3013
  • Pares
    #2733
    Hello, nekem is egy másik verzió van meg, egy 4.9GB-s, amit csak telepiteni kell, nem kell crackelni meg patcholni meg iylenek, volt is hozzá egy rippel magyarositás, amit csak be kellett másolni a játék könyvtárába, és megy. A baj csak ott van, hogy nincsenek Ő és Ű betűk.
    Aztán letöltöttem azt a magyarositást, amit telepiteni kell, de amikor ott vagyok, hogy Telepités, a gomb egyszerűen szürke, hiába választom ki a telepitési mappát, a gomb szürke és nem tudom telepiteni...
  • IMYke2.0.0.0
    #2732
    Balee: ezeket én is észrevettem - több más mellett. Már javítva.
    Köszönöm a jelzéseket. Csak így tovább!
  • vik29
    #2731
    Nemtudja valaki,hogy holvan a mentések helye mert újrakell raknom a gamet,és nemszeretném előről kezdeni utána!előreis köszi a választ!
  • Evin
    #2730
    Valószínűleg más verzió, vagy a fene se tudja, hogy miért hiányoznak abból fájlok. (A gomb jó, a játékból hiányzik néhány fájl.)

    Örvendetes a tény, hogy a BB fordításával szemben, most szállingóznak a hibajelentések.
  • vik29
    #2729
    Teljesen igatadvan Evin,az énáltalam felrakot magyarításban valóban nincs őű ékezet,viszont a tietek meg eggyáltalán nem települ nálam,meg ahogy olvasgatom másnális előfordul,hogy nemjók a telepítés gombok a telepítőbe!Úgyhogy jobbhíján ennekis örülök!Bánnya a fene az őű betűket!Üdv!
  • balee4
    #2728
    további 3 nagyon pitiáner hiba: :D

    a 'le kell győzzed helyett' inkább a 'le kell győznöd' jobban, magyarosabban hangzik:


    'Ő egyik a...'-t 'Ő egyike a...'-re:



    a 'begyűjtés' is olyan furcsa, illetve az Étkezde előtt 'az' névelő-nek kéne lennie:

  • balee4
    #2727
    az első 2 kép instrukcióit felcseréltem :D
  • balee4
    #2726
    Találtam 2 kisebb hibát és egy angolul maradt mondatot: (ez alap Butcher Bay epizód)

    itt a 'megtanulnod' szót kéne javítani 'megtanulod'-ra


    itt a 'Batcher Bay'-t 'Mészárosok Öble'-re


    itt pedig maradt egy angol mondat:
  • Evin
    #2725
    őű ékezeted, meg Extrád viszont nem lesz. Meg nem tudom ebben javítva vannak-e a hibák. (mivel ez a hivatalos, a telepítős meg nem)
  • vik29
    #2724
    Nekmis gondvolt a magyarítással,sehogyse volt aktív a telepítés gomb!Na találtam egy megyarítást amivel nincs gond!Akinek kell tessék:
    http://data.hu/get/1428822/Magyaritas.rar.html
    üdv mindenkinek!
  • strebacom
    #2723
    Köszi!!!
  • Evin
    #2722
    Kitalálom: Vista x64 SP1.
    Nyomod tovább gombot (balról a 2.), de ha itt nem megy tovább, hiányzik legalább 1fájl a játékból.
    Majd ha megkapom az új szöveget, abban a telepítőben átállítom fontosabb fájlokra az ellenőrzést.
    Ez megvan: Content\Dialogues\Athena\Default.xrg ?
  • DarkSector
    #2721
    Lehet hülyeséget mondok, de nekem már most magyar a dark athena.
    Ez meg minek kell akkor?
  • strebacom
    #2720
    Én sajnos fel sem tudom tenni a magyarosítást, mert eltünnek a gombok, és hiába csinálok bármit...nem megy, csak kilépni tudok eddig eljut???


