52965
  • Molnibalage
    #8278
    Oda raktam. Az R-73 érzékenységét majd méág tovább gyöngítem, mert még mindig atomtáp pedig 10-szeresére növeltem a flare chance értékét már eddig is...
  • Boconadi
    #8277
    7-es és 3-mas pylonra lehet rakni 3db AGM-65D verziót és 3db AGM-65B verziót.
  • Molnibalage
    #8276
    Na, fennt is van a cucc.

    Elérés ugyanott, mint tegnap.
    www.molnibalage.extra.hu/AF.rar
  • Molnibalage
    #8275
    Melyik fegyvertartón is lehet 3 Maverick? Belső vagy külső? Én a külsőre emlékszem. Egyelőre csak a repülhető F-16-ot és A-10-et írom át.
  • Molnibalage
    #8274
    Balu visszaírt a Frugalson. Most költözött fel Bp.-re és még a hónap végéig nagyon limitált a net elérése, de aztán terminatorosan visszatér. :)
  • Molnibalage
    #8273
    1. Az AF-ben nincs egér zoom csak l betűvel van két lépés.
    2. Ez szart sem ér, mert ez túl kevés, és a padlock box még be is takarja, amit látnál. Az AI persze 5 mérföldőr simán beazonosít, mikor te még nem is látod. Kedves. Ez lenne a jó????
    3. RV tájjal mi a bajod? Szebb, mint az AF...
    4. Mlyen AI ellen nyomod? Nekem egyik már olyan, mint a másik, persze egy kezdőnél más a dolog...
    5. Az összes SAM (vállról indítható is) túl durva és 0 chaff/flare mennyiség van az F-16 gépeken kivéve a Block 52-őt.
    6. Milyen gép ellen mentél? Azért a MOD-om belepiszkál a játékba...

    Szóval az AI kódot és pár apróságot leszámítva örülök, hogy nem ilyen az RV...
  • gsg16
    #8272
    a detect-et már akkor próbáltam,és nem találta.majd gombokkal megoldom.
  • netmester
    #8271
    én miután elmentem megnéztem hogy milyen a játék. és csak azt tudom mondani hogy mért nem ilyen a redviper?? átlag 20 fps nó lagg végre nem úgy nézet ki a föld mintha lehányták volna 10 fps-el sem laggoltam. nem tudom hogy az AI a butább vayg én voltam 1 kicsivel jobb mert végre nem olyn volt a játék mint 1 képregény de 2 f-16 nem tudott elkapni, de a redviperben simán lelőtek. ja és eléggé más a játék zomolni nem engedett de nem baj mert végre nem úgy láttam a repülőt hogy 1 nagy kocka repűl felém. majd legözelebb talán tudok menni multizni addig majd beálítgatom a routert.
  • L Viper #8270
    Bizony-bizony Pápa, azt nagyon írd át, mert az kéne. Ha kérhetjük dobd bele az AF-es mododba
  • Molnibalage
    #8269
    Ok, délután felrakom majd azt is.
  • Molnibalage
    #8268
    Alapból ilyen a felhő.

    A Red Arrows-nak még aznap utánanéztem. Azért jó, hogy te is. :) Visszafele München-en keresztül mentek.
  • L Viper #8267
    Nem kell hozzá semmi, alapból ilyenek. Érdekes, hogy valamikor csak összedobált vattapacsokra emlékeztetnek, máskor meg nagyon szép képződmények jönnek létre.

    HiTilest és Stopworks kabinokat lehet még feltenni, ami sokkal szebbé teszi az AF-et, de én az utóbbit nem használom, viszont a HiTiles az tényleg nagyot dob rajta.
    Lentebb be is linkeltem.
  • Molnibalage
    #8266
    Az AF is ott van a találatok között...
  • Razor18
    #8265
    A felhők alapból ilyen szépek, vagy mod kell hozzá az AF-ben?
  • Razor18
    #8264
    A Red Arrows valszínűleg emiatt járt erre... Véletlenül akadtam rá, emlékeztem, hogy említetted...
  • Razor18
    #8263
    "Detect"-et próbáltad?
  • Pzolika
    #8262
    Szia Balázs!

    Tudod 3 indítósínes maverick (1 perc :):))

    Köszönjük.
  • gsg16
    #8261
    üdv!most ismerkedem az AF-al.csak 3 joystick-ot támogat?mert az én saitek joy-omon nem ismeri fel a gázkart
  • L Viper #8260
    Túl sokat búvárkodik a simdatában és ez fárasztó, de azért mi örülünk a fáradozásainak.

  • L Viper #8259
    Köszi srácok a multit, egy élmény volt, mint mindig:











  • Bucser
    #8258
    De....


    A pápátok egyre türelmetlenebb
  • L Viper #8257
    Nem az AF-et keresi ?
  • Molnibalage
    #8256
    http://www.torrentz.com/search?q=falcon+4.0

    Nem akarlak megsérteni, de béna vagy. Kb. 10 másodpercbe került megtalálni...
  • Gundark
    #8255
    Ez azért ebben a formában nem igaz, mert én találtam torrentoldalon...Csak nekem már megvan :)
  • Gundark
    #8254
    A mai multi TE. Ezek a kisérő F-15ösök. A háttérben a kötelék társ L_Viper :) Köszönöm a mai játékot uraim!





  • wardogzombie
    #8253
    jó add ide nincs warez af átdurtam mindent.egyébként#8206
  • L Viper #8252
    Már napok óta mondjuk, hogy a Redviper mellett legyen fent AF is, mert campaignt abban szoktunk.
  • wardogzombie
    #8251
    AF
  • L Viper #8250
    mégis skype-on vagyunk, szólj rá valamelyikőnkre.

    Keress L_viper vagyok ott is

  • Molnibalage
    #8249
    molnibalage83 néven vagyok Skype-on, most mégis csak ott leszünk.
  • Gundark
    #8248
    TeamspeAk :)
  • L Viper #8247
    Teamspeek-en vagyunk.

    tss.thomi.hu

    jelszó : redviper és keresd a Falcon AF szobát f-et nyomogasd
  • wardogzombie
    #8246
    hogy?kinek a skype-jára?
  • Solt
    #8245
    megvan... mea culpa..
  • L Viper #8244
    Skype-ra magyar, utána TS !
  • Solt
    #8243
    lehet 1280x1024-ben futatni? ha igen, akkor hol lehet átállítani, mert nekem csak 1280x960-t ajánlja fel...
  • L Viper #8242
    Nem rossz ez sem
  • wardogzombie
    #8241
    elküldtem a skype címem
  • Boconadi
    #8240
    www.speedtest.net

    Itt kiválaszthatod budapestet is:)
  • L Viper #8239
    A netsebességét mindenki tesztelje le, mert AF-ben be kell állítani a le és feltöltési sebességet is.

    Például ezzel:

    Klikk valamelyikre ( pl New York City )