52965
  • L Viper #8358
    Küldök pár jó felhőmodellt.
  • Molnibalage
    #8357
    Ha a mostanit átküldöm azt nem tudod gatyába rázni? Csak a fit srceen kée, azt jólvan...

    Az új oktatófilmet nem nézte meg még senki?
  • Molnibalage
    #8356
    "Csak jegyezném meg hogy Pápánk párszor megtette ezt a nyáj érdekében"

    Olyan kb. 12-szer eddig. :)
  • Molnibalage
    #8355
    Ezt a Web Page Maker-rel hoztam össze. Van valami Nvu azt sokkal bonyásabb és mint mondtam, arra, hogy ennél jobbat dobjak össze nincs időm, a kézikönyv is iszonyat sokat visz el. Ma majd 2 hónap után repültem végre egy hadjárat bevetést. Hát már kellett. :)

    Leszállás után olyan jó volt nézni, ahogy a felkelő naptnál gurul ki a kötelék és szállnak fel és én meg csak néztem oldalról. Fúúúú, de jó volt ez megint.
  • wardogzombie
    #8354
    makó környéke.tudom miattam tette fel a honlapra az alapot.csak az af hiányzott már.majdnem mentem velük multizni
  • Molnibalage
    #8353
    Azok sincsenek meg. Amitek van küldjétek és rakom fel őket!
  • neuro
    #8352
    Van valami webes szerkesztő programod? Ha jól tudom az Office-ban benne van még a FrontPage.

    Ha igen, akkor tudok csinálni egy templatet, amit tudsz már bővíteni.
  • Gundark
    #8351
    "hogy működnek a dolgok erre"

    Miért merrefelé laksz, persze ha nem titok? :) Most akkor neked a sima falcon 4 megvan? Mintha az még fennt lenne Balázs honlapján. De megbeszélhetjük hogy kiirom neked az AFet cdre és elküldöm postán. Ez undoritóan warez megoldás, de szerintem nem lehet kapni itthon az AFet. Legalábbis én még nem láttam. Nekem belgijumból hozták anno mikor megjelent :) Vagy találkozhatunk egyszer személysen is ha egymás közelében vagyunk. Csak jegyezném meg hogy Pápánk párszor megtette ezt a nyáj érdekében :)
  • wardogzombie
    #8350
    nem azért tiltja mert ugy tartja kedve vagy herótja van a torrenttöl esetleg rossz emlékek stb,hanem mert ez nem egy multicég hanem egy maszek aki mint hobbit üzi ezt a tevékenységet hogy bérel egy bizonyos sávszélt,amit feloszt itt néhány település között.mivel nem milliomos és a fogyasztóktól se kérhet irreális összeget ezért kis sávszélt bérel.viszont a fogyasztók száma elég magas lett.ergó kis sávszélen sok fogyasztó torrent nélkül is szar sebességet produkál,föleg ha fel-le irányú adatforgalom lenne.talán még be is állna az egész.mivel több sávszélt nem akar bérelni ezért marad a warez.én még nem próbáltam ugyan de állitolag ha torrent progi van fent letilt a netröl uyhogy inkább nem próbálkozom,saját bevallása szerint ez a net amit igy összehozott chatre meg böngészésre alkalmas,mondjuk néha arra se.igy is örülök hogy tudok multizni.ezért kér el 5 rongyot havont,és mivel nincs más szolgáltató a környéken igy aki netet akar annak csengetnie kell.elég szar dolog ez de remélem már vágod hogy működnek a dolgok erre.
  • L Viper #8349
    Nekem is jó a honlapod Balage !
    Én 1024x768-ban használom, kicsit kilóg ugyan, de működik minden és ez a lényeg. Gondolom majd idővel jobb lesz, de ha belegondolok, hogy megszűnik a s*arakodás, egy két klikk és kész.
    Ez óriási segítség a kezdőknek.
    Nem tudnám megszámolni, hogy magam is hány embernek e-mailoztam patcheket, freekabinokat, felhőket, stb.

