Japán

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

#3815

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

RelakS
#3814
Én 4-rõl tudok:
JLPT1 a legerõsebb, JLPT4-el meg lehet, még kenyeret sem fogsz tudni venni a sarki boltban 😄 Utóbbit szerintem el lehet érni vele, a JLPT3 már macerább.
Mellesleg mi az az N4? Amit írtál, az alapján kb JLPT3

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#3813
lenne pár kérdésem 😄
Tudom hogy csak most kezdtem el tanulni, de nem árt elöre tervezni 😊
Ugye 5 "nyelv vizsga szint " van. Engem az érdekelne hogy az ELO-val meddig lehet eljutni? Illetve ott van hogy pl. az N4, 300 kanji, és 1500 szót kell tudni hozzá. De melyik szavakat? Milyen témakörben? xD

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#3812
én már most pislogok :S xD

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

RelakS
#3811
Majd mikor elkezdi taglalni, hogy ez is azt jelenti, mint amaz, csak éppen kérést nem fogalmazhatsz vele, meg a szerénységi és tiszteletiségi variációja a szavaknak, akkor majd fogsz pislogni gazdagon

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#3810
ma éstegnap se tanultam semmit :S felkell dolgozni a sok infot 😄
A nyelvtan mennyire nehéz? Tudom hogy relativ, de akkor is 😊

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

armageddon666
#3809
ofkorz, mikor megjelent ^^ szerintem még aznap végigvittem 😄

@

RelakS
#3808
Portallal játszott valaki?

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

csocso14
#3807
az érdekel, hogy írják le a kanjit a vonalak sorrendje érdekel pl: rákeresek egy szóra kanival kiírja és a vonalak sorrendjét is

ARSENAL-ANIME-SP-SG1-NOTV-ROCK-TES-ME

#3806
az érdekel hogy
A: egy kanji mit jelent,
vagy az hogy
B: egy szot hogy lehet "kanjival irni"?

ha a "B" érdekel kanjival is irja a japanmagyarszotar.hu, vagy google képkeresöbe angolul a szó és kanji, pl "fire kanji"
ha meg az "a", akkor webforditas.hu-t probáld meg, talán müködik.

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

csocso14
#3805
köszi, bocs, de kihagytam a lényeget, hogy kanji-t keresek

ARSENAL-ANIME-SP-SG1-NOTV-ROCK-TES-ME

#3804
japanmagyarszotar.hu

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

csocso14
#3803
Tudtok valami magyar oldalt ill magyar progit ahol ill. amivel rákeresek egy szóra és megmutatja, hogy írjam le? Látom vannak itt progik meg oldalak linkelve csak nem magyarok.

ARSENAL-ANIME-SP-SG1-NOTV-ROCK-TES-ME

RelakS
#3802
Átköltöztem a webhost-ra, most már oda mutat a link, a frissítések is oda lesznek felrakva, az extrát meg hagyom meghalni.

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

RelakS][
#3801
Nem, csak ha nem lenne egyértelmû, amit írnak.
フスヌ? Ehhez a sorhoz még ott van a ヲワウメノク is 😄

A katakana igen durván tud hasonlítani, fõleg kézírásban.

|OOo\\[GZI-523]//oOO|

#3800
köszönöm ^^ Japánok nem használnak szóközt? xD
Most a katakanát tanulom a fu, su, nu-t mindig keverem 😞

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

RelakS
#3799
Subarashii. Korekara mo ganbatte kudasai.
Kitûnõ. Ezután is igyekezz!

A 。 a mondat végi írásjel. A kérdõjel az általában か。 😄 Bár ha nem szabályos a mondat, akkor a japánok is hajlamosak kitenni a kérdõjelet.

És mint írtam, subarashii. A Subarashiri így nézne ki: すばらしり (い=/=り😉

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#3798
すばらしい。 az a kis karika az valami mondat végi irásjel? :S xD Subarashiri (szupernek, nagyszerünek forditotta egy program)

これからもがんばってください。 ez egy kifejezés? Jelenleg semmit nem tudok a nyelvtanról, egybe kell irni az egészet? Ez "jött ki":
korekaramoganbattekudasai program szerint : "Kérlek fent a jótett"

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

RelakS
#3797
de a postimage-et talán szereti.

すばらしい。これからもがんばってください。

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#3796
http://kepfeltoltes.com/view/100131/___www.kepfeltoltes.hu_.jpg

a képfeltöltést nem szereti az sg, a "com"-ot, átkell irni "hu"-ra

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#3795
új rekord. 2 hiba a 96 kérdésböl 😄😄😄 Még a hosszabitást, meg a hasonlokat kéne gyakorolni. Illetve, az olvasás az még megy ugy-ahogy, de az irás... xD Már ugy tanulnám a katakanákat T.T sokkal szebbek.

