3013
  • simi1018
    #2773
    Üdvözlet !

    Tud valaki segíteni ? Elakadtam amikor a robottal visszamentem a börtön szintre, de nem találok további utat és a robotból sem tudok kiszállni, hiába nyomkodom az E gombot.
  • morphologu
    #2772
    Kerülj mögé és hátba lőjed, majd eldobja a kanalat. Vagy valamelyik faszinál van egy kártya ott vedd fel gyorsan és menny a lifthez kis szerencsével sikerül én így csináltam
  • skygt90
    #2771
    hi ! a játék elején a börtönlázadásos rész után amikor szökni próbálok vanegy olyan rész amikor egy robot lejön a liftel..és nekem bekellene szálnom a liftbe de hiába nyomom az E betűt nem csinál semmit..a robotot meg hiába lövöm...semmi baja nemlessz...ő meg simén kinyír engem :S...mi a megoldás ?
  • Evin
    #2770
    Csak volt annyi eszük, hogy ez ne legyen gond.
  • logfree
    #2769
    nem kisérleteztem crack el és felraktam a Riddick.Patch.1.01.exe -t is....

    lehet pl. az gond hogy nem a c/prog files-ba telepítettem ?
  • Evin
    #2768
    Ha már kísérleteztél crack-el korábban, pár dolgot törölni kellene.
    Egyéb esetben ügyfélszolgálat.
  • logfree
    #2767
    sziasztok!
    lenne egy ilyen problémám:



    beraktam a serialt és nemtudok következő gombot nyomni pedig a szériaszám jó .....
  • Grievoust
    #2766
    na végre 3-szor raktam ujra 3.ra sikerült!!!! Kössz a helpet!!! zsirr már megy nekem is! :)
  • Grievoust
    #2765
    Inkább leírom az egészet:

    ---Start Patching---

    [OFFSET PATCH]
    loading file:
    c:\Program Files\The Chronicles of Riddick
    Filesize ok!
    CRC32 check failed!
    nothing patched!
    ...done!

    [offset patch]
    loading file:
    c:\Program Files\The Chronicles of Riddick
    Wrong filesize or already patched!
    nothing patch!
    ...done!

    ---PATCHING DONE---
  • Grievoust
    #2764
    mit csináljak? :S Egész este ezzel bajlódtam ideg voltam....
    mindent csináltam már de mindig bejön az ablak h regisztráció...nem lép be a játékba semmi az a kis szar ablak miatt..
  • Grievoust
    #2763
    bár igy jobban végig nézve egyik helyen ezt írta ki:

    c:\Program Files\Atari\The Chronicles of Riddick
    Filesize OK!
    CRC32 Chechk Failed!
    Nothing patched!
    ....done
  • Grievoust
    #2762
    igen ezt írta ki: --- PAtching Done ---
  • Evin
    #2761
    És a patch.exe is azt írta ki, hogy mindent sikeresen beírt?
  • Grievoust
    #2760
    ez az ablak jön be! :S [IMG][/IMG]
  • Grievoust
    #2759
    bocs képeket elrontotam! :S

    [IMG][/IMG]
  • Grievoust
    #2758
    Sziasztok! The Chronicles of Riddick - Assault on Dark Athena Letöltöttem és fel is telepítettem! Mindent megcsináltam amit telepitési leírásban volt -->
    : Telepíted a már letöltött játékot.

    2: Feltelepíted a mellékelt patchet. (1.01)

    3: A vca.bin-t és a serial.txt-t bemásolod a:

    - Total commander/Beállítások/Állatalános beállítás/képernyö/Látszik a rejtet fájlok,, kipipálni/Windows XP-n: "C:/Documents and Settings/All Users/Application Data/Tages/100663362" mappába

    - Total commander/Beállítások/Állatalános beállítás/képernyö/Látszik a rejtet fájlok,, kipipálni/Windows Vista-n: "C:/ProgramData/Tages/100663362" mappaba

    4: A patch .exe-jét (NEM AZ 1.01-et, hanem az 5 mb-osat) bemásolod a játék mappáján belül a "/System/win32_x86" mappába.

