52965
  • gsg16
    #8398
    üdv!egy kérdés.ha F14-essel repülök,és a hátsó üllésen ülök,akkor a gépet ki vezeti tovább?az AI,vagy senki?
  • Molnibalage
    #8397
    Ja.
  • Boconadi
    #8396
    azok a "medálok" a profilban?
  • Molnibalage
    #8395
    Az, hogy egyes típusokról olyan felvételek vannak benne amiket sehol máshol nem láttam azóta sem én NAGYON jó voltak narrálva. Egyetlen ilyen film a patrcik oldalán is fennt van. Az F-14 Mini documentary.
  • Molnibalage
    #8394
    Én úgy Mirage-t úgy oldom meg, hogy az egyik jó működő Mirage tejles mappáját átrakom a C vrzióéba, csak előtte a C verzió mappájából törlök mindent.

    Az meg most vettem észre, hogy a HUD alapból nincs max fényerőn, lehet még feltekerni uraim!!
  • L Viper #8393
    Néha csinál olyat az RV- hogy 1-es vehicle magnification beállítás mellett is besüpped a gép, pl Pause lenyomásakor, vagy amíg nem töltött be mindent.
    Esetleg a config editorban a Graphic Distorsion fix-et kapcsold be !
    A manualban részletesen taglalva van a játék beállítása is Config editorban és belső setupban is.
    Az AF-hez képest itt jóval több mindent lehet babrálni.

    Ha más tipust akarsz vezetni a Dogfightban megteheted, vag egy egyszerűrű Tactical Engagement-et is összedobhatsz, amit elmentessz és a létező összes gépet kipróbálhatod, persze nincs mindegyikhez cockpit is.
    A Mirage 2000 C az bugos, kiakasztja a játékot, de helyre lehet tenni, leírtam már régebben, hogy melyik gifeket kell pótolni és mit kell átnevezni, de most lusta vagyok visszakeresni. Egyébként nagyon jó a 2000C kabinja és a 3D-je is ehez tartozik, a többi típusé is ezt használja.
  • Gundark
    #8392
    DFC : Distinguished Flying Cross. Szép kitünti :)
  • Boconadi
    #8391
    Mi az a DFC? :$
  • Bucser
    #8390
    A kerék sportos süllyedése adódhat abból, hogy esetleg vehicle magnification-t bkapcsoltad.
  • macilaci69
    #8389
    OK.A HITiles-t elovasom,az ok.Mondjuk a kerék sportos süllyedése az lehet driver gond,vagy akármi.
    Beülni hogy tudok?Gondolom most mindenki kuncog,de engem idegesit.
    Amugy tényleg szebb a pilotafülke,különösen a HUD tetszik
  • L Viper #8388
    A manualban tényleg jól le van írva. Nekün jól működik a HiTiles
    Az RV-ben van pár géphez cockpit, de sokat Neked kell külön felraknod.

    Itt megnézheted, ha van rá időd, mihez van kabin :
    \Falcon4\art\ckptart\ ezekben a mappákban vannak a gifek
  • macilaci69
    #8387
    Feltettem a régi falcont és rá a Red V.tNem tudom hogy a Hi T.-t jól tettem e fel,még átolvasom amit Mr.Pope ir a manualjában,közben nem volt rá lehetőség,lévén Linuxal netezek.Viszont felmerült két kérdés,az egyik hogy az ugye nem természetes hogy a gép
    futóműve tökig süllyed a betonba,a másik ,hogy lehet átülni más cockpitbe?
  • macilaci69
    #8386
    Nincs meg sajnos,az F15E meg a USAF van meg....torrenten nincs fennt?Amugy mi olyan
    extra a filmjeikben?
  • Molnibalage
    #8385
    Jane's?? Megvan neked a Jane's US NAVY Figters vagy az elődje a '95-ös US NAVY Fighters? Ölni tudnék a benneük levő típusok ismertető filmjeirért.
  • L Viper #8384
    Rétegközönség lettünk, a piac nem ránk hajt
  • macilaci69
    #8383
    Mellesleg a már normális grafikáju korszakbol nincs is sok szimo.
    Amit én próbáltam az a SU/HORNET,a LOMAC meg a Falcon.Már ugy értem ezeket tartom szimulátornak.Persze,lehetett nyomulni a Jane's cuccaival is.
  • macilaci69
    #8382
    Thanks.....
  • L Viper #8381
    Bocs, a DFC-t a másodiknál adta. Az elsőnél az Air Medal volt "csak".