  • reger
    #2719
    xp
  • #2718
    Vista vagy XP?
  • #2717
    Bocs SPOILER-ezni kellett volna.
  • #2716
    Hát... Néha megértem a hőbörgőket. Még be sem lépsz a terembe már kilőheted SCAR-fegyverrel az ajtó kapcsolóját(messziről sárgállik) és ki is nyílik. Oda tereled a cafkát 3-4 SCSAR lövéssel belelököd. Oszt intró OK?
  • reger
    #2715
    Sziasztok !

    NA szal tudom nincs warez kérdés meg nézzek utánna meg ilyen ,de pls help :D
    Mindent úgy csináltam ahogy le van írva ,már próbálkoztam autocracckel is ,újraraktam úgyis megpróbáltam ,de még mindig kéri a serialt . mi lehet a gond ?
  • PeterGee
    #2714
    A fordítás még ment, de nincs semmilyen ajtó és panel ami reagálna. Hol van az ajtó és milyen panel? Lehet, hogy a magyarítás szarakszik?
  • PeterGee
    #2713
    Kösz.
  • IMYke2.0.0.0
    #2712
    "Go through the left door and get ready to defeat Revas (this time for good! ;-)). Wait for this duel to commence and start RUNNING towards a locked door [#683]. Use the panel to your right to open the door, unlocking access to a large elevator shaft.
    Once you’ve opened the door retreat towards one of nearby pillars, however notice that you won’t be fully protected against Revas and her attacks. Focus on attaching a single explosive bullet to her body, but don’t detonate it just yet.
    Wait for Revas to stop directly in front of the elevator shaft you’ve opened not long ago. Detonate the charge and start running towards her. Attach a few other bullets to her body and this time detonate them right away. Once you’re close enough to Revas choose the blades from your inventory and finish her off. You have to do this before she’s ready again to fight Riddick. If you’ve done everything according to the plan she’s lose balance and fall into the shaft. Sit back and enjoy the ending. Congratulations for finishing the game!"


    Tessék a megoldás.
  • davidka003
    #2711
    Nem igaz, hogy mindenki ennyire keci buta. Annyira egyértelmű, hogy mit kell csinálni.
  • PeterGee
    #2710
    Hogy a tökömben lehet a kapitány qrvát kinyírni?
  • MerlinW
    #2709
    Értelek én, nincs is semmi gond. Csak arra próbáltam rávilágítani az alábbi idézettel, hogy a hagy szónak semmi értelme, és gyakorlatilag soha sem szerepelt egyetlen szótárban sem felszólító módban, csak tárgyas igeként.

    Valószínűleg megvan a véleménye a tanárnőnek erről a dologról, lehet igaza is van, de ettől függetlenül a hagy szó nem létezik hivatalosan felszólító módban.

    had (felszólító módban) --> hadd
    hadjuk, haggyuk --> hagyjuk

    De mint írtam volt, engem nem zavar a hagy sem... engem a "tőlem magasabb", "attól jobb" kifejezések idegesítenek marhára..:)
    (Ami helyesen ugye nálam és ennél/annál)
  • IMYke2.0.0.0
    #2708
    Engem egy akkoriban 55 éves magyar nyelv és irodalom tanárnő oktatott szép magyar beszédre, írásra - s bizony, ő keményen "hagy"-ozott... Sokkal jobban hiszek neki, mint egy most - mittomén - 3x éves irodalmásznak.

    [Nem véletlenül írtam úgy, ahogy.]
  • MerlinW
    #2707
    Szerintem nem helyes a hagy használata, de itt van egy szösszenet az Újmagyar értelmező írójától:

    "MI AZ A „HAGY MONDJAM MEG”?
    A „hadd mondjam meg” likvidálása; ezen belül is a „hadd” szó igazságtalan leváltása az ebben a formában jelentés nélküli „hagy”-ért. Az ok és az eredet bizonytalan. Valószínűleg a „hagyd, hogy elmondjam”, és a hagyj már békén, hadd mondjam végre el” keresztezéséből született.

