3013
  • KáZé
    #2813
    a francba elakadtam! :D mit kell csinálni a súlykioldó csapóajtós résznél? arra rájöttem hogyha súly van rajta ki lehet nyitni:D:D ! de nem tudok vele mit kezdeni mert utána bezáródik!
  • adam first
    #2812
    Hihetetlen, de még is igaz magam is furcsáltam. De véleményem szerint a válasz, hogy mind két játék normálisan van optimizálva. Tehát nem kell hozzá új gép. Bioshocknál a Force Global Lighting és a Windowed Mode van kikapcsolva azon kivűl minden high beállításra van állítva és még csak be sem szaggat. Mirror's Edge szintén 1280X800 high beálításokkal, egyedül anti analising nincs bekapcsolva mert úgy már drasztikus FPS szám esést produkálna a játék. Tomb Raider Underworld is tökéletesen fut, ott is anti analising ki, valamint graphic quality normalra van állítva és tökéletesen játszható. Ezért furcsáltam a Riddicket, de a válasz egyértelmű nincs normálisan optimizálva. Mert pl. a Valve játékai még egy 128MB-os VGA is futatthatok.
  • barmi
    #2811
    hát..., nem tudom. Azzal a vidkarival nem hiszem hogy Mirror's Edge és a Bioshock maxon ment.... 640x480 felbontáson esetleg (szigorú magánvélemény)
  • adam first
    #2810
    Maxtreme és Evin nagyon köszönöm szépen a segítségeteket. A VGA-t csak azért furcsáltam mert pl. a Mirror's Edge és a Bioshock maxon elfutott a gépen, fix FPS számmal. Gondolom akkor ezeket a játékokat normálisan optimizálták PC-re. Na mindegy, akkor be kel szereznem egy új videokártyát.
  • barmi
    #2809
    Nálam megy -f@szán- igaz hogy csak 1024-ben tolom de minden fel van pakolva agyig kivéve a élsimítást mert inkább a környezetelnyelést (vagy mit) használom ami nem fér össze az élsimítással (vagy ez vagy az). Nem rossz (gépem az aláírásomban olvasható)
  • lac556
    #2808
    mukodik!! THX

    gépigénnyel mi a véleményetek? nekem hd 4670 512mb. 2giga ram, athlon x2 6000cpu van de igy is csak max 800*600ban futtatja a játékot..
  • Jockey
    #2807
    erre semmi válasz?
    OLvastam itt vissza állítólag bugos aza szoba, mit lehet csinálni?
  • Evin
    #2806
    A megoldás egy új gép. Nekem is "gyenge" gépen ezt csinálta, de az újon már nem.
  • Maxtreme
    #2805
    Hát hogy megfelel az enyhe túlzás :)
    A vga baromi gyenge ehhez a játékhoz. Gondolom ezért lehet az hogy a kép és a hang nincs szinkronban. (értsd: a gép milyensége miatt a játék lassan rendereli le azt adott átvezetőt, és a hang ugyebár nem igazodik hozzá)
  • adam first
    #2804
    Sziasztok egy olyan kérdésem lenne az itteni fórumozokhoz, hogy nem tudjátok véletlenül hogyan tudom beállítani azt hogy ne siessen a szinkron hang az átvezető animációk alatt. Ugyanis a játék átvezető animációinál a hang mindig siett a karakterek párbeszédéhez képest (értsd: Butcher Bay megérkezésekor a beszéd animációja szerint riddick azt mondja bíztosisd ki a fegyvered Johns, a szinkron viszont már ott tart, hogy Riddick elküldi a fenébe a börtönigazgatót). Probáltam már driver frissítést, a gépem is megfelel a játék rendszerkövetelményeinek: Geforce 9300M GS 256MB, 2GB RAM, Intel® Pentium® Dual Core T3200 (2.0 GHz). Valaki nem tudna esetleg valamilyen megoldást a problémára?
  • Jockey
    #2803
    szasztok,a hajógerincben vagyok,rámküldtek egy csomó drónt, kinyirtam mindet.Beszélem kellene Dacherrel.....,de bentragadtam egy szobában,felvonók vannak benne,de nem lehet használni azokat, ahonnan meg jöttem(le kellet ugrani)nemtok visszamemenni :s
    van ötletetek? köszi
  • barmi
    #2802
    Én is hasonlóan intéztem a dolgot! 1. pont stimm, 2. pont stimm, viszont a 3. pontot nem csináltam meg hanem indítás nélkül létrehoztam a mappát (C:\Documents and Settings\All Users/Application Data\Tages\100663362) és betettem a VCA.bin fált a mappába (a txt-t nem!). 5. pont stimm. Aztán indítom ajátékot az asztalról az ikonjával. Ennyi. (Persze a játék indítása elött daemon toolból eltávolítom a cdkép fájlt.)
  • warriorGula
    #2801
    helo valamivel a robotmészárlós rész után járok...beszeltem a fickoval aki mindig utasitgat mit tegyek megadta a kodot bementem a lifthet blah blah blah AZUTÁN! jön egy rohadt szoba két robottal ...a villany leszedhetetlen és (annak ellenére hogy felfedeztem és hasznaltam azt a sötétből sötétbe kis szellőző izét) sehogy sem tudom rábírni a robotokat hogy hatat forditsanak nekem csak menekulok a szoba egyik vegebol a masikba :D....lehet én vagyok béna majd még nekifutok de örűlnék ha lenne ennek a résznek valami trükkje amit elárúl most nekem valaki
  • Agy Halott #2800
    1.rakd fel a játékot.

