52965
  • Molnibalage
    #8439
    Hej, ha egyszer ilyen lesz a drága. :)

  • Molnibalage
    #8438
    Szerintem a gyártó holnapján letölthető a driver. Nekem Cyborg Evo-m van, annek az CD-nek a képfájlját fel tudom tölteni a honlapra, ha semmi más lehetőség nem marad. Van rá esély, hogy azzal működni fog a tied is.
  • Crat3r
    #8437
    Löszönöm a tanácsokat, megpróbálom remélem sikerül!
    És valaki tudna segiteni a Joy-os problémán, mert nem találtam drivert avgy amit találtam eltunt, törölték, nem jó stb... Fontos lenne mert nagyon jo ez a joy és nem akarom elővenni a 800éves Logitech Wigman-emet...:(
  • Molnibalage
    #8436
    Az AGP-s alaplap még jó sokáig elég lesz, még DX10-es VGA is lesz AGP-s! A PCI-E egy nagy parasztvakítás, jelenleg még mindig semmi sem használja ki, több teszt is bebizonyította, csak arra jó, hogy kihúzzák a pénzt a zsebedből alaplap cserével...
  • L Viper #8435
    A helyzet hasonló nálam is. A 4.0 megjelenése után sokáig nem tudtam Falconozni, mert nagyon gyenge volt a gépem hozzá.

    Aztán tudtam gyakorolni, meg örömrepülni, de a Campaignhoz még mindiíg nem volt elég FPS !

    Szerencsére azóta ez már a múlté, igaz 1024x768-nál most sem rakhatom feljebb, de már fut legalább normálisan, Campaignban is csak időnként zuhan nagyot az FPS. Az OpenFalcon viszont továbbra is játszhatatlan.

    3 GHz Intel pentium (Nem Celeron), 1GB Memória, ATI Radeon X1600 Pro 256 MB/DDR2 8xAGP (sajnos még AGP-s az alaplapom)
  • Razor18
    #8434
    Emlékeztem rá, hogy anno találkoztam ilyennel. Gyakorlatilag az utóbbi 10-15 év összes valamirevaló repszimulátora ott van a polcomon, sajna elég szétszórt vagyok, így a Falcon-t is bár még a 3.0-tól fogva kísérem figyelemmel, sose tudtam annyi időt rászánni, hogy kellő mélységben meg főleg időtartamban elmerüljek benne. Ettől a fórumtól viszont kezd megjönni az ihletem...
  • L Viper #8433
    Hopp, örömmel látom, hogy figyelgetsz másfelé is.
    Eddig én ezt "manuálisan" csináltam. Na kipróbálom ezzel legközelebb.
  • Razor18
    #8432
    Szia,

    http://www.globalfalcon.org/vb/forums/attachment.php?attachmentid=132&d=1174517655

    ezt próbáltad már? Uninstall után futtasd, kitakarítja a Registrydet. Töröld ki a Microprose mappát is utána totálisan, ha 0-róla karsz indulni.
  • Molnibalage
    #8431
    Joy kalibrálásához fel kell rakni a driver-t.

    A telepítés szerintem azért nem megy, mert a registry-ben benne van a játék bejegyzése. Törölni kell őket.

    A géped elvileg simán elég az FF-hez.
  • Crat3r
    #8430
    Sziasztok! Mostanába olvasgatom a fórumot és megteccett a játék meg a társaságot is elég értelmesnek és jonak találom! Kezdme aval hogy van egy pár problémám! Az első hogy a játékot feltettem(falcon 4.0) na most egy alkalmazás hiba miatt véletlenül elszált a FF telepitése azota nem tudom felteni arra hivatkozik a telepito hogy eltunteti a régi fájlokat és inditsam ujra a telepitot... megtettem ugyanez történt! a Második hoyg nem tudom hoyg a gépem elég lesz e ehez a játékhoz:


    P4 2.6ghz
    512ram
    Radeon 9600se 256

    A flight simulator 2004 addonokal akadás nélkül ment igaz az egy másik játék másik motorral de azért remélem az FF is elmegy majd! Az utolso probléma pedig hogy van egy: Saitek Cyborg 3D Digital joy-om! Kalibrálni alig tudom mert a 3dik Axis nincs a windowsba a tolóero szabályzo is furán megy szoval az egész nem stimmel!
    Remélem nem zavarok annyira előre is köszi a segitséget!
    Üdv:Crat3r
  • L Viper #8429
    Kövezzetek meg, hogy AF, de ez az időjárás buheráló progi ez nagyon jó !
    A csúszkákkal jól el lehet játszani, szerintem a képek magukért beszélnek:











  • sindelnet
    #8428
    Négy kifutó modot töltöttem már le,sztem erről beszéltek,holnap felteszem,v elküldöm Balázsnak,jóéjt....
  • Molnibalage
    #8427
    A gond az, hogy azok is evesztek, qawa1967 vagy ki rakta fel az FF fóruom, de nem találok már download linket. Majd egyszer utánajárok.
  • L Viper #8426
    Balage ! Az új textúrájú kifutókat is felrakod ? Annak idején, ha jól emlékszem Te favorizáltad.
  • Razor18
    #8425
    Sőt, ebben az összefüggésben: szépen megvárjuk, míg feljön valamelyik...
  • Razor18
    #8424
    Más: tud valaki valahol letöltésre egy használható X-52 profilt, ráadásul a legújabb .pr0 formátumban?

