3013
  • Evin
    #2572
    Talán végezni kellene a robottal.
  • skygt90
    #2571
    hi ! annál a résznél amikor egy lifel jön le egy robot és elkezd rám lőni..ha jól emlékszem el kellene menni a liftel..de hiába megyek oda és nyomom meg az e beűt hogy használja a liftet..semmit se csinál..mi lehet a gond ? se magyarítással se angolul nem csinál semmit,,
  • Evin
    #2570
    Megjegyzem nem néztem a betöltést, mert időm nincs játszani vele, de amit találtam hibát javítottam. Talán a betöltési gond is beleesik.
  • IMYke2.0.0.0
    #2569
    TÖLTHETŐ!
    Jelezzétek a hibákat!

    [Nekem még nem jött meg a példányom - a hétvégéig remélem...]
  • IMYke2.0.0.0
    #2568
    Köszi Evin!
    Megy fel a továbbjavított magyarítás! Hamarosan a javított linkről tölthető [honlap].
  • Evin
    #2567
    Majdnem minden ékezet támogatott, karakterlimit meg nincs, szóval mindegy, hány karaktert írunk az eredeti nevére.
  • il
    #2566
    jahh ... és mikor bementem Abbott-hoz, ott is a két ajtó között töltés van ... nna ott se tudta betölteni.
  • il
    #2565
    .:i2k:., Evin!

    Az Abbott videónál a nekem se töltötte be (az előtti töltés, mikor a főnök vesén veri a fickót aki megállítja Riddicket, hogy megölje Abbott-ot). A másik rész, mikor a Recreation Area-ról a Feed Ward kapun kell átmenni és ott tölt, nnna ott is csak töltögetne az idők vlégezetéig.:-) Itt tartok most, ez a két gondom volt eddig. Az angollal mind a két helyen töltött rendesen. Két verzióval próbáltam a gow-al és a TPTB-vel. Csak egy gondolat, hogy a "Betöltés" helyett elég lenne a Töltés felirat, mert az is csak 6 karakter, bár lehet az ékezetes magánhangzókkal van baja.

    Ui.: A válaszok léptetésénél az egérgörgőt kell használni és nekem át volt deffiniálva, azért nem ment.:-))
  • Promi #2564
    Koszi, megyek is probalom.
  • Evin
    #2563
    Fel a lépcsőn, balra felugrasz.
  • Promi #2562
    En itt akadtam el.
    Azt mondja talaljak ki utat, de mar vagy 3 szor korbe mentem es nem talalom.
  • Evin
    #2561
    Ok, és angolul mi a hangáros pálya első megjelenő szövege?!
  • gregtom6
    #2560
    Üdv. Én is bejelenteném, hogy a magyarítással nem tölti be a Hangar-os pályát.
  • mester1987
    #2559
    OK. F*asza!!!
  • balee4
    #2558
    én szívesen tesztelem, de csak 7végén vagyok otthon, sztem még tuti, hogy előfordulnak majd hibák, ehhez végig kell vinni az EfBB-t is
  • Promi #2557
    XP alatt
    C:\Documents and Settings\Neved\Application Data\Atari\The Chronicles of Riddick - Assault on Dark Athena\
  • Attelee
    #2556
    Valaki nem tudja h a játék mentéseit hol találom?
    A bányás résznél járok és vissza kéne mennem mert otthagytam pár küldetést!Valahová oda ahol CsabaHUN jár!
  • Evin
    #2555
    Pontosabban?

