60017
  • gergi42
    #82
    Legyen igazad!! Mindenesetre még így is úgy is kb egy év.
    Az viszont tuti, hogy komoly grafikai motor lesz mögötte, aki látta a Force Unleashe előzetesét, valszeg ugyanúgy kiesett a bugyijából, mint én. Tartok tőle, hogy ilyen grafikát, csak a jelenlegi felsőkatos videókártyák birnak majd. Dehát egy év múlva még sok minden változhat.
  • SaGa Jr
    #81
    Na persze. Ez mindig felröppenő hír. De gyakorlatialg idővel majd minden játék átíródik PC-re is. Ha már nem tudják vele elpasszolni a konzolokat, akkor jön PC-re, bővített változatban (mint a HALO1, aztán lassan a HALO 2, a KOTOR 1-is eredetileg csak konzolra íródott, de a Lucasarts hülye lenne kihagyni a Pc-s bevételeket, de említhető lenne még a Jade Empire is).

    Én nem aggódnék emiatt.

    Plusz abban igazuk van a népeknek, hogy konzolra könyebb optimalizálni, mert ott nincsenek fenn felesleges, mindenbe belezavaró programocskák, mindegyik adott típusú konzol ugyanazt tudja, nincs fennakadás, így kisebb melóval lehet megoldani a fejlesztést és garantált lesz a teljesítmény is.
  • roblee
    #80
    Ugye ez nem komoly!!!
    Csak konzolra lesz? Ezt nem akarom elhinni. Ez nagy ki***!!!
    Lassan a PC-sekkel nem is törődnek!
  • gergi42
    #79
    Jah, annyit már lassan biztosra lehet venni, hogy lesz, de hogy mikor még nagy kérdés. A nagyobbik baj az, hogy minden forrás szerint csak nextgen konzolokra jön majd. Szóval PC-vel szívás. Naggyából ugyan úgy, mint az új Jedi Knight-tal.
  • Alice Sabbat
    #78
    Mellesleg ... valóban a Sith lortds ban a címé vel ellentétben nekem nagyon kevés volt asötét oldal feelingje .... és Raven egyik legmisztikusabb és megkapóbb szereplő a játékban ...
  • ZSOOLT2
    #77
    Nem hivatalos, de attól még jó
  • ZSOOLT2
    #76
    Kotor 3 videó
  • ZSOOLT2
    #75
    több szerepe a fénykardnak? A központi karakter fénykarddal fog borotválkozni, meg uborkátszeletelni
  • ZSOOLT2
    #74
    nem hallottam ilyesmiről
  • adammmmmmm
    #73
    Mit írnak a pc guruban róla vagy csak azt mondták hogy meg fog jelenni? Jesszus milyen messze van mire ki jön. A neve alapján jó lesz. Egyépként szerintetek igaz az a hír hogy új harci rendszere lesz és több szerepe lesz a fénykardoknak?
  • ZSOOLT2
    #72
    előzetes videó?
  • N1ggA
    #71
    Az előzetes videó alapján nagyon jó lesz a next generációs grafika. Nem hiszem, hogy PC-re is lesz, vagy ilyen jó lesz.
  • ZSOOLT2
    #70
    Az első rész yó volt, a másodikkal most játszom, sajnos kb. 3 percenként kell menteni, mer' néha eccerűen kilép..
  • ZSOOLT2
    #69
    11. o. lap teteje
  • ZSOOLT2
    #68
    A 2007/1 es Pcguruban írták, h. már készül (a Force Unleasheddel+a Battlefront 3mal)
  • zorrobomber
    #67
    en az 1et 533celeronon 512rammal geforce2mx400al toltam vegig, a kettonel mar nem volt turelmem, vettem egy jobb gepet :)
  • adammmmmmm
    #66
    Alig várom hogy legyen már valami kép videó vagy a gamáról valami infó.
  • N1ggA
    #65
    tessék :)
  • Alice Sabbat
    #64
    hűű :o link??..
  • N1ggA
    #63
    namá bevan
  • N1ggA
    #62
    Még else kezdték?!
  • Muki100
    #61
    Még be sincs jelentve.
  • Fresh Duke
    #60
    mikorra várható a megjelenés?
  • N1ggA
    #59
    kotor2 topicban van valami, Magyar írta, de nekem nem volt erőm elolvasni. Pláne, hogy angol.
  • Andrejka
    #58
    nem tudja valaki hogy mikor jelenik meg?
  • Muki100
    #57
    Tuti menni fog szerintem, de dantooinenál NAGYON vigyázz merre nézel :)
  • N1ggA
    #56
    szerintem elindul, de élvezhetetlen lesz, ha van egy nagyobb épület, fák, vagy sok ember, akkor körülbelül 5 alá fog menni az fps-ed, talán 640x480-as felbontásban 10 körül lesz, de úgy meg élvezhetetlen
  • bgabor
    #55
    Ha az első ment, a második is fog. Ha akadozásokkal vagy grafikai bugokkal találkozol, az nem a gyenge géped miatt van, hanem a Kotor2 optimalizálatlansága miatt. Több helyen még a legjobb gépeken is szaggat, hibásak a szereplők animációi (pl:Telos Citadel).
  • bgabor
    #54
    Kotor 2 vel az a baj, hogy a tartalmának kábé 30 százalékát durván kivágták belőle a határidők miatt, emiatt az egész sztori félkész és több ponton bugos maradt. Mint egy félkarú óriás. Íly módon alapból nem versenyezhet az első résszel, ami teljes és gyakorlatilag bugmentes volt már megjelenése pillanatában is.
  • dinomano
    #53
    sziasztok! 1 technikai jellegü kérdés, irtam mar a KOTOR 2 topicjaba is, de ottt senki sem valaszolt...1 633mhz-s celeronom van, 256 mega RAM+geforce 2...az elsö rész megy a gépemen; az a kérdésem; h. a 2 is elmegy vhogy ezen a configon; vagy ne almodozzak? :-O A graf engine ugyanaz, ha jol tudom... A min. configom nicns meg papirforma szerint; de tenylegesen, lebutitva menne nalam a 2?
  • Goth
    #52
    Sztem mindkettő isten volt, a második meg főleg. Ha az első 95%, akkor a második 97=)
  • zuzo93
    #51
    ja az 1 rész nagyon állat volt foleg mikor kiderült hogy en vagyok revan az lett volna jo ha revan néven kezdem el a gamet az a baj hogy a kotor 2 höz még nincs magyarositas :( pedig ha lenne azt is végég nyomnam:)az esö az igen fasta game volt en 97% adnák neki:)
  • bgabor
    #50
    Nagyon várom már a gámát, remélem, olyan lesz mint az első rész. Az nagyszerű játék volt. A második részről inkább nem nyilatkoznék...
  • tigeroo
    #49
    lehet a fejlesztők az egyik hajnalon arra eszméltek, hogy "hoppá, valamit elfelejtettünk.."
  • N1ggA
    #48
    Első hozzászólás: E3 idején kapunk hivatalos bejelentést és videót. Kaptunk?
  • tigeroo
    #47
    csöndet!! még meghallanak minket!! inkább lapulj tovább a bokorban! pssszt!! az ág megreccsent..
  • franco
    #46
    hát ja :D de még várhatunk
  • N1ggA
    #45
    jöhetne már a gamma:DDD
  • N1ggA
    #44
    hát ja :D de még várhatunk
  • franco
    #43
    jöhetne már a gamma:DDD