3013
  • CsabaHun
    #2653
    Amúgy miért nem lehet rendesen hosszú Ű,Ő betűket megjeleníteni a játékban?
    Gondolom a boltiban rendesen megjelenik.

  • balee4
    #2652
    PC-re csak a Director's Cut jelent meg, nem?
  • IMYke2.0.0.0
    #2651
    http://jatekhonositas.atw.hu - LETÖLTÉS.
  • tibor1227
    #2650
    magyarítást honnét lehet hozzá letölteni? valaki tudja????
  • tibor1227
    #2649
    valaki segítene nekem? elakadtam a bazaar részben,nem bírom kinyírni azt a rohadt robotot hiába lövök bele akár mennyit!ez már idegesítő!!
  • barmi
    #2648
    Még 1 kép
    Mostmár tényleg ez az utolsó :P



  • IMYke2.0.0.0
    #2647
    Otthon nekem is így van :) Pedig csak 17"-es CRT.

  • barmi
    #2646
    Nálam 16 biten van :) és élsimítás helyett a környezet elnyelést használom jelenleg.
  • IMYke2.0.0.0
    #2645
    S még nem hagytuk abba - tovább finomítjuk, tökéletesítjük.
  • barmi
    #2644
    Az egyik kép valamiért nem sikerült :P



    u.i. : Köszönet a fordításért a készítőnek és segédjének! ;D
  • IMYke2.0.0.0
    #2643
    Már látom, hogy néz ki az a bizonyos "drón"...
    A robottal nincs nagy gond - hiszen, nem önálló tudatú emberről van szó.
    De majd kiagyalok valamit.
  • IMYke2.0.0.0
    #2642
    A "Környezet elnyelés"-sel segítesz a VGA-dnak - dinamikusabban tünteti el a képernyőn nem látszó dolgokat.

    Az élsimítás 1650*1080 felett már értelmetlen - azoknak jön jól a 16 bites (ellenben rohadt sötét képet eredményező) mód, ami szószerint két vállra tud fektetni bármilyen GeForce-t :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2641
    Drone-oknak nevezik a robot repülőgépeket is. USA, valóság.

  • barmi
    #2640
    Végre én is elkezdhettem :D Néhány kép tőlem:



















    Nem űberfelbontáson tolom az igaz de így rendesen fut a játék max graffal. (más felbontáson nem néztem) Van a video beállításokban egy opció amely nem fér össze az élsimítással (pontosan nem tudom a nevét) és az lenne a kérdésem hogy melyik a jobb funkció mert én sok eltérést nem láttam köztük ( talán az élsimítás jobban eszi a gépet) visszont nincs olyan óriási látványbeli változás 8x élsimítással sem.
  • IMYke2.0.0.0
    #2639
    Értem! S köszönöm az infót.
    Ezért nem jó látatlanban fordítani - és ezért nem is csinálom sűrűn, ellenben más hivatalos honsoítókkal/cégekkel -, akkor kitalálok alternatívát.

    Drone = drone [droʊn] I. fn 1. a) áll here [méh] b) biz semmittevő, henye/lusta személy, naplopó 2. zümmögés, zsongás, döng(icsél)és, dongás; rep the drone of the engine a gép zúgása; biz the parson's endless drone a pap vég nélküli mormogása/prédikálása 3. a) zene drone musette-basszus [orgona] b) tsz: drones zene bordósípok [dudán] 4. biz távirányított repülőgép II. A. tsi 1. drone sg monoton hangon elmond/elmotyog vmt 2. drone one's life away végighenyéli az életét B. tni 1. a) zümmög, zsong, döngicsél b) zúg, búg, berreg [gép] 2. henyél, lustálkodik 3. monoton hangon beszél, zsolozsmázik, rizsál about vmről
  • CsabaHun
    #2638
    Ha olyan lenne mint a Gears of War-ban akkor maradhatna,de itt húsvér emberek akikből kiáll néhány cső és sisak szerű van a fejükön.
  • IMYke2.0.0.0
    #2637
    Természetesen, igazad is van - egy könyvtárba nem kell HD 48**-as sorozatú VGA :)
    Nekem otthon pedig olyan van.
  • IMYke2.0.0.0
    #2636
    És én azt adtam kölcsön - örökre... :(
  • IMYke2.0.0.0
    #2635
    Most, mozgás közben azért látok néhány komolyabb félrefordítást is, amit anno, ezelőtt 5 évvel nem, vagy alig tudtam volna visszaadni, lévén, hogy a szlengekben nem voltam otthonos...
    Alapos javítás után, jön majd a teljesen átgondolt honosítás.
    A "drón" téma: csak akkor javítom, ha magam is látom, miről van szó - ha ugyanis olyan, mint a Gears of War-os segédrobot, csak földön járva, fegyverekkel, akkor simán maradhat a robot.