    Először az ország sorsát irányítani szándékozó politikai elit (talán Horn Gyula vezetésével) kezdett „hagyozni”, aztán az értelmiség, majd az egyetemisták, és szivárgott egyre lejjebb, addig, hogy mára szinte az egész ország ezt beszéli. De hát mi az a „hagy”, ha se nem „hagyj”, se nem „hagyd”? Ráadásul még a „hadd” nyomatékosító és felszólító ereje is hiányzik belőle. A hagy ige újkori értelmezése?

    Az erőszakos hadd lágyítása? Egy esendő felszólítás, kérés? (Naaa, hagy én is!) Rejtélyes. Mert ebben a formában leginkább az „elhagyáshoz” van köze, s nem az „engedéshez”, amit pedig ki akarna fejezni. A legzavaróbb viszont, hogy még megszemélyesítve sincs senki a mondattal (magamon kívül), hiszen nem tudjuk, hogy kinek is kell „hagy”-ni bármit. Neked? Nekik?

    Aki így beszél, biztos tudja a helyes választ – gondolnánk, de nem így van. (Nem reprezentatív) felmérésünk szerint, a „hagyozók” túlnyomó többsége, ha megkérjük szépen, hogy írja már le azt, amit kimondott, hagyományos módon leírja, hogy „hadd” (mondjam meg). Na, ilyen nyelvújítást még nem látott a világ!

    Mert igaz, van olyan, hogy másképp ejtjük, mint ahogy írjuk, de ez mégse ennek a kategóriának tűnik. Na, de mindegy. A nyelv változik. Időnként rondán és értelmetlenül. Hajdanán Kazinczynak sem tapsolt mindenki. De amíg Bergendy István nem azt énekli, hogy „hagy főzzek ma magamnak”, addig talán van remény a „hadd” rehabilitálására."
  • IMYke2.0.0.0
    #2706
    A "hagy" és a "hadd" is jó - sőt, megfigyelheted, hogy az Életben is használják mindkettőt.
    A választékosabb pl. a "Hagy mondjam el..."
  • Monder
    #2705
    Mostmár tényleg nem tudom mia baj mivel mindent ugy csinálok ahogy le van irva.
  • Monder
    #2704
    bemásoltam a tagesba mindent ami kell, az 5 megás patch is ott van a win könyvtárban de nekem mikor elinditom nem csinál semmit
    sőt a játék inditását követően ugyan ugy kéri a serialt
  • Monder
    #2703
    Én egyedül azt a vca.bin fájlt nem találom sehol
    és letölteni sem tudom
    valaki mondja már meg az hol van ha lehet köszönöm.
  • king1zolika
    #2702
    Köszönöm,de pont rájöttem4
  • grebber
    #2701
    Kinyitod a liftakna ajtaját és belelököd ennyi!
  • king1zolika
    #2700
    Sziasztok!
    Áruljátok el,hogy a nőt hogy tudom kiiktatni?
    A kislányt most raktam fel a szellőzőbe.

    Köszönöm
  • CsabaHun
    #2699
    Igen rövidebb,nem kell megtalálni a kereket mert alapból a helyén van.
  • partyyy
    #2698
    Hmm mintha a BB-ben a Pites rész rövidebb lenne. Ezelőtt kellett valamilyen fogaskerék is, hogy továbbjuss nem?
  • watto
    #2697
    Hát iylen nincs, mögélopakodok, belelövök 4et shotgunnal, megfordul szitáválő elbőjuk, megint 4 megfordul és meghaltam...:D
  • barni00
    #2696
    Hátába kell kerülni és néhány golyót belé. Mikor kidől, utána tudsz liftezni.
  • watto
    #2695
    de akkor hogy nyírjam ki azt a fos robotot? nem értem :D
  • Evin
    #2694
    Majd az Athena rézben.