    Egyébként szerintem helye lenne még pár szép felhőmodellnek is a skinek mellett.
  • Gundark
    #8348
    Nos én még tegnap éjjel néztem meg a honlapodat Balázs. Nekem nem volt benne semmi hiba. Firefox 1280x1024 ben nyomom. Igaz nem töltötte ki a képernyő egészét de a szövegek és a képek a helyükön voltak, és olvashatóak is. Ja és köszönöm a honlapot :) A bingo meg joker kérdéshez csak annyit tennék hozzá, hogy ugye a bingo arra szólitana fel hogy irány haza mert annyira elég még az üza, plusz gondolom némi biztonsági ráhagyás. DE ezt a pilóta állitja be a felszállás előtt mert a masinéria honnan tudná hogy mennyit megy ma :) (Bucser még talán emlékszik a Jane's FA18ban is igy volt ott 10000 font volt a bingo határ, és ott is kézzel kellett állitani.)

  • Molnibalage
    #8347
    Megosztott net? Ki osztja meg? Mellesleg, ha nincs benne a szerződésben, akkor engem ez NEM érdekel! Ha béna a szolgáltató arról nem én tehetek. Tessék leírni...

    Ez nem arrogancia álltólag itten piacgazdaság van. A gyenge elhullik...
  • Bucser
    #8346
    Pofánvered a szolgáltatódat és szolgáltató nélkül maradsz mivel megosztott netet használ ahogy már korábban mondta.

    Egyébként kevésbé arrogáns is lehetnél.
  • Molnibalage
    #8345
    Nem tudsz valakit megkérni az ismerőseid közül, hogy töltse le?

    Mellesleg a torrentezés nem illegális tevékenység (attól függ persze, hog mire használod) szóval ahogy már mondtam én pofánverném a szolgáltatómat. Az előzővel is elvátak útjaink hűségnyilatokzat ide-vagy oda. Fenyegesd be a fogyasztóvédőkkel esteleg. Szerződésben benne van ilyen kitétel? Ha nem én elhajtanám a halál faszára a bandát...
  • wardogzombie
    #8344
    te meg szenilis mondtam kb 10szer hogy nem tudok torrentezni mert a szolgáltatóm nem csipázza.de mindegy is ha ilyen nehezen lehet boldogulni meghagyom nektek.sorry
  • Molnibalage
    #8343
    1. Mivel?? Ez nekem nem mond semmit. Ha átküldöm a full anyagot meg tudod csinálni?

    2. Ezt megoldottam úgy, hogy képként beraktam a szövegeket ami más karakter és egy .-ból álló szöveget raktam be a képre, ez nem látszik szinte semennyire és arra adatam meg lninket. Nézd meg, működk.
  • neuro
    #8342
    Ha lehet javasolnék pár apróságot:

    1. A weblap alapját egy 950px széles táblázattal vagy div-el add meg. Ebbe már eltudod helyezni a tartalmat szépen, úgy hogy mindenkinek látszódjon.

    2. Használd az alap betűtípusokat: Times, Verdana, Arial, Courier.

    3. A menürendszer legyen kint minden lapon, hogy egyszerűbb legyen a navigálás.
  • Molnibalage
    #8341
    Na most nézzétek meg az oldalt. Picit jobb lett.
  • Molnibalage
    #8340
    A karaktermegjelenés problémáját meg tudom oldani, de resize problémával nem tudok mit csinálni. 1024x768-ben kell nézni és akkor szép. Én most ennyit tudok összedobni és nem webdesigner-nek készülök.
  • Bucser
    #8339
    talán mert 1024*768-ban nézed?:)
  • Molnibalage
    #8338
    Nálam így néz ki.



  • Molnibalage
    #8337
    Na, bátyusnál megnéztem. Hát nekem ez a weblapkészítés magas.

    1. Én más karaktertípusokkal írtam a dolgokat, de nála sem rendesen jelenik meg. Mi a túrót csináljak, hogy nálatok is megjelenjenek a szövegek anélkül, hogy ti is felraknátok a karakterípsuokat?

