3013
  • Zan
    #2853
    Basszus pont innen szedtem le!:)
  • Evin
    #2852
    Egyébként nekem W7-re rendesen feltelepült. Ha neked x64-es van, talán az a gond. (Ha jól emlékszem a Beyond Good and Evil-hez is ez a védelem jár, az nem megy fel x64-re, persze az jóval régebbi.)
  • Zan
    #2851
    Na,alakul most installáltam a legújabb TAGES drivert és most már nem anyázott amikor elkezdte installálni a játékot!:)Je!Most már csak annyi hogy megvárom amíg felrakja,aztán meglátjuk.gondolom még mindig nem fog menni,de azért próba cseresznye!
  • Evin
    #2850
    Akkor szerintem marad a crack, ahhoz azt hiszem nem kell, hogy telepítve legyen. Vagy innen leszeded külön, felrakod és hátha menni is fog.
  • Zan
    #2849
    Az illesztőprogram blokkolva van inkompatibilitás miatt,ezt írja ki az elején amikor telepíteni akarom.Most rendszergazdaként indítottam el,de így is.
  • Evin
    #2848
    Nem. Jobb gomb, futtatás rendszergazdaként.
    Szerintem így rakd fel újra.
  • Zan
    #2847
    Sőt még azt is írja,hogy a program első futtatásához rendszergazda jogkörrel kellene rendelkeznem....na de istenem,nem abban vagyok,ha egyszer nincs más fiók a gépemen?
  • Zan
    #2846
    Nos az a helyzet hogy felraktam a cuccot,de Win 7 alatt már az elején panaszkodott valami TAGES driverre,hogy inkompatibilis,ezért nem rakja fel vagy mi,de futott tovább a telepítő,így nem érdekelt különöseben,de most hogy megcsináltam szépen mindent amit írt az instructionns.txt el akarom indítani és kiirja,hogy:

    TAGES driver

    The drivers require installation(whit an administrator's account).

    Utánna rákérdez,hogy esetleg folytatni akarom-e,ha igen akkor ez a szöveg fogad:

    unable to proced (error 1275)

    Szóval itt nem lehet,hogy a win 7-el van baja?Nem lehet hogy valamit be kellene állítani hogy Vista kompatibilitási mód legyen?Csak azt nem tudom hogy melyik file-nál?(már ha ez a megoldás!

    találkozott már valaki ilyen fajta hibával?
  • gaaabi23
    #2845
    Nekem olyan problémám van hogy annál a résznél amikor a csavarhúzóval kell felfeszíteni a fedelet mindig kilép. Van erre megoldás?
  • pxxl
    #2844
    thx közben visszaolvastam a topicot. lehet rossz volt a sorrend?
  • Evin
    #2843
    Visszaolvasva!
    Vagy a CDProjekt oldaláról letöltöd a magyarítás javítását, amitől persze az extrák hiányosak maradnak, vagy letöltöd i2k magyarítását (ehhez link van lentebb, fejből nem tudom).
  • pxxl
    #2842
    hali!

    hogy lehet a mech-ből kiszállni? el kellene menni a szellőzőn keresztül, denem bírok kijönni a cuccból :S
  • mustang93
    #2841
    annyi a lényege a GOW verziósnál :D

    1. telepítsd a játékot
    2. Telepítsd a "Patch 1_01" könyvtárban lévő 1.01-es patchet
    3. Indítsd el a játékot és a "Serial" könyvtárban lévő "Serial.txt" sorozatszámot add meg, válaszd az online aktiválást!
    Ezután kiírja hogy rosz a serial! Semmi gond!!!!

    4.A "crack\Tages" könyvtárban található "Vca.bin"-t másold be a tages mappába ami a WinXP: C:\Documents and Settings\All Users\Application Data\Tages\100663362 (a könyvtár rejtett alapesetben)

    5.A "crack\patch" könyvtárban lévő "patch.exe"-t másold be a játék System\Win32_x86 könyvtárába
    (PL.: "Atari\The Chronicles of Riddick - Assault on Dark Athena\System\Win32_x86 ") és indítsd el és nyomjad meg hogy patch!!!

    6. Játsz!!!



  • EK1TEP
    #2840
    Sziasztok!

    Nekem olyan problémám lenne hogy azt a Tages Client programot nem lehet felrakni és így Crackelni sem lehet!GOW verzióm van.
  • vsop83
    #2839
    Köszi sikerült megoldani a problémát.

    Sikerült végig olvasnom az oldalt csak a javitás nem akart felmenni a játékra...

    De reinstall segített.
  • Evin
    #2838
    cdp.hu->Athena javítás. Például, ha már 1 oldalt sem lehet manapság végigolvasni.
  • vsop83
    #2837
    Sziasztok !

    Tudna nekem vki segíteni.

    Azt szeretném megtudni, hogy lehet elhagyni a Robotot.
    Mivel az a küldetésem, hogy hagyjam el a robotot és mennyek be egy szellőzőbe...

    A szellőző megvan, de egyik gombbal se tudom elhagyni a robotot, kérlek aki tud segítsen.