    5: Elindítod ezt a patch fájlt, amit bemásoltál. (Vársz egy kicsit)

    6: Elindítod a játékot.

    de 6. pontnál elinditom a játékot és egy buzi ablak bejön! :S



    utánna meg akármit csinálok semmit bármire kattintok semmi nem indul el a játék! :S
    Ezt is irja ki

    Egyszerüen semmit nemtudok csinálni sehogy se inditsa el a játékot! Csak felidegesitem magam! valaki pls segitsen!!!
    MSN-em: [email protected] vegyél föl!!!!
  • riddick669
    #2757
    hy, nem kell a daruhoz visszamenni a celláknál volt 1 kis szoba ahol megöltél 1 őrt, ott villog a padló és azt csavarhúzóval tudod felfeszíteni, arra tudsz tovább menni. asszem.
  • IMYke2.0.0.0
    #2756
    Bocsánat! Akkor még nem tudok segíteni... nem tartok ott.
  • #2755
    Úgy látom igen.

    Dark Athenán vagyok, szellőzőnyitóhoz kell összeszednem az alkatrészeket, a csavarhúzó megvan meg az "alkatrészek" is, indulok vissza cellákhoz, liftel lemek, be a szellőzőbe, és ott kötök ki ahol a darut kellett lejebb ereazteni a darut, és arról leugrani... de most vissza menni hogy kell? ittvan 2 kép is, pls help
    elég szarul látszik a daru:
  • #2754
    Watto: Erről van szó?
  • #2753
    Én egész másra gondoltam. A Dark Athena 3. fejezet elejére. És ott még ANGOLUL volt szívás. Miután le mászik az ember a daruról-->beverekedi magát a cellafedélzetre-->Kinyírja a 3 Smasszert. Besszél a rabokkal, utoljára Taylorral--> ha jól tudom kódot ad-->lehet aktiválni a számítógépen az ajtónyitást ott ahol a 3 őr volt. Nos én nem beszéltem Taylorral visszamentem a daruhoz MENTETT! is. Aztán sehova!
  • IMYke2.0.0.0
    #2752
    Bocs, a gépelési hibákért - rohadt fáradt vagyok...
  • IMYke2.0.0.0
    #2751
    Nincs itt semmiféle bug - csak most néztem meg a képet - amennyiben a BB-ről beszélünk.

    A helyzet a következő. Alapállás:

    Kilessük, ahogy egy furcsa szörnyike megöl egy őrt.
    Ezután beugrunk a gödörbe és megkezdjük a szörny gyilkolászást. Első dolgunk az legyen, hogy amint kiérünk a kis járaton a barlangba, kerüljük el a hatalmas szörnyet.
    Ezután bejutunk egy kisebb oduba, ahol kis szörnyek támadnak ránk - fegyver/gránát mrá lesz nálunk - védjük magunkat, és mássunk fel az egyértelmű fal részen.
    Így jutunk el oda, hogy alattunk meglátunk egy folyosó részletet, melyből induljunk el jobbra!
    Ott találunk majd egy EÜ állomást és egy furcsa fúró gépet.
    Menjünk tovább és jussunk ki a barlang másik részébe [szellőző] (egyszerűség kedvéért: a leszakadt híd jobb oldalán vagyunk)...
    Ezután a függő drótot használva mássunk át a híd másik oldalára és minő meglepetés: szinte tükörképe a hely a másiknak.
    Itt lesz olyan lehetőségünk, hogy a magunkhoz vett akkut feltöltsük, és átvigyük - szellőző megint - a fúróhoz és kifúrjuk magunkat a helyről...

  • Pares
    #2750
    Nem, itt már nem lehet segiteni... Elveszett a mentésem, és már tudom is miért. Ez az idióta mentési rendszer irta fölül.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ugyebár legyőztem a 4 embert a ringben, aztán jött a cutscene, legyőztem Abbotot, utánna elindultam a csatornák felé a WorkPasson keresztül, ahol az a drone áll az ajtónál. Csakhogy amikor véletlenül egy az előtti mentést töltöttem be a halál után (ami persze jó 3 órával az előtti volt, tehát a még 3 embert kell legyőznöm a ringben, pfff), igy azt az egyetlen mentést is fölülirta, amit Abbot legyőzése után mentett el a játék.

