52965
  • L Viper #8479
    Megint rám jött az alkothatnék
  • Gundark
    #8478
    Ha már változtatsz L_Viper akkor én sem maradok ki :)
  • Molnibalage
    #8477
    Menő az új banner. Holnap ferakom a fény skint és ezt is a honlapra.
  • L Viper #8476
    Ezekbe Te nyúltál bele, vagy ez már az, amit régebben csinált valaki más ?
  • sindelnet
    #8475
    NewRunaway
  • macilaci69
    #8474
    Nincs fent most más csak az alapjáték,rajta a RV,a HiTiles,meg az RV sound pack
    de nem gond,elleszek én az alapkabinnal is.Most töltöm le az oktató videoidat.
    Profi vagy.Profik vagytok
  • Molnibalage
    #8473
    Tedd fel a játékot, de ne rakjál fel semmi kieget. Ha úgy is gond lesz, azt írd ide le.
  • macilaci69
    #8472
    Helyesbitek,töltésnél ir ki Hibát észlel az exe fájl leáll,ilyesmit
  • macilaci69
    #8471
    Elnézést,vihar meg eső van a mikronet meg nem csipi.
    Szóval tegnap a free 2d-s cockpitek voltak fenn és szarakodott,ugyhogy reinstall
    egyelőre elég ami benne van.Dogfightban stabil,a pitek jok én vagyok xar.
    Két f-5 ös ugy lőtt rám ki Swindereket hogy még őket sem láttam nemhogy a rakétákat.
    Tactical engagementben viszont viszont néha leáll a 14 es meg a Rafale
  • Molnibalage
    #8470
    Fennt van a honlapon az új oktatófilm.
  • L Viper #8469
    A Pápa tud nagyon szépen "ékesszólni"
    A Biblia készüljön el, az nagyon fontos a gyülekezetnek.
  • Molnibalage
    #8468
    Ezt akkor ne én kérdezzem már meg. Szeretnék élni, és ha a pápa elhull az szent kézikönyv sem fog elkészülni.
  • L Viper #8467
    Egyszer lelőnek Téged a Frugalson , egyébként teljesen jogos a hozzászólásod !
    Esetleg meg lehetne kérdezni, hogy az időjárással lesz -e valami buhera, mert jó lenne változó felhőzetben repkedni, nem csak azokban a fix időmodellekben.
    Pl a Superpakban, sőt még a régi 4.0-ban és az AF-ben is tök jó, hogy napsütésben indulsz, aztán beborul, megint tisztul stb. Ez nagyon életszerű.
  • Molnibalage
    #8466
    Mit raktál fel és minél? Egyedül a Mirage-2000C a hibás, ezt bele is írom manualba, csak elfelejtettem. Nekem ezen kívűl minden prímán megy.
  • macilaci69
    #8465
    Szia
    Bocsa .rosszul fogalmaztam,ugy értettem hogy a RV-ben lévők,előtte próbáltam betenni az AEYES free pitjeit,de mivel kiirta ezt a leállok ,hiba,meghalunk üzenetet,ujra telepitettem mindent,követve az utasitásaid.
    A Tac.eng. ben repkednék,de elég gyakran igy is kiirja a hibát,de nem a 16 osnál......
  • Molnibalage
    #8464
    Mit értesz extra pit alatt? Mit és hogyan raktál fel? Ami nincs benne a kézikönyvemben azzal nem is próbálkozz..
  • macilaci69
    #8463
    Sziasztok
    Nekem pont ellenkezőek a benyomásaim,az RV-t szebnek találom,a 16 os fülke jobb
    nekem nagyon bejön a Rafale,a Mirage,szép az A10,a 14 es csodaszép/amugy is a kedvencem/
    Viszont elég gyakran betöltésnél az extra piteknél leáll a játék.Még probálok bevarázsolni Hornet kabint,alapbol csak 3D-s van,de nekem az ius tetszik.
    Asportkeréknél tényleg a VMagnif.volt a hibás,kösz a tippeket.
    Nagyon vonz a MP de addig sokat kéne gyakorolnom.....
  • repvez
    #8462
    Sztem ezt mondta balu hogy javitva lesz ez mindenképpen.
    Nem biztos hogy örülni fognak a srácok ott ha mindenre uj topic lesz nyitva.Akkor inkább egy wishlist topikot kéne csinálni és abba beleférne minden.
  • Molnibalage
    #8461
    Nem bírok magammal. :)
  • Molnibalage
    #8460
    Az első dogfight oktatófilm mindjárt készen van.
  • L Viper #8459
    Az AI vezette a 15-öst, csak bámészkodtam hazafelé menet és ez nagyon megtetszett. Végig is néztem le fogja -e tenni, letette szépen
  • Boconadi
    #8458
    ügyesen leraktad az égő gépet!