    Baromi lusta volnék kézzelbevinni az egészet...
  • Razor18
    #8423
    Nem, közben én is rájöttem, a directory-kat nem néztem. Köszi!!!
  • Molnibalage
    #8422
    Egyetértek az egész hozzászólással, mert így logikus, csak az evolúciós öszötn mást mondat velem. :)

    Más. Az oktató videóhoz a modommal csinátam a felvételt SZU-25-ös gépek ellen! M,J és P verziójú csörgőkígyóval. Mindet hátulról indítottam és jó 2 talált összesen a 6-ból. Hát igen a 4-es flare szórása a SZU-25-nek elég durva...

    Azért majd vadászgépek ellen is készítek pár felvételt.
  • Bucser
    #8421
    Én abszolút nem vagyok csalódott legalább cisnálják őket minőségire és nem fog a fülükben lihegni egy szaros kiadó ami miatt elbasszák az egészet (lásd Lock-on. Annak is flaming Cliffs minőségben volt tervezve az első eljövetele, csak az UBi elvesztette a türelmet...)

    ÉS miután évekre nyújt egy szim. szórakozást így baromira nem érdekel mikor jön ki. A lényeg, hogy vannak hírek és fejlesztik és készül.

    Tudod: Nem lerohanunk a dombról és megbasszuk mindet, hanem lesétálunk és szépen egymás után egyesével:)
  • L Viper #8420
    Minden rendben, semmi nem érthető félre :)
  • Molnibalage
    #8419
    Új video.

    Azért vicces, hogy ezt is, meg a Fighter Ops-ot is 2005 januárjában láttam először és még egyik sincs közel sem olyan állapotban, hogy kész lenne. Szomorú vagyok. SAAFOPS szintén.

    Volt valami hadrdoce AH-64 szim. is bejelentve, de az is szőrén szálán kimúlt.

  • sindelnet
    #8418
    Lehet h félreérthetően írtam,bocsi...
    Backupot is mellékeltem,és természetesen nem az "ÚJ" mappában található...
  • Razor18
    #8417
    A két tök egyforma névből továbbra sem derül ki, melyik melyik. Olvasni még csak-csak tudnék, a readme is szimpla overwrite-ot ír, semmi install, hogy esetleg az install progi tudná... Bocs, ha mégis én vagyok birka...
  • Molnibalage
    #8416
    Szerinted? Hát gondolkozz más? Az eddigi módosításainál is mindig mellékelte az eredeti file-t is. Tehát itt is az egyik az új, a másik az eredeti. Én is így fogom majd felrakni a MOD-omat.
  • Molnibalage
    #8415
    Hát lehet, hogy ráfér egy kis csinosítás.

  • Razor18
    #8414
    Szia,

    köszi, először is.

    a zipben KÉT 1770.dds van. Direkt, vagy véletlen?

    A "backupban a régi változat visszaállítható". Ez most a magam által létrehozott backup flie-t jelenti, vagy valai mást?
  • sindelnet
    #8413
    Elég sok dds szerkeszthető,sok repszim használja,körülnézek mit lehet még csinosítani,pl a kifutó leszállófényeivel már régóta nem vagyok kibékülve...
  • L Viper #8412
  • Molnibalage
    #8411
    Én szóltam..
    Sindel, ha bármi ilyen új cuccod van, küldd el nekem és rakom fel a honlapra. Elérhtőségem ott van a honlapon.
  • sindelnet
    #8410
    Köszönet a Moderátornak a #8407 hsz törléséért,még jó hogy Balázs nem látta...
  • sindelnet
    #8409
    Még mielőtt rohannátok regelni...
    Falcon4 új pozíciójelző fények(BOBII dds átszerkesztésével)
    IDE
    feltettem.

    RÉGI:


    ÚJ:
  • Boconadi
    #8408
    LOÁL :D
  • Molnibalage
    #8406
    Manual frissítve.
  • Molnibalage
    #8405
    Van és ez benne van a régi manualban. Annyit változtattak, hogy nem minden típus rendelekzik vele, teáht nem engedi egyszerűen bekpacsolni. A Block 40-estől felfele tutira van.
  • franko2
    #8404
    Sziasztok, van valami terepkövető automata az Falconba? a bal MFD-t kapcsolgattam, csak nézegettem mik vannak benne, bejött egy kép ami a terepet mutatta, még kapcsolgattam kicsit erre a gép minha le akarna zuhanni, és nem reagált a joystickra, de mikor már egész alacsonyan voltam akkor egyenesbe jött a gép, és mintha magától követte a terepviszonyokat.
  • Molnibalage
    #8403
    Itt van egy kis újdonság, ez egy házi feladatom volt, de akit érdekel elolvashatja.

    A manual mindjárt frissül és elkezdem az közel légiharc oktató filmet.
  • L Viper #8402
    Ragaszkodtam a típushűséghez
  • gsg16
    #8401
    a numerikus billentyűzet "2"-es gombját többször megnyomva,hátra ültet.ki akartam próbálni a carrier-landing-ot,és véletlenül rátaláltam.úgy meglepődtem,hogy elfeletkeztem arról,hogy a kerekekkel gyakorlatilag a vizet szántom.
  • Molnibalage
    #8400
    Te, de ugyanúgy tudod a botkormánnyal hátulról irányítani is.
  • Boconadi
    #8399
    lehet ülni hátul?