    Remek.
  • #2749
    Itt én is megszívtamm anno. Ez itt olyan bugféle a játékban. kienged ide a szellőzőn keresztül, de vissza már nem tudsz menni. Kezdheted az előző mentési ponttól újra.
  • IMYke2.0.0.0
    #2748
    Folytatás-t válassz!
    Sőt, a jobbik megoldás, ha az Ellenörzöpontok közül az alulról a legutolsót!
  • Evin
    #2747
    És ha egyszerűen csak folytatást nyomsz?
  • Pares
    #2746
    Hello! Valaki meg tudná nekem magyarázni, hogy milyen alapon működnek a mentések az Escape from Buthcer Bay-ben? Mert eddig úgy vettem észre, hogy vlaami hihetetlen buta szisztéma. Vannak ezek a Checkpointok (Mentések). Nos egy pályarészen több ilyen chekpoint is van. Ahányszor átmegyek rajta, elmenti a játékot, ha jól tudom. Csakhogy ott tartok, hogy [spoiler]kinyirtam a ringben azt a 4 embert, utánna kinyirtam azt az Abbotot is, felvettem a kártyáját is, elmentem a WorkPassba (itt ugye tölött a játék és mentett, elvileg), de amikor véletlenül kiléptem a főmenübe, és az Utolsó mentést akartam betölteni, egy jóval az előtti (kb. 3-4 óra) mentést töltött be. Az az előtti checkpointokkal szintugy ez a helyzet.[spoiler/] Mintha nem mentett volna a game. Hard fokozaton játszom, de nem a játék, hanem a mentések nehezitik meg az életem. Már nem először kellett ujra megcsinálnom azt, amit már jóval azelőtt megcsináltam. ROhadtul idegesitő. Menteni ugye nem lehet... Szal cki magyarázza meg, mi is akar ez az egész lenni, mert kezd belőle elegem lenni.
  • sakal6
    #2745
    C:\Documents and Settings\Rendszergazda\Application Data\Atari

    a mentés helye
  • Attelee
    #2744
    Én se találtam meg.Van egy ilyen fájl Environment.cfg ,de ez qrvára nem az!A lényeg h a játék fömenüjében ott vannak a mentések,tehát vissza tudsz menni!Persze ha ujra akarod rakni arra is van megoldás: megkérdezi uninstall közben h törölni akarod-e a mentéseket!Na itt válaszd a nemet!
  • Evin
    #2743
    Azt a darut csak 1x kell használni. Ha már itt vagy, nem arra kell menni.
  • watto
    #2742
    lol nem megy ez nekem, akk kép nincs csak link hozzá :D

    1. http://kepfeltolto.net/gallery.php?entry=images/1243275545.jpg
    2. http://kepfeltolto.net/gallery.php?entry=images/1243275643.jpg
  • watto
    #2741
    1.
    2.
  • watto
    #2740
    Heyhó!

    Dark Athenán vagyok, szellőzőnyitóhoz kell összeszednem az alkatrészeket, a csavarhúzó megvan meg az "alkatrészek" is, indulok vissza cellákhoz, liftel lemek, be a szellőzőbe, és ott kötök ki ahol a darut kellett lejebb ereazteni a darut, és arról leugrani... de most vissza menni hogy kell? ittvan 2 kép is, pls help
    elég szarul látszik a daru:

    elég szarul látszik, itt a daru

    2.itt próbáltam felugrani:


    Kerestem a gombot , a daru elforditásához de nem találtam....
    pls help, előre is thx :)
  • Evin
    #2739
    Amit még crackelni kell; dvdclone ilyesmi.
  • Pares
    #2738
    Akkor vki légyszi meg tudná mondani, hogy melyiket töltöttétek le ti?
  • Evin
    #2737
    Hiányzik valamelyik fájlod, amit a telepítő keres, és a bolti verzióban benne van. Javítva lesz.
  • IMYke2.0.0.0
    #2736
    "Content_eng" és "ExtraContent_Eng" könyvtár -bocs.
  • IMYke2.0.0.0
    #2735
    Szerintem azért nem megy a mi magyarításunk telepítése, mert a "hivatalos" módosít a három fontos fájlon, ami a telepítéshez szükséges.

    Értelemszerűen tehát:
    - Érdemes a "Content" és "ExtraContent" mappáról biztonsági másolatot készíteni, amikor frissen fel lett telepítve a játék.
    - ezután szíve joga szerint bárki kipróbálhatja a "hivatalos" honosítást, és ha nem tetszik neki, akkor
    - visszamásolja a backupot a játékra és a MI magyarításunk gond nélkül felcsúszik.
  • Pares
    #2734
    JAh, és vistát használok, és admin joggal inditottam el meg minden...

    (Nem nevezném magam laikusnak meg hülyének se...)