    Én is rakok már pár képet a tegnap esti mókámról :P



    Ready for take off:
  • L Viper #8457
    Pár Campaign kép ( RV )

    Hú de sietnek ezek :


    F15 bajban, hazafelé :






    Hazaúton botlottunk beléjük :



  • L Viper #8456
    Ezt az akadás dolgot úgy szoktam "átugrani", hogy amikor kezdem a küldetést a kifutó végén vátogatom a nézeteket, sorban - át +D-be, vissza, majd a 2D-ket körben. Utána már nem "gondolkodik"

    Valóban az AF-ben ilyen egyáltalán nincsen.
    Az AF annyiban más még, hogy jelenleg a netkódja jobb, mint az RV-nek és hadjáratozni illetve TE-zni nincs ricegés, hálózatszétesés annyiszor.

    Az új RV patchban ezt is alaposan átdolgozzák, még pár hónap, ahogy ígérik.
    Ha magad játszod a hadjáratot, akkor izgibb az RV :)

    Az RV-ben valóban vannak ronda 2d-s kabinok is , amit inkább bele sem kellett volna tenni, mert használhatatlan, nem klikkelhető sok minden, de amiket Bucser említett azokkal viszont ritka nagy élmény. Az F15 az baromi jó pl.

    Az RV-nek az összedobált menüjével viszont nem vagyok kibékülve, de ebben is lesz óriási változás, ahogy a Frugalson láthattuk imitt - amott.
  • Molnibalage
    #8455
    A moddolhatóság általánosságban kell, mert az F-16-on is ugyanzok a fegyverek vannak részben, mint a többin és lehetséges ellenfelek fegyvereinek értékei is sokszor ultrabrutálak. Az R-73 (AA-11) szinte a legyőzhetetlen csodafegyver kategóriában van alapból és az újabb rakéták értékei még annál is durvábbak! Na ezért kellett megmoddolni.
  • Bucser
    #8454
    Akkor nézd meg Az F-15-öt Aeyes 3d-s és 2d kabinjával vagy az F-14-et vagy az F-18-at....

    Ég és föld. Ne olyannal próbáld ki a többi gépet amihez nincs kabin:)
  • franko2
    #8453
    A 9250 mennyire régi? fogalmam sincs, de biztos nem valamí ultranodern mert nagyon olcsó volt a többihez képest, de csak erre futotta, nem otholról netezek (még nincs saját netem :-( ) ezért nem tudom megnézni a player bubble-t, de majd ha hazamegyek próbákgatni fogom a videóbeálításokat hátha sikerül megoldani ezt az akadást. "Nem moddolható, csak F-16-tal repkedhetsz." ez mondjuk nem igazán zavar mert valahogy nekem nem jött be a RedViperben sem a többi gép, az valahogy engem nagyon zavar hogy pl egy Gripennek F16-os kabinja van, de az sem tetszik hogy pl a Mig21-nek van saját kabinja de szinte semmi se müködik, szóval én csak F16-os szimnek használom ezért is gondoltam hogy talán jó lessz az AF is, de a többi minden azért eléggé a RedViper használata mellet szól.
  • Molnibalage
    #8452
    A grafikai beállításokkal variálj akkor. Mekkora a player bubble? Nagyon pici akadások nálam is néha előfordulnak, de csak hadjáratban. Mennyi régen van fennt az oprendszer? Ezen a gépen hastani kéne, bár avideokarid az nekem kicsit réginek tűnik. A 9250 "mennyire" van a 9200-től. Mert a 9200-es vagy 5-6 éves...
  • franko2
    #8451
    Nem csak a 2D/3D váltásnál akad hanem mindig mikor új texturát tölt be, azt csak példaként említettem, ha új terep fölé megyek, van olyan hogy balra nézek és egy darabig így repülök, maj jobra akarok fordulni akkor leakad mig betölti a táj jobb oldali texturáit amit addig nem töltött be, akkor is akad ha egy gép közelébe megyek, de ez csak addig van mig a texturát betölti, utána semmi akadás nincs, de ez harc közbe zavaró lehet.
    A gépem AMD Sempron 2600+, 2x 512Mb ram, Ati Radeon 9250 256Mb
  • Molnibalage
    #8450
    Milyen géped van?
  • Molnibalage
    #8449
    A 2D/3D akadás csak egszer fordul elő betöltésenként, ha ez zavar, akkor csak sajánlni tudlak.