    2. Miért nincs "resize" magától???

  • repvez
    #8336
    Azt kérdezni is akartam hogy nálad hogyan jelent meg mert probáltam 1024-es képeket berakni,de a pozicionálásnál lehet hogy elcsuszott egy két helyen.
    Egyébként nálam is jo az oldal, tehát nem nyujtja ki teljes képernyobe csak 1024-esbe használja,de pl a FeeFalcon 4 felirat az elsö oldalon csak félig látszik és a vidok szövegének a második fele se látszik.Csak pl moments of a többi nem.
  • Molnibalage
    #8335
    Rakjak be screen-t, hogy nálam hogyan béz ki? Vagy hogyan lehet beállítani, hogy a nagyobb felbontású gépen is tisztességes legyen megjeleníés?
  • Molnibalage
    #8334
    Az, hogy hogyan lenne a helyes azt én nem tudom, én leírtam ahogy a játékban van.
  • Molnibalage
    #8333
    Azért mert én 1024x768-ban készítem és nem tudok nagyobb felbontásban dolgozni. Nálam tökéletes minden...
  • repvez
    #8332
    Balage alakulgat az oldal csak nálam pár szöveg lemarad meg a videok cimei is egymásba lognak vedd nagyobbra a a hozzájuk tartozo szövegdobozt.
    Az én változatomat is tovább csiszolgatom azért és azért gondoltam neki egy belépö képernyöt is mert hátha kinovi magát a dolog és az lesz a kezdölap.Ezért csináltam neki egy plusz oldalt is ahonnan direktbe lehet elérni a külföldi oldalakat is és ezt a forumot, mivel lehet hogy valaki elöbb talál rá az oldalra mint a forumra igy az is megtalál minket.
    Egyébként a logo hogy tetszik?Nekem bejön jol mutatna a fuggöleges vezérsikon is.
  • gsg16
    #8331
    ez a balage oldala. itt keresd a cuccokat
  • Razor18
    #8330
    Szia balage,

    az AF kézikönyved végén említed a "Bingo" meg a "Joker" fuel szinteket. Ha ez tényleg így van, ahogy írod, az eléggé hibás a valósághoz képest, mármint akkor szarul van szimulálva. A Bingo szint eleve függ(ene) az útvonal hosszától, a Joker meg eleve mindig nagyobb a Bingonál. A RV manual 99. oldala legalább az utóbbi szempontból helyes valamelyest, de a fix szint ott is hibás, szerintem.

    Bocs, ha csak idő híján nem írtad még át, gondoltam megemlítem...
  • Pzolika
    #8329
    Amit belinkeltél yahos oldaladat ahova felraktad a cuccokat.
  • Molnibalage
    #8328
    ?? Miről van szó???
  • Pzolika
    #8327
    én nemboldogulok ezzela yahooval.

    csak 1 kezdőoldalt kapok mere induljak a cuccokért?
  • Molnibalage
    #8326
    Fennt van az új oktató film, a Gripen skin is és javítottam az egyik oldal hibáját.
  • L Viper #8325
    Ő is mámorosan szeret repülni, mint egyesek
  • Pzolika
    #8324
    Köszönjük
  • Bucser
    #8323
    nem célozgat:) csak hülyéskedik szokás szerint:)
  • Molnibalage
    #8322
    Akkor az lesz. A mail meg még nem jött meg. Ma bitos sztrájkolnak az elektronok és lassabb a haladás.

    Itt mit is ír pontosan Aragorn? Nem nagyon bírom amikor így célozgatnak, mert annyira azért nem vagyok toppon angolból, hogy ilyeneket olvassak.
  • L Viper #8321
    Nem tudom, szólni kellene Neuronak, hogy tegye bele a F.A.Q-ba is a honlapod linkjét.
  • Molnibalage
    #8320
    Most már lehet tényleg orrba-szájba hinteni, hogy van normális Falcon honlap és gyűljön a nép!

    A bannerba kit kell megkérni, hogy kint legyen a honlap címe?
  • L Viper #8319
    Elküldtem a Gripen skint.