    Na a leírásod miatt kedvet kaptam és repültem egy bevetést.
    Jó kis reptértámadás volt, én lézerbombákkal támadtam.
    3 hangárt sikerült 10 ezer lábról lebombázni. Ránk emeltek Mig29-eseket, kettőt lelőttem, de a 4 gépes kötelékemből az egyik AI-t leszedték. (Hejj, ha ti lettetek volna a kísérőim)
    A maradék két Amraamot az előttem alacsonyan a mi oldalunk felé sunnyogó 23-asokra engedtem rá.

    Kiértékelés: 4 légigyőzelem és a 3 hangár - Excellent

    Utánozhatatlan a dinamikus hadjárat, ez egyszerűen megunhatatlan !
  • Molnibalage
    #8380
    Hát annyira azért nem, csak most NAGYON megdolgoztam értük koncentráltam, mint állat. Hát le is fárasztott rendesen a 3 bevetés.
    F-15-tel csináltam még olyan bevetést amin 10 gépet lőttem le és semmit nem kaptam érte. AZt díjazta minkét esetben, hogy az AWACS és FAC által kijelölt célokat zúztam le és volt mellettük még más is.
  • L Viper #8379
    Az biztos, hogy az RV nagyon hamar adja Campaignban a DFC-t.
    Már az első Fighter Sweepnél kaptam meg én is :)
  • Molnibalage
    #8378
    Igen fel lesz tüntetve. Még pár apróság fel elsz téve. Az FF4 Realism mod és pár skin és doksi.
  • Razor18
    #8377
    Épp akartam kérni Balage, hogy a manualok mellett fel lehetne tűntetni a legutolsó frissítések időpontját? Így az ember tudja, hogy az aktuálisan fenn lévő változat megvan-e már, vagy lehet újból lerántani a frisset...
  • Molnibalage
    #8376
    Kicsit komolybban elkezdtem a Korea standard helyszínen a rolling fire hadjáratot ace szinten. 3 bevetés alatt 2 DFC... :)

    1. Bevetés: Egy szimpla két gépes sweep volt, ott leszedtünk a cimbivel 6 gépet, de bénázott az AI az leszedte egy MIG-21. Szégyen. Én 4 rakétváal szedtem le 3-at, egyet gépágyúval. Ő csak egyet lőtt le. Én persze vittem magammal HARM-ot, hogy a FLOT közelében irtsam a légvédelmet. Sajna egyik sem talált.

    2. bevtés: On-Call CAS. Pontosan a kijelölt célt támadtam és leradíroztam 26 egységet és leszedtem 2 gépet, egy MIG-29 és egy MIG-21-est. A cimbi két másikat és 6 földi egységet. Első DFC.

    3. bevetés: 4 gépes Sweep. Felszállás előtt láttam, hogy a kjelölt légtér tiszta ezért pakoltam csak magamra 4db MK-20-ast és 2db HARM-ot. A két HARM elszállt mesziről mert MIG-21 kötelékeket emeltek fel és nem volt idő gatyázni és SA-2 is tüzelni kezdett. Itt sem talált egyik HARM sem. Az 4db MK-20 az SA-2 ellen lett volna, de így ez nem teljesülhetett, nem akartam csak vészleoldással dobni őket, gyorsan lenézek 15000 ezerről és látok lent egy menetoszlopot! Gáz levesz minimumra és chaff-et és flare-t szórva oldottam a 4 bombát kb. 7000 lábon és fordultam ki. Azért jött egy kis csöves tűz, de nem volt esélyük. Az eredmény, gyakorlatilag leradíroztam a menetszolop 70%-át, kb. 20 jármű. Aztán a légiharban leszedtem 5 MIG-21-est a többiek még 4-et, de a buta AI odavágta magát a 2-es géppel. Eztuán spuri haza. Még egy DFC.

