messze vagy a függőségtől ...
  • Solt
    #8228
    aeyes, de elvileg ez 3d-s... kezd idegesíteni...
  • wardogzombie
    #8227
    nekem az alap is jó,az is magas mint nyulnak a farzseb.sok kis bisz-basz mütyür kapcsoló csipog meg villog meg tv is van nem is egy de szar a müsor mindig ezért inkább röpködök.
  • gsg16
    #8226
    ödv!ma nemtudok jönni,de holnap,ha lesz multi,akkor jönnék,egyenlőre vontatott célgép kategóriában.
  • Molnibalage
    #8225
    Aeyes? Freefalcon fórumon az összes Aeyes kabin telepítése le van írva. Szerintem halál felesleges felrakni bármilyen F-16 2D-s kabint, de kinek mi a hobbija...
  • Solt
    #8224
    küzdök már egy jó ideje, de nem akar sikerülni a superpit v1.7e telepítése...:( fent van valakinek? mi a telepítés helyes sorrendje? köszi...
  • Boconadi
    #8223
    jolnyomják
  • Molnibalage
    #8222
    Egy jópofa kötelék. AI, dogfight.




  • Boconadi
    #8221


  • Molnibalage
    #8220
    Aki nem ismerné, itt van F-16 skinekhez link. Van F-5-höz is. Április 19-ei hozzászólást keresd.
  • wardogzombie
    #8219
    ezt neked szobor
  • Molnibalage
    #8218
    Na, vissza az egész, mégsem lehet olyan durva dolgokat csinálni, mert az FPS értéket ngyon leveszi, de érdekes módon nem állandóan. Egy olyan TE-ben teszteltem ahol összesen vagyunk 7-en, de néha másodpercekre beakad a játék, aztán meg begyorsul. Fura.

    Az is fura, hogy amikor átültem F-14-be akkor nem működött a bubble. Érdekes. Majd még kérdezgetem a cimbit.
  • wardogzombie
    #8217
    mindegy ö is kap szobrot
  • Bucser
    #8216
    gondolom i_hawk tanácsait és beállításait követve...
  • wardogzombie
    #8215
    oh igen miből kéred?
  • Solt
    #8214
    lassan szobrot kell állítsunk neked!
  • wardogzombie
    #8213
    király
  • Molnibalage
    #8212
    Skacok már tudom, hogyan lehet a bubble értékeket árírni a játékban. Ki is próbáltam! A Q-5 és E-3 gépekkel! Poénból 10-szereésre nönveltem az értéket. Már 90 mérföldről is külön-külön megjelentek a gépek! Az AWACS gépek radarja így minidg látszódni fog az RWR-en! Lehet végre AWACS vadászatot játszani!

    Akkor várom a további javaslatokat, hogy milyen távolságok legyenek az egyes gépeknek! Most ki fogom próbánli, hogy milyen F-14-gyel 100 mérföl felett használni az AIM-54-et!
  • wardogzombie
    #8211
    jó már csak az af hiányzik
  • L Viper #8210
    Ha fent van az AF, tedd fel rá a legújab patchet, ez az egy kell csak :1.0.12

    Letöltés itt !

    Amikor fent van a patch, indíts újat !!!!

    AF Hitilest is használunk: Itt található

    ,enélkül is jó, de ezzel sokkal-sokkal szebb a játék.

  • sindelnet
    #8209
    Multira,ma nem tudok menni,vállalati ivászat lesz.
    Jó szórakozást,nektek is.
  • wardogzombie
    #8208
    ok
  • Gundark
    #8207
    Szerezd meg az AFet és tedd fel. Abban van csak rendes hadjárat multiban. Arra pedig kezdünk rászokni :)
  • Molnibalage
    #8206
    Akkor ma RV lesz a program valszeg, de ott korlátozatabbak a lehetőségeink.

    i_hawk cimbit meg nyaggatom a bubble miatt megkértem, hogy csináljon egy jó kis újat nekeünk vagy mutassa meg, hogyan csinálhatok én egyet.
  • wardogzombie
    #8205
    nekem nincs fent az AF
  • Molnibalage
    #8204
    Majd akkor esete döntünk. Mostanában AF-et is toljuk.
  • Molnibalage
    #8203
    Ha jössz este multizni akkor megtudod, vagy várd ki amíg odaérek a kézikönyvvel. Az a legvégén lesz érthető okokból.
  • wardogzombie
    #8202
    ha nincs fent AF nincs multi sem?
  • wardogzombie
    #8201
    hogy tudtok ezzel neten játszani?mert látom van online opció de szervercímet vagy hasonlót nem mutat gondolok itt pl bf2 vagy arma szerverkeresöre ami mutatatja a lehetséges csatlakozási helyeket.
  • L Viper #8200
    Az jó, hiszen azzal is tud pusztítani rendesen !

    Más:
    A SAAFOPS-ról, még mindig csak ennyi van a Youtube-on, ha valaki esetleg nem látta volna még:

    Jó kis progi lesz, ha végre kijön!
  • Molnibalage
    #8199
    Itt.