    De majd meglátom. Most a BB-t javítom és játszom.
  • MerlinW
    #2634
    Ott is csak a Director's Cut-ban volt.
  • balee4
    #2633
    tényleg az alap Riddick-ben, ha jól emlékszem van kommentár. kár, hogy kihagyták.
  • DarkSector
    #2632
    jah monnyuk magyar felirattal télleg jo, de xboxon? max angolul...:S
  • Evin
    #2631
    Nem tudom, mivel most jött vagy jön ki. HL2-ben (meg Portal) voltak lebegő szövegbuborékok és azokat elindítva kezdett 1-1 fejlesztő a pályák tervezéséről, a figyelem irányításáról beszélni. És mivel van hozzájuk magyarítás, bárki megértheti.
    Akit nem érdekel hogy készült a játék, vagy mire kellett odafigyelniük a fejlesztőknek, azoknak felesleges. Szerintem érdekes volt amit mondtak.
  • DarkSector
    #2630
    de amugy az csak duma nem???
    mármint hogy angolul szövegelnek játék közben nem???
  • Evin
    #2629
    Hl2-ben nagyon jó volt, csak amiatt játszottam 2x végig.
  • DarkSector
    #2628
    nekem ám az nagyon fontos lesz megvenni.
    kommentár az kellám...
  • Evin
    #2627
    Már megint minket szívatnak: jön a Premium MP Pack meg audiókommentár, de konzolra. Viszont fizetős.
  • #2626
    Bocs 2,6 GHz a proci(Jelentéktelen különbség. de akkor is annyi)
  • #2625
    Egy aprócska megjegyzés: A GeForce 8500 GT nem igazán játékra lett kiadva. A mérvadó paraméterei alapján ez eléggé nyilvánvaló.(A tranzisztorok száma 210 millió, a GPU/Shader órajel 450 / 900 MHz, a Vertex shader egységek száma 16 darab skalár stream processzor , a Textúrázók száma 8 textúracímező,8 textúraszűrő) Én egy 8800GT-t használok, ott az értékek: 754 millió, 600 / 1500 MHz, 112 darab skalár stream processzor, 56 textúracímező,56 textúraszűrő. A gyártástecnológia is fejlettebb. Jelentős különbség, de ma már csak arra elég, hogy a Dark Athena 45-70 FPS-el fusson 1280x960-as felbontáson. (2magos 5000+-2,5GHz AMD procival, 2 Giga 800 MHz RAM-mal, XP SP3-on) Az ajánlott konfig.-ban is úgy van megadva 8800 GT vagy jobb. Inkább jobb...

  • balee4
    #2624
    nálam SSAO- nélkül, de minden máx maxon 50 fps körül fut, szal jól fut nvidia-n is
  • CsabaHun
    #2623
    Hali,csak egy személyes megjegyzés a magyarításhoz , szerintem a Drónt kár volt lecserélni robotra,mivel azok nem robotok.És a drón szerintem jobban illik a játékhoz..


  • IMYke2.0.0.0
    #2622
    Itt, a könyvtárban simán elindítottam, és játszogattam kicsit vele.
    Az "új", 2 magos AMD (6000+, 2GB DDR2 800, GeForce 8500 GT, 20 inches monitor) gépen bizony nem ment jól... nem bírta a VGA a natív (1680*1050) felbontást.
    De hát tudjuk, hogy Riddick a piros VGA-gyártó (ATI) Radeon-jait szereti :)
    S nekem, otthon, az van.
  • mans
    #2621
    Működik a gém?:)
  • IMYke2.0.0.0
    #2620
    Elküldték. Természetesen, olcsósítva meg fogom venni. Ennek is ott a helye a filmek (Pitch Black, TCoR) mellett.

  • Gideon Wieth
    #2619
    3100+akart lenni :)
  • Evin
    #2618
    Nincs is ilyen AMD proci.
  • balee4
    #2617
    Te is megvetted vagy vki elküldte?
  • Gideon Wieth
    #2616
    erre még mindig senki semmit ? hogy tudnám elindítani ?

    Gépem am

    AMD 31003 1,5 giga ram és nvidia 7600 gs
  • IMYke2.0.0.0
    #2615
    Nem vagyok skizofrén - egy személy vagyok. Tom Evin a mostani verzióban segédkezett csak, a 2004-est (és még oly' sok játékot) egyedül fordítottam... :)
  • Thomas8012
    #2614
    Thx gyorsan lenyomtatok a hun ositast a Butchert is anno hun ositasotokal nyomtam legalabb tudja az ember mi a story:)Thx meg 1 ser