    Hej, de hiányzott ez már.
  • Molnibalage
    #8375
    A BVR rész készen van a manualban, holnap már a közeli légiharcról is fogok írni. Holnap fogom fissíteni a manualt.
  • netmester
    #8374
    sajnos az van hogy nem gépezhetek majd csak hétvégén. vagyis akkor is csak este mert apámnak kell segítenem. ha írni fogok akkor az kedden leszs infó órán, ha lessz net.
  • L Viper #8373
    Hú a "betyár jómindenit" ez nagyon jóóóóó !
  • L Viper #8372
    A Superhornet akkor a kedvencem volt, az anyahajón az emberkékkel azóta sem csináltak olyat sajnos

    Szerintem nincs olyan szimulátor, amit ki ne próbáltam volna
  • Molnibalage
    #8371
    A címeknél az elsőt próbáld. Ott egy rv könyvtár. Vajon mi lehet benne? Hmmmmmm, gondolom a Redviper. Az alap install több darabban és a két patch is. A warez meg nem gond az RV-nek, a programon semmiféle védelem nincs.

    Most hadjáratban repkedek, de látszik, hogy 2-3 hónapja nem csináltam sorra követem el az amatőr hibákat és bénázok a régi tudásomhoz képest ezerrel. Ebből látszik, hogy a gyakorlat teszi a jó vadászpilótát.(A mieink 60-80 órát fognak "repülni a jövőben...)
  • macilaci69
    #8370
    Sziasztok
    Elnézést hogy megint megzavarom a munkát,de nézegetem Mr Pope honlapját és lenne két
    kérdésem.
    Elősször azonban gratula az AF manualhoz.Ha elavult,ha nem,felette hasznos,már jó ideje ismerem de nem tudtam kinek a munkája.
    Nos a honlapod alapján egyre vonzóbb aFF4.De a cimeknél nem találom a letöltés helyét.Nem tudtok egy torrent site-ot ahonnan leszedhetem?
    A másikm kérdés kényesebb,szóval,a mod feltelepül varezra?Mert sajnos a régit csak igy tudtam beszerezni.
    Volt szó a Lockon ujratöltésről,szégyen vagy nem.aLockonon singleben champion vagyok,a Falcon AF el még egy kitömött gólyát se tudtam lelőni,nemhogy tankolni.
    Valaki repült közületek a Superhornettel?A Virginessel.....Én nagyon szerettem.
    Nagyon könnyű az se volt......
  • repvez
    #8369
    érdekes cucc
  • Molnibalage
    #8368
    Halad végre ez is!
  • neuro
    #8367
    Semelyik irányba nem megy a képnagyítás/kicsinyítés html-ben. Javascript-el megoldható, de fölösleges azzal szenvedni, egyszerűen csak elfogadható méretet kell megadni a tartalomnak.
  • neuro
    #8366
    Szerintem valamit elnéztél, mert ha html szerkesztő programod van, akkor az tud ki- és beolvasni is html-t, vagy amit már egyszer megcsináltál azt nem tudod visszaolvasni és átszerkeszteni? :)

    Egyébként még a Winword-el is lehet html-t szerkeszteni, olvasni, menteni.
  • Molnibalage
    #8365
    Köszi, de ebben a formában én nem tudok mit kezdeni vele, mert ez már html kódban van és a progimmal meg abba teszem át, de html formátumot nem olvas..
  • Molnibalage
    #8364
    Az, hogy én ha csak 1024x768 ban teszek be lépet, akkor nagyítsa fel a monitor felbontásának megfelelően. Vagy ez csak visszafele megy? Tehát nagyobbról kisebbre?
  • neuro
    #8363
    Mi az a fit screen?

    Itt van egy alap, ha gondolod használd vagy csak nézd át, van benne pár apróság, amit érdemes átvenni (css, táblázat, középre rendezés stb.)

  • L Viper #8362
    Oké, akkor azt nem.
    A felhőket átküldtem, van egy pár jó.
    A kétszínűt egyébként Sindelnet buherálta, azt tőle kaptam.
    A szolídabbat használom általában.
    Amit egybe csomagoltam a tbonepe sky-al arról beszéltem.
  • Molnibalage
    #8361
    Az meg van és fennt is van a skinpack alatt.
  • L Viper #8360
    Elküldöm a magasabb felbontású új RV-s 3D cockpitet is.
  • repvez
    #8359
    Na most már nekem is jol mutat a honlap a betü stilus miatt volt a gond sztem.