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

RelakS
#3794
pedig pont a he az egyik legkönyebb 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#3793
japanmagyarszotar.hu-n megcsináltam a hiragana tesztet. A "ya" sorig tanultam és kiváncsiságbol megcsináltam. 125-böl 96 lett jó. De könnyû volt mert mindig volt 4 választási lehetöség. Szoval ha most leakarnám irni a "he"-t, nem tudnám. <#idiota><#rinya><#rinya><#rinya>

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#3792
végülis sikerült letölteni egy müködõ verziot ^^

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#3791
nem tudja valaki, hogy honnan lehett letölteni a japán nyelvcsomagot? Mert ha telepiteni akarom kb a harmadánál mindig megáll. 😞

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

RelakS
#3790
kanakártyáimat letöltöd, megnézed. Kanji kártyáimat letöltöd, megnézed. ELO szövegeimet letöltöd, megnézed! <#idiota>
A kana kártyákon a nagy kép HGSeikaishotaiPRO, a szövegek, kanji nagyképek HGKyokashotai

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

armageddon666
#3789
linket vagy képet vagy valamit plz :S

@

RelakS
#3788
a kyoukasho stílus a legszebb számomra, bár kanák terén meg a seikaisho :]

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

armageddon666
#3787
Mincho a legszebb 😄 mi a baj vele? 😄

@

Timbo
#3786
ettõl max epilepsziás leszek 😮

\"First escape you own faults before you free yourself to critize others.\"

RelakS
#3785
ÁÁÁÁUÁÁÁÁÁIÁÁÁÁ!!!! XDXDXDXD ROTFLMAO 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

RelakS
#3784
amivel írva vannak a betûk az elo-ban

pl elõveszel egy szövegszerkesztõt, és kiválasztod az MS Mincho betûtípust. Na, olyan 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#3783
kerestem google-n hogy mi az a mincho, de nem találtam.
Egyébként youtube-on néztem videon. hogy milyen a kézirás. És azt probálom másolni.
link

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

RelakS
#3782
de ugye nem a mincho betûtípust próbálod lemásolni?

Az oldalamon találhatsz kana kártyákat, ott megláthatod, hogyan szokás ceruzával/ecsettel írni

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#3781
ugy értem hogy a hiraganáknál az a, i, u,e, o, ami van a hiragáknál. 😄

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

Bulykin
#3780
<#vigyor1><#hehe>

A nyúl egy igazi jellem. Ott ül a fűben és mégsem szívja. &#12385;&#12403; Kicsi

RelakS
#3779
a japánban nincsenek magánhangzók 😉

Mindamellett sok sikert!

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#3778
ehhh, most tanulom a magánhangzókat ^^ soha nem voltam jó rajzbol xD

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#3777
elkzedtem az elo-val japánt tanulni, kemény meló lesz.

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#3776
x4host-ot ajánlom ha elég a 300 Mb os tárhely. 000webhost sokszor nagyon lassú.

Am. köszi az infó-t lehet bepróbálom.

REAL MADRID

Győri Devi
#3775
elõbb bejött de most ezt írja: Website Under Review
gondolom csekkolják ne hogy gyerekpornóval legyen feltöltve XD

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Győri Devi
#3774
sztem az ELO egy jó alapot tud nyújtani, igaz ahogy mondta Relaks is lehet benne találni hibákat de általában ezeket észre lehet venni és egy kis böngészéssel lehet orvosolni neten. Sok oldal van ahol lehet segédleteket találni magyarul vagy angolul is melyek elég jók meg persze ha mondjuk szeretsz animéket nézni azokból is sokat meglehet tanulni. Én spec angolul is a cartoon networkrõl tanultam meg nah meg játékokból és jobban is vágtam annak ellenére h suliban nem tanultam hanem csak németet.

&#12420;&#12425;&#12428;&#12383;&#12425;&#12420;&#12426;&#36820;&#12377;&#12290;&#20493;&#36820;&#12375;&#12384;!

Doddy a düdő
#3773
nálam nem

RelakS
#3772

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

RelakS
#3771
van benne jó pár hiba, de ha a netet is babrálod, akkor jó az.
Én pl ELO nélkül nem tudom, mennyire szánnám magam rá a tanulásra 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#3770
Valakinek vannak tapasztalatai az ELO-s Japán nyelvtanfolyammal? Ha pár sort írna valaki megköszönném 😊

REAL MADRID

RelakS
#3769
Figyelem!
Az Extra.hu fizetõs lesz!
Csak azért szólok, mert én is átköltözök az UW.hu-ra

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

#3768
Tegyük félre azt hogy valszinûleg egy elmebeteg írta.Amúgy kérdésre válaszolva szerintem a gore mûfajra utalt(extrém brutalitás) fõként és mellékesen a hentaiokra meg a lolimániárra stb....

#3767
off



Spoiler (katt a megjelenítéshez)
Tudom hogy fake levél, de szerintetek mi a baja a japánokal?
http://www.napiszar.com/wp-content/uploads/2010/01/bolond.jpg

"I am the man who surpasses God!" "Kill me and become a hero, or die by my hand and become one of my victims."" "See you space cowboy..." "Roger, roger."

#3766
Heló!

Csak az érdekelne, hogy eben a videó jól van feliratozva?
Link