    Az AF miért rosszabb??

    1. Ótvar grafika, főleg füsteffeket és 3D kabin.
    2. Nem moddolható, csak F-16-tal repkedhetsz.
    3. Azért aj, hogy nem moddolható, mert a benne levő szimulációs értékek röhejesek.
    4. Kevés és könnyű hadjárat.
    5. Már alapvetően nem fog fejlődni, az FF4-et GŐZERŐEL fejlesztik, DX9 kompatibilitás a cél és el fogják érni, ez ár tuti,
    6. GPS fegyverek az FF4-ban.
    7. Nem feliratozható a rádiózás.
    8. Töménytelen adatbázis hiba.
    9. FF4-ben rohadt jó lett az anti-radar rakéták kódja, NAGYON megérzik, ha lekacspolják a radart. AF-ben le sam szarja...
    10. F-16 repodellje is szarabb az AF-ben. 150 csomónál átsik leszállás közbe az gép, mkor 200 lbs üzemanyaggal száollok le. FF4-ben 110-zel is le tudom tenni..

    És még sorolhatnám.
  • franko2
    #8448
    Sziasztok, azt szeretném megkérdezni hogy pontosan mik azok amitől jobb a RedViper az Allied Force-nál, nemrég próbáltam mindkettőt és pár különbséget találtam főleg a redviper javára és főleg grafikai különbségeket találtam, még nem ismerem annyira a játékot hogy egyéb különbségek is feltünjenek, de van egy zavaró dolog, a reviperben akad mikor új texturát tölt be, pl. ha a pilótafülke panelei közt váltogatok akkor is leakad picit mig betölti a texturákat, de miután betöltött egy texturát utána már nincs gond, akkor már akadás nélkül megy, csak ha ujjab texturát kel betöltsön amit még nem használt akkor megint akad, Allied Forcnál nincs ilyen ott ha pl. 2d vagy 3d fülke közt váltok akkor sem akad le, semmi akadást nem tapasztaltam, (az AF-nél a legujabb patch van fent), szóval érdekelne hogy meik a jobb, persze mindenhol a redvipert irják jobbnak, de engem ez az akadás nagyon zavar, és nem tudom megérné ezzel eggyüt a redvipert használni, vagy esetleg van rá valami megoldás hogy ne akadjon, ha tudtok kérlek segítsetek, köszi.
  • Gundark
    #8447
    Menj be a joystick menübe a falkonban, és mindent állits keyboardra. Az RV utolsó pecsét ha felrakod izgalmi állapotot okoz neki és gyakorlatilag össze vissza osztja a tengelyeket meg a forgásokat. Egyesével kézzel állitsd be neki. Ha nem megy irjál privit, oszt ott megoldjuk
  • repvez
    #8446
    nem tudom nálad mi lehet a gond,de én nem használok se drivert se STT-t ehhez a joyhoz és eddig mindennel simán ment hogy csak rádugom az USB-re.Még kalibrálnom sem kell.
  • Bucser
    #8445
    A gond nem az akadással van hanem azzal ahogy kinéz...
  • Bucser
    #8444
    őőő hogyha proci miatt ugyis kell alaplapot cserélni akkor már PCI-e-s alaplapot vegyen az ember....
  • Bucser
    #8443
    cd-n lévő driver? jézusom.. ráadásul ilyen régi hardvernél?? szerintem a saitek honlapján lévő SSTvel jobban jártok...
  • Molnibalage
    #8442
    Amíg az FF4 játsdzható addig én sem cserélek. Most próbáltam ki az új Medal of Honor Airborne demót és 800x600-ben fullra húzva alig akard a gépemen. Ha egy ilyen zsír új cucc így hasít, akkor végképp fölösleges a gépcsere.
  • L Viper #8441
    Hú ezt láttam én is a Frugalson, rohadt jól néz ki :)

    Hát az alaplapom nem mostanában lesz cserélve, az biztos.
    Jó ez a gép még egy ideig.
  • Molnibalage
    #8440
    Lee's skfix??