    2.rakd fel a patch 1.01-et ~90Mb.

    3.inditsd el a játékot hogy kérje a kódot. beírod a kódot és nyomsz egy következőt utána lerakod talcara és nem nyomod tovább hogy regelje!

    4.most megjelent a
    C:\Documents and Settings\All Users/Application Data\Tages\100663362 mappa
    C:\Users\All Users\Tages\100663362 mappa (rejtett fajlokat engedelyezd, hogy lasd az Application Data mappat) ide bemasolod a két filet: 1-serial.txt 2-VCA.bin fájlokat (egy serial.txt már lesz benne de írd felül)!

    5.a telepitett jatek konyvtaran belul keresd meg a system/Win32_x86 mappat és ide bemásolod a patch.exe fájlt és elíndítod.

    6.a talcara rakott jatekot felhozod es mar jatszhato allapotban van.
  • barmi
    #2799
    1 kérdésem lenne :D

    a pda ami az csókának kell merre is van? csak azért kérdezem hogy ne bojongjak feleslegesen :) Arra felé induljak ahol az alkatrészt is találtam (ahol a csavarnyúzóval felfeszítettem a padlót)vagypedig visszafelé ahonnan legelőször a börtöncellákhoz jöttem?
  • lac556
    #2798
    magyarul leirhatná nekem vki hogy pontosan hogy kell telepíteni patch elni a játékot. mert még nem sikerült működésre birnom.
    thx
  • KáZé
    #2797
    Sziasztok! feltelepítettem a játékot, mindent megcsináltam amit kellett. Öcsémnél működik gond nélkül, én pedig rányomok az asztalon lévő ikonra, kiválasztom hogy indítás és az ég világon semmit nem hajlandó csinálni! mi lehet a gond?
  • il
    #2796
    Köszönet a munkátokért IMYke és Evin ... :)
  • IMYke2.0.0.0
    #2795
    Természetesen jöhetnek. Ha nagyon szükséges, akkor újabb javítással látjuk el a honosítást.
  • Solid Snake
    #2794
    Köszönet a munkátokért maxi respect
  • balee4
    #2793
    Köszi srácok még1x. :) Ha még esetleg találok hibát, jöhetnek? xD
  • strebacom
    #2792
    Én is köszönöm nektek, a sok segitséget meg mindent.....
  • CsabaHun
    #2791
    Mi is nagyon köszönjük nektek!!!!!!!!!!!!!! THX EVIN és i2k!!!!!!
  • Evin
    #2790
    Javítottam. Ha most sem megy fel, akkor csodával határos, hogy játszani tudsz a játékkal.
  • IMYke2.0.0.0
    #2789
    Leeht tölteni a frissített, javított és végleges változatot - a honlapomon a link hozzá (http://jatekhonositas.atw.hu)

    Köszönjük meg Tom Evin-nek együtt a segítségét! Köszönöm Evin!
  • IMYke2.0.0.0
    #2788
    Teljesen végigjátszottam MINDKÉT játékot, kijavítottam az összes fellelhető hibát.
    Az anyagot elküldöm Evin-nek, aki fellövi az egészet a netre, a telepítővel.

    Ezek után, ajánlott a JAVÍTOTT magyarításssal játszani.
  • farad66
    #2787
    Ahh jó,hogy neked sikerült,nekem nem!
  • micski2
    #2786
    Oké! Bocsi! Sikerült! KÖSZÖNÖM!
  • Evin
    #2785
    Ennyire ne legyél lusta!
  • micski2
    #2784
    P*****A Most értem el ahhoz a részhez és én sem tudok kiszálni!!


    Lehet erre valami megoldás?

    ELÖRE IS KÖSZÖNÖM!
  • farad66
    #2783
    Ok! Kössz!
  • farad66
    #2782
    Sziasztok!

    Nekem is ez a gondom,nem t'ok kiszállni a lépegetőből!
  • Evin
    #2781
    CDP honlap->javítás letöltés.
    Vagy visszább van a telepítős magyarítás.
  • farad66
    #2780
    Basszus én sem tudok kiszállni a robotból!Hiába nyomkodom a használ gombot!
  • Evin
    #2779
    Szerzel egy gyári verziót. :)
    i2k még játszik és javítja a szövegeket. De ha lesz új kiadás, ide úgyis be lesz írva.
  • strebacom
    #2778
    Szia!!
    Van már valami megoldás ERRE ??

  • Evin
    #2777
    Ha megvetted, kaptad. Ha nem, nem kell.
  • apofisz2
    #2776
    akitválo kod kéne tud valaki segiteni
  • vik29
    #2775
    hali simi1016!nekem is ilyen gondomvolt,énse tudtam ott kiszálni a robotból,ezt a magyarítás csinálta nálam!Megoldás egyvan: leszedni a game-t!előtte mentsd el a játékmentéseket vagy válaszd hogy azt ne törülje uninstall-kor!fel újra angolverziót magyarítás nélkül kiszállás robotból be a szellőzőbe következő mentéspont után visszanyomhatod a magyarítást!Sajnos nálamcsak ez a körülményes megoldás működött!Üdv!
  • simi1018
    #2774
    IMG]/forumkepek/2009_05/Screen00.jpg[/IMG]