    Köszi.
  • Agy Halott #2836
    nekem az orosz DVD5 van meg es minden franko, de se a patch-et, se a magyaritast nem tom feltelepiteni.
    igy meg nem igazan ertheto a jatek...
  • svédcsepp
    #2835
    Értem.kösz
  • Bodrey
    #2834
    Mindenkinek tiszteletem! Abban kérném a segítségeteket, hogy az elmult 3 napban mást sem csinálok csak fel és le teszem a gamet a gépemről.
    Mindent a leírás szerint csinlások, sőt a másik gépemen fel is tudtam rakni 1 hónapja de a mostanin nem megy.
    Valaki tudna nekem ebben megoldást találni azt megköszönöm.
    Vista rendszerem van.

    Üdv mindenkinek
  • wesker24
    #2833
    Semmit nem változtat a játék állásán ! Ha megcsinálod a küldetéseit vagyis kilövöd az 5 antennát akkora Refinery felé amikor mész be tudsz menni egy zárt ajtón ahol egy Sniper Rifle lesz a jutalmad ! Ennyi !

    De én amint megkaptam a Scar fegyót azzal is vittem végig a játékot !
  • svédcsepp
    #2832
    pacsker

    Mikor megöljük a csajszit és lezuhanunk a telepes bolygóra ott fogva tartanak 1 öreg csokát(pavlo),aki megkér ,hogy hozzunk neki 1 gázmaszkot és ott van a scar fegyver is.Na már most ,mikor először végigtoltam a játékot itt ezen a szakaszon valahol volt még 1 csávó,aki megkért ,hogy löjjük ki az átjátszó antennákat,hogy ne zavarják a rádió adását.Ebből asszem 5 volt.Valaki tudja merre van ez a csávó?És ,ha ezt a küldetést megcsinálom az változtat a játék további alakulásán.Mert csak úgy érdekel a dolog.Előre is köszi a segítséget
  • 6600GT
    #2831
    oksa megvan
  • 6600GT
    #2830
    hy
    elakadtam annál a résznél mikor vmi gombot akk lehet megnyomni ha a lefele nyíló kapu felett ember van...nem értem:S
    kösszi előre is
  • Agy Halott #2829
    en felraktam BETA-s win 7re a jatekot es azonnal indult...
  • Agy Halott #2828
    elakadtam ott, amikor a bortonben a silvermann-nak kell cuccokat osszegyujteni: az aranyfogert mar kaptam kodot es a szekrenybol kivettem a csavarhuzot. itt akadtam el, hogy most mi van? senki nem mond semmit, hogy mi kene csinalnom.
    koszi
  • ac
    #2827
    1 hangkártyám van a DirectX-et a játékkal telepítettem de a hangkártyám driverét felfrissítem,a patch is fent van.Haígy se megy felrakom a W7 7100-at.A segítségedet nagyon köszönöm,jó látni hogy vannak emberek akikre lehet számítani!THX.
  • Wanted
    #2826
    A tagest külön kellett telepítenem és így már jó.
    Szerencsére a hang probléma sem és a felbontás váltás probléma sem jött elő, amik xp alatt igen. :)
  • Evin
    #2825
    Ugye azt írja:
    Kezeletlen kivétel bla-bla-bla.
    A hangkeverővel van gondja eszerint. Arra tudok gondolni, hogy esetleg 2 hangkártyád van, vagy régi a drivere, régi a DirectX stb.
    A patch-et gondolom felraktad.

    Wanted
    W7 7100-on tökéletesen megy. Rendszergazdai joggal futtattad, amit kell?
  • ac
    #2824
    Bocs Evin hogy ilyen későn válaszolok de most értem haza.A segítséget előre is köszönöm.
  • josi
    #2823
    Nálam tökéletesen megy.
  • Wanted
    #2822
    Windows 7 alatt sikerült valakinek telepítenie a játékot?
    Már a tages-t sem tudom feltenni.
  • Evin
    #2821
    Legközelebb Yes, és a bugreportot kérjük, mert abban talán lesz infó, ebben semmi nincs. (A bugreport egy txt fájl lesz, nem feltétlen txt kiterjesztéssel, a főmappában vagy az indító exe mellett.)
  • ac
    #2820
    ilyenkor mi van?
  • svédcsepp
    #2819
    Jó kis gamma volt.Összességében azért az első rész nekem jobban bejött
    Bunyózni,csevegni,boltolni,kijutni a börtönből
    Tudom...senki se kérdezte
  • KáZé
    #2818
    ó faszom! mindig akkor találom meg a megoldást amikor kérdezem! :D:D
  • KáZé
    #2817
    basszus ilyen nincs! megint elakadtam. a finomítóban vagyok és a csillagkikötőbe kell mennem. bezártak előttem egy rácsos kaput, mögöttem bezáródott a másik rácsos kapu, középen pedig egy nagy szakadék van. elérhetetlen magasságban van egy szellőtőszerű nyílás ahova be kéne mennem, de nem érem el. tudja vki mi itt a megoldás?
  • svédcsepp
    #2816
    Azért van egy erősen prínsz of perzsiás rész a gammában
  • barmi
    #2815
    Nvidia pénzelte őket hogy az ő kártyáikra optimalizálják ezeket a játékokat (őket részesítsék előnyben). A Riddick pedig nem lett nvidia által "megszponzorálva" ezért ebben a játékban kimondottan sz@rul szerepelnek Atikhoz képest! Ez Ati játék, a többi amiket felsoroltál pedig nvidia.
  • KáZé
    #2814
    fúú itt szarakodok 15 perce es akkor talalom meg a megoldast amikor kerdezem! :D