52965
  • Molnibalage
    #8318
    [email protected]

    Na, kész az oldal, minden elérhető amit eddig felraktam. Nekem tetszik.
    Kezdem feltölteni az új oktatófilmet is.
  • L Viper #8317
    Hová küldjem ?
  • Molnibalage
    #8316
    Na, csak sikerült megoldanom. A magyar gripen skin nincs meg valakinek? Nekem elveszett... Azt is felraknám.
  • gsg16
    #8315
    na most megnéztem,és nekem mindegyik oldalon van háttérkép.firefox-al néztem.az "egyebek" gondolom még nincs fent,azért nem jön be semmi
  • gsg16
    #8314
    nem láttam még az oldalt,de az adott laphoz rendelt képet felmásoltad a tárhelyre?
  • Molnibalage
    #8313
    Ki ért itt a web page maker-hez?
    Minden oldal amit csiálok jó működik kivéve egy. A 4-dik oldalon baszik megjeleníteni a háttéerképet, de CSAK ott! Csinálhatok BÁRMIT ez nem változik.... Nagyon felbaszta az agyam.
  • L Viper #8312
    Na, egész jók a háttérképek alatta, nálam 1024x768-nál még picit "túllóg" , de sokkal jobb, mint az első verzió volt.
  • L Viper #8311
    A Flanker 2.5-ben szerettem a légitankolást, meg az ősidőkben az EF-2000 -ben is.
  • Boconadi
    #8310
    a lockonban nagyon könnyű a légi utántöltés, a hajóra meg elsőre leraktam :D
  • Molnibalage
    #8309
    Lock On-ban 3-dik próbálkozásra lettem a hajó a gépet, de tankolni soha nem sikerült, bár összesen ha 30 percet próbálkoztam...

    Na milyen az új honlap? Szerintem nem olyan rossz. :)
  • gsg16
    #8308
    én anno a lock on-ban tankoltam a levegőben.olyan mint a leszállás anyahajóra.ha egyszer rá érzel,utánna mindíg meg tudod csinálni.szerintem.sőt egyre jobb leszel benne,mivel gyakorlod is folyamatosan,minden újabb utántöltéssel.
  • Molnibalage
    #8307
    Alakul a dolog. :)
  • Molnibalage
    #8306
    A honlapomon kísérletezek, szóval ne lepődjetek meg, ha hülyeségeket láttok majd.
  • L Viper #8305
    A billentyűzetet nem kell kalibrálni, nem húz félre, precíz ezek szerint!
    Álljunk át rá mi is
  • Molnibalage
    #8304
    Billentyűzettel??? Az igen... Lehet, hogy jól repülök harci bevetést, de ilyen precízen nem tudok repülni.
  • L Viper #8303
    Miért ne hinném, én is realisticban tankoltam, igaz csak kipróbáltam még régebben, de nem szoktam gyakorolni.
  • Boconadi
    #8302
    Hát ha nem hiszitek el, szivesen megutatom majd multiban... Minden esetre hozzátenném, hogy még mindig billentyűzetem van.
  • L Viper #8301
    Műrepült 1,5 évig Lonciban, ha jól emlékszem
  • Molnibalage
    #8300
    De! Gratulálok, ez még nekem sem nagyon megy, bár erre nincs is szükség a Koreai hadjáratban.
  • gsg16
    #8299
    az nem lehet,hogy egyszerűen csak ennyire jól repül,mindenféle beálítási segítség nélkül?
  • Boconadi
    #8298
    Nem állítottam ilyeneken semmit amióta felraktam a játékot. Minden esetre lefényképeztem az uptions -t.
  • Molnibalage
    #8297
    A BVR oktatóvideót mostr renderelem, nagyon szemléletes lesz. Hát kurva sokat dolgoztam vele. Azt hittem lesz egy 3-4 óra, ehelyett 8-10 óra lett.
  • Molnibalage
    #8296
    Mit állítottál be a játék setup részében az Air Refuel részben?
    A config editorban is van egy kis segíség beállítás.
  • Boconadi
    #8295
    azt hol tudom megnézni?
  • Molnibalage
    #8294
    Milyen nehézségi szinten?
  • Boconadi
    #8293
    Sikerült a légiutántöltés :P Kampányban csináltam, olyan jól éreztem magam, mintha élőben lettem vola :)

    1.
    2.
    3.

  • Molnibalage
    #8292
    Amíg nincs kész az új kézikönyv addig itt a régi.

    www.molnibalage.extra.hu/FalconAFKezikonyv_Final.pdf
  • L Viper #8291
    Szerintem mindenki kezdőként kezdte, türelem és nemsoká függő leszel
  • macilaci69
    #8290
    Köszönöm a gyors válaszokat,a franci oldalt ismertem.Amugy nem gond a francia ilyen szinten.Na,akkor visszavonulok,olvasgatlak tovább titeket.
    Örülök azért hogy találtam olyanokat akik szintén szeretik a szimokat,mégha fényévekkel előttem vagytok is.
    'by
  • L Viper #8289
    Máris leszedem...
  • L Viper #8288
    Egyéb, nem fizetős cuccok az AF-hez : Klikk ide, sajnos Francia oldal
  • Molnibalage
    #8287
    Hát skacok kínszenvedés ezeket az oktatófilmeket csinálni...
    Fárasztó, hogy aszt kell tömören prezentálni amit nem lehet és ami én meg már aúgy is tudok. Azért mindjárt kész a BVR. :)

    Modot megnézte valaki azért?
  • L Viper #8286
    Stopworks kabinokat találsz hozzá, de csak F16-os verziók természetesen, mert le van kódolva minden. Az AF nem moddolható annyira, mint a RedViper.
  • Molnibalage
    #8285
    AF-hez nincs SEMMI upgrade csak tájtextúra és widescreen kabin, de az fizetős.

    www.molnibalage.extra.hu Ezt be kéne tenni a banner alá.
  • macilaci69
    #8284
    Üdvözletem uraim.....Próbálkozom mint a kutya az AF -el,nem nagy sikerrel.
    AZ lenne a kérdésem,talán elcsépelt és akkor sorry,hogy merre találnék ingyenes ,használható cockpiteket(ha vannak ilyenek)Gondolom az eredeti falconosok nem használhatóak az AF-ben.
    Köszönöm....
  • Molnibalage
    #8283
    A SuperPack az már kb. 4 éva a múlté, új RedViper meg még NAGYON sokáif lesz. A következő megapatch RV-hez 5-6 hónapon belül várható.
  • mcsaba
    #8282
    Sziasztok, csak érdeklődök hogy nem fog megjelenni ujabb superpack vagy redviper, ha igen akkor miket lehet róla tudni, mivel lessz jobb a jelenleginél, vannak-e képek vagy videók róla?
  • L Viper #8281
    No igen , megszoktam a modokat :D
  • Molnibalage
    #8280
    Azért a FF4-ben sem sokkal gyengébb alapból...
  • L Viper #8279
    Azt eltolták nagyon az AF-ben, nem tudom miért lett ennyire táp !