    Holnap lesz javítás, és talán minden hibát javít majd, de majd kipróbáljátok. Rátelepíthető lesz a fordításra, nem kell leszedni.
  • mester1987
    #2554
    Ez mind a honosítás problémája....
  • CsabaHun
    #2553
    Szia,nekem sem tölti be a pályákat amikor a körben kell küzdenem azon a részen nem tölti be PL:az ebédlőt sem és utánna sem tölt csak ha visszaváltok angolra.
  • mester1987
    #2552
    Hamár majd a honosítás javításánál tartunk akkor az Extra tartalomban is vannak elirások, az emberek leírásánál. Pl. jaylor...
  • mester1987
    #2551
    igen az miatt ez TUTI
  • mester1987
    #2550
    Ciao, még jó ho yelolvastam ezt mert nem tölt be minden pályát, amit már átvittem. 1xrűen megáll a betöltés... Pl. a Butcher bay utolsó pályályán...
  • IMYke2.0.0.0
    #2549
    Mondasz valamit...
    De jó lenne, ha a többiek is írogatnának, és nem hagynának minket kételyek között vergődni!

    Kérdés:
    - Mindenkinek betölti a játék az összes pályát/animációt?
    [Korábban már végigjátszott részek mentésein is ellenőrízzétek légyszí...]
  • Attelee
    #2548
    Csak segiteni akartam!:)

    Na szóval Abott-ot kellene megolni a lakásán,utánna jön egy video h elkapnak megint.Ez le is megy rendesen,csak utánna nem tölti be a következö videót!De volt egy ugynilyen mikor harcolni kell a Ringben az emberekkel,és mikor menni kell a második emberhez h kihivjuk,akkor a következö helyszin betöltésénél is megállt!
    Lehet h nem is a szöveggel van a baj,hanem a Betöltés felirattal??
  • Evin
    #2547
    Akkor már csak egy támpont kell, hogy hol az a hiba. Pl az utána következő videó első mondata.
  • IMYke2.0.0.0
    #2546
    Mint ahogy a 2005-ös magyarításommal sem volt itt gond...
    Mert akkor még - értelemszerűen - megvolt a játék és tesztelve fordítottam is.
  • balee4
    #2545
    Én ezt a részt még a CDP-s magyarítással vittem át, ott nem volt gond.
  • IMYke2.0.0.0
    #2544
    Köszönjük Attelee! De ezt kis betűkkel is el tudtuk volna OLVASNI!

    Korrigáljuk.
  • Attelee
    #2543
    A magyaritás a rossz!
    Letöröltem és továbbment!
  • Evin
    #2542
    Szedd le és próbáld ki.
  • PeterGee
    #2541
    Valaki? Senki? :(
  • Attelee
    #2540
    Sziasztok!

    Felraktam a magyaritást,amit ezuton is köszönök nektek!
    Egy problámám akadt,de nem biztos h a magyaritás miatt!
    Batcher Bay-ben mikor meg kell ölni Abott-ot/a feka niggert az elejéröl/
    akkor az után jön egy videó,és onnan nem megy tovább a játék!
    Villog a Betöltés,de nem megy a csik!
    Kérdés h a magyaritás miatt van-e,vagy mi lehet a probléma?????
  • IMYke2.0.0.0
    #2539
    Szívesen :)
  • il
    #2538
    .:i2k:. köszönöm a választ, anno végig toltam, de nem emlékeztem.:-)
  • offkorzreg
    #2537
    k
  • DarkSector
    #2536
    nincs benne.
    amugy már megvan
    youtube-on: Yes Man (ringstone)
  • IMYke2.0.0.0
    #2535
    A Butcher Bay-ben - ezt még a 2005-ös verzióból tudom - ez simán előfordulhat: a "párbeszédek" közel sem olyanok, mint egy jó RPG-ben, azaz, nincs sok választási lehetőség.
    Emellett, a program a kényszerű, egy választásos lehetőséget is klikkeléssel oldja meg.
    Az alapsztorit ismerve pedig a felvázolt helyzeted az elejére utal, ahol ez bizony helytálló: csak nyugodtan klikkelj az egy feldobott válaszra!
  • offkorzreg
    #2534
    szerencséd van mert én tudok egy tippet,tölcsd le az ost-t benne van,kivágod használod,py
  • DarkSector
    #2533
    OFF

    csőtők tudja itt közületek valaki, hogy a YES MEN elején mien zene megy?
    előadó + cím... vagy elég csak az 1-ik is... :D

    ON