52965
  • L Viper #8519
    Na, ez jó hír

  • sindelnet
    #8518
    Már próbáltam,de nekem még a program sem indul el a régi fájlokkal:(
  • Molnibalage
    #8517
    Siker. :)
  • Molnibalage
    #8516
    Na ezekkel a képekkel akkor megnyitom a topicot.
  • L Viper #8515
    Sindel,nekem tetszik, marad :)



  • Molnibalage
    #8514
    Nem. Emlékeim szerint az egésznek új kódja van, a repterek is megváltozatk. Persze lehet, hogy tévedek.
  • L Viper #8513
    A régi FF3-ból nem lehetne vajon visszavarázsolni ?
  • Molnibalage
    #8512
    Manual frissítve.
  • Molnibalage
    #8511
    Hát F4 Browse-ban a featuers ablakban van több tree is, bár nem tudok velük így hirtelen semmit kezdeni.
  • sindelnet
    #8510
    Azok a falcon4tree.ocd,és falcon4tree.fed fájlokban vannak kódolva.
    Az f4browser talán képes lehet a szrkesztésükre.
  • L Viper #8509
    Szerintem ne vitatkozz Balage-val, mert ő legszívesebben mindent átírna a Falconban
  • repvez
    #8508
    Persze hogy nem képes, mert nem arra találták ki .Na mindegy bonyolult ez .Egyébként olvastam az aranysast 3 példány kivételével mind megvan a kezdetektöl.
  • L Viper #8507
    Ez nagyon jó, látom Te dolgozol ezerrel a grafika buherálásán

    Repvez: Kár, hogy az RV-ben annyira lecsökkentették a fás területeket, a Freefalcon3-hoz, ill. a Superpak4-hez képest. Gondolom ezzel is FPS növekedést akartak kicsikarni.

  • Molnibalage
    #8506
    "meg fedélzeti radarba megvalositani ahhoz nem rendelkeznének megfelelö gyors számitogéppel"

    Aha. Ez a nem megfelelően gyors számítógép 8 AMRAAM korrekciós adatait számolja ki az F-15-ön... Az AMRAAM erre nem lenne képes. Nem olvastad az Aranysasos cikksorozatot. Abban ez taglalva van, hogy egy repülőgép radart nem lehet beléjük rakni, tehát a bennük levő radarok MINDEN szempontból alsóbbrendűek.
  • repvez
    #8505
    Nem akarok belemélyedni,de sztem épp leirtad a lényegét.Hogyha ugyan azt a teljesitményt probálnák meg fedélzeti radarba megvalositani ahhoz nem rendelkeznének megfelelö gyors számitogéppel és annak még ezer féle uzemmodjára kéne figyelnie.A rakétát meg csak 1 feladatra kell specializálni a lehetö legnagyobb kihasználássa.És az sem elhanyagolhato hogy az AMRAAM ujabb fejlesztés mint a legtöbb gép fedélzeti radarja.
  • Molnibalage
    #8504
    Be is teszem, ha nem zavar. A fényeidet még nem próbáltam ki este, de azt is meg fogom tenni. A skin kérést meg Balu-nek írom meg először, azt meglátjuk...
  • Molnibalage
    #8503
    Ez SIMÁN be kéne postolni a Frugalsba is!!
  • repvez
    #8502
    Ugy látom megvan a texturákért felelös modderünk is :D
    Gratula! esetleg a mennyiségét vagy az elhelyezésüket is lehet változtatni?
  • Molnibalage
    #8501
    Ez egyszerűen technikailag nyilvánvaló. A repülőgépen akkor miért nem ilyen fasza radarok vannak, ha lehetséges megcsinálni ilyen kicsiben is? Az AMRAAM radarja jó ha 10-12km-re lát el az F-15-nek meg 10-szer ekkorára és "kicsit" nagyobb a számítástechnikai kapacitása, mint az AMRAAM-nak. Én így látom a dolgot. A játékban a rakétának NINCS doppler limitjük! Ez is benne van a hamarosan frissülő manualban. 1 órán belül várható, aztán nekiállok az új filmeknek.
  • sindelnet
    #8500
    Sikerült az FSX-ből kb 30 féle fát kiműteni,aki pálmafákat akar ezentúl a játékban látni,szóljon,addig EZT ITT ki lehet próbálni.
  • repvez
    #8499
    Bocs hogy megkérdezem,de van valami leirásod ahol megemlitik hogy mennyinek kellene lennie, mert nem biztos hogy a méretük a befolyásolo tényezö.Vagy csak ugy "szemre" belövöd az értékeket?Teljesen más felépitése van mindegyiknek és másra lettek tervezve.
  • Molnibalage
    #8498
    Skacok a AMRAAM doppler sebességlimitje valami rossz vicc a játékban. Az ARH rakétáknak kb. 1/3-1/5 még a full modern gépekhez képest is, holott SOKKAL kisebb a radar bennük...
  • L Viper #8497
    Hát lehet nem szó szerint, csak amikor jobb AI-t akartunk, nagyon védte az RV-ben pl. a 21-est, holott be kell vallani nekem az AF-ben erősebbnek tűnnek.
  • Molnibalage
    #8496
    Nem mondott ő ilyet sehol.
  • L Viper #8495
    I_hawk már így is azt mondta, hogy kicsit nyugodjunk le, meg sokat akarunk, dehát ettől szép ez az egész
  • gsg16
    #8494
    itt van pár szép repülős kép.
  • Molnibalage
    #8493
    Keress rá, dynamic weather-re vagy más hasonlóra Tényleg lehetne egy wishlist topicot is csinálni, de az kicsit talán pofátlanság lenne.
  • L Viper #8492
    Az RV-ből ezt hiányolom, lentebb erről beszéltem, a dinamikus időjárás, váltakozó felhőzet.
    Melyik topicba kéne ezt a Frugalson megkérdezni, nem akarok újat nyitni emiatt:



    Nem tudom mekkora meló lenne ilyen szinten belepiszkálniuk az időjárásba, de az biztos, hogy ez teljesen más alapokon van, mint a BMS !
  • gsg16
    #8491
    csatlakozom az előttem szólóhoz!köszönjük a videókat!
  • Razor18
    #8490
    Hát akkor bizonyára nem is léteznek...

    SP3 billentyűzetlista ICP szekció...
  • L Viper #8489
    Na volt egy kis időm és megnéztem a dogfight oktatóvideódat.

    Csak annyit mondok, mennyivel egyszerűbb annak, aki ennyi segédlettel tudja elkezdeni a játékot, nem úgy mint mi, akiknek annak idején kellett mindent az angol manualból kihámozni, vagy rájönni, esetleg egymástól eltanulni (ez a jobbik eset).

    Az oktatómozi hatalmas segítség, hogy gyarapodjon a gyülekezet
  • Molnibalage
    #8488
    Igen, a fegyver válszató gombok is egyben az ENTER és BACKSPACE gombok, és mastermode váltók is. A teáltalad leírt kombinációkat az életben nem használtam még. Nézd meg a kézikönyvemet, ott sem írok róluk....
  • Razor18
    #8487
    Azt hiszem, az általad felsoroltak az üzemmódokhoz tartozó fegyverválasztás gombok. Lehet, hogy ez is adott üzemmódra kapcsol, de - most nincs előttem - ezek szerintem nem a dedikált üzemmódválasztó gombok. Ha nyomogatod őket, akkor változnak az adott üzemmódhoz tartozó fegyverek, nem?
  • L Viper #8486
    Én az AA-t Enterrel váltom, az AG-t Backspaceval, A NAV az Shft Num Enter valóban !
  • Razor18
    #8485
    Ha a NAV, A/A, A/G üzemmódok között a billentyűkkel váltogat az ember (ez alapján programozom az X-52-t, "Shft Num 0", "Shft Num ," és Shft Num Enter), akkor NAV ból csak minden második gombnyomásra vált a megfelelő üzemmódba.

    Tehát
    Shft Num 0 --> A/A
    Shft Num Enter --> NAV
    Shft Num 0 --> Kattan, de semmi !
    Shft Num 0 --> A/A

    Nálatok is??? Ez mitől lehet?
  • L Viper #8484
    Rendben, köszönjük.
  • Molnibalage
    #8483
    Ok.

    Holnap várható a második dogfight oktató film és a kézikönyv is frissülni fog, ha minden jól megy. A rakéták előli kitérő manőverek filmje is várható, azok ACMI formájában is rögzítésre kerülnek.
  • sindelnet
    #8482
    Ezekhez én nem nyúltam,az amit tegnap kerestetek.
  • L Viper #8481
    Azért látom Te sem panaszkodhatsz :D
    Régi WW-II stílus
  • Gundark
    #8480
    Hiába egy művészlélek vagy :)